Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

dobra babeczki, chętnie bym z wami posiedziała, ale oczy mi już lecą. Mój m na nocki w tym tyg także jak dzieci śpią nadrabiam Gotowe na Wszystko i Chirurgów ostatni sezon na serialenline. KOcham Desperatki, kto ze mną? wczoraj do późna patrzyłam i dziś muszę odespać. A Filipsik już 3 nocki przespał, pobudka o 5-6 na butelkę, bo cycusia pożegnaliśmy kilka dni temu. ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - a ponoc alkohole maja duzo kalorii, ja jak cos to z cola zero pije, ale same % ponoc tucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka pochodze zza ściany gdzie rejestracje mają SY :D także rzut beretem :D znam dość troche Twoje miasto, mam tam rodzine, przyjaciól... Nawet się wybieramy z m na dniach do przyjaciół tam :D Mt ale na atkinsie nie ma ograniczeń w kaloriach, chodzi tylko o ograniczenie węglowodanów :) także tym się nie martwie :p ale jack na kukurydzy a ballantines na pszenicy czyli jedno i drugie mase węgli ma :o teoretycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt ja wole cole light - wydaje mi się mniej słodka... Dziewczyny przyznawać się!!! Która jeszze ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do coli - sprawdz etykietki pisze dokladnie to samo. Ja slyszalam takie wytlumaczenie, ze light jest dla kobiet a zero dla facetow-ponoc to bardziej mesko wyglada niz picie coli light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre wytłumaczenie :) też to chyba sprawdze :p czyli co? Moja wyobrażnia mi dosładza 0? Heheh dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza i tak jest zwykla cola w malej szklanej butelce, to jest smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre wytłumaczenie :) też to chyba sprawdze :p czyli co? Moja wyobrażnia mi dosładza 0? Heheh dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja naprawde sprawdzalam na etykietkach i pisze to samo. chociaz ja kupuje zero bo mi bardziej smakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wy jeszcze nie Spicie? hę? TNKS a co to za gotowe herbatki? jaka firma? a Ty i MOTÓR jakos specjalnie mnie nie dziwi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:D:D:D:D znowu pierwsza??:P Fajnie, to jakby co to mam pełny dzbanek kawy:classic_cool: Motor.....mmm......marzenie.....nigdy się nie spełni......:O......😭......mąż............. Ciotka🌻 małe dziecko dostaje wodę albo sok, ale sama robię, a trochę większe dziecko dostaje zwykłą herbatę baaardzo słabą z sokiem, wodę, próbowałam mu dawać zbożówkę, ale nastąpiła obraza majestatu:D na modyfikowanym smakuje przestraszliwie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za czcionki jakieś dziwaczne?:D:D:D Tymkowa🌻 wszystko w porządku?:D:D:D:D to wodę z kranu się pija?:D:D:D no chyba, że przegotowaną:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kurde u nas znowu pada śnieg :( Dziś z Martnką jedziemy na pierwszą rehabilitację, mam nadzieję że dzidzie nie bedzie płakało w trakcie ćwiczeń :) Tak piszecie o tych dietach,że chyba i ja się wkońcu zmobilizuje aby zrzucić conajmniej 10 kg :) i którąś z diet zastosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Laski M mi zawsze mowi ze najlepsza dieta to Seks, Glodowka i Pusta Lodowka. No i mam po zumbie zakwasy,ledwo co sie ruszam. Z Oliweczki zatokami juz lepiej. Kacper w nocy budzil sie ciagle. Wasze maluszki tez teraz maja etap krzyczenia tzn jak niedzwiedz ale bez placzu? Pora wstawac,bo brzusio pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! No to gdzie ta kawa? dziecięcię napasione kaszką, teraz matka sobie kawe zrobi i jakieś dietetyczne śniadanie popełni. PEwnie znowu jajka:) Teście nas uszczęśliwiają przepiórczymi