Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

My też mamy taką na palec - mały lubi jak mu się nią masuje dziąsła :) Bo mięciutka jest. Gryzie ją ze wszystkich stron ( i palec przy okazji) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS jakie buty teraz to chyba bez znaczenia, wazne jakie to chyba jak juz do chodzenia będą potrzebne. aga jabi poczekaj az wysypka zejdzie i za jakis czas znowu podaj banana. jak to on winny to znowu wyjdzie. a te szczoteczki na palec są dobre....dopóki dziecko nie ma zebów:-D jak dziecko ugryzie szczoteczke to i wasz palec bo to miękkie jest. ja nie uzywałam ale wszystkie moje znajome tak mówiły. (ach w czasach jak jeszcze kompletowałam wyprwke i chciałam się zorientowac w mozu tych gadzetów) vila to napisz co lekarz obstawia. co do fotelików to najbezpieczniejsze są chyba te rommery i drogie cholery. z fotelikiem FP się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek czy ja juz grzebię ? no ba 🌻 !!! sezon rozpoczęty w ubiegłą sobotę u mnie było prze-ciepło w krótkim rękawku śmigałam. niestety widzę że zapędy grzebalnicze będe musiała ograniczyc tylko do sobót jak jest mój chłop. dziecie co prawda lubi się przyglądac ale po pewnym czasie mu się nudzi i trzeba się odrywac leciec łapy myc wracac itd. tak to m się zjamie i jeszcze bedzie mi wdzieczny ze mu prac nie wymyslam:-D róz posiadam sztuk 1 pnącą żyje z rozpędu chyba bo nie znma się kompletnie na nich. co do psów ja co jakis czas słyszę : To nie jest normalne żeby taki duzy pies lezał na łóżku. moja odp : dobrze ze nie mamy bernnardyna byłoby ciasniej :-D :-D :-D co ja przeszłam z psem w łóżku! o wyscigach żeby sobie miejsce w tymze zając nie wspomnę ( zawsze przegrywałam jednak co 4 nogi to nie 2 :-D) dało rade oduczyc teraz nasz pies "bywa" na łóżku ale tylko jak pozowlimy. ( bo mam za małe łóżko inaczej wcale bym go nie wyganiała:-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O butach rozmawialiśmy na FB. Dziewczyny dały wtedy taki link: http://magazyn.netmama.pl/niemowle/9-12-miesiecy/pierwsze-buty-318/ Dziewczyny w każdym razie pisały że buciki to dopiero po 10 miesiącu gdy będzie pionizacja, teraz najlepiej boso albo w takich skarpetkach z abs. I najważniejsze pierwsze buty mają mieć sztywną piętkę, ale nie podeszwę. Buty muszą zginać się w podeszwie w 1/3 jej długości czyli pod palcami. Wikula obiecała, ze na wizycie u ortopedy dopyta się i zda Nam później relacje. \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie w domu nie zkładam nic małemu na stopy (no prócz skarpetek ;) ). A jak wychodzimy na sacer to zakładam mu buciki zmiękką podeszwą - zeby mu stopy nie zmarzły (mam z Tesco i Bobasa). Myślę, ze pierwsze buciki z prawdziwego zdarzenia kupię latem - sandały pewnie, jak już będzie sam stał i będzie miał potrzebę stanąć na własnych nogach na dworze :) A po domu będą tylko skarpety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia dokładnie tak.Do tej pory miałam kombinezon, który osłaniał nóżki, ale teraz rozglądam się za miękkimi bucikami. Mieliśmy takie na chrzest - właśnie z Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha tez mam problem teraz z butami te co miałam powyrastał a właśnie głupio wieźć go o tej p[orze na spacer w samych skarpetkach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
