Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość aszlunia
Witajcie! Ja co prawda mam termin na wrzesień, ale mam pytanko, jakie kupujecie pieluchy? Pampersy, tetrowe, wielorazowe, huggiesy, happy czy jeszcze jakieś inne? Boję się, że mój dzidziuś będzie alergikiem bo oboje z męzem jestesmy uczuleniowcami. Tym bardziej, ze starsza córka tez miała uczulenie na rozne pokarmy i pampersy. kupilam taki zestaw pieluch roznych i bylam bardzo zadowolona. Nawet na allegro taki znalazlam. nie wiem czy mam kupic te, ktorych uzywala moja corka? ten zestaw czy co... Doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczkowa 1984 ..Ja jem za mało i lek.kazał jesc mi wiecej bo zoładek malenstwa sie nie rozciągał i kazal wioecej jesc.Jem normalnie,tak jak przed ciązą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wrażenie, ze jem za mało, często czuję głód ale jakbym się napychała tak jak jestem głodna, tzn tak często, to moja waga byłaby inna niz jest obecnie. Staram się głód zaspokoić np jabłkiem, zresztą teraz po chorobie nawet nie smakuje mi chleb ani żadna wędlina, nie wiem, co ugotowac jutro na obiad, żebym miała ochote zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta! :) gratuluję synków i córeczek ;d Mot-mam nadzieje,ze bedzie ok i urodzisz naturalnie.. ;) Strasznie wam zazdroszcze tych niskich wag! mnie po porodzie czeka niezla dietka i ćwiczenia :D W piatek ide do nowego ginekologa (postanowiłam zmienic iz poprzedni zrobil mi tylko jedno usg-na potwierdzenie ciazy,a jak pokazałam mu test ciazowy (jedna kreska byla słaba) powiedzial,ze to blad testu i na bank nie jestem w ciazy..po chwili jednak ja potwierdzil(dodam,ze ten test ktory mu przynioslam byl moim 4) Pozniej pytalam czy moglabym zobaczyc malenstwo na monitorku to mi powiedzial,ze jak chce to moge isc prywatnie ehh. noo i nie moge sie juz doczekac wizyty piatkowej!mam nadzieje,ze dostane wkoncu upragnione zdjecie usg,zobacze maluszka,uslysze jego/jej bicie serduszka a przede wszystkim potwierdzi sie fakt iz bede miala coreczke (od poczatku ciazy mam przeczucie iz to dziewczynka) ) U mnie juz prawie 20tydzien i nie jestem pewna, czy to co czuje w brzuszku to dzidzia czy moja wyobraznia.czuje jakby takie stukanie od srodka..Powiedzcie,ze to wlasnie tak wygladaja ruchy dziecka?:) Pozdrawiam Wam wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bożi!!! Ja też czuję takie jakby stukanie od środka w dolnej części brzuch tak nad spojeniem łonowym i nie pasuje to mi do żadnych wcześniejszych opisów ruchów dziecka i też nie wiem czy to już to. Czy to mogą być ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, u mnie np nie bylo żadnego przelewania ani burczenia, nic co dziewczyny opisywały jako pierwsze ruchy. U mnie były takie właśnie puknięcia od środka i teraz jestem w 20 tygodniu i są coraz silniejsze. i to są właśnie ruchy dzidziusia w naszym przypadku. Co do wagi to ja mam tylko 3 kilo na plusie, co jak na razie bardzo mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie pochwe SYNEK :D Te pukanie w dole brzucha to raczej dzidzia. Ja na poczatku czulam laskotki, potem nagle ataki swedzenia brzucha w jednym miejscu a teraz czuje wyrazne kopniaczki. Dziecko najbardziej jest aktywne gdy jestem np w lesie lub nad woda, a w domu najczesciej czuje wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też na + 8/9 kg a poszło mi w brzuch boczki tyłek i twarz:-)))wreszcie wygladam jak człowiek i to niesamowite uczucie że w koncu cos jest za ciasne.....ale to pewnie tylko na czas ciąży bo duzo moich szczupłych koleżanek po dzidziusiu karmiąc cycem natychmiast gubiło to co przybrały a nawet wiecej. teoretycznie przy dziecku npn stop jest się w ruchu ale grubsze kobitki jakos tak od razu nie zrzucają. a w moim menu dalej słodycze jabłka i wstręt do mięsa:-))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny :) No to teraz trzeba pomyslec o imieniu co myslicie o imieniu Lena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje synkow!!! dzewczyny, co myslicie o przewijaku? czy to jest potrzebne czy mozna sobie odpuscic i przewijac na lozku? macie jakies doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszlunia
