Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

OlinKka u mnie z metabolizmem to samo... I to też przez diety pewnie... Ale twardo walcze :) natomiast jak w pon zobacze kiepski wynik to uznam, że jack z cola diecie nie szkodzil hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sprawdzić czy jest już nowy odcinek Desperate Housewives. Uwielbiam je! w tv pewnie już nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze opisalam te cwiczenia w miare zrozumiale bo lepiej to pokazac niz opisać no ale tu to niemożliwe. :) kurde i bylam pewna ze instrukaż to sie pisze przez rz. Jakos tak z instruktorem to skojarzylam. Sie poprawie :p jezeli chodzi o odchudzanie to postanowilam nie jesc pieczywa, ziemniakow, smaźonych potraw i pic hektolitry wody. No i posilki o tych samych porach dnia. A i oczywiscie slodycze wykluczam z jadlospisu. Musze zrzucic 10kg najmniej. Tez niestety w czasie ciązy mialam wage 3 cyfrową :) teraz juz sa 2 cyfry ale i tak jest za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka tez uwielbiam desperate housewives, wlasnie ogladam w de ale nie wiem ktora to seria leci teraz w tv, wlasnie puszczaja w srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor . Tymkowa buziaki dla twojej pociechy. Villa -tez z Kacprem mialam takie jazdy z jedzeniem. Tylko pil wode. Ale.dr powiedziala.ze jak pije to jest dobrze. Mi maly potrafil 12 h bez mleczka wytrzymac. A pozniej jadl co 2 h. U nas takie cos trwalo 2 dni dwa razy. Tnks-ty z maseczka a ja dzisiaj sobie pazurki wszystkie pomqlowalam na czerwono. A co. Bede M uwodzic. Padam po malowaniu kuchni-juz prawie.skonczona i po zumbie. A dzisiaj sumiennie cwiczylam,wiec jutro bede cierpiec na zakwasy. Juz mnie.rece bola. A gdzie Dziadek Jacek ? Jak tam twoje chlopaki ze zdrowkiem? Idzie wiosna. Chyba dlatego mam tyle energii. Buziaki. Uchekam do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to become- w USA aktualnie 8sezon, w PL na Foxlife też 8, kilka odcinków do tyłu są tylko. POlecam strone zalukaj.pl albo serialeonline.pl tam są wszystkie odcinki także uczta dla oka:)a przede wszystkim zaraz po emicji w USA kolejnego odcinka, tam nawet z tłumaczeniem za chwilę jest. Grey's Anatomy też lubię, a z tym serialem z kolei mam zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor . Tymkowa buziaki dla twojej pociechy. Villa -tez z Kacprem mialam takie jazdy z jedzeniem. Tylko pil wode. Ale.dr powiedziala.ze jak pije to jest dobrze. Mi maly potrafil 12 h bez mleczka wytrzymac. A pozniej jadl co 2 h. U nas takie cos trwalo 2 dni dwa razy. Tnks-ty z maseczka a ja dzisiaj sobie pazurki wszystkie pomqlowalam na czerwono. A co. Bede M uwodzic. Padam po malowaniu kuchni-juz prawie.skonczona i po zumbie. A dzisiaj sumiennie cwiczylam,wiec jutro bede cierpiec na zakwasy. Juz mnie.rece bola. A gdzie Dziadek Jacek ? Jak tam twoje chlopaki ze zdrowkiem? Idzie wiosna. Chyba dlatego mam tyle energii. Buziaki. Uchekam do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka no to ja się przyznam... Nie wiem skad mam to dvd :P Villia takie ilosci to ja na poczatku sciagalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas - tylko ci tej energii pozazdroscic. po takiej zaprawie przy malowaniu to watpie w te zakwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laseczki za wsparcie. Choć mam już takie duże dziecię, to tak naprawdę pracuję od 3 lat, w tym tak jak by 1,5 roku ciągiem i nie jestem wprawiona w boju. Wikula---ta dr ma rację, mój ortopeda też tak na mnie grzmiał. Nawet tu pisałam. Fakt, Lidka tak właśnie usiadła. No i na fb wstawiłam fotę, gdzie Lena siedzi, ale nie zrobiła tego sama i teraz mi głupio, bo wiedziałam, że nie można, ale skubana tak się dobrze trzyma ;) Lena aktualnie sama przyjmuje pozycję do raczkowania, ale nie wie co dalej;) Ku uciesze męża krążę po salonie na kolanach i "pokazuję" Lenie co można ;) Co chwilę mnie świntuch woła, że ma mi coś do pokazania ;) Co z tymi facetami,czy oni tylko o jednym?!? as-80---zazdroszczę babci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka??? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kto rano wstaje, temu;)....itd... Pogoda straszliwie straszliwa:D 👄 p.s. Stało się...Franek puszczony po podłodze natychmiast znika z oczu:D to jeszcze nie raczkowanie, ale podciąga się na łokciach i kolanach i zasuwa, że hej:D namiętnie poluje na piloty do wszystkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek🌻 ja tez zaczelam sie wczesniej klasc i wstawac z rana. Dzis buszuje juz od 6. Pierwsza kawke wypilam, teraz ide wyprawic Wojtka do przedszkola. Olinka- o ktorej leca desperate housewives na foxie? Codziennie sa? As80- tez zazdroszcze tesciowej, co ja bym dala zeby miec taka pomoc... buuu Bede pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu tnks to ja myslalam ze te serki takie light odtluszczone co mowisz... parówki mam takie ze sklepow społem bo oni biora udzial w akcji gdzie wprowadzili troche dietetycznych produktow. http://www.wss.spolem.org.pl/?page=offer&idm=421 Mozna sie zaopatrzyc w kilka rzeczy. Ale jestem chora, cos okropnego! Siedze w domu bo nie mam sily sie nigdzie ruszac. Przedwiosnie... a u Was jak tam zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyj. nieciekawie sie czuje, Jakby mnie troche wywialo na tym spacerze... Kawy..? tez poprosze. przyszlo krzeselko, qrna do złożenia z tylu elementow, ze sobie odpuszcze, poczekam na M. Maly zaczal wymawiac maaa...taaa..ta..baaba..gaa... tak jakby mlaska przy tym, smiechowo to wyglada;) a przypadkowe mama brzmi cudnie;) wczoraj słońce, dzisiaj deszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) buziaki i najlepsze życzonka dla wczorajszych i dzisiejszych pólroczniaczków i pólroczniaczek :) Ja też od trzech dni jestem na diecie MŻ czytałam że poruszaliście temat parówek ja jem parówki berlinki tam też jest mało węgli ale to dopiero ostatnio zwróciłam uwagę na to:) codziennie robię po kilka razy brzuszki bo ogólnie to nogi mam chude i rączki też tylko ten brzuch :/ więc myślę że tylko brzuszki pomogą aha i wspomagam się bio cla z zieloną herbatą ( faktycznie zmniejsza uczucie głodu) kilka moich koleżanek odchudziło się z pomocą tego specyfiku więc i ja próbuję :) wczoraj przez przypadek obejrzałam urywek filmu ludzka stonoga o cholercia nigdy nie oglądałam tak chorego i obrzydliwego filmu aż brzuch mnie rozbolał po obejrzeniu kilku scen:/ Mój mały czasami się budzi z płaczem w nocy a wczoraj przebudził mnie śmiechem ja podchodzę do łóżeczka a on przez sen zanosi się śmiechem i ogólnie wczoraj tak dużo spał w ciągu całego dnia i całą noc od 20 do 8 i teraz też śpi:) słuchajcie a ja mojemu ostatnio spróbowałam dać ten jogurcik dla dzieci bobovity bardzo mu smakuje:) jeżeli chodzi o krzesełko do karmienia to my dostaliśmy takie https://picasaweb.google.com/100860325032748761225/KrzeseKaDoKarmieniaLezaczki#5517897359385578066 ale jeszcze nie wypróbowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 1marca. Dziadek Jacek u nas tez piloty po prostu hipnotyzuja malego. Pytalam,ale chyba nikt mi nie odpowiedzial. Czy wasze maluszki tez tak.zasypiaja w ruhliwy sposob. Moze maly ma za duzo bodzcow. Ciezko mu sie zasypia i ciagle smoczka ciaga. Ogladalyscie DD TVN o pieluszkach wielokrotnego uzytku? Ja i tak wole pampersy,dodatkowe pranie bardzo mnie zniecheca. Z ekologia u mnie na bakier, jedyne co to segreguje smieci i staram sie nie uzywac torebek foliowyh. Ale te dziwactwa co czasami pokazuja to mnie przerazaja. Kawusia wypita i paczek zjedzony. M mnie strasznie wspiera,ja chodze na zumbe a on na drugi dzien swierze paczki do kawusi serwuje, i jak tu sie nie skusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k - ja jestem na tej samej diecie co ty :) musze zakupić sobie ten wspomagacz bio cla :p skoro pomaga schudnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! DJ kto rano wstaje ten jest niewyspany ;) Mt mojej małej schodzi już wysypka - chyba serio przegiełam z glutenem... Zaczelam podawac manne a okazalo się że w jednym sloiczku ktory jej dawalam