Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Faktycznie to jakiś etap z tym jedzeniem. Czasem jestem tak umordowana ze aż wyć mi sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tylko na chwilkę TNKS chciałam podziękować za przepis na zupkę serową mój M zachwycony:D zazdroszczę ci tej determinacji w związku z dietą ja to na razie codziennie zaczynam od jutra a też oczywiście chciałabym żeby do lata troszkę mnie ubyło:D jeszcze co do tematu ząbków to u nas na cały czas łyso;/ mam nadzieję że nie pójdzie w mamusię (mi wyszły pierwsze ząbki jak miałam rok i 8 miesięcy) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula dokładnie:( Ale jak widać to taki etap, więc dziewczyny trzeba to przetrwać:) Ciekawe co te nasze maluchy sobie myślą gdy my nad nimi z tym jedzeniem wisimy:) Heheh matka weź sama sobie jedz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber kocham pomnik anonimowego przechodnia:-D a jak dziecię podrośnie to pojedziemy odkrywac krasnoludki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomnik super. Fajne zdjęcia można przy nim robić:) A krasnale to strzał w dziesiątkę:D Już sama nie ogarniam ile ich jest, bo ciągle dodają nowe i to w bardzo zaskakujących miejscach:) Np na latarni w rynku. Heheh i wszystkim się podobają zwłaszcza takie dwa w rynku które pchają i ciągną kulę - giną co jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz szczyt chamstwa krasc krasnale:-D a ty Amber wiesz ze ja wlazłam w te figury i dopiero sią kapnęłam ze to nie są żywi ludzie:-D :-D :-D a na Wyspie Słodowej i Bielarskiej łaziłam po drzewach usmarkana po pas :-D ach! ok spadam juz bo niedługo sie połacze na mysl ze nie za szybko tam pojadę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka nie płacz tylko dawaj do Wrocka:) Ja też już uciekam:) Uff jak dobrze ze moje dziecię spi do 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja __aga__ z komorki. u mnie z cyckiem tak samo jak u mum to become w nocy ze 2 razy rano ok 8 pozniej 12 tez ciagnie pozniej pod wieczor ok 19 i obowiazkowo do snu i tez ile by wczesniej nie zjadla cycek musi byc i juz. Zazdroszcze wam regularnych posilkow u mnie sie tak nie da ;( i tez niema czegos takiego u mnie jak pelny twardy cycek ale moja mnie regularnie doi. Zupki i kaszki tez zjada ale tylko lyzeczka. baby dzis caly dzien byla na czyis rekach albo spala. Ale jak chora to calkiem inne dziecko :( takie spokojne i marudne nawet na podlodze nie chciala sie bawic. ile ta temp moze tak trzymac? To juz 2 dzien. a mialam dzisiaj pic...hehe mala przeczuwala ze mama miala tyle planow na ten weekend. bawcie sie dzis dobrze. calujemy z Nastusia :) ps. Bombastyczna pisze na fb ze jest zawalona robota przy mezu po operacji kolana przy korkach. Ale pisala ze dzidzia czuje i jest z niej aniolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ktorej stronie jest przepis na zupe serowa ala tnks?? Jak taka dobra to ja tez wyprobuje. ciotka krzeselko tanie a bardzo podobne do mojego. nie czytam tak duzo jak wy ale ksiazki ,kwiat pustyni, nie zapomne pochlonelam ja w jeden dzien a nie jest chuda. wy chcecie chudnac a ja przytyc mam juz 52kg na 168cm przed ciaza 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ amber- tez jestem fanka Wrocławia. W ogrodzie botanicznym ost raz bylam ze 4 lata temu ale jest przepieknie:) uwielbiam to miasto i jego klimat:) Mam tam bliska rodzine ale teraz z dwojka dzieci ciezko sie wybrac. Moze bardziej w wakacje sie wybierzemy bo bardzo lubie odwiedzac Wrocław:D Ja mam jeszcze zurek ale tez juz mi ślinka cieknie na sama mysl o tej zupce i musze ja zrobic w nastepnej kolejności. Mniej wiecej pamietam etapy jej robienia:) Przy Was to sie mozna i kulturalnie i kulinarnie rozwinąć. Słuchajcie a co byscie poleciły do czytania dla faceta bo moj m pochlonął philipiuka, biedny chodzi i mowi ze nie ma co czytac i mu brakuje lektury;) _aga_ zapisze sobie tytul