Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

witam po świętach :D pojechałam do mamy a tam okazało się ze net im padł i nie miałam łączności ze światem :P jak synek pójdzie spać to wiecej napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja też witam po świętach ostatnio jakoś nie miałam czasu żeby coś napisać.Dzis umawiam się na wizyte do giny już nie moge się doczekać usg.Czuje się świetnie ,jakbym nie była w ciąży.Czuje że mam ciaśniejsze spodnie ale może to z jedzenia świątecznego.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba510
Hej ,słuchajcie ja mam problem ze snem jestem w 8 tyg.ogólnie dobrze sie czuje !!musze co dwie godziny cos przegryzac bo mnie mdli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam ze coś napiszę więc piszę :) więc tak, dzieje się dużo i wszystko bardzo szybko! 30 idę do lekarza, jak tylko potwierdzi ciążę to od razu od niego do księdza i zmieniamy datę na 21 maja. chcieliśmy wcześniej ale zapomniałam że 8 maja mój brat ma komunię, a my (tzn ja i mąż) jesteśmy rodzicami chrzestnymi! więc trzeba było jakoś to opóźnić :P poza tym dziś szukam zaproszeń na ślub, zamawiam i na 22 stycznia organizujemy spotkanie dla znajomych i powiemy im o naszym wyjeździe i ślubie. organizujemy je w figloraju, bo każdy ma dzieci, dzieciaki się pobawią a my pogadamy :) muszę jechać jeszcze do szkoły, załatwić promotora (kończę i kończę i skończyć nie mogę studia podyplomowe), bo jakoś przez tą ciążę zapomniałam o tym. w ostatni weekend stycznia wyprowadzamy sie do Poznania. Mąż dostał pracę w Niemczech i wyjeżdża 5 lutego, a ja zostaje w poznaniu. jeszcze ok 12/13 stycznia muszę jechać do poznania bo muszę zamówić meble do kuchni, kupić sprzęty i dokonac reszty wyborów tak żebym mogła się wprowadzić :D na moje świeżo zrobione piętro domu :D ehhhh szybki ten miesiac będzie! na razie czuję się ok. mdłości lekkie są, jakoś troszkę odpuściły, brzuszek nieco boli, senność jest ale już mniejsza, trwa tak do ok 10 i potem od 20, wiec jest znacznie lepiej! dziś nanosiłam się mojego klocuszka, bo nie chciał na dworze iśc i ostatnie 300 m przed domem go niosłam, oj ciężki jest!!! szczególnie w kurtce podczas przechadzki po lodzie :( brzuszek dość mocno bolał, ale poleżałam troszkę i już jest dobrze :) poza tym już jest dość spory. nie mieszczę się w spodnie, wiec wyjęłam moje ciążówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, i ja się dołączam. test pozytywny tuż przed WigiliA:) Według OM termin na 27.08.2011. Jestem mamą dwóch córeczek /10 i 5 lat/. Marzę o synku dla odmiany:) Córcie są super, jesli będzie trzecia to też nie będzie źle. Starania jednak odbywały się na "chłopaka"- czyli przytulanka jak najblizej owu /15, 16, 17 dc przy 31 dniowych cyklach/ + odpowiednia dieta. Zobaczymy co wyszło:) pozdrawiam wszystkie SIERPNIÓWECZKI. Ja sama jestem z 21 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na usg ale jedyne czego się dowiedziałam to to że jestem w ciąży i NIC! więcej! ani wymiarów, ani tygodnia ciąży nic:( za 2 tyg następna wizyta i mam nadzieję że wtedy dowiem się wszystkiego. To moja pierwsza ciąża i nie wiem w razie czego jak znaleźć innego lekarza który zajmie się dobrze mną i moim Bąblem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika_1983
Ja dziś rano zrobiłam 3 testy bo nie wierzylam. Na każdym były widoczne 2 kreski. Poleciałam do lekarza i zobaczyłam małą fasolę o wielkości 6,1 mm ;-) Termin 29/08/2011 Ciesze się bardzo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika_1983
