Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

dzieki dziewczyny za zyczonka ;) no to Ty Aga, wlasnie! to ja jutro pozycze ;) wlasnie sie zapisalam na kurs dla ciezarnych, jest w srody od 27.04. 2h wieczorkiem.chyba jakos 6-7spotkan. mam nadzieje,ze to cos da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Mum to come :) Spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - Wszystkiego najlepszego, porodu bezbolesnego i dzidziusia zdrowego z okazji urodzin. A płacisz coś za kurs dla ciężarnych, czy jest darmowy. Grays- już się martwiłam , długo cię nie było, dobrze że już mąż zdrowy, więc teraz dalej odpoczywaj. Misiaczkowa - Gratuluje dziewuszki, teraz sobie wypoczywaj. Ktoś pisał czy rower w ciązy jest bezpieczny, ja wyczytałam w gazecie że zabronione są takie dyscypliny jak jazda konna, jazda na nartach, rolki, nurkowanie, rower, surfing, sporty walki, wspinaczka, żeglarstwo, tenis, skoki do wody i wszelkie ćwiczenia wymagające leżenia na plecach powyżej 6 mc ciąży. Zalecane jest zaś aerobik w wodzie, pływanie, spacery, gimnastyka łagodna. Nareszcie czuć wiosnę, zaraz zielono się zrobi, najpiękniejsza dla mnie pora roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! za kurs nie place nic, placi kasa chorych. gdybym chciala isc z mezem-jak z poczatku planowalam-to musialby zaplacic 90euro. stwierdzilismy, ze jednak szkoda kasy lepiej ja na cos innego przeznaczyc. wiec ide sama. co do roweru nie czytalam,zeby byl zabroniony,ale czy jest wskazany to nie powiem-mi juz odradzano ledwo zaszlam w ciaze-a jezdzilam rowerem do pracy dzien w dzien przez prawie 4 lata,wiec ciezko bylo mi go odstawic.. ale to zrobilam,jakos za duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum to come wszystkiego najlepszego w tym nadchodzacym mam nadzieje dla Ciebie wyjatkowym roku, Zdrowia dla Ciebie i Dzidzusia i spelnienia marzen. Udanego wieczoru zycze. zauwazylam ze 31 marzec to popularny dzien dla Agnieszek bo ja tez mam urodzinki jutro :) to jest nas dwie. a co do roweru podczas ciazy to pewnie nie jest kategorycznie zabroniony ale zawsze upadki sie moga zdarzyc, wiec pewnie ze wzgledu na to jest odradzany. Ja na przyklad w zeszlym roku mialam wypadek, samochod mnie walnal z tylu. bylam niezle poturbowana, dzieki Bogu nie mialam nic zlamanego ale pamiatki po tym dniu mam do dzis. Do dzis dziekuje Bogu ze nie bylam wtedy w ciazy a juz probowalismy wtedy. Takze ja na przyklad jak narazie trzymam sie z daleka od roweru. A wam pewnie jak nie duzo i nie szybko bedziecie jezdzic to nie zaszkodzi tylko uwazajcie ulice pelne wariatow a chodniki dziurawe i czasem z niespodziankami. Wied uwazajcie i jeszcze raz uwazajcie na siebie. Moze lepiej nie kusic losu?! Chyba mozna wytrzymac te 9 miesiecy bez. Ale to moja teoria, wczesniej prawde mowiac tez tak nie myslalam ale uczymy sie na wlasnych doswiadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Ale ja na rowerze nie jeżdze wyczynowo,tylko blisko do sklepu.Zresztą mieszkam w małym miasteczku to ruch jest niewielki.W poprzedniej ciąży jeżdziłam do 9 miesiąca i wszystko było ok.Jadąc powoli nie męczę się a zawsze to jakiś dodatkowy ruch.Może w wielkim miescie bym się bała śmigać między autami ale u mnie jakoś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zrezygnowalam z mojego orbitreka z obawy o dzidzie :) chociaz przed ciaza cwiczylam 5 dni w tyg po 50 mnin, a teraz stracone kg wracaja podwojnie. Ale co tam juz tylko 4 miesiecy i znow zaczne sport uprawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum to come-od nas również najpiękniejsze życzenia z okazji urodzinek:) Cześć kobietki u mnie i dzidziunia wszystko tfu tfu tfu choć muszę częściej leżeć bo biodro odmawia posłuszeństwa. Najważniejsze, że...NIE MAM JUŻ KATARU i jestem przeszczęśliwa !!! Bo w końcu mogę spać w nocy! Czy Wy też macie zawroty głowy? Ja wczoraj i dzisiaj takie bujania miałam, że musiałam siedzieć i nie mogłam nawet mówić. Jak Wy się czujecie? Dziewczyny my już właściwie pół ciąży się znamy powinnyśmy świętować połowinki. Niedawno witałyśmy się i opisywałyśmy pierwsze symptomy i obawy, a teraz już wiemy jakie brzdące w nas dojrzewają. Mój robaczek jest wg. USG starszy o prawie dwa tygodnie ale wcale mnie to nie dziwi, jego braciszek też urodził się ponadwymiarowy :) (ubrałam go w śpioszki na 6 miesięczne dzieciątko,a przy tym cały czas wystawały mu nóżki z rożka!). Pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka- no mój też wyprzeda pierwsze pomiary