Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Aga szacun dla znajomych... Kradzieże średnio, ale jak się to ma do kazirodztwa :O Vilia ja robilam oklady z mokrych recznikow, moczylam w zimnej wodzie 2 i jeden dawalam do lodowki a drugi na cycki :) jak się zagrzal to zmiana i pozwalalam mleku wyciekac na ten recznik, jak coś to delkiatnie rozmasowalam ale nie sciagalam i teraz moje cycki wiedza że w nocy się spi :) Tak jak moja mala także small girl nie pomoge - moja mala od poczatku przesypia noce Lady kwiaty to hmmm obyczajowka? Raczej smutnawa... Jak przeczytasz 1 rozdzial 1 czesci to będziesz wiedziala w jakim klimacie... Ciezko jest mi napisac o czym żeby książki nie opowiedziec :P ale warto przeczytac Ps. To do karmienia ( te ubranka) są świetne! W ogóle śliniakow nie uzywamy. Kupilam 2 jedno z Kubusiem puchatkiem i jedno z myszką mickey :) i mamy na zmiane :) jedno kupowalam w promocji za jakies pare zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grzane winko poproszę ;) Martynka już zaczyna raczkować ;) tylko jeszcze nie załapała ,że musi główke wyżej podnosić i trze nosem po prześcieradle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Pilipiuk pisze pewnego rodzaju fantasy. Tu masz opis o Jakubie Wędrowyczu: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jakub_W%C4%99drowycz a tu o samym Pilipiuku: http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Pilipiuk Smallgirl mój Antoś przesypiał już całą noc a teraz budzi się o 2 razy pomiędzy jest przerwa 3 godziny. Sama zastanawiam się czy może już mojego mleczka nie starcza. Co do drinków to wypiłabym sobie biały rum ze Sprite'm i cytrynką. Mniam, Za 2 miesiące sobie zrobię. Akurat wracam do pracy i przestane karmić. Będę tez obchodziła 33 urodzinki. Teraz to najwyżej pół lampki jakiegoś dobrego winka, np czarny doktor ( pyszne czerwone, półwytrawne) - POLECAM!!! O tym Nanie czytałam wczoraj sporo dobrego. Może jutro kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka będzie informatykiem,kocha nasz laptop, uwielbia stukać w klawiture i gadać z monitorem ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcecie sie posmiac to polecam 'Marley i Ja " jak czytałam w tranwaju to ludzie patrzyli na mnie z politowaniem bo co troche wybuchałam smiechem ale też trzy razy płakałam ze wzruszenia :) ale byłam wedy w ciazy wiez same rozumiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As ja na marley i ja bylam w kinie! Cala sala się śmiała a potem wszyscy beczeli - faceci też więc to nie ciąża! Polecam film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyś na sztucznym więc Wam kochane nie pomogę niestety,a malutka zaczęła przesypiać całe noce jak skończyła miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam że jest książka ale film 1 klasa a w ciąży jak byłam to na canal + leciał i ledwo się zaczął. To już beczalam bo wiedzialam jak się skonczy :) A co do filmow i ksiazek to dla mnie klasyką jest dziennik brigidet jones :) książka milion razy lepsza od filmu- uwielbiam tak na odmużdżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. jak dla mnie cuba libre to tylko z Bacardi Black, a na slodko Mai Tai na swieta pierwszy raz pilam alkohol, cytrynowka mojej tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze mialam isc spaaaac. a zaraz Dirty Dancing na polsacie...jak ja lubie ten film .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam, ze ksiazka Marley i ja jest lepsza od filmu. a film piekny i do poplakania bardzo polecam Hatchiko. Nie wiem czy dobrze napisalam, ale jak wpiszecie w google to napewno wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki:D:D:D❤️ Szczeniaczka z przeceny Marleya nie czytałam, nie widziałam filmu w całości, bo wiem, że nie dałabym chyba rady😭 Widzialam fragmenty i primo: okazalo się, że J. Aniston jest niezłą aktorką, secundo na tychże fragmentach ryczałam jak stado bawołów. Zniechęcona spojrzeniami męża i równie niepochlebnymi komentarzami dotyczącymi stanu mojego umysłu, zaniechałam obejrzenia całej produkcji:O A książka mojego życia to chyba Mistrz i Małgorzata. Arcydzieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale....M wrocil z delegacji i pojde sie poprzytulac ;) Do jutra, do uslyszenia przy kawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smallgirl🌻 jeśli to ząbki to spróbuj przed snem dać odrobinę ibumu, uspokoi się i nie będzie bolalo. Jeśli to głód to napisz jak je w dzień, ile, co...może nie najada się za dnia i nadrabia nocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi chatchiko (czy jak to się tam pisze też oglądałam i oczywiście ryczałam jak bóbr ;)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sobie juz tu spisalam co niektore tytuły i lece do biblioteki zobacze co da sie