Przesunął to świetna sprawa. Obojętnie czy osobny mebel czy taki na łóżeczko, przebiera się dziecko na stojąco i nie boli kręgosłup. Polecam z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Gratulacje dla Wszystkich przyszlych MAM :) Jestem mama 2,5 rocznej Gabi i 7letniego Matiego. Dziewczyny mam pytanie do Was. Zastanawiamy sie z mezem nad malym szalenstwem urlopowym a szczerze mowiac nie wiem gdzie podpytywac ;( Wiec przepraszam za pytanie ale moze podpowiecie cos chcemy z mezem wyjechac w maju/czerwcu na urlop bo wtedy wycieczki sa troche tansze. Planowalismy wyjechac z dziecmi do egiptu ale teraz mamy troche watpliwosci czy zabierac pociechy. Czy jest faktycznie tak bezpiecznie jak mowia w mediach. Mamy mozliwosc wyjechania bez dzieci (cud tesciowa :)) ale wiem ze juz po 2-3 dniach tesknilabym. Czy moze cos mozecie podpowiedziec? Domyslam sie ze jako przyszle mamy raczej nie planowalyscie wczasow w najblizszym czasie ale moze :) jedni rodzice mowia jezdzcie bez dzieci odpoczniecie i spedzicie troche czasu sam na sam (w maju bedziemy mieli 10 rocznice slubu). Ale gdzie jechac aby faktycznie oderwac sie myslami od domu. Nasi znajomi byli w zeszlym roku w Grecji i Hiszpani, inni wlasnie w Egipcie i byli zafascynowani. Ale gdybysmy sie zdecydowali na wyjazd z dziecmi czy nie zanudza sie tam ? ps: zazdroszcze Wam tego pieknego stanu w jakim jestescie. Moze na urlopie tez beda staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
Witam dziewczynki. Witam w gronie nowe mamy, gratulacje dla tych co niedawno poznały płeć swojego dzidziusia. U mnie znacznie lepiej. Marnotrawny mąż sam wrócił do domu. Trochę się zmienił, stara mi się pomagać w domu. Ja jestem wobec niego bardziej wymagająca. W końcu on też ma 2 zdrowe ręce i dużo więcej siły niż ja. Niestety w kwestii pracy nic na siłę nie zdziałam, bo jak tylko o niej wspomnę to staje się bardzo agresywny. Więc tu czekam na samoistną zmianę. Mój mały synek coraz bardziej daje mi znać o sobie. Już nie mam bąbelków w brzuchu, tylko czuję jego wyraźniejsze ruchy. Szczerze mówiąc to jest to bardzo dziwne uczucie, jakbym miała kosmitę w brzuchu;) Wczoraj nawet mąż poczuł jak mały buszuje. Śmieję się i mówię, że mały przestawia meble :) Niektóre z was piszą, że trochę przytyły. Ja niestety też mam już +6kg, w sobotę zacznę 20 tc. Pocieszam się tym, że dzidziuś jest starszy o tydzień, niż wynika to z terminu miesiączki. Chyba ma geny po tatusiu, bo ten przy porodzie ważył 4,5kg. Nie wiem jak ja urodzę takiego wielkiego chłopa... Jeszcze raz dziękuję za wasze wsparcie, dzięki wam wiem, że miałam rację i nie wymyśliłam sobie moich problemów z powietrza. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Normalnie szalejecie z tymi zakupami ;) Ja jeszcze nie mam nic dla dziecka. Za tydzień może pojedziemy z M pooglądać wózki i foteliki - tak żeby się rozeznać. Niestety ten wózek który mi się podoba (Maxi Cosi) jest za drogi, więc będziemy szukać tańszego odpowiednika. mamuska88, ja jak bym miała dziewczynkę to miałaby właśnie na imię Lena :) Ale pewnie chłopczyk będzie ;) Zresztą lekarz już tak sugerował, że chyba syn. kasiaak1982, nie doradzę ci w sprawie wyjazdu, bo to sprawa bardzo osobista. Musisz sama to przedyskutować z partnerem i podjąć odpowiednią decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małp@, życzę Ci spokoju teraz i wytrwałości. Może mąż się zmieni - małymi kroczkami i będzie OK. Trzymaj się i nie poddawaj :) I nie zapominaj, że teraz Ty i Maleństwo jesteście najważniejsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka bardzo ładne imię. Moje będą jeśli dziewczynka to Wiktoria, a jeśli okaże się chłopiec to Mateusz, Piotruś albo Wiktor :). Ja tak jak już wcześniej pisałam nie czuję żadnych ruchów jeszcze... choć mój mąż jak przyłoży ucho do brzuszka to twierdzi, że słyszy dźwięk jakby "pływania" :). Wiecie co wydaje mi się,że brzuch mi zmalał, jakieś dziwne, nie wiem