Szczoteczke kuypiłam taką blokującą...a paste włąsnie od zera..ale na sam początek też myślę ze samą szczoteczką i wodą bedę myc u ząbki.szczoteczka też jest niby od 0....zobaczymy jak bedzie się sprawować..jesli coś nie tak bedzie to wymienię ja na tą " na palec";) nie wiem co się dzieje ze mną ..;/...niby powinnam się cieszyc..ale tez nie wiem czy nie powinnam się zacząć martwic...jem normalnie...a waga cały czas zjeżdza mi w dół...tez tak któraś ma?...w przeciagu jednego dnia pół kg idzie mi w dół...;/ może jakąś morfologię czy "cuś" powinnam sobie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, pisałam, ale plus daje znów doopy :o aga jabi czytałam, że długotrwałe używanie sinlaka kończy się utytaniem dziecka :) ale czy to prawda nie wiem... ja kupiłam tą alnature , żeby dziecie kosztowało różnych rzeczy - te z alnatury nie są tak słodkie jak sinlak (wszystkie mam bez cukru, owoców i mleka) na allegro są po 12 zł villia ja tez mam buciki z tesco - takie żeby zimno w nóżki nie było i żeby pasowały do torebki ( żart) ciotka zapytałam, bo się temat wziął i myślałam, że o czymś nie wiem i że mała już musi miec jakies super hiper buty :p villia dawaj choc telepatycznie adres i jade :) ciotka fakt - z bernardynem w łóżku miejsca jest mało :) mój był cwaniak ;) lezymy już z m w łóżku nagle bernaś zaczyna znacząco biegać - albo do drzwi albo do misek - wniosek prosty - chce coś... no to m wstaje idzie za nim, bernas prowadzi go do kuchni do miski po czym sie odwraca i spierdala do łóżka... ładuje nie na miejsce m i jest najszczęśliwszym psem na świecie :D m wraca, kladzie się obok, bernaś w środku obraca się na bok i łapami spycha m z wyra ;) i tak non stop :D a jak m wyjeżdżał gdzieś i kazał bernasiowi mnie pilnować, to miałam przesrane :P bernaś brał to sobie bardzo do serca i cąłą noc siedział na mnie!!! i wraczał i szczekał na każdy dzwięk:) dziewczyny stało się- mała spadła mi dzis z łóżka :O chyba nic jej nie ma :O smiała się jak ją dzwigałam :O a dzwigałam ją z pozycji do raczkowania :O mam nadzieje ze sobie nic nie zrobila :( aga - Lady tez wózek sprzedaje i jeepa kupuje ;) villia jak tam mlekopoje? ja wczoraj wieczorem udoiłam 80ml a rano 50 ml :O i wmawianie sobie ze mleko bedzie, musi byc zupelnie nic nie dalo :O cos jeszcze chcialam? zapomnialam aaaaaaaaaaaa DJ masz juz ta kawe? bo wlasnie robie ;) pocahontas mam nadzieje ze sie nikt nie obrazil o ten tekst, ale rozwalaja mnie nie ukrywam tego typu pytania :O naczytaja sie dzieczwyny o objawach występujących w ciąży (NIE ŚWIADCZĄCYCH O CIĄŻY BO TAKOWYCH NIE MA!!! moga jakies w ciazy wystapic albo i nie) i zadaja pytania na kafe czy są w ciąży?! a skąd my to niby mamy wiedziec? jak słusznie zauważyła aga nawet nie podała czy ma miesiączkę :O jeśli nie ma to dla mnie sprawa prosta - niech zrobi test i idzie do lekarza.... tak myśle postepuje każda wzglednie rozgranieta dorosła kobitka... :O ps. mała dzisiaj wstala oo 6 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, nam buciki z Tesco pasują do kurteczki (z Reala) ;) :P A mlekopoje...hmmm... równia pochyła... Wczoraj 140, dziś 120 ml...Obawiamm się, ze za jakiś miesiąc będzie 0 ml :o A picie dużych ilości skończyło się tylko bieganiem co chwilę do toalety.. Dziś mam plan ożłopać się Coli - kiedyś to na mnie działało (chyba, albo zbieg okoliczności). Także dziś się dokofeinuję :) TNKS, zatem wyglądam na Twojego busa kiedy zajedzie do mnie :D A ten Sinlac to strasznie drogi :o A wydajny chociaż? Jak jest taki 'masopędny' to ja u mojego king-konga nie będę przeginać z dodatkowymi kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viliia ja placilam za sinlaka 28 zl a potem w tesco widzialam za 21 zł pisz ena nim nawte ze podaje sie go u dzieci ktore slabo przybieraja itp ja w tesco kupilam malej z 40 par butow :P co sie tylko jakies pojawialy to kupowalam :P teraz ma z 5 par dobrych :P m niebawem zacznie bolec głowa ;) Twojego m villia :D dziewczyny moja mala dziwnie wypycha języczek :O czy któraś wie o co biegać