Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Lady ANia zaczęłam czytać "Jeźdźca..":D Wciągająca książka:) Jak skończę zdam relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mnie te krzesełka nie podobały się w ogóle, no ale o gustach się nie dyskutuje. a wiesz wszystko się tak zmienia że ho ho 5 lat to szmat czasu. kto np 7 lat temu miał leżaczek bujaczek? ja nie wiedziałam nawet ze cos takiego istnieje a teraz? do wyboru do koloru. mój potomek wody nie chce:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi tez sie nie podoba. Znajomy meza chcial kupic prezent małemu jak sie urodzil na pepkowe. Zapytal czy takie moze byc. Ja powiedzialam ze mozei tyle bylo mojego zastanawiania;) Teraz jestem o 5 lat madrzejsza:P podoba mi sie takie jak Ty masz i cena tez rozsadna. Cały czas mysle nad tym krzesełkiem, zobaczymy co wymyśle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet kiedys postanowilam sobie ze jak bede miec syna to aleksander a jak corke to tatiana :D:D Ale pozniej mi przeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady a nie możesz wystawić go na allegro czy tablicy albo gumtree? na pewno ktos bedzie chętny? ile ja czasu spędziłam czytając różne opinie! w zakładkach miałam same krzesełka a kupiłam najtańsze:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mnie jeżdżca wręczono w bibliotece przed jakimś weekendem. pani wciskała mi wszystkie 3 części. wzięłam pierwszą ku wielkiemu zdumieniu Pani bo powiedziałam że po co mi wszystkie jak mi sie moze nie spodobac.. po weekendzie stałam przed drzwiami biblioteki i czekałam na otwarcie:-D :-D :-D usłyszałam tylko tekst " było brac" teraz juz nie ma. wkurzyłam się i sobie kupiłam:-D potem poleciłam komuś i książek nie widziałam rok! bo kazdy kto przeczytał pozyczał dalej (czego nienawidzę tak bez pytania) a w podobnym klimacie jest bodajże "Biała Wilczyca" ale tej nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!! Ciotko--cóż rzec, nie pozostaje mi nic innego, jak postawić, jak to mówicie, szampona ;) Mam jeszcze bimber, ale szlachetny, komu Metaxsy? Idę coś zeżreć, bo mnie skręca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julia bierz ile chcesz,nie żałuj sobie.TNKS no to wspierajmy się razem,kiedyś 4 lata temu zrzuciłam 25kg więc teraz też musi mi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wróciliśmy ze spacerku,jak zaświeci słonko to jest fajnie ale jak zajdzie, to zimny wiatr daje czadu ale fajnie się tak przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow hjk 25 kg!!! Super!!! Ile czasu Ci to zajęło? Ja pozbylam się 16, ale wrocily prezx te lata :+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk33 , TNKS - ja tez bym chciala tak ze 20kg schudnac, a 15 to juz musze. ciotka Julia - u mnie w zaopatrzeniu obecenie z deserkow gruszka-mango, truskawka-jagoda-jablko, brzoskwinia-marakuja, sliwka-jablko. Kupuje nie tylko z hippa ale tez z bebivita i alete (nestle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt ja sobie wymyśliłam że chcę schudnąć 30 kg :p choć tak na prawde wcale tyle nie chcę ;) 20 będzie w sam raz ;) max 25 :) Mt a Ty dietkujesz? Bo nie pamiętam? Ciotka z deserków ja daje śliwe, gruszki banana mam też morele i brzoskwienie i słoiczki mieszane np banan z czyms, a oprócz tego polecam te owoce i zboża to są słoiczki z ryżem np i są takie bez jabłek Ps. A co nie tak w herbatkach z hippa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa niestety nie znalazłam tej stronki :/ a była fajna :o Ale na diecie jestem od 2 tyg więc przetrzep sobie moje wpisy z tego okresu jak chcesz, a jak nie, to sama poszukaj w necie info a ja w razie czego Ci powiem co jest prawda a co nie ;) i z checia odpowiem na każde wasze pytania ( chyba monisia3k też pytala )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- nie pamiętam tej stronki...... zostaje przy Dukanie choć troche kombinuje przy nim bo mi się nie chce trzymać ściśle wg