Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość nusiak1507
sierpniowa mama 2011 a na kiedy masz termin? mi według miesiączki wychodzilo by na 27 lica ale według usg na 2 sierpnia:) ja od początku mowiłam początek sierpnia więc jestem na waszym forum:) ja ruchy czuję już dobre 3tygodnie i nie zapomne pierwszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,witam nowe dziewczyny.U mnie dziś fajne słonko i nawet ciepło więc wyciągnęłam rower i pojechałam sobie do sklepu na rowerku.Mam nadzieję, ze teraz już coraz częściej będę wsiadać na rower a nie do samochodu.No i odliczam czas do piątku ,mam nadzieje, że ten wysyp chłopaków mnie też będzie dotyczyć.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiak1507
hjk3 ja też myślalam że chłopak a tu niespodzianka i dziewczynka ale jeszcze nie jest pewne:) zresztą to nie ważne najważniejsze że jest zdrowiutka:) ale nie powiem że nie było by miło jakby jej jednak ni stąd ni zowąd wyskoczyl pituś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_jabi
nusiak1507 chyba nas przyjęły :) ja mam wstydzioszka, w 17.tyg nie chciało współpracować na usg i pani doktor nie mogła ustalić płci, czekamy teraz do wizyty 19.kwietnia, ale najważniejsze, że zdrowe wiecie co dziewczyny co do tych snów w ciąży to powiem Wam szczerze, że ja mam same koszmary :( no prawie same, a spać nie mogę prawie od samego początku, pani doktor powiedziała,że to może być niedobór magnezu i kazała mi brać magne-b6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiak1507
aga_jabi moje skarbeczki też w 17tc nie chcialo się pokazac a póżniej złapalam infekcję pochwy i skusiłam się iść prywatnie i pan dr powiedzial dziewczynka na 90% :)a bylam tydzień temu:) jest ktoś ze ślaska okolice katowic? bo mam troszkę chłopięcych ubranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiak1507
aga_jabi ja koszmary mam za sobą:) pierwszą ciąże mialam pozamaciczną i przy tej drugiej śnily mi się glupoty aż do pierwszego usg i sluchania bicia serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam je cały czas :( dziś mi się np śniło, że robiliśmy chrzciny przed porodem, bez sensu prawda? a także w tym samym śnie, że był u mnie brat i zostawił włączony gaz... mam dość tych snów, ale co poradzić... a usg już robiłam trzy razy, więc jestem spokojna, a przynajmniej tak mi się wydaje, chociaż może i ostatnio się zdenerwowałam bo zauważyłam u siebie ciemny śluz, tak było już dwa razy, mam nadzieję, że to nic złego, póki co obserwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ide jutro na usg polowkowe i mam pytanie czy trzeba isc z pelnym pecherzem bo ostatnio jak bylam to kazala mi wypic duzo wody zeby bylo lepiej widoczne wszystko. Choc wydaje mi sie ze nie bo dzidzia jest juz duza ale lepiej sie upewnic...dzieki za odpowiedzi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama 2011-Dominik!!! i Stasiek, mój tato i teść to Stachy, na jednego wołają Toniuś, a na drugiego i Stanley, więc duża różnorodność, a Dominik tak mi się podoba, że mój synek ma tak na drugie. WITAM NOWE MAMUSIE!!! Serdecznie pozdrawiam. Ja idę w czwartek na połówkowe, mam nadzieję, że nie za wcześnie bo to będzie 19 tc, dowiadywałam się i z tego co mi powiedzieli to pęcherz ma być pusty. RATOWNICZKO- ja ok. tyg. od stosunku, miałam fatalne samopoczucie, czułam się jak by po mnie czołg przejechał i miałam straszne mdłości i bóle w krzyżu, a przy tym niepohamowany apetyt na czekoladę, istna masakra pokarmowa bo i żołądek się buntował od razu na kawę i pączki, które wcześniej zjadałam prawie codziennie. Pozdrawiam i całuję Wszystkie brzuchate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a macie jakieś obiekcje przed współżyciem? ja czasami się boję, że może coś się stać... wiem wiem to pewnie głupie, no ale... a poza tym zdarzyło się, ze później pobolewał mnie brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiak1507 ja jestem ze śląska a w piątek własnie się wybieram do Katowic do Feminy na badanie prenatalne.Może ktoś jeszcze jest ze śląska?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki:) Oj już dawno mnie nie było...ale jakoś tak..jak zwykle zalatana..;pxd Moje maleństwo już coraz mocniej kopie..aczkolwiek nie aż tak często..najczęściej na wieczór..i to wtedy gdy ja zasypiam..;p samopoczucie w miarę ok, w dzień jestem senna, ale czasu na sen nie mam, albo szkoda mi dnia na sen;/;p brzuszek już jest ładnie widoczny, w najbliższych dniach postaram się zrobić jakieś zdjęcia, to może coś wrzucę?...;p jaki pyszny mój " mąż" zrobił dziś obiadzik- z niczego;p zwykle warzywka na patelnie plus ziemnaczki w całości-po 2 , 3 na talerz. i takie a'la leczo..sos słodko kwaśny a w tym paróweczki w plasterki przysmażone, i cebulka zesmażona i kukurydza, pomidorek, oliwki...alew tym sosie takie to pyszne i ziemniaczki i te warzywka- niby nic..ale sos bosski..;d;d aga_jabi- co do współżycia- czasami też mam wrażenie , że moze się coś dzidzi stać..ale teraz w sumie wiem, ze co prawda troszkę uważać trzeba,ale nic się nei stanie:) Jedyne co, to nie mam tych "zachcianek" na współżycie, które pdobne z tak wielką siłą występują w ciąży... Czasami owszem..ale to czasami..;p a tak poza tym..wiosna już jest:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Witam nowe!!! sierpniowa mama 2011 Gratuluję synka, mój osobisty typ na imię dla mojego prawdopodobnego