Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Kupiłam spacerówkę. Dokładnie taką: http://allegro.pl/piekny-wozek-spacerowy-porto-mp-peg-perego-i2152819417.html Moje pierwsze spostrzeżenia. Nic w niej nie trzeszczy, lekko się prowadzi, łatwo się składa, jestem w stanie wnieść ją na moje 3 piętro mając Antosia pod pachą. Duży kosz, budka z możliwością praktycznie zakrycia całego dziecka. Rączki z regulacją, więc i dla wysokich jak i niskich osób. Siedzisko składane prawie na leżąco, tak do 170 stopni. No i mieści się w bagażniku naszego Mańka. Jeszcze nie wypróbowana w terenie, ale w niedzielę jadę do mamy więc będę miała szansę pojeździć nią po wiejskich drogach. Po wczorajszej wizycie w sklepie z wózkami byłam załamana, że z moim budżetem nie kupię nic sensownego. W tych spacerówkach które oglądałam nie dawało się wypiąć pałąka, kółka trzeszczały, plastikowe elementy nie nachodziły na siebie, do złożenia potrzebne były dwie osoby. Masakra. A dziś z mężem wjechaliśmy do Anglika i patrzę jest. Od razu rzuciła mi się w oczy. Jest to produkt nowy, powystawowy - tak jak w aukcji powyżej. Ma nawet folie na podnóżku i rączkach, a folia przeciwdeszczowa i instrukcja nie otwierane. Brak tylko oryginalnego kartonu. Prezentuję się lepiej niż na tych zdjęciach. Ale jestem zadowolona :))) ps. właśnie dostałam przesyłkę od Bobovity: poradnik żywienia, zupkę i herbatkę oraz kupon na próbki mleka Bebiko 2. TNKS zrobiłam zupkę według Twojego przepisu. PYCHOTA!!! Na rosołku ugotowałam włoszczyznę-dałam sporo pora i pieczarki. Zrobiłam maleńkie klopsiki, otoczyłam w bułce i wrzuciłam do zupki, na końcu dałam serek topiony pieczarkowy. Dałam zielonego koperki i doprawiłam pieprzem. Do tego dałam przysmażane ziemniaczki. Mąż zachwycony. Polecam. Prosta zupka, szybko się robi i ma mięcho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to trzymamy kciuki pisz co i jak. aga 15510 co to jest ten Anglik? ja tez będę kupowac peg perego na razie porównuję ceny:-((( do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzy.mam kcuki za malą, Moze to zapalenie ucha? My na razie duza spacerowka jezdzimy. Ja mieszkam na wsi i male kulka nie dadza rady. Pozniej jakas kupie,na wakacje,bo wtedy wiecej sie szwedamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anglik to taki sklep ze sprzętem RTV, AGD, wózkami, zabawkami, meblami z wystaw sklepowych sprowadzanych z wysp. U Nas są takie dwa sklepy. Vilia przeczytałam negatywne opinie co do kółek, które blokują się na piaszczystych dróżkach, o drogich dodatkach np. folia prawie za 100, płytkim koszu, który po włożeniu butelki wody szura po ziemi a stelaż przeszkadza w włożeniu siatki z zakupami , ni i sprawdziłam wagę na stronie producenta i okazało się że waży on ponad 10 kg. A na stronie sklepu napisano że 8 kg. Ale nie ma wózków idealnych i dziś rano miałam już go kupić. Znalazłam w rewelacyjnej cenie: http://allegro.pl/szok-cena-x-lander-x-go-2011-spiwor-dealer-i2124958663.html ,ale mąż stwierdził, że pojedziemy do Anglika i może coś znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że weekend się zaczął... Widziałyście: http://lifestyle.wp.tv/i,Lezala-dwa-miesiace-by-wstrzymac-porod,mid,970092,index.html#m970092 _aga_ daj znać co z małą. Wikula jeszcze raz życzenia z okazji półroczku Martynki. Coś padnięta dziś jestem. Sprawdzałam cenę nowego wózka, który kupiłam na stronach UK - 149.99 czyli ok. 735 zł. W Polsce nigdzie nie znalazłam, tylko takie powystawowe na allegro. A ja w niedzielę wybywam na mały tygodniowy urlopik do mamy. Dlatego spieszyłam sie z kupnem tej spacerówki, bo naszego czołgu bym do Mańka nie zmieściła. Dobra ta nasza gondola na trudne warunki, w śniegi zdała egzamin, ale transportować się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się dzisiaj że bratanica męża jest w 6 tygodniu ciąży i wynik cytologii wykazał jej III gr czyli podejrzenie nowotworu. Dziewczyna jest załamana. Nawet lekarz niewiedzial jak postąpić w tym przypadku i ma się