Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej:) my dzisiaj po wizycie u alergologa i tak jak nic nie wiedzielismy to dalej nie wiemy;/ mamy smarować te nadkażone policzki bactrobanem i jeszcze jakąś maścią na p zapomniałam nazwy, karmić mamy zwykłym bebilonem i obserwować cały czas jak to zniknie a potem ponownie wróci (oby nie) to będziemy znowu w punkcie wyjścia.Lek mówiła że można pobrać krew i sprawdzić czy to na mleko uczulenie jest ale to nast razem jak nie będzie żadnej poprawy albo jak będzie wracało, ogólnie to mi jeszcze powiedziała że mały ma miękką główkę(mówiła że może być to objaw krzywicy) także naprawdę co dzień to inne zmartwienie:( jutro czeka nas kardiolog i następny męczący dzień. Dziewczyny a ja ostatnio czytałam książkę arabska żona bardzo fajnie się czytało nie mogłam się oderwać. Dobrej nocki życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z klasyków - romeo i julia w przekładzie Barańczaka - 10 lat na nią polowałam, wszystkie antykwariaty zwiedzilam i ksiegarnie - wyszła w małym nakładzie nigdy nie wznowionym... M dla mnie upolował nie wiem gdzie i jak... U mnie cala rodzina byla zaangazowana w poszukiwania i nic a ten wyczarował z jakiegos antykwariatu... Polecam!!! Znam na pamiec hehehe No i lalke mogłabym czytac na okrągło! Jakie to ponadczasowe! I najbardziej romantyczny bohater w dobie pozytywizmu - Wokulski... To z takich na prawde "standardów" ;) mistrza i małgorzaty przyznaje nie czytalam choć zabieram się już od 100 lat... Tak jak za zbrodnie i kare :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki trzymam za słowo tnks :):) Ja tez lubie miec wlasne ksiazki ale cholercia te półki zawalone książkami ktorych po jakims czasie nie mam gdzie trzymać. Dlatego lubie tez pojsc na biblioteki :) Ale z tym jexdzcem miedzianym to byly jaja bo pierwsza cześć sobie kupilam, przeczytalam od razu i nie moglam znaleźc drugiej wiec zamowilam na necie ale zanim przyszla to wydrugkowalam z pol ksiazki bo nie moglam wytrzymac co bedzie dalej i czytalam w takim formacie :P No polecam Wam zebyscie same zobaczyly czy Was wciągnie :) A z gazet co czytacie? Ja ost zagustowalam w Sensie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nie pisac wieczorem ale muszę: TNKS na pewno jestes moją zaginioną siostrą blizniaczką!!!!!! tu cytat: Bo ja ksiązki lubie miec lubie do nich wracac, w ogóle staroświecka jestem w tym temacie i nie wyobrazam sobie czytac ebooka książka musi być "namacalna", pachniec papierem i szeleszczec musi być widac że ktos do niej zaglądał poczułam się jakbym miała rozdwojenie jaźni dosłownie😍 😍 😍 a V.C adrews czytałam swojego czasu (ruby, melody i coś tam z perłą to taka trylogia była ) wygooglowałam te kwiaty i wychodzi ze to pierwsza część. zbrodnię i karę lubie kojarzy mi się z rozmowami przy wycinaniu lasu. (przez te siekiery) Monisia dostałaś większą dawkę wit d?bo moje dziecie tez tak z główką miało i teraz jest juz ok misiaczkowa ja bym zmieniła imię skoro masz wątpliwości. ok rozpiszę się jutro bo już słysze prekleństwa i sykanie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheeh ciotka julia u mnie tez przed chwila to slyszalam ale teraz potulnie przysnal na kanapie. chyba sie towarzystwo wykrusza to ide i ja. Spotkamy sie jutro na kawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z "gazet" namiętnie pożeram angore jako zbiór wszystkiego co warto przeczytać :) ubolewam nad tym że nie mam jak zamówić sobie prenumeraty bo na moim zadupiu nikt nie chce mi zaprumerowac a z dostawa do domu angora kosztuje 12 zl, w kisoku 3,5 :/ oczywiscie mogę werje elektroniczna, ale