NICK......................WIEK.....................DATA PORODU kwoka123..................39.......................01.08. 2011 agneskaa..................38........................01.08 .2011 Szczęśliwa przyszła mama!.....30...............04.08.2011 024sylwia..................27......................ok04.0 8.2011 Kaśka_81..................29........................ok.8 .08.2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 gosia84....................26.........................13. 08.2011 kleopatra2011...........31........................ok13.08 .2011 meeg24.....................24........................15.0 8.2011 Angie S.....................27..........................16.08.2011 karolin_ka.................22.......................ok.19 .08.2011 **TOSIA**...................23.........................23 .08.2011 aga15510..................31.......................ok. 20.08.2011 annika1983..................27.......................ok. 29.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika_1983
Dziewczyny, postanowiałam zrobić małe zakupy Płyn do higieny intymnej Ziaja Szałwia Lekarska Oliwka pielęgnacyjna Fissan Zastanawiam się jeszcze nad jakimś nawilżającym balsami do całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
Cześć dziewczyny;-) Wczoraj ujrzałam wymarzone dwie krechy na teście:-) O dziwo bardzo szybko spełniają się świąteczne życzenia:P Z kalkulatorów wychodzi mi,że urodzę na koniec sierpnia coś koło 29,30.08.2011 ;) Szczerze nie potrafię jeszcze w to uwierzyć:P Test zrobiłam dość długo po @-bo powinna być 17.12. W Wigilię robiłam test i była jedna krecha a tu proszę:-) Co prawda jedna była bledsza od drugiej, ale była:-) Kiedyś już tak miałam,że test na wakacjach pokazał dwie krechy, a w Polsce po powrocie jedną i zrobiłam betę, która wtedy też była negatywna. Dlatego ciężko mi uwierzyć,że moje , nasze najskrytsze marzenie właśnie się spełnia;-) Jutro robię kolejny test a jak wyjdą dwie krechy to w Nowym Roku do lekarza;-) pozdrawiam ciepło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
Mogę dodać,że z objawów ciążowych to mam podwyższoną tempkę, ciągnący ból jak na @, mnóstwo śluzu, piersi nabrzmiałe, i takie dziwne uczucie jak gdyby pokarm stanął mi w krtani...i ten dziwny smak w ustach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wizyte u giny mam dopiero na poniedziałek a już nie moge się doczekać.Wczoraj zaczęło mnie kłuć prawe podbrzusze dziś już mniej co to może być?macie też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika_1983
hjk33 Mnie strasznie bola piersi. Wieczorem zwlaszcza to odczuwam Boli mnie na dole podbrzusza tez, takie chwilowe bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dawno nie wpadałam tutaj :) Wiecie co dziewczyny,byłam dzis u gin.i prawdopodobnie bede miec 2 bąbli..ale usg jest podobno kiepskie i 17 mam jechac do mojego gin.gdzie przyjmuje w klinice.Tragedia dla mnie..choc wzne by były zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Mała_agatko faktycznie dzieje się u ciebie :D Powodzenie we wszystkim, fajne są takie "pospolite ruszenia" w życiu :D Uwielbiam, jak coś się dzieje. Witam nowe mamy :) Megg-teraz to babo rzuciłaś nowinkę! Super, dwa maluszki do kochania, choć i dla mnie to byłby problem, ale zawsze to wszystko się przecież układa :) Daj znać po usg :) Za to ja dzisiaj się czuję fatalnie, śpię cały dzień niemal, mam mdłości od rana, zgagę i ogólnie się czuję jak sparciała gumka :o Idę znaleźć