Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hej ja już daaaaaaawno po kawie :) musicie mi wybaczyć, że bez Was bo mój maluch nie śpi w dzień, więc korzystam gdy się chwilę bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAŁ nie wiedziałam , że swoim pytaniem o wasze "zdrowie psychiczne" wywołam aż takie emocje. Ale to dobrze, bo często wygadanie sie pomaga. Co do sprzątania to mi też M czasami pomaga ale muszę go poprosić ładnie. Koszul prasować nie muszę. Ostatnio ustaliłam , ze na dodatkowe zajęcia Oliweczkę będę ja zawozić i w tym czasie zawsze śmignę do sklepów lub koleżanki, to taki 'mój czas'. U nas z seksem jest dobrze, M ciągle podchody robi i to raczej ja uciekam. Dzisiaj Kacperek prawie zrzucił w nocy M z łóżka hehe. W nocy sie przebudzam i widze jak M przesuwa do naszego łóżka łóżeczko Kacpra, żeby blokadę zrobić, oby mały nie spadł z łóżka. Myślałam że mi się to przyśniło. Dziadek Jacek wybacz kawke dzisiaj z M wypiłam, ale przed 10tą i nie na piszę po czym ...... Dziewczyny żadnych rozwodów proszę mi tutaj nie wymyślać i grzecznie zaczęte studia kończyć TNKS- to apel do Ciebie kochana. Postaraj się wspólnie z M ratować małżeństwo, bo na pewno warto, jak jest naprawdę zle to może wizyta w jakiejś poradni wam pomoże. Ściskam ciebie wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,a może stworzymy sobie książkę kucharską naszych pociech bo mnie się pomysły kończą na obiadki i deserki i szukam inspiracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT 78 - jak katarek u małej? Bombastyczna to czekamy teraz na twoje wyniki z egzaminów. Ukłony dla wszystkich MAMUSIEK STUDENTEK, sama wiem jak to ciężko. Dziewczyny z tego co czytam to wnioskuję że stworzyłyście wspaniałą grupę wsparcia dla siebie na wzajem. A teraz gdy mamy małe szkrabiki to często zdarzają sie 'chwilę słabości' ale na was można liczyć. Po prostu SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu kieruję się do Dziadka Jacka ;) Kochana jakie robisz obiadki z mięskiem i kaszą manną? Ja chciałam coś zrobić z cukinia lub kabaczkiem ale nie sezon i lipa,macie jakieś ciekawe przepisy dla naszych pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałyście seksmisję :) Liga broni,Liga radzi,Liga nigdy Was nie zdradzi ;) czy jakoś tak,także Kafeterianki Sierpniowe Mamusie musi się trzymać razem: KAFE BRONI,KAFE RADZI,KAFE NIGDY WAS NIE ZDRADZI ;) ;) bo inaczej bedzie: Kobieta mnie bije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!U mnie w małżeństwie jest ok choć zaraz po ślubie nie było najlepiej i myślałam,że skończy się rozwodem.Wszystko jednak z czasem się" dotarło" i teraz jesteśmy już 12 lat po ślubie.Zdarzają się kłótnie i ciche dni ale nie zamieniłabym go na innego.Ma swoje minusy bo nie prasuje,nie sprzata,nie gotuje ale już do tego przywykłam i jest ok.Co do małego to od kilku dni jakoś coraz gorzej pije z piersi.Pił zawsze koło 6.30 i 8 ,od dwóch dni pił już tylko raz a a dziś już nawet nie chciał ten jeden raz.Poszłam więc i zrobiłam mu butle i wypił,więc u nas etap karmienia piersią całkowicie się skończył.Z córką też tak było,że piła pięrś do 10 miesiąca i nagle z dnia na dzień odmówiła i przeszła na butle.Szkoda, bo było to dla mnie wygodne tak z rana. Pozdrawiam was i życzę aby wam się też wszystko poukładało z waszymi M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! As rozwaliłaś mnie tą seksmisją :) coooltowy film :) ale równie mocno "kocham" lejdis i "ciocię korbę" a hasłow "posłuchaj dobrej rady cioci korby i spier.dalaj" jak dla mnie jest ponad wszystko hehehe :) Dziewczyny któraś pytała o krzesełka - chyba lady? Ja mam firmy 4 baby - rozkłada się potem na stolik i krzesełko, jest regulowane tzn siedzisko i blat - całkiem fajne - http://www.4baby.pl/produkty,w-domu,fruity-krzeselko-do-karmienia,9 