Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

powiedzmy sobie prawde ze i tak chciałabym uciec z tamtąd po ocepinach...bedzie pretekst..nie pije alk.bo...w jest preterst...tance...owszem z męzem ale z kazdym wstawionym dziadkiem??hmm....jestem po porodszie:) nie moge.Nie zalezy mi na imprezie bo chce tylko powiedziec swojej polowie "tak" bo go kocham ale przyjecie dla rodziny aby mogli chucznie to uczcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robię oczepin i innych typowo weselnych zabaw :P zresztą jakie oczepiny? do cholerki jestem żoną od 2 lat, mam synka, drugi maluch w drodze a ja się będę w białe suknie, welony i oczepiny bawić :P o nie!!! dobra namówiłam syna na spacer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mielismy nie robic ale rodzice chcieli,ja bede zmeczona 1 dniem wiec 2 dzien tylko dla proformy.Wiem..paranoja ale klamka zapadla.I tak bede tylko na chwile.Ja chciałam kameralne przyjecie a tu prawie 140 os.Moja mała ma ospe wiec siedzimy w domku:) Miłego spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) chciałabym do Was dołączyć :) z racji tego, że tak jak Wy już wiem że mam w sobie dzidzie i termin mam na sierpień :) myśle że taki topik to świetny pomysł , mieć kogoś kto zrozumie i w razie czego wesprze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba510
hej dziewczyny! chciałabym dołączyc do Was zrobiłam trzy testy w ciagu dnia i to samo jasna kreska ta druga ,poszłam do gin bo bolał mnie brzuch nic jeszcze nie widziała bo moze byc z moich obliczen czwarty ytydzien io teraz to około piatego !wstawiłam mi luteine ,kwas i kupiłam prenatal!piersi bolą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba510 gratuluje :) ja dziś zaczełam 6 tydzień, u lekarza byłam w czwartek i na usg było widać pęcherzyk ciążowy, następną wizytę mam na czwartek i tak myśle czy już będzie widać tętno płodu. a robiła Ci lekarka usg, myśle że już powinno być widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) Tabelka jest...gdzieś tam ;) Dzisiaj jakoś dziwnie się czuję, wkurzają mnie te obajwy, raz mocne, raz słabsze a człowiek świruje :o Coś mnie dzisiaj tak dziwne brzuch bolał. Jutro mam po 17 wizytę u lekarza, a do środy jestem w domu, bo mała ma zawalone gardzioło. Marzę o wizycie lekarskiej, żeby zobaczyć choć pęcherzyk, upewnić się, że wszystko ok. Naprawdę lęki z pierwszej ciąży mnie dopadły i świruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peska44
Ja tez swiruje. Do lekarza ide w srode rano. Wszsystkie objawy mi ustapily, czuje sie swietnie. Nie wiem co sie dzieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa mysl pozytywnie, a wszystko bedzie dobrze. Dobre samopoczucie sprzyja dobremu rozwojowi Twojego malenstwa. Dzieki dziewczyny za Wasze odpowiedzi co do cesarki. Podobnie jak Ty hjk33 moja kolezanka miala rodzic naturalnie, jednak ostatecznie dzidzia nie obrocila sie odpowiednio do porodu i robiono jej cesarke. Z tego co opowiadala, byla bardzo zadowolona i stwierdzila, ze przy kolejnej ciazy tez chcialaby cesarke. Tak wiec zdania sa podzielone, chociaz nejczesciej jednak lekarze radza rodzic silami natury. W sumie narazie nie bede o tym myslala, najpierw musze porozmawiac z ginekologiem, jakie sa za i przeciw w mojej sytuacji. Niestety wizyte mam dopiero 29 grudnia. Ciekawa jestem czy sa na forum dziewczyny mieszkajace w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
hej dziewczyny! jak wygląda to pierwsze badanie ginekologiczne jak jest sie w ciązy? i jeszcze chciała zapyac czy widac u was brzuch, u mnie od tygodnia jak sie doweidziałam wydaje mi sie ze sporo urósł bo wczesniej byłam plaska, ale dziwnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, staram się póki co nie myśleć, nie sądziłam, że nie-myślenie jest takie trudne :o Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty. Palusia- wiesz co, ja tak pobieżnie zaobserwowałam, że objawy raz są a raz nie, tak falowo. Bałam się ciąży, bo pracuję z dziećmi, ale mam dużo energii, lepiej mi się myśli, a senność przychodzi wieczorami. Nie martw się, może to chwilowe. Kasiunia-a czemu spodziewasz się, że będzie konieczna cesarka? Masz jakieś kłopoty zdrowotne? Kleopatra-ja mam podobne odczucia co do brzuszka. W pierwszej ciąży też taki coś miałam, to jeszcze nie