Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ciotka ja to zawsze powtarzam, ze chudym w zyciu lepiej:) ja na razie sie nie przejmuje, bo mala fajnie wyglada. a starsza byla tak samo na buzi paplata a reszta chuda jak szczypior. jak zacznie chodzic to wybiega te zbedne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do perfum to miałam kiedyś Euphorię Blossom (ta fioletowa) - nie ukrywam dostałam :) Fajna, ale jak przyszło do kupienia później to szkoda mi było pieniędzy. Teraz jestem fanką tańszej (zdecdowwanie tańszej :P ) Pumy Animagical :) ciotka, ponoć przy takich stałych posiłkach kupy mogą być rzadziej. My nie mamy tego problemu, bo u nas są z reguły 2 razy dziennie. A jaki zapach... Mój M jak zmienia taką pieluszkę to zawsze śpiewa "Przeprowadźmy mały sprawdzian wytrzymałości..." :D U nas mały też wskoczył w ciuszki 80. Choć spodenki zdarzają się jeszcze 74. Ale jak wiadomo rozmiar rozmiarowi nie jest równy. Niedawno kupiłam małemu body na 80 cm i...w nie nie wszedł :o A w body z H&M chodzi jeszcze w rozm. 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt jak dla mnie najlepszy męski to jean paul guttelier - ale nie dla każdego :p mój m go nie znosi więc wacham teścia :p heheh a po za tym ja lubie azzaro now , hugo baso są fajne, davidoff cool water i meski i damski, z damskich jeszcze bardzo lubie amora :p i be heppy clinique - to tak na co dzien :) fajny też czerwony i różowy hugo damski - ja zawsze kupuje te same zapychy bo je kocham heheh azzaro babski też fajny - ale wiadomo - kazdy ma inny gust :) Lady rozmawiałam z mężem i nie pojedziemy oglądać tego wózka :( mąż pogrzebal w necie, poczzytal opinie na temat tego wózka, wygrzebal więcej info na jego temat i powiedział że bez sensu jechać go w ogóle oglądać :( nie kupujemy go :( a nie kupujemy dlatego, że już kupiłam :D heheheeh powinien w piątek u mnie być :D wiec jak chcesz to zdam Ci relacje, tylko popatrz sobie ile ich zostalo i do kiedy są aukcje zebys potem nie musiala czekac :D Villia ja nawet moje cycki prosilam i im grozilam że je zmniejsze jak nie będą mleka produkowac i nic :o obawiam się że jednak nie zawsze mamy na to wplyw... Ja nie wiem czy pamietasz ale nie mialam w ogóle pokarmu i go sobie wywalczylam, potem pare kryzysow i też dalam rade, a teraz mysle że jednak natura decyduje za nas... Mt moja też 80 nie ma a urodzila się znacznie wieksza od Twojej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje zakupu:) moja to w 74 sie moze utopic, body sa ok spodnie tez ale bluzki rekawy dluuuugie. Kurteczke na wiosne mierzylam w C&A to wzielam 68 bo rekawy takie do polowy dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, wiem, pamiętam. JA też nie miałam po CC pokarmu, potem nawał z zastojem, potem mały nie chciał ssać..Ale nie odpuściłam. Widzisz, tyle czasu dałyśmy radę :) Nie jest źle. JA tak sobie tłumaczę, że ważne, że te 7 miesięcy karmiłyśmy maluchy :) Ja oczywiście jeszcze się nie poddaję, ściągam dalej tyle ile natura daje :) Choćby to miał być jeden posiłek dziennie. Jak już będzie mniej to się poddam :) Najpierw (po tych problemach początkowych)marzył mi się choć pierwszy miesiąc pokarmić, potem byle do 3 miesiąca, potem do świąt Bożego narodzenia (4 miesiąc) :D Hehe a tu już 7 przeleciało :) Gratuluję zakupu wózka :) Daj znać jak dojdzie przesyłka (w pt?). Do mnie dziś przyszły śliniaki z rękawkami - obiadek będziemy dzis w nim jeść :) Może uchronią choć trochę garderoby przed zabrudzeniem ;) Ja też powinnam mieć - taki chirurgiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT my bodziaki i spiochy mamy 6-9 czyli 74 cm, ale koszlki juz mamy 68 a nawet jakies 62 uwazam ze nie ma sie co martwic :) ciotka mówiła, że jej ślubny jest wysoki więc nie ma sie co dziwic;) villia śliniaki z rękawkami są super!!! chciałam Wam wkleić linka do tych z tesco co mam, ale nie znalazłam ich w necie :O ale tak czy siak -warto w pt tzn w piątek ;) 2 dni dostawa :p lady kupujesz czy czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. villia my sie z m smiejemy, że