Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość haha na to samo chcialam
uwage zwrocic :D z kafeterianek odezwala się tu dziś ciotka a tak same dziewczyny z fb pisza :P i ciagle pisza że maja nie pisac i że one są odwazne i się przyjaznia a wiedza że prawda to nie jest :D ja już na fb nie jestem ale wiem doskonale kto tu pisze ;) smieszne jestescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durchaus nicht
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca od początku
bo jestes jebnięta pinda i cie pewnie wypierdoliły z fb??? ahahhahaha a chwala im za to! bo ładnie im teraz smarujesz tyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha na to samo chcialam
Czytajaca na prawde aż tak glupia jestes że myslisz że to wszystko jedna osoba pisze? To Cię wyprowadze z błędu :D to jest mój drugi post :) a na fb nie zaglądałam na długo przed tym co się wydarzyło :) widać słusznie się wycofałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czesc Sabinka :) Co tam u Ciebie? :) Fajnie Ci bylo po tym jak ucieklas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca od początku
Tutaj pisze wiele osob, parszywych, niewątpie, ale Ty do nich napewno nalezysz, skoro im tyłki smarujesz, chodzi mi o ten fakt, obrabiania i nabijania sie. I delikatnie probojesz zamaskowac wstyd ze Cie wykopaly :) Nikt nie jest w zyciu swiety ale obrzydza mnie takie zachowanie i Twoje, i Dj i innych wrednych piszących ktore zakłocaly czytającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG! gdyby nie pisały to co
byś czytała? :o żal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca od początku
czytalabym o rozterkach tych mlodych mam zalogowanych, piszacych realnie o dzieciach, a nie pod parszywymi pomaranczowymi wyzwiskami. Nie takie to forum bylo. Ta jedna mloda mama jest strasznie wrednym czlowiekiem co smaruje swoje ex kolezanki.... No straszne to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG! gdyby nie pisały to co
A Ty niby lepsza jestes z tymi haslami " j**nięta pinda i cie pewnie wypie**oliły z fb??? " Osoba do której pisalas takich haseł nie rzucała :o lepsza nie jesteś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka załosna jestes! tak trudno napisac co myslisz pod swoim imieniem? na fb tez miałas z tym problem... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _aga_
"Kurde niestety zgadzam sie z pomaranczką! baby są wredne, jeszcze miesiąc temu miałam i forum i fb mogłam pogadac, zabic nude w samotne wieczory a teraz ani tego ani tego i dopiero teraz widze jaka pustka. chyba uzalezniłam sie laski... mam pomysla fb kolezanki jak juz sprawa ucichnie moze załozymy jakies prywatne forum z nasza stałą paczka?? (tylko komu tu ufac teraz) bo strasznie mi sie teskni za wami TNKS gdzie jestes?? chyba masz dosyc juz tego forum co nie? Aga15510 mam nadzieje ze u Ciebie tez wszystko wporzadku? ciotkajulia co tam u Ciebie słychac? wem ze pisalas ale mam duze zaleglosci misiaczkowa jak tam wyjasniło sie cos w sprawie mieszkania?? działacie cos w tym temacie jeszcze? pozdrawiam i lece spac" Weszłaś między wrony? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.d. do _aga_
hahaha! trafne spostrzezenie, swoja droga to dlaczego dziewczyny nie chcialy Ciebie i drugiej agi na FB. Pewnie przez to nadawanie i tu i tam. No ale widac zlitowaly sie i przyjely do zacnego grona, tylko teraz trzeba stac murem za Grey, bo jak nie to....wylecisz z hukiem! I to jest wlasnie Wasza przyjazn i posiadanie wlasnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z hukiem nie wyleci, piszesz z nami, a za plecami nam tyłki obrabiasz bo sobie cos uroiłas. Grays nigdzie nie rzadzi, dobrze o tym wiesz, wystarczy wzajemna troska jaka sobie okazujemy , a jak c Julia miała takie kłopotu z dzieckiem w czasie biegunki to gdyby naprawde potrzebowała pomocy dostałaby ja od razu, nawet minuty czasem nie trzeba czekac na odezw moich serdecznych przyjaciółek. Nawet gdybysmy chciałby tu pisac to zenujace wpisy pomarańczowych miedzy trescia konkretna staly sie niszczące to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grays idz juz
ok? poddane płacza za tobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie greys! nie odchodz!