ciążowy, ale takie jest spuchnięty :) Zresztą ja mam nieco większy, bo rzuciłam palenie, na szczęście wskoczyło mi tylko 3 kg, więc mój brzunio to aktualnie wynik zjedzonych posiłków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się przespałam! jak się położyłam tak od razu opłynęłam! co do brzuszka to ja jeszcze nie widzę zmiany, ale ja ogólnie mam spory brzuszek bo przez ostatnie miesiące sporo przytyłam bo mam niedoczynność tarczycy i problemy z poziomem prolaktyny i brałam bromergon, który strasznie wpłynął na moją wagę! przed zajściem w ciaże udało mi się schudnąć 5 kg, ale tera porzuciłam dietę :P kleopatra - co do badania to jest to zwykłe badanie na fotelu, plus usg przezpochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny to moja pierwsza ciaza fajnie ze mnie tu przyjelyscie ;) chetnie sie dopisze do Waszej tabelki;)) Pisze dopiero teraz bo wrocilam z nocki z pracy i padlam jak kawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......................WIEK.....................DATA PORODU 024sylwia..................27......................ok04.0 8.2011 Kaśka_81..................29........................ok.8 .08.2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 gosia84....................26.........................13. 08.2011 meeg24.....................24........................15.0 8.2011 Angie S.....................27..........................16.08.2011 karolin_ka.................22.......................ok.19 .08.2011 **TOSIA**...................23.........................23.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo hoo hoo;D ile nas jest:)Chyba kazda szaleje ze strachu i obaw!! Ja tez,gdy cos zaboli to juz strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg24 a mialas wczesniej poronienie?? CZEgo sie tak obawiasz? Lece dziewczyny do pracy na noc rano was odwiedze buziaki brzuszaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just-me
no to i ja sie dopisuje dziewczynki tez jestem sierpniowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneskaa
NICK......................WIEK.....................DATA PORODU agneskaa..................38........................01.08.2011 024sylwia..................27......................ok04.0 8.2011 Kaśka_81..................29........................ok.8 .08.2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 gosia84....................26.........................13. 08.2011 meeg24.....................24........................15.0 8.2011 Angie S.....................27..........................16.08.2011 karolin_ka.................22.......................ok.19 .08.2011 **TOSIA**...................23.........................23 .08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoptra2011
NICK......................WIEK.....................DATA PORODU agneskaa..................38........................01.08 .2011 024sylwia..................27......................ok04.0 8.2011 Kaśka_81..................29........................ok.8 .08.2011 mała_agatka.............26.........................ok 9.08.2011 misiaczkowa..............28........................12.08. 2011 Peska44...................28.........................12.0 8.2011 gosia84....................26.........................13. 08.2011 kleopatra2011...........31........................ok13.08.2011 meeg24.....................24........................15.0 8.2011 Angie S.....................27..........................16.08.2011 karolin_ka.................22.......................ok.19 .08.2011 **TOSIA**...................23.........................23 .08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoptra2011
dziewczyny, macie jakies mdłości, zapachowstret? zastanawiam sie kiedy to mnie dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoptra2011
aha i jeszcze czy sie przytulacie ze swoimi chłopami czy lepiej nie ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleopatra - ja mam potworne mdłości i wymioty. w poprzedniej ciąży było tak samo :( nic przyjemnego! oby jak najdłużej do Ciebie sie nie przyplątało! a co do seksu to oczywiście ze nie przerwałam swej aktywności tylko ze względu na ciążę :P jeśli wszystko jest dobrze to nie ma co się stresować! jeśli nie masz plamień, bardzo silnego bólu brzucha itp to nie ma przeszkód :) oczywiście zawsze należy zapytać lekarza, ale jeśli ciąża nie jest zagrożona to lekarze nie zabraniają seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoptra2011