i mam ich kope w lodówce- z racji ich zdrowotnego działania mamy nakaz ich spożywania. A pięknie wyglądaja takie malutkie po ugotowaniu i przekrojeniu, nawet Franciszek się skusił ostatnio. DJ- ja też chcę taką czcionkę pogrubioną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas- moja córcia ciągle krzyczy i to tak głośno, że u sąsiadów słychać :) :) . Fajna ta dietka proponowana przez twojego M :) hmm może spróbować ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas - moja córcia ciągle krzyczy i to tak głośnoże u sąsiadów słychać:) Fajna ta dietka proponowana przez twojego M :) hmmm może wypróbuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziadek a jaki sok bo mam parę półek z darów:-P do wyboru do koloru- aronia, malina, porzeczka, wiśnia i jeszcze multum innych:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mniej jednak trzeba będzie z powrotem przymusic małego do wody- tylko jak on wody tak nie lubi ( mimo że bardzo długo na niej jechał) że zaraz się krztusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 jaki popadnie:D:D:D większość moich to przegląd tego co akurat spadło z drzewa lub z krzaka:classic_cool: Woda też nie należy do ulubionych napojów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ wporzadku , wporządku :) ;P ;P żarty sie mnie ostatnio trzymaja ;))) pocachontas - oj pamietam jak ja stękałam po zumbie;) ale dobrze wiesz ze warto ;) zawsze z usmiechem sie wychodzi z sali ;) ;P czekam teraz cierpliwie az przyjdzie krzesełeczko do mnie ;) Skonczyly mi sie moje deserki z jablek ekologicznych , teraz kupie jakies z warzywniaka, no pewnie sredniej jakości ale i tak nie uchronie od chemii przeciez. Zrobie teraz jabłko z bananem. Dla wygody podaje te herbatki, soczki niby bez cukru, i wode tez czasem łyknie, o zorbieniu własnego soku tez myslalam, ale zawsze po gotowaniu zupy jestem taka zmeczona, bo tyle sprzatania zawsze jest ;)) pije kawke, i spadam na cwiczenia zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek przy kawce :) Mt, amber dziękuję za linki do herbatek. Swoją drogą to zastanawiam się skąd wynikają różnice wiekowe podawania konkretnych produktów w różnych krajach (Pl i DE np). Inne dzieci są? :p TNKS, zrówka małej życzymi żeby się okazało, ze to nie jest wcale t limfcytowe zapalenie pęcherza..Swoją drogą skąd takie dziadostwo? _aga_, sto lat dla małej :) A po jedynkach z reguły dwójki idą. Twoja mała już cztery jedynki ma? fiu fiu :D Ja codziennie staram się zaglądać do paszczy małego (on mi to pięknie utrudnia), ale ja nic nie widzę... :o Chyba jakieś czary odprawię, żeby wylazły :D misiaczkowa, 49 kg przy takim wzroście...'nasza szkapa' z Ciebie była. prchnicy butelkowej rozmawiałam z moją stomatolog. To powiedziała, że nie dawać w nocy jeść jak zęby wyjdą, starać się unikać słodyczy i wyrabiać w dziecku od najmłodszego odruch dbania o higienę jamy ustnej. Szczoteczkę umoczoną w wodzie dawać do gryzienia, nawet po każdym posiłku, a obowiązkowo rano i po kolacji. Past do zębów na początku nie polecała, mimo, że mają małą zawartośc fluoru lub nie mają go w ogóle (mają coś tam na X..). Powiedziała, ze około 10-12 miesiąca można zacząć wprowadzać pastę. Nie da się uniknąć słodyczy i produktów z cukrem - niestety, ale wszystko z głową. My też dajemy herbatki granulowane - tylko je bardziej rozcieńczam wodą i to samo z soczkami. U nas jet taki problem, że mały nie chce w ogóle nic pić (wody, soków, herbatek) - choćby najsłodsze były :o Daję mu łyżeczką, ale to na dobę wypije max. 50 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas sypie śnieg... :o Dziadek, wyciągaj łopatę ;) Trzeba mój balkon odśnieżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×