usg o 2 tyg. To ile twój starszak miał po urodzeniu? Najlepszego Agnieszkom i wszystkim solenizantkom, dzisiejszym, jutrzejszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka- mój Junior miał 4 kg i 60 cm , po tygodniu przytył prawie kilogram, a w szpitalu leżeliśmy prawie dwa. Mały żarty potffffór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a mam pytanko do przyszłych mam chlopców jakie imiona bierzecie pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jak ja nie mogę sie doczekać wizyty u ginki i usg. A to dopiero 6 ginka a 7 usg połówkowe. Ciekawa jestem czy bedzie synek czy córeczka. Ja zawrotów głowy nie mam, chyba że szybko wstanę z pozycji leżącej. Za to chyba muszę mniej chodzić, bo czasami biodra mnie bolą lub coś w brzusiu mnie zaboli delikatnie. Tylko, że ja naprawdę mało chodzę, bo wszędzie autem, a już takie dolegliwości. Śpicie już z poduszką między kolanami? Ja juz musze, bo inaczej mi nniewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas-1984, ja idę na USG połówkowe 8 kwietnia. Też już nie mogę się doczekać :) Ale zobaczysz jak ten czas nam szybko minie ;) Ja też nie wiem jaka płeć (jest wskazanie na chłopca) :) Mnie biodra też czasem pobolewają, ale na szczęście rzadko, czasem odczuwam też ból pleców. Co do spania, ja też już wkładam poduszkę, albo zwiniętą kołdrę między nogi - tak mi wygodniej :) I ciągle mi gorąco. Aż się boję co będzie latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka! :) Wszytskiego najlepszego dzis i wszystkiego najlepszego jutro! :)) Oo wlasnie o imiona mialam sie was pytac,macie juz jakies wybrane? bo kurcze my sie zdecydowac nie mozemy ym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984- ja też śpię z poduchą między nogami, właściwie mam taką długą pół poduchę i mam ją od kolan po kostki stóp, śpi się dużo bardziej wygodnie niż bez niej. Co do imienia dla małego mężczyzny to mamy dylemat jest kilka imion do wyboru. Problem w tym że nie możemy zawrzeć konsensusu- ja chcę inaczej M inaczej, a Ziemek jeszcze inaczej. Przy czym zarówno ja jak i M nie jesteś my zdecydowani ostatecznie, natomiast starszy brat chce bezwzględnie ... Garfilda Aleksandra. Co do drugiego imienia to może byśmy ulegli ale pierwsze ...chyba raczej nie przejdzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam po długiej przerwie. Chciałam sie podzielić z Wami moim szczęściem, wczoraj byłam na usg połówkowym i będę miała córeczkę Klaudusię! Rośnie zdrowiutka, wszystko w porządku, jestem przeszczęśliwa. Co prawda liczyliśmy z mężem na chłopca, to nasze pierwsze dzieciątko i fajnie by było jak pierwszy byłby chłopiec ale jest dziewczynka i jesteśmy bardzo szczęśliwi! Zaraz dopiszę moją Królewnę do listy. Jeśli chodzi o imię dla chłopca to my mieliśmy upatrzone Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka - to ja dzisiaj na połowinki Karmi za nasze zdrówko wypije , ostatnio mi strasznie smakuje, no i bez procentów jest. Vilia - ja z obawy przed latem bede robić "remont" w ogrodzie, (TZN mąż będzie, ja jako nadzorca), przestawimy w inne miejsce stół z krzesłami (Bardziej w cieniu ) i plac zabaw córki. Planowałam wyjazd na kilka dni w czerwcu nad morze, ale też się zastanawiam czy to nie będzie udręka zamiast wypoczynek. A co do imion, to pewnie u nas znowu będzie problem , bo nie będziemy mogli się zdecydować. Oliwia dopiero w czwarty dzień po urodzeniu dostała imię, aż pielęgniarki się dziwiły,że tak póżno. Ale to kurcze nie jest łatwa sprawa, w końcu imie zostaje do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooł :) U nas będzie Anastazja. Już Lidka miała być Nastką, a teraz ja zaczęłam kombinować i nic tego kombinowania nie wyszło, więc wróciliśmy do punktu wyjścia i decyzja jest podjęta. A rodzina niech sobie kręci nosem, to nasza córka :) Laski, znowu mam dylemat. Ponownie mam możliwość okazyjnego zakupu. Tym razem kołyski dla dziecka. Będę tego potrzebowała, bo dopóki małe nie będzie nocy przesypiało to będzie spała ze mną w sypialni (do jej pokoiku jest dość daleko z sypialni) iiiii jest małe ale. To jest coś takiego: http://allegro.pl/kolyska-coneco-simplicity-3w1-idealna-i1519183634.html ale nie jest tak wysoka. Tak, jak by jest na samych połozach, bez tych 4 nóżek, bez podwyższenia. Taki typ z wysokością do łóżka. Laska chce za to 149 zł, nie wiem, brać? Czy lepiej dołożyć i mieć to wyższe? Zaznaczam, że to tylko do spania w nocy, żebym miała dzieciątko "po ręką". Też bym pojeździła na rowerze :) No ale w moim przypadku to nie wchodzi w grę ;) Łazanko-niezły kolosik :D Moja nunia nadal tydzień do przodu, waży 385 gram i ma 23 cm długości :) Wg usg jestem w 21 tc i 5 dniu. Kawał baby i pewnie dlatego tak czuję jej kopniaczki ;) Energii też ma sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24..........................25.........01.08.2011. .......córeczka agneskaa.................... ...38........ 