żeby po obiadku małej być czystym to musielibyśmy takie "fartuchy" zakładać jak dają przy robieniu rtg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehe TNKS!!! to dalas czadu! czytam czytam, mina mi zrzedła bo myslałam ze sie rozmysliłas bo doczytalas w necie z m ze to jakas lipa! No masz farta! Ale udało Ci sie mnie nabrac! ten zielony kupilas? To dobrze, dasz znac koniecznie bo widzialam ze baba ma 4 sztuki to i dla mnie starczy :D:D Chyba ze tez zaraz zamowie buehehehehe Clinique be happy, cuuuudo! Moje ulubione teraz razem z euphoria. Reszte ktora napisalas musze wyprobować. teraz moje ulubione meskie to CK contradition, piękne ale musze m kupic cos nowego bo tez juz sie troche znudzily, cos dla odmiany by sie przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady tak zielony kupiłam :D kupiłam 2 z 4 dostępnych, lepiej zapytaj babki czy ma ich więcej na stanie, a beżowych jutro się konczy aukcja ;) Musze sprawdzic ten zapach ktory podajesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie CI ze bedziesz miala juz w piatek! Ciesze sie razem z Tobą:D pocahontas ja nigdy nie spalam z zadnym z moich dzieci, nie zasnelabym tak nawet. Denerwuje mnie to i sie boje ze krzywde bym zrobila albo np kołdrą przykryla i poddusila. No mam rozne czarne mysli od razu ja tez zobacze te co piszesz bo uwielbiam piekne zapachy. Zobacz jeszcze gucci rush, uwielbiam ale musze sie wypachniec. Zawsze mam je na polce , razem z be happy i teraz euphoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) a u mnie dieta mż ciągle trwa chociaż były tez chwile słabości tj. np. miniony weekend (szarlotka,sernik,czekolada i wiele więcej) ale waga na szczęście nie wiele się zmieniła:) od ok 3 tyg schudłam 3 kg :) powolutku powolutku i w końcu się uda dobić do 50 :) (brakuje 8 kg) Ja z perfum to jestem zakochana w ode lamour różowe (chociaż niebieskie też śliczne) Yves Rocher słodkie są ale kocham kocham i już i nie zamienie na inne na razie a tak to mam bliską znajomą konsultantkę avon i tych mam pełno ale raczej nie używam ;/ u nas dzisiaj 7 miesięcy minęło o 11:15 :) ani ząbka nie mamy ani nie siedzimy ale za to po podłodze całej pełzamy:) i dużo marudzimy;/ umiemy robić brawo i papa:) i na widok naszego pieska radość od ucha do ucha szczęście większe niż mama:D katarek dalej się utrzymuje:/ ale w nocy już lepiej śpimy:) Słuchajcie dziewczyny ja wiem że każde dziecko inne ale mi się wydaje ze mój mały to malutko je rano po przebudzeniu(po 8 h spania) godz 8 zje 110-120 ml mleka godz 11:30 150 ml kaszki owocowej( łyżeczką) godz 14:30 190 ml obiadku godz 17:30 90 ml owoce i o 20 na koniec dnia ledwo 180 ml mleka chociaż najczęściej jest to 150 no i jeszcze czasami w międzyczasie ok 120 ml soczku,ale na wadze niby przybiera troszkę wiadomo że już wolniej ale idzie w górę aha i mój mały ubranka już nosi 80 chociaż niektóre 74 też ok. A jaki rozmiar bucików kupujecie swoim maluszkom?? bo mój mały to ma stópkę 12-13 cm jaki to jest rozmiar bucika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Lady nie uwierzysz :) zapomniałam wymienić gucci :D oczywiście rush :D uwielbiam go też hehhe widze że mamy podobne gusta nie tylko w kwestii książek i wózków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie looknij rożowego bossa - jest z tej samej bajki co rush, cool water z tej co be happy ( świeży, orzezwiający, na codzien ) a amor to ta "parafia" co euphoria - cięższy, slodszy, ale jak dla mnie uzalezniajacy :D a propos euphori - tak się w tym zapachu zakochalam że kiedys pol flakonu w 1 dzien zuzylam :o chodzilam i non stop psikalam :o - uzalezniajacy - tak jak mowilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-78 mamy małe podobnych gabarytów a moja jest tak długa ze nosimy juz body i spiochy 80 ;) koszulki spokojnie 74 a nawet 68 wchodzą. piszcie o perfumach moze jakies sobie wybiore ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek jacek jak tam zycie z swinka pepa ,dzieciaczki zdolne sa to fakt. Monisiaczek mi Kacperek zjada tak 190 ml meczka z 