syna od zawsze to właśnie Dominik a następnie Karol, Robert. Więc doradzam Dominik. Ratowniczko, ja mierzyłam cały cykl temperaturę, owulację miałam a 2 dni później temperatura skoczyła mi ma 37,2-3'C! Było mi gorąco i co stwierdzam teraz to non stop jadłam śledzie i wszystko smarowałam majonezem, test zrobiłam po tygodniu i pokazał brak ciąży, 2 dni później poszłam do gin bo i tak miesiąc wcześniej się na wizytę umówiłam-zrobiła mi usg i nic- ciąży nadal brak, w dniu miesiączki bolał mnie brzuch i następnego też ale krwawienia brak- myślałam, że mi się spóźnia od stresu związanego ze świętami skoro gin powiedziała że w ciąży nie jestem, ale do wigilii okresu nie dostałam i 24 grudnia (owu 6gr) z rana zobaczyłam 2 najpiękniejsze kreseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi seks jest... Strasznie przyjemny... jeszcze bardziej niż przed ciążą... Jak dla mnie ciąża+seks=orgazm gwarantowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam nadzieję, że wraz z kolejnymi tygodniami przejdzie mi ten strach a zarazem najdzie wielka ochota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy też się teraz tak pocicie? nigdy tak nie miała, a teraz to aż wstyd bo mam mokrą bluzkę pod pachami mimo antyperspirantu byłam dziś na usg - płci jeszcze nie poznałam, nie udało się podejrzeć ale wszystko jest ok, a jakie długie nóżki i rączki ma :) ustaliłam już z gin, że za 2 tygodnie idę na zwolnienie i powiedziałam też dyrektorowi, nawet jakoś poszło sierpniowa mama - gratuluje jajuszek ;) mi z tych Arek się podoba. Zazdroszczę ruchów i już nie mogę się doczekać co do pierwszych objawów - ja miałam takie same jak w każdym wcześniejszym cyklu, kiedy to miałam nadzieję na ciążę a jej nie było więc nic nie pomogę to ja też się źle dodałam do tabelki jeśli wg dat ale zmienię jak poznam płeć :) aga_jabi - ja też w 17 tyg. i też nic nie zobaczyłam dziś i tez następna wizyta 19 kwietnia :) co do obiekcji przy seksiku to chyb a mąż ma większe niż ja misiaczkowa Twoje sny kojarzą się z moimi - choć moje są jeszcze sprzed ciąży ale równie niedorzeczne i w sumie zajebiste :) w ciąży miałam jeden piękny sen - jak pierwszy raz karmie swoje dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mot to czekamy do 19.kwietnia, może się ujawnią :) dam znać po wizycie, choć to jeszcze aż 4.tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ja się nadmiernie nie pocę. Nie wiem jakiego antyperspirantu używasz ale śmiało mogę polecić ci GARNIER mineral deodorant ACTIONCONTROL skuteczna ochrona upał, sport, stres 48h. Ja używam i jest super... Albo choć nie wiem czy jeszcze jest dostępny antyperspirant SECRET PLATINIUM - ten też rewelacja. Nie wiem jak się ubierasz ale wybieraj bluzki najlepiej z naturalnych tkanin np: bawełna. I raczej luźne niż przylegające do ciała... Często podnoś ręce tak aby pachy się wentylowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo na sex to ja chęć mam, zwłaszcza że nie mogę i nie ma męża :p Jutro się podpytam jak to z tym sexem, czy to już szlaban do końca. Uradowana jestem, bo przyznali mi ładne odszkodowanie za tę kolizję. Do tego za radą wielu osób zgłosiłam szkodę osobową, bo nawet lekarze mówili, że to prawdopodobnie przez te uderzenie. Także czekam na papiery i znowu będzie przeprawa. Ciekawa jestem, jak to potratują... Ja też jestem senna, z tym że pozwalam sobie na sen, bo i tak leżę. Najgorzej z tymi mdłościami, nie chcą się skończyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Ci za rady zastanawiam się właśnie czy to nie wina dezodorantu bo akurat mi się skończył i kupiłam nowy. Tylko, że wcześniej miałam z nivei i problemu nie miałam a teraz też nivea ale łagodzący podrażnienia po goleniu. Albo taki zbieg okoliczności, że w tym samym czasie zaczęły mi sie problemy i zmieniłam dezo albo właśnie to wina dezodorantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm z tym seksem to ja mam różnie, ale ochotka u mnie o wiele mniejsza niż w pierwszej ciąży, ciekawe od czego to zależy. Witam nowe dziewczyny, juz nas naprawdę dużo się uzbierało. Ja jeszcze problemów z poceniem nie mam, też używam nivei, ale już się lata obawiam i tego że strasznie będą mi nogi puchły, ale może w tym roku nie bedzie takich upałów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja jestem po USG i już wiem, że mój dzidziuś tez jest płci męskiej :) chyba faktycznie armię zbieramy :D czyli moje przeczucie się sprawdziło, bo czułam ze to chłopak. W sumie kochaliśmy się w dzień owulacji, więc nie ma się co dziwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24.......................25............01.08.2011.... ........córeczka agneskaa........................38........... 01.08 .11........... happy........................20.................1.08.2011 .......Synek:*:* katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11.........córka< br /> PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... waneska..........................26...........04.08.11... ..... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Żabuleńka.......................23.............04.08.11... ......... Mania1982......................28.............07.08.11... ... córka szczesliwa ....................23.............09.08.11......???? Ewelina29......................29.............10.08.11... ..... synek ryba510........................31.............11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24................11.08.2011.. ...... misiaczkowa....................28............12.08. 