01.08 .11........... happy............................20.........01.08.2011 .......Synek:*:* katekiss.........................32.........02.08.11.. ......... mum to come...................28.........02.08.11...........cór ka PurPur27........................27.........02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11.....córeczka Klaudusia mikusiaaa.......................22.........04.08.11.. .......... waneska..................... .. 26.........04.08.11... ..... 024sylwia.......................27..........04.08.11. .......... Żabuleńka......................23...........04.08.11... ......... Mania1982.....................28...........07.08.11... ... córka mamuska88 ...................23...........09.08.11........Córka :* Ewelina29......................29..........10.08.11... ..... synek ryba510........................31..........11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24..........11.08.2011.. ...... misiaczkowa..................28..........12.08. 11......córka??..... Peska44........................28..........12.0 8.11............. OlesiaZ.........................27..........12.08.11. .....synek??... gosia84........................26...........13. 08.11.............. kleopatra2011...............31...........13.08.11... synek Agabi 2011...................28............13.08.11.....córeczk a rosica86......................25............13.08.11. ........... Bożi...........................22............14.08. 11. SYNEK Leeila.........................24..............14.08.1 1 SYNEK hjk33.........................36...............14.08.1 1 SYNEK Myszaa29....................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1....................27..............15.08.11. .........??? Angie S........................27..............16.08.11......... .... osti ...........................28..............16.08.11...... ........ ewikos29.....................29..............16.08.11 ...2 synków Becik-83..................... 28..............16.08.2011 mama_dzidka................33..............18.08.11.... ......... vilia............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.....28..............18.08.11.......synek Ninka .........................27...............18.08.11........?. . .... Pocahontas-1984...........27...............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka..............31...............19.08.11....... synek aga15510 ....................31...............19.08.11. ......synek łazanka.......................32...............20.08.11. ......syneczek jagódka1.....................28...............20.08.11 .............. Beti2905.....................30..............mama Aniołka....... Izabelka_....................24...............22.08.11 ............. Grays77......................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984..........27...............22.08.2011...... monisiacz3k.................24...............23.08.11 .......synek **TOSIA**.....................23...............23.08.11 .............. aga_jabi.....................28...............23.08.20 11........... Wikula-33....................33...............24.08.11. .córka ? ciotka julia..................31...............25.08.11........... .. anitia.........................29...............26.08.1 1............. olin_ka .......................31...............26.08.2011......syne k mama8327....................27..............28.08.11.... ........ szczurkowa .................34 .............28.08.2011............... annika1983..................27..............29.08.11... .......... kotkowa.....................28...............30.08.11.. ......... Aga...........................26...............30.08.20 11... Mot ..........................29 ..............29.08.11 .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, moja córeczka ma na drugie Anastazja. Ja będe miała kołyskę, od kolegi z pracy, ale tamta jest drewniana, a co do wymiarów to nic nie wiem, bo widziałam ją tylko raz i to bardzo krótko. Szczęśliwa przyszła mama!