Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

🌻 Jeśli chodzi o dietkę i wagę to nigdy nie stosowałam. Jestem tym szczęśliwcem, który pomimo 30+ na karku ma przemianę materii jak speedy gonzales:P waga...trochę mniej niż przed ciążą, ale to żadna moja zasługa. natomiast, żebym wyjątkowo w formie była:O to nie powiem:O:O:O Moje joggingi kończą się sesją dyszenia jak parowóz sprzed ery nowożytniej:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka szukałam tych herbat z Hippa, ale w CH, w którym byłam nie ma ich:( Będę szukać dalej, może w weekend gdzieś dalej się wypuszczę:) Kupiłam sobie kaszki Holle:) Zobaczymy jak mała na nie zareaguje. Próbowałam dać jej Sinlac, ale szału nie zrobił:( Kurcze ona jakby mogła to jadłaby mi tylko zupy i owoce. Mleko i tym podobne niet :o Byliśmy dzisiaj na wizycie kontrolnej u neurologa:o w związku z tym, ze Nikola miała obniżone napięcie mięśniowe i chodziłyśmy na rehabilitacje metodą Vojty - za każdym razem tak płakała, że miałam ochotę płakać razem z nią:(:(:( Uff na szczęście po wizycie wszystko git:) Mamy jeszcze sobie trochę poćwiczyć, ale generalnie wszystko idzie ku dobremu:) Nikola dzisiaj "pokazała" tatusiowi co chce dostać na Dzień Kobiet:) Heheh stwierdził, że z torbami przez nas pójdzie:) Lady i ciotka mogłybyście podać mi tytuły kolejnych części "Jeźdźca..."? Zamówię sobie od razu w Empiku:) TNKS herbaty z Hippa są ok, tylko ja chcę takie parzone, a nie granulowane:) A nie wiedziałam, że są inne poza koperkową:) Daj znać jak tam siuśki Kalinki:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber, a są jeszcze inne hippa do zaparzania oprócz koperkowej? Bo na stronie mają tylko koperkową. No i granulowane, ewent. herbatka&sok w butelkach. Dziewczyny, podziwiam Was za te diety :) Ja jakoś nigdy nie miałam zapału. Dziadek, Ty to masz figurkę od tego śniegu i łopaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) Amber ja granulowanych nie używam bo mają mase cukru, kupiłam gotowe w butelkach bez dodatku cukru... Co do siuśków - lipa :o wciąz coś jest :o leukocyt cały czas :o jeszcze tydzień furaginy i znów badania, a jak po tyg znów coś wyjdzie to będą jej zakładać cewnik... Dr mówi że te wyniki są b nie jasne i dlatego tak.. Podejrzewa limfocytowe zapalenie pęcherza - cokolwiek to znaczy :o Powiedzial nam też że 8 na 10 przyjetych dziś dzieci było z rota :o mam nadzieje że mala nie złapała nic :o Co do ćwiczeń to mi najlepiej wychodzi pływanie w wannie i jazda na motocyklu - więcej w tym temaacie nie robię :P DJ też kiedys miałam taką przemiane - całe zycie z niedowagą , a potem nagle + 20 :o Ach... Jedziemy do domu... Zdołowana "troche" jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa🌻 no właśnie...śnieg zlazł, łopata w garażu...teraz tylko pozostaje mi noszenie Łobuzów po schodach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ ja też kurdupel. 1,50 w kapeluszu. W ciąży przytyłam 20 kg, a w pasie mialam ponad 1,20. Nie wiem czy łatwiej nie było mnie przeskoczyć niż obejść. Teraz ważę 57 kg. To moja waga z początku grudnia 2010, z jakiegoś 4 tc. U mamusi mi dobrze. Dziś testowaliśmy wozek w terenie. Daje radę, ale w piachu musiałam zablokować przednie obrotowe kółka. Gratuluję pierwszych nowych ząbków. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia no właśnie ciotka mnie dzisiaj uświadomiła, że są takie herbatki. Na polskiej stronie Hippa do zaparzania jest tylko ta z koperkiem, ale na allegro znalazłam też inne:) (z Niemiec) Poszukam w sklepach we Wrocku, może znajdę. Jak nie to zamówie sobie. TNKS wiem że w granulkach jest sam cukier stąd właśnie nie chce ich dawać małej:) Link do herbat http://allegro.pl/hipp-herbatka-jablkowa-z-koperkiem-saszetki-4m-i2150187660.