to nie to samo... choć chyba się skusze z braku laku... No i dziennie czytam wiadomosci na onecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no angore tez czytam bo z kolei maż lubi wiec i ja zahacze. Ost dobre bylo o tym jak rozpoznac ksiecia z bajki z wrózki hehe uśmialam sie i a propo ksiazek tez ciekawe odnosnie minimalizmu. Troche w tym racji. No dobra. Lece juz w kimono zeby sie troche wyspac Dobrek nocki całusy 👄👄 Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie wierzę: JA czytam ANGORĘ od czasów jak jeszcze była czarno biała była chudsza i miała większy format. i nie było w niej tyle polityki co teraz ani krzyczacych tytułów bezsensownych jak w fakcie. spadam bo eksmituje mnie do piwnicy zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka długo by nas "mama" musiała rodzić bo jest między nami kilka latek hehehe :) Ale widocznie taki z Ciebie dinozaur jak ze mnie :) czarny czwartek jest wydany na fajnym papierze :) zobacz sobie jak będziesz gdzies w księgarni :) Lady a co to za czasopismo? O czym mówi? Ciotka polityki dużo, ale jak fajnie przedstawiona:) ja tam lubie ten sarkazm szpaka :) i nawet spiskowe teorie dziejów powiązane z autopromocją pana "korwin'a" mi nie przeszkadzają :) kurde chyba sobie fundne tą e prenumerate... Cale dni z kom w łapie i tak jestem a tak to papierową czytam co któryś numer... I potem nie wiem jakie były rozwiązania krymianalnych zagadek hahahah :D A i te "ploty" się fajnie czyta... Czasem fajnie jest wyłączyć myślenie ;) A virginii nic wiecej nie czytalam po za kwiatami i ich dalszymi czesciami... Jutro Wam podam dokladnie tytuly pokolei jak szly :) wiem że ze swiata książki idzie je zamowic :) chyba się w ogóle w to wpakuje :) maja duzo na prawde fajnych pozycji :) i co chwila fajne promocje... Bo mowcie co chcecie ale książki są drogie... Bajki młodej kupiliśmy za 60 zl... Zmykam spac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Aniu--to ja cię jutro pomęczę pytaniami. Przede wszystkim, czy twoja też tyle pije? Cukrzycy nie ma, sprawdzaliśmy. No i ponoć ta rasa to alergicy :o Co one lubią robić/jeść? No i czemu zapałała tak wielką miłością do mojego męża a mnie ma generalnie w d** jak jesteśmy razem? Ogólnie jest przekochana, tylko te sikanie :o Może to przez cieczkę? Wet mówi, że wielce prawdopodobne, ale ww dał antybiotyki. Mistrz i Małgorzata, klasyka, cudna... 100 lat samotności---kilka razy "łykałam" Za to ja, choć po studiach fil pol, to nie przebrnęłam przez Pana Tadeusza :o Zasypiałam i nadal zasypiam przy tym dziele naszego wieszcza ;) Sama kolekcjonuję Iwaszkiewicza, Szymborską i Krall. Choć ostatnia to dziwny człowiek, na spotkaniu autorskim opowiadała o reportażu z jakimś niemieckim baronem-ludobójcą, na koniec dodała, że to była miła rozmowa i on okazał się sympatycznym rozmówcą :o Nieco mnie ta jej opinia zawiodła... Angorę czytam rzadko, ale ogólnie chwalę. Szybki przegląd wydarzeń i już człowiek coś tam wie, co się w świecie i kraju dzieje ;) Chyba koncepcja zmiany padła, tchórze jesteśmy, no i Lenka do niej pasuje ;) Trudno, jedną córkę mamy z rzadkim imieniem a drugą z częstym. No i jest równo ;) Fajne macie poczucie humoru, miło się was czyta :D Też chcę drina, ja za to aj love krwawą mery oooohhhh, a póki co zadowalam się bezalkoholowym Lesiem ;) Czy Wam też tak lecą dni? Przestaję ogarniać, a co dopiero jak wrócę do pracy :o Słit drims :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł! laski co tu tak pozno.Wszystkie odsypiają wczorajsza imprezke :P Moja gocha spi, przeczytalam co naskrobałyscie i lece ogarnac chałupe, niedlugo wpadne na kawke