Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

i jesli chodzi o raka to gorzej z nami o córki sie nie martwcie mieli wprowadzic bezpłatne szczepienia na to cholerstwo w którejs tam klasie. vilia ja mam model starszy jakis taki na p ( nie chce mi sie teraz sprawdzac) ale spacerówka wygląda idento jak ta xa. nie wiem czemu gondolą sie duzo łatwiej manewrowało. ostatni raz na spacerze byłam z gondolą chyba w styczniu. dziecko było lzejsze najwyzej o 1-1,5 kg. spacerówka mimo ze jest teoretycznie lzejsza jak dla mnie fatalna. kawałek lodu na chodniku i jest problem. nawet nie pisze o podbijaniu bo mnie trzepie pare razy wózek przy podbijaniu mało mi sie nie wywrócił. nie mam do niego siły fizycznie po prostu. na spacery chodze tylko po takich ulicach gdzie nie musze nagle uciekac na chodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej mamie też wyszła III gr na wyniku cytologii i przepisano jej jakieś globulki dopochwowe. Leczenie dało efekt i miała potem I gr. Ale stres juz był ponieważ mama ma raka piersi ( jest po wycięciu guza, węzłów i chemioterapii ) i myśleliśmy na poczatku że zrobił się przerzut :( dzięki Bogu jest ok Muszę też zrobić cytologię ponieważ ostatnią miałam rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ciotka. Qrcze normalnie jak hiv albo rota mozna to złapac. ... i palenie rowniez jednym z czynnikow..?...oj joj .... Na poprawe humoru lece ogladac Denisa samego w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_Ania209
laski nie ma sie co ludzic... wozek ciezki bedzie sie lepiej prowadzilo po sniegu ale biorac pod uwage ze nadchodzi wiosna to lepiej myslec o lzejszej spacerowce bez pomopwanych kół. Maclaren to dobre wyjscie, wozek na lata, sprawdzi sie na pewno wszedzie mimo mniejszych kółek bo ma dobre amortyzatory. Na to zwracjacie zawsze uwage. Ja mieszkam na wsi i ostatnio tez bylam na spacerze z mala w maclarenie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalyscie dzisiaj tvn, byl test wózkow, i w sumie z wygladu rozpoznalam Mutsy tylko, a ta reszta co to za firmy? pamieta ktos? Napewno jeden byl Ani Muchy...oczywiscie tvn musial sie podlizac jej i pochwalic jej model. a tutaj mega fajny design spacerowki ,szkoda ze cena tak razi w oczy.. http://www.tosia.pl/sklep/product/p/2037/recaro,babyzen,-,spacerowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa, nie wiem jak te wersje trkołowców, ale ja do takich przekonana nie jestem. Widziałam kiedyś jak kobitka wózkiem trójkołowym podjeżdżała pod krawężnik - mało się nie wywrócił ten wózek...jakiś tako mało stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisa3k Do rosołku - bulionu ( może być na zwykłych kostkach rosołowych) dorzucamy: Pokrojonego w księżyce pora -pieczarki -małe kulki z mięsa mielonego ( ja po prostu rzucam mięso małą łyżeczką, nie bawei się w formowanie kulek! I nie trzeba go w niczy panierowac!!! Samo mięcho) - serki topione ja polecam śmietankowe z hohlanda - z pieczarkowymi bym nie przesadzała bo wychodzi pieczarkowa zupa - można zagęścić śmietaną - można dodać więcej warzyw, ja czasem dodaje marchew lub groszek Voila ;) smacznego :D Wikula - masakra!!! Nawet sobie nie chcę wyobrażać co dziewczyna przeżywa!!! Zoja ja już pisałam - mam implasta bolder sd eco line i zadowolona jestem fest :D śnieg nam nie straszny ;) ale też jest duży i dość ciężki - z gondolą chyba 15 kg a ze spacerówką 12? Ale pewna nie jestem... Natomiast ma pompowane duże koła, przednie skrętne z czego ja nie korzystam bo mnie wkur... Regulowaną wysokość rączki, aluminiowy stelaż, można montować foteliki różnych firm - my wpinamy maxi cosi cabrio fix - no i ma super wybór kolorów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno nie chcialam pierwszego wozka trojkolowca, sie nasluchalam rowniez i naogladalam tez. Ale jak nie sproboje to nie bede wiedziec. A Z drugiej strony bardzi mi sie tez podobaja. Chce po prostu sprobowac nastepnym razem miec trojkolowca, w przyszlosci, moje ryzyko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa widziałam kawalek tego testu rano. szkoda ze najpierw te 3 babki a potem w studio skupiali sie tylko na wygodzie matek- jak sie pcha ile sie trzeba schylac do gondoli czy jest na tacce miejsce na picie dla mamusi a nikt np nie wspomniał o szerokosci gondoli. a z tych studyjnych to ten pierwszy norweski ( nie mówili chgyba co to za firma) ciągle kojarzy mi sie z wózkiem widłowym!!!!ta wajcha i taka sama raczka no wypisz wymaluj:-D ja widziałam jak laska trzykołowcem wjezdzała na te podjazdy ( te szyny na schodach) tyłem jechała mimo ze nie było bardzo stromo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, zwracam honor :) ubzdurało mi się, że przepis na klopsikową aga15510 wrzucała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz na poprzedniej stronie opisałam jak robiłam tą zupkę. Ja wcześniej robiłam na bazie barszczu białego z paczki, ale ta TNKS jest dużo lepsza. Tymkowa, niestety nie w Trójmieście, w mieście krzyżackim. Ale z tego co wiem u Was są świetne komisy, można super zabawki wyhaczyć za pół ceny. Moja przyjaciółka z Wejherowa mi kiedyś opowiadała jakie huśtawki i leżaczki tam widziała za śmieszne pieniądze. Zoja ja mam