seria frui czy ffruity :P zaraz będę kupowała takie drugie bo doszliśmy z M do wniosku ( razem :) ) że nam się przyda takowe w firmie - wówczas będę mogła swobodniej, więcej popracować :) Kochane czy te które karmmią też piją kawe? Rany jak mi się jej chcę!!! A jak raz się napilam to mała do 2 w nocy śpiewała na cały głos :/ pije bezkofeinowa żeby posmakowac ale mi się chcę kofeiny!!! Dziadku zlituj że się nie proponuj :) Bombastyczna trzymam kciuki :) ja mam luza bo nie podejde nawet teraz do sesji :P no może do egzamu z prawa cywilnego bo z zaliczenia mam już 5 wiec jak będę miala w dobrym terminie egzam to podejde :P jak będzie póZno to nie bo do 15 luutego musze się wyrobic z "zapisaniem" na mój kierunek :) już się doczekac nie mogę :) mama mi obiecala że się zajmie małą zebym mogla studiowac :) będzie przyjezdzac na weekendy bo mieszka 70 km dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z seri głupich! Podgrzewałyscie jabłuszko na pierwszy raz dla malucha bo chyba takie prosto ze słoika to zimne bedzie! Niby temp pokojowa ale jak do tej pory miał stałą temperaturę mleka z piersi to boje sie biegunek potem!! Gdzies pisali zeby zacząć od warzyw!! Chyba misiaczkowa zaczynałaś od marchewki! Wiem ze temat był wałkowany ale dla mnie potrzeba takiej instrukcji obsługi bobasa! Wszystko po kolei: pora dnia, temperatura, ilość! Przeraża mnie to - najchetniej piersią do roku ale czas do pracy wnet.... Dla wszystkich 🌼 na dobry początek dnia!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) my jeżeli chodzi o krzesełko to dostaliśmy takie https://picasaweb.google.com/100860325032748761225/KrzeseKaDoKarmieniaLezaczki#5517897359385578066 ale jeszcze nie wypróbowane;) na razie czeka. Wizyty do alergologa oraz kardiologa poumawiane jeszcze w tym tygodniu oczywiście prywatnie bo co z tego że są skierowania jak muszę czekać przynajmniej miesiąc na wizytę chyba bym zwariowała z nerwów:/ dzisiaj już drugi dzień na bebilonie peptti normalnie tragedia nic nie pomaga jakoś tam mu wciskam ale ile on tego zje prawie nic ale plamka nic a nic nie schodzi. Dzisiaj ugotowałam sama zupkę marcheweczka i ziemniaczek nawet mi smakuje ale mały będzie jadł:) na razie śpi jak wstanie to znowu wojna z bebilonem pepti i na spacerek;) A wczoraj wziełam go z łóżeczka na ręce a M jadł sałatkę w takiej samej miseczce co małemu daje i normalnie wiecie jak to zobaczył to tak zaczął płakać:) normalnie śmiechu warte i tak patrzył na tą miseczkę :) chciałam wam powiedzieć że ja codziennie też z wami pije kawkę moją ulubioną 3w1:) tak ok 8-9 zawsze już jestem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy ja zawsze podgrzewam wszystko bo zazwyczaj trzymam w lodówce a podgrzewam standardowo wkładając słoik do wiekszego naczynia z goracą wodą. do mikrofalówki pod tym wzgledem zaufania nie mam bo juz parę razy przedobrzyłam. zupki dawałam około 13-14 a zaczynałam od tych najprostszych jarzynowych. a propos jedzenia mały od paru dni pije tylko i wyłącznie mleko nawet z kaszek na noc zrezygnowałam. wysypka dalej jest. raz mniejsza raz wieksza ale dalej jest ( a raczej szorstkie zaognione policzki) myślę intensywnie. nie mozliwe jestże to od pepti bo wyszłoby wczesniej chyba nie po 2 miesiącach... jedyny winowajca jaki przychodzi mi do głowy to nurofen pomarańczowy, który od jakiegos czasu daje mu regularnie bo gorączkuje lekko przez te trzonowce. Co sądzicie o mojej teorii? czy to w ogóle mozliwe? ile tam jest tego ekstraktu? czy na tyle żeby uczulał? czopki mam ale ich nie lubię bo wymuszają kupę, a mały sobie juz swietnie kupy wyregulował pierwsza pobudka jest o 7,30- 8.00 jedzonko, potem 15 minut zabawy i znowu spanie do 10.30-11.00 ( w czasie tego spania jest kupa którą albo sygnalizuje od razu albo ja wyczuwam przy karmieniu o 11ej) z powodu