tej ksiazki i bedzie na mojej liscie lektur obowiazkowych:) buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 mi tez slowo romans kojarzy sie z Daniele Steel ;);) zdecydowanie wole te druga nazwe "o miłosci" Wikula- jak Martynka? Wyspaliscie sie troche? Ja dzis pospalam, jak wrcoilam to mala juz spała, obudzila sie dopiero o 4 na mleczko a pozniej spala jeszcze do 6. Wstalismy przed 7 wiec sie troche zregenerowalam. Pocahontas- oprocz inhalacji jeszcze bańki mozna Oliwce postawic. Jak tam jej zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks i ciocia wlasnie nie wiem, moze kazala mi kupic tego bebilona bo wczesniej mial te zielone kupki po glutenie. Nie kupilam tego bebilona, kupie chyba hippa, bo wlasnie maly tez dostawal hippa w szitalu i pare razy w domu i bylo Ok. Kurcze janie obejrze tego filmu na planecie, nie mam tego kanalu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Monisia3k 😘 na zdrówko :) co do diety kurde widzisz nie grzeszę, jem tylko to co wolno, ok 18-19 ostatni posiłek a waga stoi :o tak się cieszyłam jak w 1 tyg spadała a tu teraz tzw zonk! :o nic... Przeczekam :p może ruszy? Aga jabi ja się nie będę w doborze mleka sugerowac opiniami pediatrow bo kazdy jest przekonany że tylko jedno mleko jest dobre, ale kazdy podaje inne i twardo przy swoim obstaje... Kupiłam hippa bo wiem że mała go piła, smakował jej i nic się po nim działo... Citoka, amber tak mi ten wrocek zareklamowałyście że na pewno wiosną wyciągnę m na jakiś weekend pozwiedzać :D Ale się dzisiaj nie wyspałam... Nie, mała spała... To przez te moje plecy :o Dlatego też nie jedziemy dziś do zoo :o skoczymy do parku kaczki nakarmiać :p Ps. Czy u Was też padał śnieg? My mamy świeży śnieg :o nie wiem po co? A wieczorem w sypialni nie wiem skąd i po co wzięła się mucha :o myślałam że te kilka dni mrozu wystarczyły żeby się dziadostwa pozbyć, a tu mi bzyczała nad głową - fujjjj! Ja się tak brzydze much, że szok!!! Na szczęście przyszedł mój bohater - M i muchę zabił :D termimuchor jakiś to był :o Aga spokojnie, taka infekcja przecież może trwać "trochę" jak podajesz leki przeciwgorączowe to gorączka spada? Przepis na zupkę jest 2-3 str wcześniej ;) Kwiat pustyni też kojarzę, ale czytałam też 100 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ratujcie ;/ po pierwsze, mamy zeba. po drugie od dwoch dni wymiotuje , nic nie zjadlam podejrzanego, po prostu jaksi wirus mysle....a z drugiej strony pierwsza @ wiec jestem mega osłabionaaa.. Leze i pije pepsi i cole..zeby mi zołądek ruszyl, głodna jestem okrutnie a nic nie zjem bo czuje ze zolądek zamdlony mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa niech m skoczy do apteki i kupi Ci smecte, na pewno pomoże... Pij powoli, małymi łykami, bo jak żołądek podrażniony to wypicie szklany coli znów go obciąża.. Gratuluje zęba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie oglądam ale mi się nagrywa w sypialni :p (chyba bo coś się dekoder dziś zawiesił :o ) DJ co z Tobą? Co Ty tak znikasz na weekendy? M wraca? Olinka a Ty co? Pojawiłaś się, przywitałaś i znów zwiałaś? Katienka a Ty gdzie się chowasz? Amber miałam Ci jeszcze mówić, że podziwiam Cię z tym bieganiem :p ja kiedyś ćwiczyłam na maxa - codziennie siłownia, 3 x w tyg basen, w domu oczywiście też, ale biegania nigdy nie lubiłam :p zawsze gdy jeszcze mieszkałam w swoim rodzinnym mieście i postanowiłam zrzucić z jakąś kumpelą po 2 kg to wyglądało to tak, że biegłyśmy do lodziarni i wracałyśmy spacerkiem :p Tymkowa jak tam? Lepiej Ci coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lady Ania-jak milutko ze o nas pamietasz. Oliwia bez zmiam. Robie jej inhalacje od kilku dni inhalatorem i raz dziennie takie z goracej wody z mieta. Dobrze,ze nie jest gorzej. Laryngolog powiedzial ze leczenie bedzie dlugie. Bylismy w gabinecie 45 minut. Polecil podawanie Oliwi i Kacprowi tranu norweskiego, na sympozjum duzo bylo o tym mowy i