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zumbie bylo.swietnie. Och tego mi trzeba bylo. Tnks bedzie dobrze,glowa do gory. Ja.przed 20 przemiane tez mialam ekspresowa,kazdego swojego chlopaka utuczylam. A teraz juz niejest tak lekko,musze sie troche pilnowac. A odmawianie sobie ulubionych przysmakow to dla mnie tortury. Kacper.dzis mega niespokojny. Jakies.uczulenie dostal. Pch padam na pysk. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka🌻 Ja mialam doslownie taka sama historie. Kolezanka polecila mi ksiazke, poszlam do biblioteki i pani wciskala mi trzy czesci od razu bo byly. Wzielam jedna, pozniej juz reszty nie bylo wiec zamowilam przez neta ale zanim przyszly to scignelam sobie w pdf i drukowalam fragmenty bo nie moglam wytrzymac. Ale fenomen! Tylko raz w zyciu tak mialam w ksiazka! Ja tradycyjnie na rowerek nie wsiadlam bo maz mnie zaczal raczyc drinkami;) i juz mi zapal przeszedl;) pocahontas- SZACUN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze takiej przeminay materi! Jak zawsze uwielbialam slodycze, ale w dziecinstwie sie duzo ruszalam. Pozniej troche mniej to i waga zaczela rosnac. Zaokraglilam sie bo mam strasznie tendencje do tycia. Teraz musze na wszystko uwazac bo jak trace czujnosc i podjadam to zaraz idzie w biodra. Po prostu musze cale zycie uwazac niestety a lubie sobie podjesc niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber- 2 czesc "Tatiana i Aleksander" 3 czesc "Letni Ogrod" Ostatnia czesc pamietam jak przeczytalam w drodze z Lublina do Gdańska i na koniec sie poryczalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks- ❤️🌻slusznie Dziadek ma racje. Najwazniejsze ze masz reke na pulsie. Powtorzycie badania za pare dni i moze zwalczy to cholerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. pocahontas - tak z mala juz lepiej ale zapobiegawczo siedzimy jeszcze w domciu niech jej przejdzie na dobre. tnks - trzymam kciuki za Kalinke napewno bedzie dobrze wszystko, tak jak dziewczyny pisza najwazniejsze ze działasz i masz reke na pulsie. dziewczyny na ktorej stronie jest przepis na serowa bo przez to wszystko zapomnialam o niej. ciotkajulia jutro tez bedziecie miały okazje do picia ;) moja mała kończy pół roczku. zapraszam jakie drinki zamawiacie to sie zaopatrze ;) jakie zeby ida po jedynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEEEEEEEEEEEEEJ! Pocachontas - dziekuje juz ok . Amber - my tez na Vojte i Bobatha chodzimy, ale wzmozone z kolei mamy i jest poprawa. Taka zupke to chyba i ja zrobie w koncu skoro tak chwalicie. Mysle tez aby zaczac dietkowac...mialabym mega mobilizacje czytajac was. chce zrzucic 6kg ;/ Apropo krzeselka, podjelam decyzje : wybieralam w koncu pomiedzy chicco polly a fisher price easy clean. Nowy model fisher Easy clean jest sliczny, tak mi sie spodobal, wyglada przy tym zgrabnie, ale niestety malo opinii o nim jest na necie i nie wiem jak sie sprawdza. Ale po dlugich zastanowieniach stwierdzilam ze bede kontynuowac moje uwielbienie do tej marki bo praktycznie wszystkie gadzety mam tej firmy. Aga_jabi - ja myslalam o rainforest tez ladne http://allegro.pl/fisher-price-krzeselko-rainforest-zabawka-kubus-p-i2154929210.html Jutro pojade oblukac na reala, moze wytarguje cene, bo jesli nie to kupuje na necie. Moje dziecie od dwoch dni przekreca sie non stop z plecow na brzuch:) i tylko na jedno strone lubi, w drugo jakos niebardzo mu idzie..czy wasze dzieci tez ulubiona strone obrotu posiadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- w dalszym ciągu trzymam kciuki za poprawę siuśków.......