jakiś cichy, ciemny kąt i tam zdechnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po swietach spie, sprosili sie niespodziewani to i nie bylo jak odsapnac, teraz nadrabiam pomalutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dziś niezbyt dobrze czuję :( poszłam z synkiem na spacer, oczywiście na końcu nóżki go bolały i chciał żeby go nieść. odwlekałam ile się dało, ale w końcu go wzięłam. troszkę ciężko było :( no i od powrotu do domu brzuszek mnie pobolewa :( poleżałam, wzięłam no-spę, ale teraz musiałam wstać bo mały pewnie za chwilkę wstanie, a tu obiad jeszcze nie zrobiony.....a jeszcze mąż ma dziś spotkanie z kolegami i tylko wpadnie do domu na 5 minut i ucieka :( i sama z małym do wieczora będę, bo mąż zapewne koło 22 wróci, jak malutki będzie już spał :( najchętniej powiedziałąbym mu żeby nie szedł, ale tak się cieszył na to spotkanie że nie mam serca :P najwyżej będziemy się z małym bardzo "stacjonarnie" bawić :P położę się na dywanie i będziemy jeździć autami i lepić z ciastoliny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dzisiaj musiał być taki paskudny dzień! Ja dopiero teraz zaczynam odżywać, ale wyglądam koszmarnie :o Jutro jadę porobić badania, nie wiem ile się czeka na wynik HIV, mam nadzieję, że do piątku zdążą, bo we wtorek mam wizytę, najwyżej odbiorę we wtorek po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_81
Witajcie Kobitki, dzisiaj byłam na kolejnej wizycie u mojego gina, no i dziś już nie tylko zdjęcie pęcherzyka ma;my, ale i maleństwa. Oczywiście serduszko też słyszałam, mega frajda :) A nasze maleństwo ma 14,6mm, moja mama śmieje się, że przystojny chłopak, tylko ciekawe skąd ona wie, że to akurat chlopak. Wg usg to 8 tc i 2d. Termin porodu bez zmian - 8.08.2011 r. W drugie święto rano mialam mocne skurcze i to takie przechodzące w dół, ale lekarz mówi, że wszystko jest super i jeżeli nospa mi pomaga to mogę brać,ale jeżeli nie potrzebuję to nie muszę. Nawet nie muszę iść za 3 tygodnie, wystarczy wizyta za miesiąc, czyli 28 stycznia:) Na razie żadnych witamin nie muszę brać, wystarczy folik. Do tego dostałam całą listę badań do zrobienia. Najbardziej podobala mi się reakcja lekarza jak powiedziałam, że mam mdłości, stwierdzil, że to świetnie i należy się tylko cieszyć, bo to oznacza, że wszystko jest super:) Co do mdłości to nadal się pojawiają, nie są już takie mocne, ale czasami to nic przyjemnego, a do tego to zmęczenie. A mamy się przenosić do swojego mieszkanka. Miało być przed sylwestrem, ale zobaczymy:) Pozdrawiam ciepło w ten zimowy i mroźny wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ten gin do którego chodzę każdej kobiecie w ciąży przepisuje badania na hiv, zresztą każe je robić 2-krotnie w 3 trymestrze też. U nas też szał remontowy, kładzenie paneli, wstawianie drzwi, małe przepychanki z ekipą ;) Mamy nadzieję na szybką wprowadzkę, ale blokuje nas...śnieg! Nie ma jak przez to białe badziewie wkopać przydomowej oczyszczalni :o Kaśka_81 zazdroszczę widoczków podczas usg :) Ja mam nadzieję ujrzeć podobne podczas wtorkowej wizyty :)Super, że jest wszystko ok :) U mnie tez każdy mówi "on" na dziecko :) Coś w tym może jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSZĘ WYMYŚLIĆ NICK