2lyzeczkami kaszki ok 20 stej, 180 ml mleczka o 1 w nocy, 180 ml mleczka z 3lyzeczkami kaszki o 6 rano, 150 ml mleczka o 9-10 , 200 ml obiadku o 12-13, 120 ml deserku lub owoc starty o 15 stej, i od nowa mleczko wieczorne. w miedzy czasie okolo 200 ml herbatki koperkowej lub wody. Niestety kaszki gestej nie chce. Tnks ciekawe jak ten wozeczek wyglada na zywo? Na pewno jeszcze fajniej. Ja nawet niewiem jaki mam perfumy,teraz i tak malutko sie psikam ze wzgledu na malego. ostatnio Kacper zaczyna piszczec na widok jadzenia i wszystko chce probowac. Dzisiaj u mojej mamy bulke dorwal i oddac nie chcial. Lakomczuszek maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas ty chyba pytalas niestety my spimy z małą a ta nie chce sie przestawic na lozeczko. spala sama przez pierwsze 3 miesiace od mojego urlopu gdzie nie mialam lozeczka dla niej nauczyla spac sie z nami, probuje ja oduczyc bo lozko male sie robi ale ona nie che. jesli chodzi o ulubiona muze dla maluchow to moja uwielbia: serce pik pik pik siedzi wtedy jak zaczaqrowana i oglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas no to ładnie twój je widzisz mój w porównaniu z twoim to je maluteńko;(ale on od małego tak mało mi jadł moja znajoma cztery miesiące temu urodziła bliźniaczki i one już od dwóch miesięcy jedzą więcej niż mój mały teraz.A ile twój maluszek waży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahonats - to twoj duzo mleczka spija no i w nocy jeszcze dajesz. ja daje mleko 2 razy rano i na wieczor po 230ml, deserek, zupka i kaszka. Lekarz powiedzial ze mleka wystarczy, zupe codziennie z miesem jak lubi, bo miesko wzane jest do odbudowy kriwnek czerwonych. z perfum jeszcze na codzien CK Beauty, z ciezkich Chopard Wish, ze slodkich Naomi Campbell-Naomagic. Ja kupuje nie wieksze niz 30ml, wole miec male a duzo. Gucci Rush albo Rush2 - sa boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh obiecałam się poprawić a nawet nie mam czasu przeczytać buuuuuuuuuu ja chcę troche czasu dla siebie!!!!!!!!!!!!!!!! oszaleć można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Kacper nocnego karmienia odpiscic nie chce,probowalam juz kilka razy smoczkiem i woda go oszulac i przegralam. Bede co jakis czas dalej probowac. wg domowej wagi wazy 9,5 kg. Urodzil sie 3700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niniejszym donoszę że w paszczy mojego potomka odkryłam zęby:-D :-D :-D ciężko stwierdzic na razie czy to jest jedna dolna jedynka na maxa szeroka czy dwa ząbki. a ostre jak diabli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia to wszystkiego naj dla potomka z okazji miesięcznicy siódmej[ kwiat] 🌻 🌻 mój tez ze stópką dobija do 12 cm i wstępnie wydaje mi się że to jest rozmiar bucika 20. dzieki dziewczyny za typy piosenek. proszę o wiecej:-D TNKS Lady myslę intensywnie o waszym wózku. wydaje mi się że widziałam albo jego albo podobny w jakies gazecie dzidziusiowej przy reportazu jakiejs pary co jezdziła po świecie z malenstwem. zaraz poszperam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka, GRATULACJE :) No to nam się grono bezzębnych maluchów pomniejsza ;) Małego dziś wysypało na karku i szyi plus za uszami :o Nie mam już siły do tego wszystkiego... Plamy znóżek i rączek nie zeszły to kolejne dziadostwo wyszło... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas, Ty dajesz mleko modyfikowane? Spróbuj na to karmienie nocne podać wodę z odrobiną mleka modyf. (co noc zmniejszać ilość mleka na taką samą ilość wody). Tylko musisz być konsekwentna. Zobaczysz, maluch po jakimś czasie stwierdzi, ze nie opłaca się wstawać w nocy na wodę :) Ja tak robiłam jak był czas, że mały budził się po 4ej domagając się jedzenia. Po kilku nocach zrezygnował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja śpię do 3 nad ranem z jednym, potem z dwoma:O...no dobra ....z trzema:D:D:D i 3 psami w nogach:classic_cool: Oznajmiam, że mam Himalaje prania do wyprasowania😭 zaraz chyba sobie na to konto szampon do żelazka otworzę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×