od czego to zależy, a może tylko mi się zdaje...? Co do przewijaka myślę, że to indywidualna sprawa, ale też dużo zależy ile kto ma miejsca w domku. U znajomych widziałam taki wielofunkcyjny, taka komódka czy coś takiego, ale oni mają dom... my mamy malutkie mieszkanko (36,5m) więc musimy wybrać taki usztywniany na łóżko czy też jak kto woli na szafkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no wlasnie nie wiem czy warto kupowac przewijak, patrze na cos takiego, za 80zl, lecz z 2 pojemnikami i bialym nakryciem na gorze.moze i cena ciekawa,ale sie zastanawiam na ile musi byc w domu taki przewijak-nie mozna np przewijac dziecka na lozku? co do pokoju to mamy tez ograniczone mozliwosci-choc uda sie wstawic go, jednak nie mam pojecia czy naprawde jest niezbedny. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20045205 co do wycieczki do Egiptu-moja bratowa byla z dziecmi chyba w zeszlym roku,12latka i 4latek. spokojnie dali rade. nie wiem czy 2.5latek nie jest za maly-wez pod uwage ukropy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja przy córce nie miałam przewijaka i teraz też nie chce bo uwazam że jest mi nie potrzebny.Wtedy myslałam o tym ale nikt ze znajomych nie polecał.Nastraszyli mnie nawet, że przewijak jest zawsze wysoko i odwracając sie na sekunde np.po zapomniane chusteczki dziecko może mi spaść.No i myślała że straszą bo jak takie maleństwo może samo się przesunąć,przynajmniej na początku.Poszlam do szpitala i tam miało się dzieci całą dobę przy sobie,więc często leżało w naszym łóżku.No i wszystkie dostałyśmy opr od pielęgniarek i lekarzy że właśnie mieli przypadek że matka poszła do wc a maleństwo nie wiadomo jak przesunęło się i spadło z łóżka.Ciekawe ale zdażyło się naprawde.Ja poluje teraz na leżaczek bo kuzynka miała i bardzo się sprawdził.Jutro wkońcu to drugie prenatalne,już nie moge się doczekać.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba510
Witam dziewczyny u nas prawdopodonie dziewczynka a wiec druga córcia! bardzo sie cieszymy!na 100 % bedziemy wiedziec 12 kwietnia ale pzrypuszczałam tak praktycznie od początku kobieca intuicja!pozdrawiam laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam musze sie pochwalic ze wlasnie zostalam ciocia malego Wiktorka siostra wyslala mi wiadomosc ze urodzila jestem przeszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33-dzieki za opinie!! moze faktycznie wzgledy bezpieczenstwa sa tu istotniejsze niz ile miejsca zajmuje przewijak.. a jak wyglada ten lezaczek do przewijania? ryba510-piekna wiadomosc gratuluje cory!!! :) mamuska88-super, jak milo zostac ciocia :) a ja wlasnie dostalam niemila wiadomosc.. wczesniej wiedzialam,ze siostra meza kuzynki jest po raz drugi w ciazy, ma ok.35lat. maja juz 11letniego chlopca. miala termin na wrzesien.no i sie dzis dowiaduje,ze w 7tygodniu ciazy stracila dziecko, bylo martwe, a chyba tego nie wykryto zawczasu (choc sie zastanawiam jak to mozliwe???) i dopiero jak zaczela wymiotowac i slabnac i ogolnie zle sie czuc to sie okazalo to najgorsze. podobno lekarze ratowali ja,zeby zyla.. :( wyskrobali i odratowali.. ale przykro ze tak sie moze potoczyc :( tragedia... ale dobrze ze przezyla. a ja mam problem z przesylka wozka, cos nie doszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaak1982 To jest zeczywiscie bardzo indywidualna sprawa. Ale my zawsze jezdzimy na wakacje cala rodzinka, choc tesciowa bardzo chciala z dziecmi w tym czasie zostac :) Ja sobie nie wyobrazam wakacji bez moich pociech :) Zawsze wybieramy czerwiec ze wzgledu na mniejsze upaly. Moj synek na pierwszych wakacjach mial 7 miesiecy ( Teneryfa ) i w ogole nie bylismy umeczeni. Na drugich bylismy w Grecji wtedy mial 1 rok i 7 miesiecy i w tym wieku juz cieszyl sie ogromnie, do tej pory jak widzi wode to mowi ze sie kompac chce :) Co do Egiptu to ja bym tylko rozwazyla choroby ktore tam sie lapie, wiekszosc z moich znajomych mialo problemy ze zdrowiem przez kilka dni pomimo tego ze uzywali wody tylko z butelek. chciaz Egipt jest bardzo kuszacy :) Ja tez zastanawiam sie nad przewijakiem bo jest to wygodne. Wiadomo ze z przewijaka jak i z lozka dziecko moze spasc, ale ja nie rozumiem takich ludzi ktorzy stwazaja takie sytuacje, przeciez dziecka nawet malutkiego sie samego nie zostawia na wysokich meblech !