Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

aga_jabi, słyszałam z kilu niezależnych źródeł, że wózki trójkołowe nie są stabilne. Zresztą sama byłam świadkiem sytuacji jak kobieta podjeżdżała pod krawężnik takim wózkiem i ten przechylał się bardzo na jedną stronę. Warto się zastanowić i jak masz okazję to przede wszystkim spróbować poprowadzić taki wózek (na naszych dziurawych i nierównych chodnikach, krawężnikach ważne żeby był stabilny i bezpieczny). Jak będziemy jeździły zimą po śniegu ważne żeby się też dobrze prowadził i nie płatał nam figli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, myślałam, że pierwszy wpis się nie wysłał, bo wyskoczył błąd strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten chicco jest super, a nawet cena chyba jak na ta firme przystepna, wlasnie rozne opinie o stabilnosci albo niestabilnosci slyszalam, no nic zobaczymy z naszych obserwacji te trzykolowe sa na pewno lepiej skretne a w naszym przypadku malego mieszkanka i przedpokoju metr na metr to jest akurat na plus, no nic zobaczymy, powiem Wam pewnie w lipcu jaki w koncu kupilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze byl bardzo stabilny :) Zalezy jakiej firmy sie kupi i za ile !!! Moj synek urodzil sie we wrzesniu i mieszkalismy wtedy po za miastem, wiec drogi nie byly najlepsze, Jezdzil super nawet w extremalnych warunkach ( polna droga, plaza ) po sniegu rowniez :) Ani razu nie bylo sytuacji by byl nie stabilny :) Uzywalam go 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29 a wiesz cos na temat x-landerow 3-kolowych? Pokaze ten wozeczek mezowi, cena super jak na chicco. Fajny jest naprawde tylko maz chcial tanszy, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na pewno spróbuję...:):)..mam nadzieję ze coś zadziała..i będę musiała to siemie lniane tez sobie kupić.... A co do tętna to ja mam 100/50, 90/50.....mam zawsze niskie ciśnienie, ale lekarz nic nie mówi, czyli to nic złego raczej..ja zawsze miałam niskie , takze to nic nowego u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x-landera xt bralam rowniez pod uwage, ale chicco ma wiecej bajerow typu reczny hamulec, w gondoli mozna regulowac oparcie itp :) Jak ujrzalam ten to o x-landerze juz nie myslalam i on chyba nie jet 3 w 1 (bez mozliwosci nalozenia fotelika na stelarz), po za tym ma pompowane kola co rowniez do mnie nie przemawia :( I nigdzie nie widze jaka jest jego waga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,własnie wruciłam od fryzjera zrobiłam sobie włoski a puzniej na 20.40 z M jedziemy na Usg połówkowe już nie moge się doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co poszukam w weekend x landera jaki mi sie podobal i wkleje link, nie pamietam wagi, a ten chicco ma spacerowke przekladana na obydwa kierunki jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tez słyszałam, że trzykołowe są niezbyt stabilne. Moi znajomi mieli i jak dla mnie nie był zbyt stabilny jak próbowałam nim jechac. Po chodnikach ok, ale, jak były nierówności, to nie bardzo się sprawdzał. Ale może rzeczywiscie zależy to od firmy i ceny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi Nie nie ma przekladanej raczki. Co do xlandra to nie pomoge ale o chicco mozesz smialo pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikusia - o łóżeczku nie słyszałam ale mi się podoba, szkoda że nie mam miejsca na takie aga_jabi - jak często to masz? ja z takim kołataniem dostałam skierowanie do kardiologa, dziś miałam ściąganego holtera więc jeszcze nic nie wiem, ale są to podstawy do sprawdzenia, miałam robione ekg, jonogram, badaną tarczycę i jest ok teraz jeszcze tylko ten holter happy ja nie pomogę bo ja nie mam problemów a jem normalnie. Jedno co mnie zdziwiło, że jak zjadłam musli to miałam wzdęcia a przecież musli poleca się na zwalczanie wzdęć - dziwna sprawa. Może zjedz kapustę kiszoną i popij mlekiem ;) wczoraj dostałam dwie reklamówy ubranek - na pożyczenie, jeśli tylko będziemy mieli dziewczynkę to nie muszę nic kupować, chyba, że będzie chłopak to może parę rzeczy typowo chłopięcych ale to dopiero jak maluch będzie na świecie, tak że jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ja dzis odplywam caly dzien, pol dnia bylo na granicy bolu glowy, w koncu poszlam spac i pomoglo.ale i tak jestem rozbita. wczoraj upolowalam twardy przewijak taki do nalozenia na lozeczko, to co polecala Ewelina, no i nawet w cenie nowego z dodatkami. a dzis maz odbiera fotelik samochodowy,ciekawe w jakim jest stanie,ale mysle,ze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot wiesz co chyba codziennie tak jest, dużo mówię łapię małą zadyszkę, przejdę się łapię zadyszkę itd, a dziś jeszcze wydaje mi się, że jakoś