wypozyczyć :) Tez ogldam katem oka dirty dancing. Dziadek jacek- bosko to opisałas. Tym bardziej przeczytam ksiażke czy tez obejrze film. No to ja własnie podążam do kuchni po drineczka, tradycyjny, soczek porzeczkowy+40%+cytrynka ;) tymkowa- miłego wieczoru ;) aa co do imion to mi sie podoba tez martynka, mąż tak chcial nazwać i wlasciwie teraz tak sobie myśle ze mozna bylo dać martynka... ciezko sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam szampana, bo zapałałam uczuciem do owego trunku ostatnio:D:D:D ok....wino musujące...w biedronie za 5taka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie as-80 przepiękny film, ja też właśnie ryczałam jak bóbr, niesamowite emocje, oglądałam go będąc w ciąży, nie wiem czy dam radę go jeszcze raz obejrzeć, strasznie mnie wzruszył, tym co nie oglądały naprawdę polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nadajecie dziewuchy... i pomyśleć że % ostatni raz w buzi mialam 25 grudnia 2010 roku ;) pamietam to jak wczoraj nie wiedzialam że jestem w ciąży i w pracy z kolegą trochę degustowałam ekskluzywnych drinków. kobiety wolne mi się kończy za 5 dni znów będzie mi sie okropnie samej w domu nudziło :( bede ryczała chyba, jak te 2 miesiace szybko zleciały ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jak nie dostaniesz kwiatów to mogę Ci pożyczyć ;) wyśle kurierem, poczytasz i odeślesz ;) Dziadek ja też znalazłam jakiegoś pysznego "szampana" coś "ruskiego" heheh w knajpce nas poczęstowali i tak mi zasmakowało,że poprosiłam ( tzn m poprosił ) aby nam butelke odsprzedali - że "szampan" kosztowal pewnie z 5 zl to dostalam go w prezencie, ale jest przepyszny! Dawkuje go sobie po troszeczku... A skoro Wy się tu % raczycie to i ja się skusze :P m odkrył puszeczki jack & cola w naszym sklepie i kupil nam 4 pak :) takie puchy jak cola tyle że w srodku jest ok 30 ml jacka :D nie ukrywam że dwie już wypilam ( po wieczornym karmieniu się racze, do rana po jacku ani śladu ) Podobno najwieksze stezenie alko jest 30 min po wypiciu , a po wypiciu 2-3 drinow po 2 godz po alko nie ma śladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądał ktoś już "Dziewczynę z tatuażem". Już kilka osób mi polecało ten film. Podobno świetny. ps. narobiłyście mi dziewczyny smaka i włąśnie delektuję się moim winkiem. A piła któraś Mojito? Też z białego rumu, cukru trzcinowego, listków świeżej mięty, limonki i kruszonego lodu. Podobno wyśmienity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie pilam ale chetnie wypije:D tnks-no dobra, trzymam za słowo:D:D To moze wpadne jutro i pozyczę :D:D Tak wirtualnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady to najpierw przeczytaj a potem wpadnij "poklachać" o książce heheh :) ale mowie serio - jeśli będziesz chciala to na maila podasz adres i kurierem Ci posle :) - żaden problem :) virginia c andrews - przypomniala mi się autorka kwiatów :) kwiaty na poddaszu, płatki na wietrze, kto wiatr sieje i jeszcze coś było, jutro zerkne na regał :) ps. Musiałabym jeszcze regały na książki kupić a za cholere nie mam już ich gdzie wstawić :O mam jeszcze mase książek w domu rodzinnym i nie mam ich gdzie dać... Muszę się nieco przeorganizować :P mam już mały plan, ale musze w tym celu odwiedzić ikee :P i chyba namówie m na jeszcze jeden wielki regał do sypialni ;) tylko gdzie my go wstawimy? Trzeba będzie się pozbyć komody... :O ach... A tu jeszcze taka lista książek... Bo ja ksiązki lubie miec :) lubie do nich wracac, w ogóle staroświecka jestem w tym temacie i nie wyobrazam sobie czytac ebooka :P książka musi być "namacalna", pachniec papierem i szeleszczec :) musi być widac że ktos do niej zaglądał ;) A propos zagladania - dostalam 2 lata temu od tesciowej pod choinke ksiazke ( w biedronce byly - nie mam nic do biedronki, też tam kiedys knige kupilam, ale wiedzialam jaka) w kazdym razie przeczytalam tylko z tylu streszczenie na okladce - coś w stulu "luz maria dowiaduje się że syna brata wujka kuzyna hosse armando jest ciotki brata szwagra siostrą i w zwiazku z tym emannuella i don pedro nie mogą być razem... Nie przemogłam się... Nawet jej nie rozpakowalam - byla w folii zapakowana ( ja bym jej w zyciu nie kupila już chocby ze wzgledu na folie :P musze papier zobaczyc zanim kupie i... Powąchać - natura dedektywa monka ) i rok pozniej szykowalam znow wigilie i zauwazylismy z m jak się lśni ta zapakowana kniga na regale :P szybko ją odpakowywalismy żeby nie było... Na szczescie tesciowa nigdy o nia nie pytala - sama ksiazek nie czyta w ogóle i dla niej książka to książka... Tzn skoro ja lubie książki to znaczy że kazda lubie :) a akurat gorzej trafic z tematyką nie mogła :) za to tesc "oczytany" i czasem coś ciekawego podrzuci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×