może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS mój tez dzis o 6ej :-((( kurczę a w niedzielę zmiana czasu juz się boję że to 5 będzie:-((( sprytny twój BERNARD:-D mój szedł spac dopiero jak ostatnia osoba w stadzie (przewaznie ja) zmierzała do łóżka. w progu sypialni dostawał przyspieszenia ( ja też z marnym skutkiem) i zajmował pozycję. oduczanie na szczęście potrwało tylko 3 dni, aczkolwiek potem próbował jeszcze w nocy z przyczajki zając "nogi" . zawsze mnie to budziło i dusiłam się ze śmiechu jak ostrożnie wyłaził łapa za łapą. słuchajcie ja w tesco byłam ze 3 razy w zyciu ( te małe się nie liczą) tam jest bodajze to cherokee? jak tak to fajne rzeczy mają bo mały dostał parę sztuk. chyba się wybiorę ( ale cholera mam tam daleko) z ciekawosci. a jak ceny? takie jak w H&M czy wyższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villia ja wczoraj 3 litry coli wypiła :O aż mnie nera rozbolała, tak ja obciążyłam :O i nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS pomacaj dziąsła:-D mój tak wypychał i żuł ten jeżyk zarazem wczoraj że po tym postanowiłam dokładnie sprawdzić co mu tam "przeszkadza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sinlac kupowałam bodajze w zwykłym Lewiatanie nie pamiętam dokładnie ile ale nie przekroczyło 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka w tesco jest teraz f&f ;) ceny nizsze niz w h&m a ja kupuje na wyprzedazach :) oczywiscie nie tylko bo jak mi sie cos spodoba to nie da rady czekac, ale polecam te ciuszki!!! moja ma wiekszosc z tesco i sobie bardzo chwale! nic sie z nimi nie dzieje!!! warto pojechac!!! ja mam do jednego 15 km a do drugiego 20 ale tylko tam jezdzimy po ciuszki :D co do psa - jak wyrzucalismy go z wyra to nam nogi w łóżku obgruyzał i jak zmienialismy wyro to były całe zeżarte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem jak M wróci z pracy z guzem na gowie to będę wiedziała od czego :D Od wczoraj Sinlac w Rossmannie w promocji - chyba za 20 zł. TNKS - zasmuciłaś mnie tą colą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka w niedziele zmiana czasu? a ja qwa na 8 na uczelnie :O czyli mam jechac nie o 7 tylko o 6 wtsac o 5 itd? shit!!! w ogole dziewczyny tak mi sie tych studiow odechcialo ze szok :O pewnie zrezygnuje :O szkoda mi czasu - nic w moim zyciu nie zmienia :O mówisz ciotka że zęby? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie rezygnuj jak juz zaczęłaś. niestety z soboty na niedzielę jest ta gorsza zmiana czasu, tzn fajnie że będzie dłuzej widno ale nie lubię jak mi się godzinę spania zabiera:-D jak tak zachwalacie to tesco to pojadę w weekend . ok spadam na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia a może na Ciebie ta cola podziała? Spróbuj... Ciotka generalnie nie zaczęłam :p odbębniłam sem na kijowym kierunku, zlozylam podanie o powtarzanie sem na innym kier z kumpela, kumpela się rozmyslila a mnie dokleili do 2 sem ( 1 zrobie na 4 - sekwencja ) zobaczylam plan - sob i nd po 12 god :o a studia mi dla rozrywki? Mogę pojsc kiedy indziej :p zobacze po 1 sem czy się zaklimatyzuje ;) jak nie to bez zalu zrezygnuje... Teraz jeszcze pol roku mam stypendium wiec nie trace kasy chociaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_Ania209
czesc czesc 🖐️ ale gadacie na całego od samego rana, ja latam wiecznie cos robie od wstania. ledwno mala polozylam spac to juz za 30 min zaczela sie drzec. Wojtek panicz bulki z dzemem nie chcial zjesc tylko nalesnikow mu sie zachcialo a ze slaby i zmarnial po tej chorobie to juz mu nasmazylam i zjadl łaskawie jednego:O Stalo sie, juz na 100% kupuje jeepa tylko ciagle nei wiem czy jasny czy zielony. Doradźcie!!! Znowu sie wciagnelam w czytanie i ogladanie i juz nie moge sie doczekac, cuuudo!! Duzo fotek i same zalety. Obczajcie fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_Ania209