tak lubie ciem czytac :D taka jestes mondra, odbyta, wszechpierdzaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kochana pomarańczko moze oświecisz mnie dlaczego laski mnie nie chciały z drugą Aga w swojej grupie?? Bo Ty pewnie to wiesz więc podziel się tą wiedzą!! zapewne Ciebie chciały od początku i cieszysz sie z tego bardzo... tylko uważaj bo pewnego dnia to rozszyfrujemy a wtedy to Ty wylecisz z hukiem i sobie tyłeczek potłuczesz! powiedz mi jedno czemu Ty to robisz? co Ci sprawia taką przyjemność? pozdrowienia dla starych forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaNiunkasierp
Witajcie Czytam Was co jakis czas od poczatku... Synus urodzil sie w sierpniu tez. Wchodzilam tu podczytac co i jak, czasem z mysla ze cos wylapie dla siebie... Szkoda, ze zupelnie zjechalyscie z tematu dzieci:( i zaczelyscie sie wyzywac juz od dluzszego czasu:/ Niemniej jednak dziekuje, ze moglam podczytywac w wolnej chwili i ze kiedys dawalyscie mi cemnne rady - nawet nieswiadomie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaniunkasierp bo
to już nie to samo forum co kiedyś.Stałe bywalczynie przeniosły się pewnie na coś prywatnego a tu pod pomarańczkami obrzuca się błotem FB które wszystko tu popsuło.Szkoda,bo ja mam córcie z września i też często tu zaglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaNiunkasierp
Na szczescie sa jeszcze inne fora:) I tam dziewczyny sa lata, nie ma takich rzeczy... Niemniej do tego sentyment byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentyment wielki
do forum był ale cóż jak grupka fb wszystko rozwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej. Dawno mnie nie było na forum i z tego co czytam, hmmm...nieźle się porobiło. Dla tych, które jeszcze wracają z sentymentu powiem, że za ok. tydzień czasu pojawi się u mnie druga córeczka :-) Będzie miała na imię Emilka. Mam nadzieję, że Milenka nie będzie zazdrosna. Przeleżałam plackiem 3 miesiące i to już prawie koniec. Termin mam na 10 grudnia, ale mam mieć znów cesarkę z racji tego, że dzidzia jest ułożonaq pośladkowo a po drugie miałam cesarkę rok temu i macica może pęknąć podczas skurczy. Buziaki dla mam i ich sierpniowych dzieciaczków :-)!!!! Trzymajcie za mnie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi powodzenia, będę trzymać kciuki bardzo mocno żebyście z córeczką szybko wróciły do domku. Daj znać jak już wrócicie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi 2011 i czekamy na zdjecia drugiej córeczki!! powodzenia i dużo zdrowia dla Was dwóch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki! Dzisiaj byłam u gina i najprawdopodobniej potnie mnie 1 grudnia!!! Napiszę co i jak po powrocie :-) Strasznie ciężko będzie zostawić mi Milusię, pocieszam się, że będzie w dobrych rękach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi gratuluje wytrwałości. Już w sobotę będziesz tuliła swoje maleństwo. Wiem ze będzie Ci ciężko po powrocie do domu, ale zdaj Nam tu relacje jak Ci poszło i co za cudo przyszło na świat. Efka, hjk, aga witajcie. Co u Waszych maluchów? Antosiowi właśnie wyszły górne 3, na razie mi nie choruje. Jest bardzo ciekawski. Wszystko musi dotknąć, posmakować, wszędzie wsadzić ręce. Właśnie jestem na etapie wybierania prezentów pod choinkę i na Mikołaja. Biedronka ma fajna ofertę. Chyba zdecydujemy się na książeczkę z FP i kolejkę. Myślałam też nad szczeniaczkiem uczniaczkiem, od jutra w naszym Tesco jest na nie promocja- będą po 89,90, lub nad jakimś interaktywnym pieskiem. TNKS, MT-78, Amber, Mum to become, vilia, asiapa i inne dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie tylko
z tym fb to już przesada. Co komu przeszkadza to, że my się lubimy, że lubimy ze sobą pisać i podziwiać nasze dzieci... Bez takich, nikt nikim nie rządzi. Cóż a może ktoś jest zazdrosny albo zły, że nie był w stanie się zintegrować z grupą? Agabi :) :D gratulacje!!!!!!! 🌼 mam nadzieję, że jesteście już mega szczęśliwi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie, ,tylko
z tym fb to już przesada. Co komu przeszkadza to, że my się lubimy, że lubimy ze sobą pisać i podziwiać nasze dzieci... Bez takich, nikt nikim nie rządzi. Cóż a może ktoś jest zazdrosny albo zły, że nie był w stanie się zintegrować z grupą? Agabi :) :D gratulacje!!!!!!! 🌼 mam nadzieję, że jesteście już mega szczęśliwi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi_2011 czekam na wieści co tam u Was słychać? i jak się czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co FB znowu na czerwono
występuje?A tak się szczycą,że niby piszą tu tylko pod swoimi nikami!No to mamy przykład.Same sobie przeczycie dziewczynki z FB.A dziewczyny które kiedyś tu pisały pozdrawiam!Szkoda,że was tu już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×