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki :) ja was czytam caly czas, ale chyba jeszcze nie czuje magi zakupow, nic nie mam, nie wiem od czego zaczac... wiec czekam az przyjdzie ten czas ;) mot - ja tez sie poce bardziej niz ostatnio, bardziej zapach uciazliwy niz uczucie mokrosci :/ hormony :/ ja corcie bede miala co juz pisalam ale z tabelka czekam do 1 kwietnia w tedy bede wiediec na 100% bo to prima aprilis wiec wszystko sie moze zdazyc ;) co do imienia lena ladnie ale ze duzo ich teraz toprawdopodobnie jesli sie ie zmieni- bo zmienia czesto;) - bedzie karina co do kg to u mnie 20tc sie skonczyl i mam 4 kg na plusie a brzuchhhhhhh lohoho, wielguski ;) moja poczatkowa waga to 51kg przy zwroscie 168 i rzeczywiscie jak wazylam 55 kg bez brzuszka to widac bylo te kg, co kobieta to inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, własnie weszłam dziś w 19 ydzień, to stukanie to na ewno dzidzius, ja tez nie mialam zadnegoprzelewania sie w brzuchu tylko te stukniecia:-). Po chorobie nadal mam białe paskudne krostki na jezyku jakby kubki smakowe sie powiekszyly, płukam płynem Corsodyl jak radziła Grays i na razie nie ma efektów, tylko paskudny smak w buzi, to jakas grzybica po Duomoxie, jak nie ustąpi do poniedziałku to chyba pojde do rodzinnej zapytam, co z tym zrobic, chyba ze macie jakies złote rady?Nie mialam nigdy czegos takiego i nie wiem, co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka bardzo ładne imię - mojemu mężowi bardzo się podoba, ale ostatnio u Nas w pracy, co rodzi się dziewczynka to Lenka, więc musimy szukać dalej ( oczywiście jeśli będzie Lenka). Mot ja również bardziej się pocę niż przed ciążą. Co do wyjazdu do Egiptu to chyba nie polecam z takim maleństwem. Wszyscy moi znajomi, którzy tam jechali łapali " zemstę faraona". Jednak flora bakteryjna jest tam inna a dopilnować takiego dzieciaczka jest bardzo trudno. Był już o tym topik na kafe. Lepiej chyba wybrać inny kierunek np. Hiszpanię lub Chorwację . Ja polecam Krym - byłam z mężem w zeszłym roku i byliśmy zadowoleni. Mogłabym wybrać się tam z dzieckiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
względy bezpieczeństwa oczywiście są najważniejsze, ale chyba nie zostawia się dziecka samego na czymś wysokim tak jak moja poprzedniczka napisała.... co do leżaczka do przewijania to chyba pierwsze słyszę... chętnie bym zobaczyła jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupawalyscie moze jeansy ciazowe na allegro??? Mozecie mi cos polecic jakies linki, bo potrzebuje spodni koniecznie a nie mam szczescia do zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżaczki to są do leżenia :) Takie z szelkami do ewentualnego zapięcia, jakimiś karuzelami, muzyczkami itp :) Ja będę miała taki pożyczony od brata. Fajna rzecz :) Akurat bratankowi bardzo się sprawdził. Majka ja kupowałam na Allegro spodnie. Jestem zadowolona. To chyba były mniej więcej takie: http://moda.allegro.pl/dla-przyszlej-mamy-spodnie-jeans-917-s-i1502857214.html Nie mam niestety porównania co do innyc. Mnie zależało na tanich i dobrych :) Mają dodatkowo taką gumkę do ściiągnięcia na guziczki, co się przydajei już nie zjeżdżają :) Zobacz sobie wymiary. Tylko weź pod uwagę, że są nieco elastyczne. Są inne fajne, ale zależy do jakiej kwoty szukasz. Ja mam zamiar wybrać się jeszcze do "ciuchlandów" i może coś tam upoluję fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wprowadzam małe zmiany w tabelce, bo z chłopczyka zrobiła się dziewczynka ;) Nie jest to na 100 %, ale najprawdopodobniej. NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24.......................25............01.08.2011.... ........córeczka agneskaa........................38........... 