11......córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. OlesiaZ..........................27.............12.08.11. .....synek??... gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... synek Agabi 2011......................28..............13.08.11....synek< br /> rosica86........................25..............13.08.11. ........... Leeila............................24..............14.08.1 1 SYNEK :) hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1.......................27..............15.08.11. .........??? Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ ewikos29........................29...............16.08.11 ...2 synków Becik-83........................ 28.............. 16.08.2011 mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.......28..............18.08.11.......synek Ninka ........................27...............18.08.11........?.. .... Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............19.08.11....... synek aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. Grays77.........................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984............27................22.08.2011...... monisiacz3k....................24..............23.08.11 .......synek **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. aga_jabi........................28...............23.08.20 11........... Wikula-33........................33.............24.08.11. ............ ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. olin_ka ..........................31..............26.08.2011......synek mama8327......................27.............28.08.11.... ........ szczurkowa ...................34 .............28.08.2011............... annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... Aga.............................26...............30.08.20 11... Mot .............................29 ..............29.08.11 .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamusie. Jestem po wizycie u ginki. Trochę jestem zmartwiona bo łożysko mam nisko i gin wspomonała o przodującym ale uspokajała mnie ponieważ jest prawdopodobieństwo że powróci na swoje miejsce. Ale jak to ja i tak sie zamartwiam. Czy któraś z was ma stwierdzone przodujące łożysko lub miała w poprzednich ciążach? Czy jest jakieś zagrożenie dla dziecka i matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24.......................25............01.08.2011.... ........córeczka agneskaa........................38........... 01.08 .11........... happy........................20.................1.08.2011 .......Synek:*:* katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11.........córka< br /> PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... waneska..........................26...........04.08.11... ..... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Żabuleńka.......................23.............04.08.11... ......... Mania1982......................28.............07.08.11... ... córka szczesliwa ....................23.............09.08.11......???? Ewelina29......................29.............10.08.11... ..... synek ryba510........................31.............11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24................11.08.2011.. ...... misiaczkowa....................28............12.08. 11......córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. OlesiaZ..........................27.............12.08.11. .....synek??... gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... synek Agabi 2011......................28..............13.08.11....synek< br /> rosica86........................25..............13.08.11. ........... Leeila............................24..............14.08.1 1 SYNEK hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1.......................27..............15.08.11. .........??? Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ ewikos29........................29...............16.08.11 ...2 synków Becik-83........................ 28.............. 16.08.2011 mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.......28..............18.08.11.......synek Ninka ........................27...............18.08.11........?.. .... Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............19.08.11....... synek aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. Grays77.........................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984............27................22.08.2011...... monisiacz3k....................24..............23.08.11 .......synek **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. aga_jabi........................28...............23.08.20 11........... Wikula-33........................33.............24.08.11. .córka ? ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. olin_ka ..........................31..............26.08.2011......sy nek mama8327......................27.............28.08.11.... ........ szczurkowa ...................34 .............28.08.2011............... annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... Aga.............................26...............30.08.20 11... Mot .............................29 ..............29.08.11 .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×