skonsultować z innymi lekarzami. Kurde dziewczyna ma dopiero 22 lata :( Wiem że to dopiero podejrzenie ale nigdy się nie spotkałam z takim przypadkiem i nawet niewiem jak ją pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510, o tym koszu też czytałam :) Ale ja nie robię zakupów na spacerze (ewent. tylko apteka lub chlebek), więc dla mnie mały kosz to nie problem :) Co do dodatków, kupiłam uniwersalną folię do spacerówek za 20 zł i pasuje :) A kółka sprawdzimy, na piachu to pewnie każde mułowato będą szły. Zobaczymy. Zresztą ja potrzebuję wózka raczej na miejskie chodniki niż piaszczyste drogi. Oby na się te wózki dobrze sprawowały :) Aga, ja myślałam, że w większości spacerówek pałąki się wypinają (masz na myśli te 'barierki'?). W X-Landerze się cały wypina. Ja sama go składam i rozkładam z małym na rękach, i jak na razie nic nie trzeszczy.... A w przesyłce od Bobovity nie miałaś jeszcze kaszki? Ja miałam :) Bebiko też już dostałam :D _aga_, jak mała? Daj znać co to za dziadostwo ją dopadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, wywiało wszystkie w tą wietrzną pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula33 - ciezka sytuacja bo faktycznie cokolwiek sie powie to marne szanse pocieszenia, zostaje nadzieja ze jednak nie jest najgorzej w koncu to podejrzenia a nie diagnoza. Trzymam kciuki zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510-takiego mi smaku narobilas ta zupka,ze jutro kupuje skladniki i robie tez ;););) Wikula,wspolczuje strasznie.... miejmy nadzieje,ze nie skonczy sie to w ten sposob, a szybkie podjecie leczenia wroci jej zdrowie! ostatnio wlasnie czytalam odnosnie nowotworu w trakcie ciazy, ciekawy artykul http://fitness.wp.pl/zdrowie/aktualnosci/art741,chemioterapia-w-ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT dzieki :) oj faktycznie w Gdańsku mega wichura , boję się jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź... ale nadal obawiam się mac larena ponieważ rozmawiałam z dziewczyną która pchała po śniegu peg perego (a ma identyczne kółka) i łzy jej same leciały... powiedziała że tylko duże kółka i szukam fajnej spacerówy z dużymi kołami... jest maclaren gt3 albo tx 3 jakiś taki dziwny skrót ale napewno 3 na końcu i on ma duże kółka z tyłu ale podobno jest gigantyczny... Posiada któraś z Was tego cudaka???? A jeśli nie to jakimi wózkami jeździcie które nadają się na terenowe warunki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 15510
Vilia tak pisałam o barierce. W tym wozku co oglądałam wczoraj była tak zamocowana, ze nie mogliśmy ze sprzedającą jej wypiąć. No a ja rano byłam juz zdecydowana na tego x-landera i gdybyśmy na tego M&P Porto nie trafili to już bym czekała na kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja, my mamy Jedo Fyn, z dużymi kołami, pompowanymi, przednimi skrętnymi, super na ciężkie warunki. Tylko, że jest duży i nam cały bagażnik zajmuje, więc szukaliśmy 'parasolki' na wyjazdy przede wszystkim. Jeśli Tobie na 'parasolce' nie zależy to może jakiś taki większy Ci się przyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum - właśnie mam nadzieję, ze ten lekarz szybko podejmie decyzję o leczeniu. Ona się martwi tym , ze będą chcieli usunać ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga15510, ja pisałam wcześniej o Inglesinie, któą miałam okazję jechać - ona w ogle nie miała tej poręczy!!! Porażka przy wózku dziecięcym. Właściciele tego wózka sami kupwali i jakoś dorabiali żeby pasowała im do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vilia;) gdzie trzeba się zarejestrować żeby dostać próbki bobovity i innych produktów???? Moja córa nie ma na razie uczulenia ale wolałabym nie ryzykować z dużymi opakowaniami;) poza tym może nie chciec jeść tego na co mama ma akurat ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula, mój tata jest po dwch seriach chemioterapii i na oddziale widział kobiety w ciąży. Ponoć dają im inne 'specyfiki', ale widać da się walczyć bez usunięcia ciąży. Trzymamy