01.08 .11........... happy........................20.................1.08.2011 .......Synek:*:* katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11.........córka PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... waneska..........................26...........04.08.11... ..... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Żabuleńka.......................23.............04.08.11... ......... Mania1982......................28.............07.08.11... ... córka mamuska88 ....................23.............09.08.11........Córka :* Ewelina29......................29.............10.08.11... ..... synek ryba510........................31.............11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24................11.08.2011.. ...... misiaczkowa....................28............12.08. 11......córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. OlesiaZ..........................27.............12.08.11. .....synek??... gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... synek Agabi 2011......................28..............13.08.11....córeczka rosica86........................25..............13.08.11. ........... Leeila............................24..............14.08.1 1 SYNEK hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1.......................27..............15.08.11. .........??? Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ ewikos29........................29...............16.08.11 ...2 synków Becik-83........................ 28.............. 16.08.2011 mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.......28..............18.08.11.......synek Ninka ........................27...............18.08.11........?.. .... Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............19.08.11....... synek aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. Grays77.........................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984............27................22.08.2011...... monisiacz3k....................24..............23.08.11 .......synek **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. aga_jabi........................28...............23.08.20 11........... Wikula-33........................33.............24.08.11. .córka ? ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. olin_ka ..........................31..............26.08.2011......sy nek mama8327......................27.............28.08.11.... ........ szczurkowa ...................34 .............28.08.2011............... annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... Aga.............................26...............30.08.20 11... Mot .............................29 ..............29.08.11 ............. Witam wszystkie nowe dziewczyny! To niesamowite, że spotkało się nas tu już tyle. Pozdrawiam ciepło też stare bywalczynie. Długo mnie nie było, ale nadrobiłam już zaległości. Ja zakupów jeszcze nie robię, bo wciąż grozi mi przedwczesny poród :( Leżę plackiem w domu. Kobietki powiedzcie mi (te które wiedzą) jaką macie obecnie długość szyjki macicy??? Grays, ty masz założony szew więc pewnie stale jest to monitorowane. Mi mój gin odradził szew, bo powiedział, że nie jest to skuteczna metoda, bo jak ma być poród, to będzie i nie zatrzyma to rozwarcia wewnętrznego, a może jeszcze rozerwać szyjkę :( Czytałam też pracę naukową na ten temat i rzeczywiście wyniki badań wskazały, że taki sam odsetek jest wcześniejszych porodów w przypadki szwu jak i bez niego. Poczytałam też trochę w necie szukając nowych metod, ale tylko się zdołowałam. Grays, wiesz jaką masz długość szyjki? Cały czas leżysz, czy chodzisz troszeczkę??? Jakie bierzesz leki? Mi cały czas nawracają stany zapalne pochwy. Martwi mnie to bardzo, bo to też jest niebezpieczne. Dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) tez myslalam nad ciucholandem, spodnie ok, tylko te rozmiary:/ w bodrach juz mam 92 a w nogawce 52 i wez tu dopasuj, ale chyba jak cos to rozmiar m bedzie najlepszy, zawsze sobie kupie cos za duzego :/ na poczatku z licytacji wygralam rozmiar 38 i trzeba bylo zmniejszyc, taka nie wymiarowa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×