ciężej mi się oddycha, co do bicia serca to głównie zauważam to każdego wieczora jak już leżę w łóżku, wtedy bije jak szalone, wcześniej tak nie było, na pewno wspomnę mojej pani doktor o tym, ale to dopiero 19.kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kiszona kapusta też na mnie zbytnio nie działa, dziś już mam zaparzone siemię lniane i będę pić.codziennie 2-3 razy....i może cś zacznie się dziać.muszę zacząć dbać o te sprawy bo naprawdę dojdize do tego , że będę raz na miesiąc" wyrzucać" z siebie cokolwiek i bedę grubą beką..a nie chciałabym tego.....:(:(:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy:)- siemię lniane na pewno Ci pomoże, tylko nie wiem czy trzy razy to nie za dużo, bo będziesz "ganiać"...tylko musisz pić regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come- trzymaj się biedactwo i oby głowa przestała Ciebie boleć, powiedz o tym prowadzącemu ciążę lekarzowi bo ja w pierwszej ciąży też miałam takie silne bóle i w końcu podejrzewali u mnie zatrucie ciążowe, na szczęście skończyło się na podejrzeniach ale jednak jak się później okazało nawaliły nerki...i to podobno też miało wpływ na bóle głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazanka-dzieki za troske! ale nerki chyba dzialaja dobrze, w ciagu ciazy do tej pory mialam bol glowy 3 razy i po jednym dniu znika.nie moge jakos wybadac co go wywoluje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy, siemie lniane najlepieć pić codziennie na czczo rano przed śniadaniem,po jakimś czasie naprawdę pomaga:) i jeszcze warto popijać sobie mięte z dziurawcem. ja np od suszonych śliwek dostałam okropnej kolki takiej że myslałam że brzuch mi pęknie więć nie polecam, a jakbym miała starszliwe zaparcie to chyba bym wypiła szklankę soku pomaranczowego w mlekiem:) miłego dnia dziewczyny! niech w końcu ta wiosna przylezie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże Kobietki u mnie śnieg!!!! A takie plany ogrodnicze miałam na weekend:( No nic pewnie poczytam, bo już mam posprzątane więc nic tylko czytać, czytać, czytać i przytulać się do moich facetów...może poszukamy mebli dla robaczka. Może wózka, zobaczymy. Wczoraj tak mnie bolało biodro, że przez chwilę myślałam o zakupie nocnika, bo już nawet nie mogłam wstać do toalety. Mam nadzieję, że jakoś dotrwam do sierpnia. Miłego dnia Mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano też patrze przez okienka a tu śnieg pada. Ale tylko przez chwilke. Wczoraj zobaczyłam, że na biodrach zaczynają mi sie robić rozstępy i na dole brzucha, jestem załamana, bo smaruje się specjalnym kremem a tu takie efekty. Masakra. Pozdrawiam i zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984-spróbuj oliwkę johnsona - różową i balsam granatowy do skóry b. suchej nivea, ja tego używałam w pierwszej ciąży i zero rozstępów, teraz też używam, a brzucha mam już dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny byliśmy wczoraj na tym USG i niby wszystko w pożądku,ale dzidzia jest za duża na wiek ciąży i lekarz tak jakoś długo mierzył jej główkę nic nie mówił ale wiem że to po obwodzie główki wiadomo wage dziecka i waży w 21 tyg 500g.Mówił że za dużo nie wiem czy on nam coś sugeruje czy dzidzia może taka być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka - chodziło ci o tą oliwke http://allegro.pl/oliwka-johnson-s-baby-original-300ml-wysylka-0-zl-i1523095610.html#gallery a balsam to taki? http://allegro.pl/nivea-odzywcze-mleczko-do-ciala-80201-i1478669336.html Dzisiaj jade na zakupy to sobie kupie, ale chciałabym dokładnie wiedzieć jakie. Mania1982 - może faktycznie jesteś w bardziej zawaansowanej ciąży niż to miałaś wyliczone, na pewno wszystko jest dobrze, ja trzynan kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja wczoraj byłam na tym drugim prenatalnym i dowiedziałam się dwóch rzeczy.Po pierwsze będe miała syna!!!!!!!! jestem z tego powodu strasznie szczęśliwa, bo marzenia jednak się spełniają.Ale dowiedziałam się też czegoś zego.Moje malństwo ma jakąś kropeczke na sercu.Nie wiadomo co to.Lekarz stwierdził, że wszystko jest prawidłowe,budowa serca,wielkość,komory,przepływy i nie wie co to jest ta mała kropeczka.Powiedział, że za jakiś miesiąc lub póżniej mogę zrobić jeszcze dodatkowe usg serca u kardiologa.Strasznie mnie to martwi.Muszę jeszcze zapytać mojej ginki w poniedziałek na wizycie co ona o tym myśli.Mam nadzieję że to nic złego.Reszta jest ok,mały rośnie i wszystkie narządy rozwijają się prawidłow.Co do zaparć to ja też mam ten sam problem co happy,też nic nie pomaga.No i mam prośbe może któraś dopisać mojego synka do tabelki?Dzięki serdeczne i pozdrawiam cieplutko bo za oknem znowu zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×