takiego planu dnia nie zdążam na kawę na kafe bo luię sobie dospać też do 11ej:-D czasem wstaje po pierwszej pobudce ale to zalezy jak późno poszłam spać. ps. seksmisja jest rzeczywiscie kultowa podobnie jak dla mnie wszystkie firmy barei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia a próbowałas dawać pepti chłodniejsze? bo podobne takie bardziej znosne. czym ty karmisz przypomnij? bo jak mm to może nie dawaj od razu samego pepti tylko mieszaj z innym zeby do smaku przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka a próbowałam juz i chłodne dawać ale mu nie przechodzi chociaż wczoraj jadł nawet ok krzywił się ale daliśmy radę a dziś od nowa hard core:) no i chyba nie będzie wyjścia jak mieszać bo inaczej chyba nie dam rady wczoraj pomieszaliśmy z kleikiem i tez nie chciał;/ kurczaki no zobaczymy co jutro ten alergolog powie mam nadzieje że te uczulenie to wcale nie mleko i będziemy mogli wrócić do normalnego bebilonu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja karmie piersia i pije od samego poczatku jedna kawe normalna (z mlekiem) dziennie i maly spi w nocy dobrze, w dzien nie spi ale to raczej taki jego urok, nie po kawie, jedynie gdy pofolgowalam i pozwolilam sobie na druga kawe to byl problem ze spaniem u niego. Ja bym nie funkcjonowala gdybym choc jedenj nie wypila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jabi jak ja Ci zazdroszcze! Ja już nawet nie mowie o kawie z ekspresu choć uwielbiam ( biedny ekspres stoi nieużywany) ale chociaż rozpuszczalną! Wypiłam raz w wielgachnym moim kubku zrobiłam - 1 plaska łyżeczka rozpuszczalnej i jedna bezkofeinowej - wypilam o 12 a mala mi do 2 w nocy urzędowala... :O za kilka dni sprobuje jeszcze raz z tą kawą może to przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Niestety prezegapilam poranna kawe ale wlasnie dopilam popoludniową ;) No troche ogarnelam mieszkanie, nastawilam pralke i zmywarke. Zaraz tylko musze wszystko powyjmować. Na chwile jest czysto w domu dopoki starszak z przedszkola nie wroci :P A propo kaszek to ja po przemysleniu i po tym co pisalyscie to zrezygnowalam z podawania. Dziadek cos pisał o ich kolorach, poza tym cukier, eee wlasciwie to nic dobrego to one nie daja. Z obiadkow to ja robilam wczoraj zupke z soczewicy czerwonej z kaszka kukurydzianą i masełkiem. Mi smakowala ale małej jakos srednio. W ogole zauwazylam ze wszelkie warzywa je duzo gorzej niz slodkie owoce. No oprocz czerwonego buraczka bo raz jej zrobilam z marchewka i jabluszkiem to bardzo jej smakowalo. Moja Gosia na macie zaczela przekrecac sie na brzuszek :) aga- na temat wozka nie doradze bo nie mam pojecia. Ja po starszym mam wieksza spacerówke chicco i mniejsza maclarena triumph. Z obu jestem bardzo zadowolona i moge spokojnie polecic. pocahontas- no u mnie jest to samo, to ja od męża czasami musze uciekać taki z niego ogier :D:D:D:D bombastyczna- trzymam kciuki. Daj znac czy zaliczyłaś :) tnks- moim zdaniem jezeli nie ma miedzy Wami dialogu to wybierzcie sie do poradni, jakiegos psychologa. Zrobcie wszystko zeby uratowac malzenstwo bo wierze ze to tylko tymczasowy kryzys. Aha i nie rezygnuj z magisterki, postaw go pod sciana i tyle. Przeciez to tez jego dziecko, on jest ojcem i jak trzeba to tez ma sie nim zajmować. Dlaczego Ty masz rezygnowac z siebie, swoich planów i nie czuc sie dobrze? Nie rozumiem, powiedz mu to i tyle, jego praca wazna ale Ty tez jestes wazna! No z tym palenie troche gorzej ale to chociaz wypertraktuj zeby wychodzil na dwor. Znam wiele rodzin gdzie palą ale chociaz nie robia tego nigdy w domu. Skoro go kochasz to nie mow o rozwodzie tylko zacznijcie cos robic z tym malżenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- bidulko, ja bez kawy tez bym nie wytrzymala. Jak karmilam to pilam 1-2 dziennie i mala spała