- Gratuluje córeczki, wspaniale ze wszystko jest w pożądku, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dla dziewczynki bylo wybrane bo ja wciaz czulam iz to bedzie coreczka, miala byc Maja. a teraz synus taki psikus zrobil... no i wybieramy pomiedzy Kewinem,Maksem,Julkiem a Erykiem..dodam iz na drugie bedzie na pewno Szymon..aczkolwiek mysle iz zostaniemy przy Julianie ;) Jak wam sie podoba Julek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka- no to graba, mój Frank też miał 4kg jak sie wykluł a na sali byliśmy z wcześniaczkiem który wazył niewiele ponad 2kg i po prostu wyglądali jak Guliwer i Liliput jak ich pielęgniarka po kolei kąpała. hjk-co do roweru, to ja bym nie ryzykowała wstrząsów... z resztą nie wyobrażam sobie jazdy z brzuchem. a nasze propozycje da trzeciego muszkietera to Beniamin, Wiktor, Piotr, Maciek lub Olaf- coś mi ten Olaf chodzi po głowie wiec ku niemu sie skłaniam ale jeszcze przedyskutujemy kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum to come -> sto la :) sto lat:D! Grays77 cieszę się, że u ciebie ok... Łazanka ale dużaska urodziłaś, że ho ho ;) Masz rację, znamy się prawie na wylot, ja uczczę połowinki koktajlem truskawkowym :). Gratuluję zwycięstwa nad katarem... Misiaczkowa taka kołyska to fajna sprawa, myślę, że jeśli córcia będzie spać z wami w sypialni w nocy to sprawdzi się taka niższa - nie będziesz musiała wstawać z łóżka żeby np: pogłaskać malutką. My mamy małą sypialnię i też chyba kołyskę się skusimy, z resztą jeszcze zobaczę- mamy jeszcze czas... Szczęśliwa przyszła mama! gratuluję córeczki :D! Może w końcu posypią się dziewuszki. koteczkowa 1984 to kłucie to może być neuralgia międzyżebrowa, niedługo powinna ci przejść. aga_jabi współczuję atmosfery w robocie ->może czas na zwolnienie lekarskie bo po co się stresować? A jeśli chodzi o rower to w którymś numerze "twojego stylu" czytałam wyznania kobiet, które straciły ciąże właśnie przez takie jeżdżenie na rowerze - ja bym się bała wsiąść tym bardziej że latem zaliczyłam na ścieżce rowerowej kraksę. Jeśli będę miała synka nazwę go Dominik, Robert albo Karol. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiabyd
Misiaczkowa, ta zatoka to chyba zatoka douglasa, mi cos gin o niej mowila przy usg na poczatku. ale sie rozpisalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come najlepszego! zdrówka dla Ciebie i baby!:) Dziewczyny udało mi się uniknąć rotawirusa chyba dzieki temu, że mam 3 łazienki w domu i mąż nie wpuszczał mnie do tej z której korzysta, ja mam swoją, dzieci swoją, a on jak poczuł sie lepiej sam ubrał rekawiczki i szorował, bo chyba jakbym miała jedną trudno by było w tamtych ciężkich dniach nadążyć z myciem i uniknąc rota, a najwięcej wirusa jest właśnie w kale Szczęśliwa przyszła mama super będzie córeczka:) Aga to tobie już dzisiaj składam wszystkiego najlepszego!:) mnie małe takie kopniaki daje, że szok, i to w pępek, chyba jednak nie będzie dziewczynka:( dziewczynki chyba są grzeczniejsze:) A ja się teraz borykam z coraz większymi mdłościami, połowa ciązy już a coraz gorzej, może ten progesteron co go aplikuję dopochwowo coraz większe skutki uboczne w postaci mdłości powoduje, czy któraś tak się męczy jak ja w tym tyg ciąży? cały czas jest mi niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanka czytam własnie, że tez masz te zawroty, u mnie też się nasiliły, ledwo ustoję, a jak zaczynają sie zawroty to i mdłości, chciałam jakieś pieczywko wybrac sobie do jedzonka, miałam ochotę na jakies wieloziarniste i nie zdażyłam nawet dojść do półki z chlebem bo najpierw myślałam, że się przewróce a potem, że coś na kafle w sklepie ze mnie poleci, wyrwałam męzowi kluczyki od auta i bez otwarcia buzi wyszłam z marketu szybko na powietrze, oddechu mi zabrakło nawet. 5 miesiąc i takie dolegliwości, coraz gorzej:( To własciwie 2 Agi jutro mają:) Najlepszego:) Misiaczkowa tez dziewuszkę będziesz miała, oby się ta tendencja utrzymała do mojego połówkowego, na to liczę:):)że Natlia będzie...męskiego imienia nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiabyd-to nie jest zatoka douglasa ;) Ta zatoka o której piszesz jest w macicy a ja mam zatokę NA łożysku, nie obok, tylko ona jest częścią łożyska. Na obrazie usg widać łożysko a na nim taką ciemną plamę. Nie zapamiętałam nazwy niestety. Grays, ja dla ew synka mam imię, jak by co z Nastki zrobimy Wojtusia ;) Co do mdłości to ja też mam nadal, ale dużo słabsze niż wcześniej, ale po każdym posiłku i jak jestem głodna to mnie muli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×