przepisów. A no i witam w klubie 20kg do zgubienia. DO porodu szłam z wagą trzycyfrową także wyobraź sobie jak wyglądałam, a nie dużo straciłam po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja zupa rewela ;);) dzieki za przepis, mezowi tak smakowalo ze chcial dzis brac w termos do pracy ;);) zrobilam bez miesa,bo mialam caly 1kg i musialabym cale zuzyc, ale nastepna porcja bedzie juz z miesem, ale i bezmiesne dobre!! mala dzis wziela butelke aventu z mlekiem bebiko2! akurat spala, zjadla z jednej piersi a potem podstawilam jej szybko butelke gotowa bo z drugiej nie chcialo jej sie ciagnac bo byla rozespana. no i pociagnela 25ml bez problemu :) ale jestem dumna, ale i smutna troche bo ciagnela nie to co trzeba ... :) ale jestesmy na dobrej drodze zeby ja nauczyc butelki. super. ja chce zrzucic ok 4-5kg ktore zostalo od porodu, no ale slabo mi to idzie-zrzucilam troche przez grype zoladkowa ale z powrotem wcinam ciacha wiec pewnie nic z tego nie bedzie :) powodzenia dla tych ktore walcza!!! moja jeszzce nie ma zabka, chyba TKNS pytala. wciaz wychodza ale wyjsc nie moga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum ccieszę się że i Wam smakowała :D Z mięskiem lepsza ;) treściwsza ;) choć dla mnie to ona i tak dość sycąca jest :P Olinka, nie żeby mnie cieszyło cudze nieszczęście, ale ciesze się że nie jestem tu sama z takim nadbagażem :p a wysoka jesteś? Ja się cieszyłam, że w ciązży mało przytyłam (8kg) zważywszy na to że miałam duży nadbagaż przed ciążą... 8 kg więcej miałam w piątek a w pon przy przyjęciu do szpitala mialam 15 kg więcej!!! Tak 15!!! 7kg w weekend mi przybyło! Taka spucnięta byłam... A w szpitalu tak mnie jeszcze kroplówkami napompowali że też na bank miałam 3 cyfry... Nie ważyłam się bo wiedziałam że się załamię :p. Nie dość, że sama mam tendencje do zatrzymywania wody większe niż większość kobiet ( ze względu na nerke), to jeszcze te sierpniowe upały + masa kroplówek nawadniających zrobiły swoje... A teraz to efekty wpierdalania :D nie ma się co czarować :) godzenie się z m lodami zrobiło swoje :D od dziś pojednawczy będzie seks :D a dukan nie wiele się rózni od atkinsa, jest bardziej restrykcyjny i monotonny jak dla mnie no i nery obciąża, ale jak Tobie służy i potrafisz na nim wytrwać to trzymam kciuki :D trzymam kciujki za nas wszystkie ;) mam nadzieje że oprócz roczków naszych dzieci będziemy świętować pozbycie się balastu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa gratuluje kolejnych orumowych ząbków :) Aga ciesze się, że Nastka czuję się lepiej :) Moja wczoraj zesmoliła się w pieluche wodą... M się przeraził że rota, bo się gdzies kręci w koło, albo że to reakcja na gluten ( właśnie jaka by była przy nie tolerancji), ja w 1 kolejności pomyślałam że ząbki a potem mi się przypomniało że strułam się mięsem z makro :o dziś już kupki ok więc chyba to nie gluten ani zęby :p Ok, ale takiego smroda mi dziś młoda uwaliła... :o wczoraj jadła purre jarzynowe z mięskiem na bazie kukurydzy i chyba ów kukurydza spowodowała "zapach" nie do zapomnienia :o Dziewczyny zainteresowane atkinsem, jak chcecie to Wam napisze co ja jem i będziecie wiedziały co wolno ;) albo zeskanuje książke i Wam na maila pośle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- mam 176cm więc fest kobita jestem. Ty wiesz jak mi głupio było jak anestezjolog po pytaniu o moją wagę, stwierdził,że moze być mu cięzko się wkłuć bo ja spora jestem. W ciąży 20kg przybrałam, po ciąży 10 poszło od razu, 5kg zrzuciłam z Dukanem teraz. 