🌼 co do wspomagaczy to ja przyznaje bez bicia, że wspomagałam się kiedyś Meridią i jej odpowiednikiem Zelixa kiedy jeszcze były dostępne (bez niczego , na prośbę przepisywane przez gina). Działanie miały obłędne- blokowały coś tam w mózgu ze nie odczuwało się głodu, choć po czasie organizm przyzwyczajał się do nich i już tak nie działały. No a jakiś rok temu wycofali je z aptek bo szkodliwe były. A szkoda. W żadne inne nie wierzę, pic na wodę. Ja do diety dołączam BBody space bo aerobików nie lubię, a to ma lepsze działanie- na grouponie kupiłam okazyjnie karnet na 20wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS---ojjjj przykro mi, że wyniki takie kiepskie :( Oby to szybko dał się wyleczyć! O rota słyszałam, dużo teraz zachorowań. Ja też raczej duża jestem, aktualnie mam 1,72 i 69 kg :o Kiedyś ważyłam 49 kg, mogłam jeść wszystko w każdych ilościach. No ale ogólnie nie narzekam, bo może być gorzej ;) Jak przestanę karmić, to biorę się za moją ulubioną dietę, MŻ ;) Lenka dzisiaj trenowała ostro pozycję do raczkowania, zawzięta taka była, już potrafi utrzymać się na klęczkach i bujać do przodu i do tyłu, raz próbowała przesunąć nóżkę. To się dopiero zacznie pilnowanie ;) olin_ka---o Meridii słyszałam, koleżanka stosowała, rzeczywiście schudła bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - z hippa w saszetkach jest jeszcze owocowa nieslodzona http://shop.hipp.de/index.php?auswahl=shopseite&rubrik1=Suche&rubrik2=3620 i herbatka ziolowa na noc - koperek, anyz, melisa, lawenda, owoc dzikiej rozy - tez bez dodatku cukru ale to jest chyba taka w proszku nie granulki http://shop.hipp.de/index.php?auswahl=shopseite&rubrik1=Suche&rubrik2=3650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ nie mam bo sprzedałam w ciąży, nie chciałam, żeby staŁ biedny 2 sezony, a w ciąży po 1 nie chciałam jeździć bo się bałam, a po 2 i tak wszyscy dziwnie patrzą, że "baba" na 2 kółkach... Poszedł ale w dobre ręce, zaprzyjażnione, więc czasem go sobie mogę cmoknąć w baczek albo pogłaskać po błotniczku ;) Olinka ja akurat jestem za tym żeby nie sprzedawac meridii, zalixy czy też zelixy, adipexu i tym podobnych... Wszystkie one są na bazie pochodnych metaamfeteminy a lekarze właśnie wypisują je ot tak bez problemu jak sama powiedziałaś... To tak jakby ginekolog dawał Ci amfe... Każdy kto w sposób niekoniecznie bezpośredni miał kontakt z amfetaminą wie jak działa i wie że to bez sensu - odchudzanie w ten sposób... Oj... Mam nadzieje że to coś co małą męczy nie pójdzie dalej... Niech się zatrzyma na pęcherzu i nie idzie w stronę nerek (błagam) w tym wszystkim na prawde się ciesze że mamy takiego a nie innego lekarza... Że niczego nie ignoruje ale też nie pcha antybiotykow na "katarek"... Aga Twoja Nastka się jutro "starzeje" nie? A ja mialam plan odstawic od dzisiaj alkohol na czas jakis co by diete wspomóc :) przemysle to jeszcze :P podobno alkohole węgli nie mają ale musze to jeszcze sprawdzić ;) Lady polecam też jedynaki - kabanosy z tej samej firmy co jedynki, ser cheedar ( ma mniej niż 1 gr wegli na 100 gr produktu) ser mimmolette ( 0 wegli) serki typu camembert z lidla mają najmniej węgli z dostępnych serków tego typu na rynku, ketchup z mc ma najmniej w 100 gr, jak mi się jeszcze jakieś takie "super" produkty przypomną to dam Ci znać, a Ty też się chwal :p ps. Co do ciast to miałam gdzieś przepis na sernik atkinsowy, ale