ale to byly takie kazy ze wiecej mleka niz samej kawy. A teraz kupila sobie nawet ekspres i popijam boską kawke z pianka:D mniam mniam no ale juz cicho sza na ten temat ;) No ide z gosiakiem drugie podejscie robic do tej zupki z soczewicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady my rozmawiamy, próbujemy ale z reguły kończy się to awanturą... A nawet jak dojdziemy do porozumienia, to za kilka dni jest tak samo... Co do studiow to on mnie namawial a teraz nie mam jak jechac no bo on ma prace a przeciez z niej żyjemy... :( ale mama się zdeklarowala wiec jest ok w tym temacie Co do poradni hmmm ja jestem za tym abysmy sami sprawe rozwiazali ale w tym celu chyba najpierw musismy odpoczac i się odstresowac bo teraz to za bardzo wkurzeni jestesmy! A co do palenia to on w domu nie pali, ale pali w ogóle :P a obiecal że rzuci! Już rok rzuca i co chwile sciemnia - klamie że nie pali a pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie....jak ja mam to wszystko nadrobić???:O ;) As🌻 ja kupuję cukinię w markecie, trudno, raz za czas nie zaszkodzi;) mięso, np. kawałek indyka gotuję teoretycznie osobno (a praktycznie raczej razem), potem wszystko do blendera. A to zestaw warzyw: ziemniak, marchew, brokuł (troszkę), pietrucha, ale natka, cukinia, Do mannej się dopiero przymierzam ,pamiętam, że kupowalam też płatki ryżowe do zupek, ale to trochę później http://www.rodzinko.pl/kuchnia-bobasa/2008-wprowadzanie-nowych-pokarmow-schematy-i-zalecenia.html http://imageshack.us/photo/my-images/403/karmionychpiersijs0.jpg/ http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka/173-produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-5-miesiac-zycia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- to dobrze, na pewno jak wyrwiesz sie chociazby na zajecia to sie lepiej poczujesz:D Tak mi sie wydaje. Wiem po sobie ze docieranie sie to bardzo trudna sprawa i jak jest jakis kryzys to sama sobei zdaje sprawie ze prawda i wina tak naprawde zawsze lezy gdzies po środku. No poradnia to juz w ostatecznosci, jak nie dacie rady ale na pewno najpierw probujcie. Masz racje ze to wszystko na pewno przez stres, nadmiar obowiazkow i zmeczenie, w koncu zycie odwraca sie o 180 stopni jak przychodzi na swiat dziecko.Ja wierze ze sie dogadacie, dajcie sobie czas :) Aaa z paleniem to tak ogolnie Cie wkurza. No to pracuj nad tym, moze w koncu zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- to dobrze, na pewno jak wyrwiesz sie chociazby na zajecia to sie lepiej poczujesz:D Tak mi sie wydaje. Wiem po sobie ze docieranie sie to bardzo trudna sprawa i jak jest jakis kryzys to sama sobei zdaje sprawie ze prawda i wina tak naprawde zawsze lezy gdzies po środku. No poradnia to juz w ostatecznosci, jak nie dacie rady ale na pewno najpierw probujcie. Masz racje ze to wszystko na pewno przez stres, nadmiar obowiazkow i zmeczenie, w koncu zycie odwraca sie o 180 stopni jak przychodzi na swiat dziecko.Ja wierze ze sie dogadacie, dajcie sobie czas :) Aaa z paleniem to tak ogolnie Cie wkurza. No to pracuj nad tym, moze w koncu zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- to dobrze, na pewno jak wyrwiesz sie chociazby na zajecia to sie lepiej poczujesz:D Tak mi sie wydaje. Wiem po sobie ze docieranie sie to bardzo trudna sprawa i jak jest jakis kryzys to sama sobei zdaje sprawie ze prawda i wina tak naprawde zawsze lezy gdzies po środku. No poradnia to juz w ostatecznosci, jak nie dacie rady ale na pewno najpierw probujcie. Masz racje ze to wszystko na pewno przez stres, nadmiar obowiazkow i zmeczenie, w koncu zycie odwraca sie o 180 stopni jak przychodzi na swiat dziecko.Ja wierze ze sie dogadacie, dajcie sobie czas :) Aaa z paleniem to tak ogolnie Cie wkurza. No to pracuj nad tym, moze w koncu zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- to