Witam przyszłe sierpniowe mamusie i proszę mnie przyjąć do swojego grona:-)))) Wg kalkulatorów TP mam na 26.08 na wizycie już byłam ale dr spojrzał tylko na bety zlecił kupę badań i kazał przyjść zaraz po nowym roku. Staram się nie denerwować ale to moja druga ciąża a pierwsza niestety skończyła się obumarciem więc teraz jestem przeczulona na wszystko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa... mam nadzieje ze na następnym usg tym leprzym wyjdzie 1 dzidzia bo 2 to boję się pomyslec. Ja przez kilka dni czułam sie okropnie ale od 2 dni jest ok,to chyba juz tak musi byc,swoje przecierpimy a potem chwile radosci. Kupiłąm sobie prenatal który niweluje mdłosci i jak jest mi "blee" to wypijam szklenke mocno gazowaniej pepsi(moze zabrzmi to nie fajnie)zeby mi sie odbilo i jest mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
Zrobiłam dziś test tak dla pewności i znów ta testowa krecha taka blada, ale jest to jest najważniejsze:-) Chyba nie mam takiego pecha,żeby trafić na dwa felerne testy(oczywiście różnych firm), które ciążę pokazują... Może zrobię jeszcze jeden... tak dla pewności :-P Wydałam już na nie majątek to jeden w tą czy w drugą...co za różnica:-) Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tych widoczków,ja muszę czekać na wizytę u gin. do stycznie(dobrze,że dziś 29.12) bo moja pani ginka ma urlop świąteczny...a tak bym chciała mieć 156% pewności:) Pozdrawiam kochane, miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) no i mąż wczoraj poszedł, wrócił ok 24 i położyliśmy się o 1. oj jaka śpiąca dziś jestem! na dworze zimno, -13 stopni, śnieg sypie, więc na chwilkę tylko wyskoczymy na spacer koło 12. w dodatku jakoś potwornie zimno mi dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja jestem chora...:( wydmuchuję gęsty katar z krwią i drapie w gardle od kaszlu. Najgorsze są jednak poranne mdłości, które mam od dwóch dni, jeszcze mój narzeczony piekł wczoraj mięso i jak zawsze kochałam czosnek tak teraz myślałam że nie zasnę...blee :( ale gdzieś wyczytałam, że na poranne mdłości pomaga letnia woda z kilkunastoma kroplami cytryny. Właśnie to piję na czczo i szczerze mówiąc trochę pomaga. blektna_ ja też mam lekarza dopiero na 7 stycznia więc się denerwuję trochę. jestem na początku 6 tygodnia, cały czas mam nabrzmiałe piersi i skurcze brzucha i czuję się jakby mnie coś przejechało :( Jadła bym też często, ale odpycha mnie od niektórych smaków... Jak ja wam zazdrosczę, że już słyszałyście bicie serduszka swojego maleństwa..ja się zastanawiam czy nie polecieć prywatnie do ginki przed nowym rokiem..Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja dzisiaj wstalam o 5, wyszykowałam m do pracy, przespałam się chwilkę i tak sobie leże bo mi się nie chce wstać. Sama nie wiem co mi się chce... Czy Wy też miewacie dni w których jesteście cały dzień smutne? Mnie taki humor dokucza już od trzech dni i nie wiem co się dzieje, pewnie hormony. Usg mam dopiero 25.1 i nie wiem jak ja wytrzymam tyle czasu... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Powoli przyzwyczajam się do myśli o 3 bąblu i godzę się z tym, takze pełna pozytywnych myśli dołączam do was. do tabelki dopiszę się po kolejnym usg bo tylko tak bede miałą wytyczany termin. Nie mogę tylko doczekać się jakiegoś poźniejszego usg w oklicy marca-kwietnia kiedy dowiem się płci. Staram się nie nastawiać na dziewczynkę bo wiem jak potem bede rozczarowana, wmawiam sobie,że 3 synek zaoszczędzi na zabawkach i innych męskich gadżetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUSZĘ WYMYŚLIĆ NICK
Anet_ka idź do lekarza może poszło ci na zatoki a zatoki to masakra, chociaż we wczesnej ciąży mamy ograniczone możliwości jeśli chodzi o leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×