gondolę polskiej firmy Mikrus- AluSprint - jest tak obszerna ze Antoś jeszcze może trochę podrosnąć i będzie dobra. Ale nie składa się i jest bardzo ciężki. Mam do niej spacerówkę i pewnie będziemy nią jeszcze pomykać. W każdym razie na śniegi rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy vilia ;) Polecam też tą zupke cebulową :D - przygotowanie 5 min, gotowanie 15 min - pychotaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy vilia ;) Polecam też tą zupke cebulową :D - przygotowanie 5 min, gotowanie 15 min - pychotaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie jakos te trojkolowce zbytnio nei podobaja i nie mam przekonania. tnks- to mnie zachecilas z tym ze nie trzeba formowac tych kuleczek bo mnie to troche "przerazalo" ;) Jutro robie Twoja zupke w takim razie:) Pamietam jak mowilas o implascie , sprawdzalam te kolory byly super, takie zywe, od razu mi sie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! Trzecia grupa to jeszcze nie tragedia, często to jest zaawansowany stan zapalny. Wlaśnie miałam w tym tyg robić cytologię, ale dostałam @. No i dupa blada :o Wózeczki, lubię ten temat. Miałam trójkolowca, którego serdecznie polecam, żałując szczerze że sprzedałam. Nazywał się Buggster, rewelka. Bardzo dobrze się sprawował. Wiem, że wiele dziewczyn chwalilo np. PegPerego Uno: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=634&osCsid=6132fc5bd0cfc72ab4c029c4d3a7092a No i warto luknąć na stronę www.bobowozki.pl mają super wybór Ja mam: http://www.matama.pl/produkt/opis/31/mamasamppapas_luna_kolor_denim?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-02&utm_content=31#nclid=feffc4fab427e727cfc21d9216b3fd66 No i Pegperego Aria, też polecany na różnych forach: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=22&%3CosCsid%3E Lena dzisiaj mega marudna, śpiaca, jakaś taka dziwna. Może zębole?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gondole też mamy wielką, mała jeszcze ma wkładke w środku i mase miejsca :) śpiwór wkładam do środka :P DJ wrzuć linka do huśtawki jaką masz! Ja tak kocham fp :D ale jak szukalismy to z bs bardziej nam "spasiła" :p byla do 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mi się najbardziej podobał ten błękitno - seledynowy - najwięcej ich na allegro, ale bałam się że u mnie na wsi to będzie uwalony od razu :o kupiliśmy emeralda ( chciałam jeszcze grass ale musiałabym czekać na dostawe a chciałam już - w końcu byłam już w 5 msc ciąży :p ) Ale kolory mają zeje!!! Oglądałam różne na żywo i są jeszcze lepsze niż w necie A co do zupy to ja robię ją 1 10 min także luzik :D po prostu zrzucam z tacki mala łyżeczka takie "ciapy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak , dokladnie to pamietam tnks:) oj az milo powspominac. Pamietam ze chodzilam i mojemu m mowilam ze taki ladny wozek ze chetnie bym zmienila na nowszy model:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na obiad byla zupka pekinska duzo wyszlo to na jutro bedzie. nastepna w kolejce zupka od TNKS mam ochote na ten serek topiony:) Zoja - ja mam taki wozek ale to nie jest parasolka, z tym ze ja wlasnie na poczatek chcialam taka duza spacerowke, no i mam gondole do kompletu byla najwieksza jaka znalazlam. mimo ze ciezki prowadzi sie jedna reka, nawet moja starsza corka daje sobie bez problemow rade. A najlepsze jest to ze produkuja u mnie w miescie, w razie awarii jade oddaje do naprawy i dostaje zastepczy. http://www.buggy.de/de/produkte/joggster-x.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja chodziłam i marudziłam że chciałabym jeszcze inne kolory :o Ale idiotyzmem byłoby kupować nowy wózek skoro się nam sprawdza i nie psuje :p Gdyby się chociaż kółka zechciały popsuć hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo matkooooooooo!!! Tymkowa !!!!!!!!!!! NIe moge, łzy mi polecialy ze smiechu!!! A m do mnie czy sie dobrze czuje bo nie czai o co chodzi buahahahaha puszcze se jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh LA no dobre co !! wieje mi tu sandałem normalnie ;)))))) heheheheehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Łeb mi pęka dzisiaj:O Wysprzątałam całe mieszkanie, bo miałam gościa:) Ale moje dziecko ćwiczy chyba głos do opery. Normalnie jeszcze troche i zwariuje:( Jak tylko straci mnie z oczu podnosi taki wrzask jakby ktoś ją ze skóry obdzierał, a jak już mnie widzi to cieszy się i piszczy też jakby ktoś ją ze skóry obdzierał:O Widzę, ze temat wózków poruszacie. Zacięcie oglądam wrzucane przez Was linki, bo też muszę kupić jakąś małą spacerówkę. Mamy wózek polskiej firmy z dużą gondola i spacerówką, ale normalnie istny czołg. Śnieg, błoto, nieważne co, jedzie elegancko:) Ale jest ciężki, wielki i sam stelaż zajmuje nam prawie cały bagażnik:o Podróż na święta do rodziców przez całą Polskę to był wyczyn:), dlatego tez musimy kupić parasolkę. Idę zrobić sobie drinka:) Ktoś chętny na martini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe Tymkowa dobre:) Też jakiś czas temu to widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski ide spac bo sie ostatnio w ogole nie wysypiam, mała sie budzi w nocy, jakos ostatnio gorzej spi. Do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×