dzieci o polowe mniej choruja. Kacper tran wypluwa niestety :-(. Tymkowa na zatrucie,aby zoladek ruszyl to wodka z pieprzem,lub orzechowka domowej roboty. Albo pol lyzeczki cukru i 10-15 kropli Amolu. Jak stoi zoladek to powinien ruszuc. Pomaga tez swierze powietrze. Wyjdz przed dom czy na balkon. Pozniej zjedz kisiel,ale niegoracy i powolutku. Ja na wymioty pepsi bym nie pila. Lepiej wode przegotowana. Jak bedzie lepiej to wypij herbate bardzo slodka i Gastrolit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja juz tak długo wiecej nie siedzę:( Nie mogłam później zasnąć do 4:o Dzisiaj mamy już jedno wkurwjajace karmienie za sobą;o Chyba mnie coś trafi za jakiś czas:o TNKS ja zawsze dużo biegałam, ale teraz to tak z przymusu:) Wyobraźcie sobie, że ja prawie całą ciąże przeleżałam i teraz taki flak ze mnie jest:( Stąd bieganie:) Muszę się wybrać też na siłownie, bo samo bieganie mi nie pomoże:) Tymkowa kuruj się. Spróbuj właśnie na świeże powietrze na chwile jak radziła pocahontas i koniecznie weź smectę:) Aga dobrze przynajmniej, że małej się nie pogarsza:) Trzymam kciuki żeby to był ostatni dzień choróbska:) Ide robić obiad:o A jakoś nie mam weny do tego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lady Aniu - nocka nie przespana , pobudka co godzinke :( dziś powtórka z rozrywki, Martynka jest strasznie marudna. Przy piciu mleka znowu odstawia cyrki :( mam tego juz pomału dosyć. Tymkowa- gratuluje ząbeczka i kuruj sie kobieto... odgazowana cola pomaga TNKS u nas tez padał śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski . Juz jest o niebo lepiej, nawet zjadlam zupke ogorkowa i salatke z krewetkami, moj apatyt byl wiekszy niestety bo do lekkich potraw do nie nalezalo. Pocachontas dzieki za te sposoby. Jak mi sie ten obiad nie strawi do juz siegam po wodke albo amol. Ale najpierw na 18 musze M odwiezc do znajomych bo jedzie na narty wiec powstrzymuje sie od vodki. Wzielam tez smecte i ona duuuza ulge dala. a wczoraj pilam odgazowana cole to przynajmniej na wymioty mnie bralo, bo tak bez niczego to mnie glowa bolala i mdlilo i nic nie chcialo wyjsc;/ Ah ....to jest cos okropnego takie samopoczucie;/ Ale ziąb na zewnatrz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widziałam w sklepie takie jogurciki dla dzieciaków powyżej 6 miesiąca, jak myślicie kupować czy to szmelc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas senny dzien, bylismy tyko na spektaklu "Pszczolka Maja" w teatrze Andersena. Wojtkowi bardzo sie podobalo a i my z mezem tez mielismy jakas rozrywke:) W ogole jest jakies niskie ciesnienie i spac sie chce ciagle. Tusia ja nie kupuje takich wynalazkow. Tnks- cos wczesniej pisalas o zakupach w makro odnosnie Atkinsa? Co kupowalas bo nie mam ostatnio pomyslow co by tu nowego zjesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady kupujemy hurtowo: cole light :D, jedynki - parówki ( mają mało węgli ) , kabanosy jedynaki ( też mało wgl ) ryby, serki camembert ( uwielbiam na ciepło :D ), salami, boczek ( do omletów używam nałogowo), oscypki, śmietane 36% do kawy i deserów... Takie tam :p Jak chcesz to podam Ci przepis na atkinowe tiramisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie fatalne cisnienie spie przez cały dzien na stojąco:-((( Olinka czytałam to kiedys, bardzo lubie ten fragment o pierwszej jezdzie na nartach ( profesjonalne na zjazd z Giewontu poproszę:-D :-D ) tam jest gdzies podany adres autentycznego bloga tej autorki. dawałam dzis pierwszy raz sinlac bo w dalszym ciągu mam ciezką kurwice jak mam mleko podac.i mam wizje smierci głodowej potomka. strasznie to słodkie. zaczełam dawac najpierw z łyzeczki ale srednio było dziecie zainteresowane to przelałam do flaszki. oczywiscie ze smoczka "do kaszki do dupy leciało" to pogłę biłam dziure igłą poleciało jak trza trzeba było siłą od butelki młodego odrywac jak juz zjadł:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×