kciuki, zeby wszystko było OK. I żeby mimo wszystko okazało się, że nia ma tam komrek nowotworowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vilia; no właśnie raczej dużego szukam... na spacerówkę jeszcze będzie czas a teraz nie mamy w czym jeździć bo z gondoli nogi zaczynają wystawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) Nagotowalam zupke malemu, ziemniak marchew pietrucha i indyk ;) całkiem inaczej smakuje niz sloiczkowa ;)) U mnie w rodzinie jakies fatum.... Wujek okazalo sie ze ma nowotrow zlosliwy z przerzutami, nie operuja go nawet bo jest to w 70% smiertelne dla niego, beda zasuszać raka, czyli powolne swiadome umieranie:((( I moja kuzynka, 24 lata, ma juz jednego syneczka, drugie dziecko poroniłą rok temu i sie dowiedziala ostatnio ze jest w III grupie podejrzenia o raka szyjki macicy.... straszne;(( U ginekolowa zawsze namawiaja na szczepionki wirusa HPV ale...to tyle kosztuje;/ pozatym nikt mi jakos nie mowil konkretnie skad sie ten wirus bierze i nie mialam tez jakos powodow do poczytania o nim...genetycznie?nabyte? Teraz sie uświadomie po tym co od niej uslyszalam. aga15510 - zdradz mi prosze gdzie są te dwa Angliki u nas w trojmiescie??? z checia sie wybiore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez same łzy lecą jak pcham po śniegu x-landera:-D :-D :-D a tak powaznie nie ma wózka idealnego i nie da sie kupic jednego na wszystkie rodzaje podłoza. bo jak juz koła duze pompowane to i wózek ciezszy itp. vilia ja kupuję parasolkę z tego powodu co ty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia, tak jak pisałam- zawsze to paraslka wychodzi taniej niż kombi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
citka, a Ty masz X-Landera Xa czy jakiego. Z tego co kojarzę, to XA ma duże pompowane koła, chyba przednie skrętne. I tak źle po śniegu 'idzie'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa, wspoczuje :((( co za plaga.... co do wirusa to czytalam kiedys bo sama bylam ciekawa,pytala sie mnie siaostra meza o swoja corke czy szczepic czy nie, moj wujek prof specjalnie nie namawial,ale twierdzil,ze nie zaszkodzi, ale cena wiadomo spora.w koncu nie zaszczepila. mozna sie zarazic np przez kontakty seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pamiętacie może na której stronie jest przepis na tą zupkę z klopsikami tnks ?? bo też bym się skusiła:) jak nie wiecie to będę szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten przepis (o ile dobrze pamiętam) aga15510 dawała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia zaraz ci odp Wikula niech ona nie martwi sie na zapas! mamie mojej kolezanki tez wyszła ta grupa a trafiła jeszcze na bardzo chujową lekarkę nastraszyła ją bardzo i wysłała na to badanie na k ( nie pamietam nazwy) które polega na zeskrobywaniu zmian. kobieta przez pare dni schudła pare kilo a badanie nic złego nie wykazało! no fakt nie wiem jak to wyglada w ciąży ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze! i tej wersji sie trzymajmy:-D Tymkowa o cholera świadomosc ze sie ma raczysko cos okropnego!!!!! wklejam ci tu przyczyny raka szyjki macicy Zidentyfikowano następujące czynniki ryzyka raka szyjki macicy: * Zakażenie wirusami HPV, głównie typami 16, 18, 31, 33, 45 * Palenie papierosów * Przyjmowanie doustnych środków antykoncepcyjnych * Zakażenie pochwy wirusem HSV-2 * Zakażenie chlamydiami, HIV, CMV, EBV, przewlekłe bakteryjne zakażenia pochwy * Immunosupresja * Częsta zmiana partnerów seksualnych (promiskuityzm) lub utrzymywanie stosunków seksualnych z partnerem, który miał (ma) wielu partnerów seksualnych * Liczne ciąże i porody, zwłaszcza w młodym wieku * Nieobrzezani partnerzy seksualni * Przebyta radioterapia na okolicę miednicy małej * Prostaglandyny w spermie * Wczesne rozpoczęcie współżycia płciowego * Niski status socjoekonomiczny * Niedobór prowitaminy A, karotenoidów i witaminy C * Ekspozycja na dietylstilbestrol * Rak szyjki macicy w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×