tnks- nie dziwie sie ze nie masz sily. Ja tez bym etraz nie miala, ostatnjio w ogole sie nie wysypiam w dzien zapieprzam ciagle z czyms, jak jeszcze pomysle ze mialabym chodzic na caly dzien na zajecia i co gorsze sie uczyc w domu. Straszna meczarnia! Chyba poczekaj az dziecko Ci podrosnie. A poza tym cos mowilas ze to Twoj drugi kierunek to po co sie tak meczysz? ciotka- no w tesco fajne ubrania, nniczym z Nexta z UK ale moim zdaniem ceny jak w H&M, taniej nie jest ostrzegam.Zwykla mala sukieneczka prawie 100 zl co mi gosia ze 3 miesiace w niej pochodzi. Tez kupuje tylko na wyprzedarzach albo juz dla starszego dziecka co mi pochodzi ze dwa sezony w jednym ciuchu. Wtedy sie oplaca. A tak poza tym to duzo sprowadzam ciuchow z NEXTa . Sa piekne i w porownaniu z polskimi cenami nie wychodzi drogo, tak samo place.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_Ania209
a nie uwazasz ze sie bedzie brudzic? jeszcze ta biala obwoluta na budce.. zaraz bedzie brudna jak np zloze wozek to od kol sie zabrudzi. Szkoda ze nie ma dostepnych takich kolor jak ludzie w usa na fotkach maja. No nic, wezme zielony, praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady póki mam stypednium sprobuje,ale bez nadęcie ;) co do tesco najdroższe ubranko upilam za 73 zł :P a jak kupuje na wyprzedazach albo promocjach to czasem za 30 % ceny kupuje a nawet taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem jak z zabrudzeniami - na pweno łatwiej bedzie "uwalic" czymś bez niż zieleń, ale wybór nalezy for jó;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Mam nadzieję wybaczycie mi że tak rzadko się odzywam? Staram się czytać, ale najczęściej ostatnie strony. Moja córa skończyła wczoraj 8 miesięcy. I jak to Ala jest bardzo absorbująca. Ma już 8 ząbków, 4 na dole i 4 na górze. Najdłużej szły bo 1,5 miesiąca 2 ząbki na dole. Obeszło się bez gorączki, wysypki. Czasami był krzyk, 2 razy dałam paracetamol w czopkach. Nic innego nie mogła dostać bo jest uczulona na rumianek. No i mam nadzieję najgorsze za nami. Już zakończyliśmy ekspozycję na gluten. Ale nadal gluten podaje tak pomału. Poza tym Ala stałe pokarmy zaczęła przyjmować od 6 miesiąca. Na początku było ciężko ale teraz powoli zjada cały słoiczek. Niestety dalej zdarza jej się ulać, ale już nie tak często. Oczywiście dalej jest na maminym cycusiu. Cieszę się że mam tyle mleka że nie muszę jej dokarmiać mm. Poza tym tez dostaje Sinlac, który kupujemy w auchan za 19 zł. Ala nie lubi owoców. Szczególnie ze słoiczków. Czy to kupionych czy zrobionych przeze mnie. Jak tylko podaje ma odruch wymiotny. Jak już owoce to najlepiej ukroić cząstkę jabłka lub banana i tak podać. W nocy najczęściej co 2-3h budzi się na jedzonko. Pierwsze 3h śpi w łóżeczku a dalej chce tylko z nami. i jest o mnie zazdrosna, ale tylko wtedy kiedy ja zajęta jestem innym dzieckiem. Ale to dlatego że nikt oprócz mnie nią się nie zajmuje. Tatuś tylko od czasu do czasu. Dużo gada. Mówi mama, papa, baba, dzidzia- ja często tak do Ali mówię. A teraz gada z butelką. Czasem najprostsze zabawki a najfajniejsze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzależniacie jeszcze tu wlazłam:-p typowych ubranek nie potrzebuję- prędzej buciki na teraz parę czapek na teraz i moze jakies bodziaki. Lady ja pierwszy wózek miałam beżowy z czarnym, no ale przewaga bezowego. nie zauważyłam żeby się jakos szczególnie brudził ale ( nie jestem fanką krzykliwych kolorów) ten kolor był przynajmniej u mnie jakis taki ....smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×