of course . Ciaoo 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, musze komus szybko odpowiedziec wiec pomozcie, a wiem ze wątek byl poruszany ale nie bede sie przeciez zagrzebywac z stronicach. Czy tacierzyński\ojcowski ktory trwa 2 tygodnie powiniem byc wybrany do pierwszego roku zycia dziecka? Oraz czy moze byc wybierany z przerwą. Czy od razu dwa tygodnie muszą byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zasiadam do kawki:) u mnie sniegiem sypnelo nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa w tym temacie nie pomoge nie orientuje sie w polskich przepisach, u nas za to tacierzynski na 2 miesiace mozna wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa bierze się od razu 2 tygodnie. Nie można dzielić. I musi zostać wybrany do ukończenia dziecka roku, czyli ostatni dzień musi wypadać przed pierwszymi urodzinami dziecka. A imprezka wirtualna Nam się wczoraj udała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mt - kochana z czego się cieszysz? Trza było mówić, że chcesz śniegu bym Ci "mój" oddała :hP ja tam śniegu nie potrzebuja ;) Tymkowa od tego roku są 2 tyg i trzeba je wykorzystać do roku od narodzin co do rozkladania na raty pewna nie jestem, ale chyba nie wolno- ale pewna nie jestem Lady 😘 I ja kawke popijam :) Wczoraj też piłam i noc nie była zła - nie była z tych najlepszych ale zła też nie była :) M mi kawusie rano zrobił ( pije zawsze zimną - takie natręctwo ) wczoraj też m mi zrobil i nawet przyniósł do gry przed wyjściem do pracy... :) w ogóle stara się być miły bo: wrócił wczoraj wcześniej z pracy i zrobił mi obiad! Bo obiecał że zrobi mi dziś ( pewnie dziś nie da rady ale na dniach wyegzzekwuje ) placek po węgiersku - UWIELBIAM!!! No i z rana już mi napisal że z listy wszystkich knig które wczoraj spisalam już 3 mi na all zamówił :) - "kup kwiaty kochance męża" ; "anus mundi" "pozostał po nich ślad" no i wczoraj przedstawiłam mu "projekt" zmian ( tak żeby mi się regał na książki zmieścił) i się zgodził a nawet zdeklarował że mi regał poskręca :) Musze się tym stanem nacieszyć bo pewnie długo on nie potrwa ;) Ps. Dalej pali ale przynajmniej nie kłamał :) Komu rozpuszczalnej polać? Pps. Dziewczyny pytanie mam :) wczoraj i przedwczoraj moja mała dostała marchewe - dostała po pól słoiczka z hippa i teraz musze zrobić jakieś kilka dni przerwy? Czy mogę dzisiaj dać jabłuszko np? Albo dalej "pchać" marchewke? Gdyby ją miało uczulić to już by coś wyszło chyba nie? Zawsze ją szybciej obsypywało - na drugi dzien od zjedzenia alergenu... To co mogę podawac dalej czy lepiej odczekac pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - wczoraj caly dzien padal deszcz wiec juz wole ten snieg, chociaz na chwile obecna juz nie sypie i sladu nie ma bo temp. w plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt ja wole juzz deszcz od tego śniego :P przynajmniej nie trzeba podwórka odśnieżac :) no i wole spacer w deszczu niż śniegu :) Ps. Dziewczyny co z tym karmieniem? Doradzcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kończę kawusie, moja ukochana to 3w1 mniam, mniam. No pięknie tylko hasło o drineczka rzuciłam ,a tutaj imprezka wczoraj na całego sie rozkręciła. Widać swojskie kobitki jesteście. A u mnie śnieg spadł huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tylko troche malutko i pewnie zaraz stopnieje. Ale takie ogromne płaty leciały, aż Kacper buzie ze zdziwienia otworzył. TNKS = jak podawałaś wcześniej jabłuszko a wprowadziłaś wczoraj marchewkę to teraz możesz podawać i jabłuszko i nadal wprowadzać marchewkę. Jest zasada że wprowadza się co min 5 dni nowy produkt, nawet