dobrze, na pewno jak wyrwiesz sie chociazby na zajecia to sie lepiej poczujesz:D Tak mi sie wydaje. Wiem po sobie ze docieranie sie to bardzo trudna sprawa i jak jest jakis kryzys to sama sobei zdaje sprawie ze prawda i wina tak naprawde zawsze lezy gdzies po środku. No poradnia to juz w ostatecznosci, jak nie dacie rady ale na pewno najpierw probujcie. Masz racje ze to wszystko na pewno przez stres, nadmiar obowiazkow i zmeczenie, w koncu zycie odwraca sie o 180 stopni jak przychodzi na swiat dziecko.Ja wierze ze sie dogadacie, dajcie sobie czas :) Aaa z paleniem to tak ogolnie Cie wkurza. No to pracuj nad tym, moze w koncu zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- to dobrze, na pewno jak wyrwiesz sie chociazby na zajecia to sie lepiej poczujesz:D Tak mi sie wydaje. Wiem po sobie ze docieranie sie to bardzo trudna sprawa i jak jest jakis kryzys to sama sobei zdaje sprawie ze prawda i wina tak naprawde zawsze lezy gdzies po środku. No poradnia to juz w ostatecznosci, jak nie dacie rady ale na pewno najpierw probujcie. Masz racje ze to wszystko na pewno przez stres, nadmiar obowiazkow i zmeczenie, w koncu zycie odwraca sie o 180 stopni jak przychodzi na swiat dziecko.Ja wierze ze sie dogadacie, dajcie sobie czas :) Aaa z paleniem to tak ogolnie Cie wkurza. No to pracuj nad tym, moze w koncu zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-* Ja dziś do zupki wprowadziłam ryż :) pycha, mały wcinał, że aż mu się uszy trzęsły :) Wczoraj jak byliśmy u szczepienia, to nasza pediatra ani słowem sie nie wypowiedziała, że mam gluten wprowadzić... Ale ja już od jakiegoś czasu daje biszkopcika namoczonego i wymieszanego z jakimś deserkiem także gluten już wcina :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-* Ja dziś do zupki dodałam ryż. Pycha, Mały wcinał, że ho ho... :P:P:P Wczoraj jak byliśmy na szczepieniu to nasza pediatra ani słowem sie nie odezwała, że mamy gluten wprowadzać.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........5500.......64cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................14.......7000.......66cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................22 ......6650.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............21.......7430..........68cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................19 ......7600........64cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................20 ......6700.........68cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................20.......7500.........67cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............19 ......7250..........64cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH .............3700 Hej! Uaktualniłam tabelkę bo byłyśmy dziś na szczepieniu. Lekarka stwierdziła że córcie mam ogromną :) no i wiadomo dlaczego tak mnie plecy bolą :) . Oczywiście płacz po wkłuciu był ale niezbyt długo. Kaszkę manne kazała wprowadzić jak mała skończy 6 miesięcy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKSItermin
Hej dziewczyny! Mam pytanie - dałam dziś małej marchewke i ona wyszła z niej ( qpa) w takiej samej postaci jak weszła - czy to normalne? Tak jakby nie przetrawiona w ogóle? Kupa wprawdzie pogoniona czopkiem (viburcol bo sia mala caly dzien dre niewiadomo o co ) ale marchewke jadla o 2 a qpa byla teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS mojej tez sie tak zdaza ze jak zjemy marcheweczke na obiad to wieczorkiem jest ona w pieluszce pierwszy raz sie przestraszylam bo myslalam ze krew z daleko bo to czerwone ale pytalam podobno jest ok. ja nie przepadam za kawką wypije może jedną w tygodniu w niedziele z M do ciasteczka i tyle i jakos mnie wcale do niej nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×