ojejku mała agatko, miejmy nadzieję że Ci to przejdzie szybko, pewnie nic zjeść nie możesz. ja jem wszystko póki jeszcze mogę ale strasznie boję się przytycia, to moja pierwsza ciaża i nie mam zielonego pojęcia co stanie sie z moim ciałem. a do tego jestem po 30 kiedy to ciało dłużej dochodzi do siebie. smarujecie sie jakimiś odpowiednimi kremami żeby rozstepów nie mieć? z jednego jestem zadowolona że mi pryszcze przestały wyskakiwać:)dopiero po świetach wybieram się do lekarza i wtedy sie czegos dowiem nt mojej ciaży, brzuch mnie czasem boli dziwnie, np tak jak na @. masz rację jesli nic bardzo nie boli to chyba przytulac się można, podono nie można na sam koniec przed porodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja chyba nie mam mdłości, tylko muszę jeść w swoich porach, bo masakra, takie odczucie głodu, jak bym tydzień nie jadła ;) Nie mam ochoty na słodkie, nawet jak coś mnie tknie to to słodkie nie jest słodkie :o Chyba mi się smak wypaczył. Najchętniej jadłabym obiadki ;) Co to kochania, to ja się dałam namówić raz, a potem czułam, że coś szyjka boli i w ogóle się wystraszyłam. Mam schizę i już, boję się. Dopóki lekarz mi nie powie, że możemy to się nie dam tknąć, taki sex pod presją strachu to nic przyjemnego. Dzisiaj wizyta :D Matko, chyba się nie doczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatko - współczuję, mam nadzieję, że mnie to już nie dopadnie, 6 tydzień, może mi się śmignie ;) A co do fajnych objawów to przestała przetłuszczać mi się cera (typowa mieszana T, masakra). I trzeba by było pomyśleć o czymś przeciwko rozstępom, bo mam po poprzedniej ciąży, cały tyłek i uda wyrzeźbione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleopatra - czasem jem wszystko, ale mam takie dni że żyje o 1 bananie (bo bananami dobrze się wymiotuje :P) albo o szklance herbaty miętowej! znów nie piję nic poza miętową, bardzo mocną i słodką herbatą! tak samo miałam z synkiem. na kubek daję 2-3 torebki herbaty i 3 łyżeczki cukru, przed ciążą nie słodziłam wcale!!! a teraz muszę, po prostu MUSZĘ! a co do ciaży po 30-tce to moja ciocia rodziła 1 dziecko w wieku 36 lat, po 2 tyg od porodu miała płaski brzuszek, wchodziła w spodnie, bluzki sprzed ciaży! miała mniejszy rozmiar niż ja bez ciąży!!! wyglądała cudownie! zero rozstępów, wiszącej skóry itp! a ja? pierwsze dziecko w wieku 24 lat - skóra na brzuchu wisiała długo, rozstępami przeryty brzuch tak strasznie ze w szpitalu położne się dziwiły ze tak mocno mogłam zostać poharatana! a smarowałam się całą calutką ciążę!!! teraz? smaruję się oliwą z oliwek. zwykłe oliwki potwornie mi śmierdzą. oliwę jakos daję radę, jeszcze! spokojnie będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do lekarza dopiero po świętach śmigam :) w tym tyg moja lekarka ma urlop, w kolejnym mnie nie ma w mieście, po świętach pójdę i będzie już widać serduszko :D ja po seksie nie mam żadnych niepokojących objawów, więc korzystam :D choć teraz się nie da, bo mąż chory biedak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneskaa
hej dziewczyny, ja tez po 30 jestem właściwie przed 40 no zakupiłam juz kremik na roztepy i zamierzam zacząć smarowac pozatym własnie wracam od lekarza:):):) powtwerdzil ciąze 7.tc i w dodatku blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_81
Hej dziewczyny, misiaczkowa u mnie objawy podobne jak u ciebie. Ten głód to potworna sprawa, jak dopada to aż mdli mnie z jego powodu. Jakiś innych mdłości to nie mam, wymiotow też nie, na szczęście. Brzuch czasami pobolewa, ale to normalne, więc nie martwię się tym:) Tak jak zawsze słodkie uwielbiałam to teraz nie rusza mnie w ogóle. Jak już nie mam jakiegoś boczku w lodówce to wtedy mogę ewntualnie kawalkiem czekolady mój głód gigant zagłuszyć. Nie wiem jak Wy, ale ostatnio mam takiego lenia, nic mi się nie chce, po prostu "co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miec dwa dni wolnego". mój gin mi powiedział, żeby nie jeść pleśniowych serów, czosnku, więc nie jem, ale zauważylam, że najlepiej czuję się po owocach, szczególnie po mandarynkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×