zgubiłam :o a był całkiem smaczny!!! Aaaa moja wolna od kilku lat przemiana materii po ciązy zwolniła do 0 :o ale wierze że Atkins mnie uzdrowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi powie co się dziś na wspólnej działo? :D Ps. Jestem trzezwa :p z ciekawości pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt ja mam z tych herbat w roszku ( nie granulkach) koper włoski - jest całkiem smaczna - ja ją pije :P ( LA ma mniej niż 1 gr węgli w 250 ml gotowego napoju) były u nas w tesco dostępne te herbatki, ale tej "nocnej" nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja proponuję wybrac jeden dzien w tygodniu np czwartek albo piątek i opijac wszystkie rocznice czy zebole. mysle intensywnie nad tymi herbatkami bo raz: 1) zastanawia mnie dlaczego w tym granulowanym Hippie jest np zawartosc owoców całe 1,5 % ( to co stanowi resztę ????) poza tym coraz czesciej słysze o próchnicy u maluchów 2-4 lata, mamusie zarzekają sie ze dzieci słodkiego nie lubią za to namietnie te herbatki, soczki itd. kurna nawet zwykła owocowa herbata z herbapolu ma ponad 50% owoców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie są jakies przeciwskazania medyczne zebym dziecku dawała np owocową z herbapolu rozcienczoną? czy w owocowych dorosłych jest teina bo nie wiem? Tymkowa ja gdzies w sklepie widziałam te krzesełka fp ale za zbytnio się im nie przyglądałam bo cena mi nie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- dziś w Na wspólnej nudą wiało. Najnędzniejszy wątek Jerzego i Klementynki- włamanie do ich domu, poza tym ta mimoza żona pedzia pojechałą do niego po to zeby dowiedziec się,że wypuszczają go z psychiatryka i on jedzie ze swoim chłopakiem wypocząć. No i watek Borysa i Ewy- jej matka chciała ich zeswatać. W skali 1-10, ten odcinek oceniam na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam daje herbatki granulowane hippa czy bobovity, każdy pił i zęby zdrowe jak koń- na pewno nie po mnie bo moje słabiutkie i próchnica w wieku dziecięcym strasznie zaawansowana. Za to mój m ma dobre zęby więc po nim. TNKS- a Adama z Na wspólnej to nawet znam:-) chłopok od nas, gra i reżyseruje w naszym Zabrzańskim teatrze, uczyłam jego córkę w szkole i pamiętam go jeszcze z czasów przed NA Wspólnej, potem zaczął gwiazdorzyć, a dzieci są okrutne i pytały jego córki, czy jej tata jest na serio z Weroniką i czy widziała, że oni się całuuuuuuuuuują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka [kiss[ czyli nic nie straciłam? Dzięki 😘 Ciotka w granulkach hippa resztę stanowi cukier :o niestety :o a w ekspresówkach "dorosłych" jest teina niestety... Zobacz te w butelkach bez cukru, moim zdaniem są ok, ja mam 2 bo były akurat takie bez cukru ale było ich dużo, albo poszukaj tego proszku z linku mt - to taki mały słoiczek - koperkowa ma żółtą nakrętkę... Co do próchnicy to wkurza mnie hasło "próchnica butelkowa" moja znajoma się oburza że jej syn nigdy butelki nie pił, ma 3 lata i mega próchnice - a no ma skoro od 8 msc życia wciskała mu danonki w których cukru więcej niż w czekoladzie... Jak mial 10 msc to wpinkalał chlebek z dżemem - oczywiście kupnym gdzie zawartość owoców wynosi max 5 % a cukru 70 % - ale oburzona... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka Ty jesteś z Zabrza??? Nie gadaj :D to ja za "ścianą" mieszkałam i się wychowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Adama to spotkałam go kiedyś na stacji benzynowe chyba właśnie z córką i zdziwiło mnie, że on jest taki... Niski :o niższy ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×