8 wciąż z przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka to mamy ten sam wzrost ;) i chyba wage podobną ;) Mi w szpitalu studentka nie umiała zapiąć ktg - przyszła położna i rzuciła coś o tłuszczyku :o na szczęście zaraz dodała że wie to z autopsji... Sama był e razy taka jak ja :p Ech no to się tu teraz będziemy na wzajem mobilizować i na bank zrzucimy :D Ja póki karmię nie mogę "iść po bandzie" z dietami, ale jak przestane to choćby niewiadomo co to schudne :P hehehe zanim zajde w nastepna ciaze musze się pozbyc tego co trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej to bym wlazła w coś w stylu dieTy cud np kopenhaską, zrzuciła pare kilo a potem na spokojnie atkins :) tak kopenhaska żeby się zmobilizowac i zobaczyc jakis duzy spadek :P aLe z małą przy cycku tego zrobic nie mogę więc poczekam... Miało być że polozna 2 x taka jak ja A stosowalyscie jakies wspomagacze do odchudzania? Mozecie coś polecic? Teraz nie mogę, ale jak przestane karmic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie wierzę we wspomagacze odchudzania. Ale już kurna w nic nie wierzę... 3 lata temu na SB bez trudu zrzuciłam 16 kg w 3 miesiące. A teraz? Szkoda gadać... Moje ciało bardzo się zmieniło po tej ciąży. Rownież wewnętrznie, czyt. przemiana materii, która nigdy za szybka nie była. Teraz chyba musiałabym ćwiczyć, i to solidnie, żeby wyglądać dobrze. Cóż, starość... A ja żebyśmy się usrała bułką tartą to nie znajdę czasu na ćwiczenia. I wcale nie przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze zyjemy. Robimy malowanie kuchni i nie mam czasu na kafe-niestety. Olinka i Tnks ja tez jestem wysoka,mam 177cm. Poczytam wieczorkiem. Jeszcze pozniej zumba mnie czeka. Ach znowu padne na pysk. Tymkowa wyzdrowialas? Aga- malutka juz zdrowa,minela goraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze zyjemy. Robimy malowanie kuchni i nie mam czasu na kafe-niestety. Olinka i Tnks ja tez jestem wysoka,mam 177cm. Poczytam wieczorkiem. Jeszcze pozniej zumba mnie czeka. Ach znowu padne na pysk. Tymkowa wyzdrowialas? Aga- malutka juz zdrowa,minela goraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka - to ja mam taki problem jak ty, kurcze z wiekiem to juz wszystko trudniej przychodzi. TNKS - ja od poczatku lutego na Dukanie-3kg mniej. Ale jak pisalam zgrzeszylam troche i teraz waga stoi. No i jem jogurty owocowe caly czas. Kopenhaska tez robilam ale to dawno bylo schudlam wtedy 10kg. A Dukana jakis czas przed ciaza zakonczylam i w sumie w pol roku 14kg schudlam. Ja bym chciala do urlopu zrzucic pare kg, a mam tylko 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niby wiem, ze trzeba by sie wziasc za cwieczenia, a dupska ruszyc sie nie chce. Przynajmniej na slodkie juz sie nie rzucam, nieraz bym zjadla chociaz kosteczke czekolady ale wole nie zaczynac bo wiem ze na jednej sie nie skonczy. Dziewczyny wy to chociaz wysokie jestescie, a ja mam 1,68 i 77kg. Po ciazy 20 juz zrzucilam i te 7 zostalo jeszcze do wago sprzed ciazy. A nie powiem ze marzy mi sie tak 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas jak tam jest na tej zumbie fajnie ?? ja kurcze też miałabym ochotę spróbować ale obawiam się że na chęciach się skończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) moja mała znowu dzis goraczkuje, ma blisko 38 stopni ale apetyt jest wiec moze to znowu zęby. Teraz poszla spac bo dostala ibum i jej troche zbil goraczke. Dzis bylam w moim ostatnio ulubionym sklepie ekologicznym i kupilam małej suszone śliwki i winogrona bio. Pozniej zrobilam Gosi deserek z jablek i sliwek. Pychotka wyszła:) Tnks- dzisiaj se skupilam te parowki jedynki, rzeczywiscie bardzo mało w nich wegli:) Dzieki bo nie wiedzialam ze one takie chude. Zupke tyz zrobilam, boska! jeszcze raz dzięki za przepis🌻 To teraz podajcie jakies przepisy na sprawdzone ciasta, please:) Chcialabym zrobic cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez raczej wysoka, mam 172cm. No i ruszyc dupsko tez by sie przydało, nawet wczoraj przyciagnelam sobie rowerek treningowy do salonu co by przy tv troche pojedzic ale od tej pory na niego jeszcze nie wsiadlam. Moze dzis przy Na Wspolnej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - moj rowerek stoi od 3 miesiaca ciazy gotowy do cwiczen, tylko chetnych nie ma. A plany byly wilekie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×