jak nic się nie dzieje. Piszecie o książkach, ja uwielbiam horrory, kryminały i to takie , że czyatjąc ze strachu je zamykam. Ale takich filmów niecierpię. Wole jak moja wyobrażnia działa na pełnych obrotach. tymkowa - tacierzyński trzeba wykorzystać do ukończenia 1 roczku dziecka i jest on niepodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam tez od marchewki z hippa, pierwszy sloiczek jadla przez trzy dni, pozniej dynia tak samo. Jablko jej smakowalo to na dwa razy bylo. I tak po troche zwiekszalam. Alergii nie miala od poczatku na nic i po marchewce tez nic nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex dziewczyny ;) na Was zawsze moge liczyc;) z Dr Google czasami ma za duzo informacji na raz;))) Jak skonczylam kawusie wlasnie gdy maly mial 40min drzemki. Tym razem Mocha byla. czekoladowa;) W dodatku cyfrowa tv mi padla, rozrypal sie dekoder, i chcieli mi zapisac wizyte naprawcza na poniedzialek. to ja im szumu narobilam, ze jakto na weekend bez tv?? no niemozliwe,jutro sama im zawoze to badziewie i na miejscu sprawdza, a teraz analog ciagne, wazne ze jest. Kupilam wlasnie nagruponie masaz calosciowy ciala, a moj kregoslup tego potrzebuje, zamiast 70pln place 19 ;) Kupilam tez mamie na dzien Babci. fajno ;))) Dalej martwi mnie to zgrubienie w cycku tym co karmil. To napewno zapchane gruczoly,chyba bez bromergonu sie nie obejdzie. i do diabła jak pisze na klawiaturze to czasem mi kursos wskakuje znienacka w inne miejsce w tekscie i tak dokanczam slowo, zdanie...o ja jakis skrot wciskam czy co.. Wczoraj u neurologa bylismy, maly ok, nie ma ten przykurcz nic wspolnego z ukl neurologicznym, ufff polecila jakies usg ciemiaczkowe, ale w mega daleko innym miescie to robia wiec odpuszcze. Jeszcze Panstwowo pojde do neurologa jak bedzie moja kolej. W pon laryngolog jeszcze. Maly zbadany wzdluz i wszerz bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex dziewczyny ;) na Was zawsze moge liczyc;) z Dr Google czasami ma za duzo informacji na raz;))) Jak skonczylam kawusie wlasnie gdy maly mial 40min drzemki. Tym razem Mocha byla. czekoladowa;) W dodatku cyfrowa tv mi padla, rozrypal sie dekoder, i chcieli mi zapisac wizyte naprawcza na poniedzialek. to ja im szumu narobilam, ze jakto na weekend bez tv?? no niemozliwe,jutro sama im zawoze to badziewie i na miejscu sprawdza, a teraz analog ciagne, wazne ze jest. Kupilam wlasnie nagruponie masaz calosciowy ciala, a moj kregoslup tego potrzebuje, zamiast 70pln place 19 ;) Kupilam tez mamie na dzien Babci. fajno ;))) Dalej martwi mnie to zgrubienie w cycku tym co karmil. To napewno zapchane gruczoly,chyba bez bromergonu sie nie obejdzie. i do diabła jak pisze na klawiaturze to czasem mi kursos wskakuje znienacka w inne miejsce w tekscie i tak dokanczam slowo, zdanie...o ja jakis skrot wciskam czy co.. Wczoraj u neurologa bylismy, maly ok, nie ma ten przykurcz nic wspolnego z ukl neurologicznym, ufff polecila jakies usg ciemiaczkowe, ale w mega daleko innym miescie to robia wiec odpuszcze. Jeszcze Panstwowo pojde do neurologa jak bedzie moja kolej. W pon laryngolog jeszcze. Maly zbadany wzdluz i wszerz bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zapomniałam się pochwalić. Kacperek leżąc na brzuszku już zaczyna pupę unosić i chce do przodu sie podciągnąć a wychodzi mu do tyłu. Dzisiaj w taki sposób pół łóżka mi zaślinił, smiałam się że ślimaczek z niego. A teraz się pożale. Mleka Nutramigen na razie nie ma w hurtowniach. M objezdził apteki i kupił 12 puszek na zapas. No i jeszcze zdrożały z 26,20 na 33zł. Złodziejeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×