byla już pszenica i owies - jedno i drugie to gluten :o na szczescie szybko się zorientowalam :P mam nadzieje że te 3 dni szkód nie narobily.... Kurde 2 dzien mala ma podwyzszona temp... Nie ma gorączki stricte ale jakies 37,5 ma... Nie wiem czy to w końcu zęby, czy z powodu infekcji? Do tego robi więcej kup i robi je luzniejsze, ale to też może wskazywac i na zęby i na infekcje... Nic... Czekam... Amber zapomnialam :P pytalas o wit c,ja malej nie daje bo nie ma potrzeby... Wit c obniza ph a mojej malej samo spadlo także wcina tylko furagine... A ile Ty dawalas tej wit c? Podobno żeby mialo to sens musi dostac bobo min 200mg Aleee jestem dziś nie przytomna :o też macie taką beznadziejną pogode? U mnie szaro, buro i ponuro :o powiedz DJ że u Was ładniej to wsiąde z małą w czarnucha i pojade w poszukiwaniu normalnej pogody i lepszego ciśnienia... Ps. Czy któraś dawała swemu dziecięciu kukurydze? Z hippa są słoiczki na bazie kukurydzy i moja wcina aż jej się uszy trzęsą :D a jakie potem bąki puszcza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że coraz więcej tu odchudzających :D Monisia3k ile mają węgli te berlinki? Lady te wszystkie produkty oferowane przez społem można dostac też w innych sklepach ;) Jeśli chodzi o produkty bez tłuszczu to łatwiej je znalezc bo są oznaczone hasłem "light" albo chociaż mają "0%" a te z niską zawartością węgli trzeba sobie samemu wyszukać niestety.... Ale jestem za tym, żeby w każdym markecie było stoisko z produktami bez cukru chociaż, ale faktycznie bez cukru, bo często z przoedu wielki napis zero cukru a potem czytasz skład a tam cukier i to nie ten naturalnie wystepujący typu fruktoza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że coraz więcej tu odchudzających :D Monisia3k ile mają węgli te berlinki? Lady te wszystkie produkty oferowane przez społem można dostac też w innych sklepach ;) Jeśli chodzi o produkty bez tłuszczu to łatwiej je znalezc bo są oznaczone hasłem "light" albo chociaż mają "0%" a te z niską zawartością węgli trzeba sobie samemu wyszukać niestety.... Ale jestem za tym, żeby w każdym markecie było stoisko z produktami bez cukru chociaż, ale faktycznie bez cukru, bo często z przoedu wielki napis zero cukru a potem czytasz skład a tam cukier i to nie ten naturalnie wystepujący typu fruktoza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U mnie też wczoraj słonko dzisiaj deszcz niestety.TNKS u mnie dietka jakoś idzie,ja waże się w niedziele rano,to zobaczymy co tam się pokarze na wyświetlaczu.Jest ciężko ale powoli wpadam w ten rytm i póki nie zatęsknie tak super mocno za ziemniaczkami z mięskiem czy bułeczką z serkiem czy wędlinką to będzie dobrze.Pocahontas mój mały też zasypia w strasznie ruchliwy sposób,rzuca się po tym łóżeczku, przewraca na brzuszek, aż się zmęczy i zaśnie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjko to trzymam. Kciuki ;) Ja póki co w ogóle nie mam ochoty na dania mączne... Nawet mnie nie ciągnie jak reklame widzę :P a kiedys potrafilam się rozplakac na reklamie np pizzy hut :D teraz jakoś moje kulinarne zapotrzebowanie jest zaspokojone, jem rozne smakolyki także luz :) pewnie gdybym musiala dziennie to samo jest to już by mi się zamarzyła jakaś bułeczka ;) Wczoraj m przywiózł mi wędzonego łososia - pychhhhha!!! Podsmażył na masełku, do tego sosik czosnkowy na śmietanie i majonezie i miałam się rozpłynąć :D a ddzisiaj na obiad domowy mc donald :D czyli kotlety z mielonej świeżej wołowinki z cebulką, na to serek mimolette, ogórek konserwowy i ketchup z mc donalda :D - pyszzzzunia! A na jutro planuje bigos :D musze też zrobić jakiś atkinsowy deserek ;) może wypróbuje 2 przepis na tiramisu? Nawet nie mam nań smaku, ale ciekawa jestem jaki wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS w berlinkach na 100g produktu jest 2,7 węgli to chyba nie dużo?? i w składzie jest ponad 70 % mięsa więc chyba nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa DJ Twój goni po domu, a moja dzisiaj odkryła jak się włącza karuzelkę i sobie zmieniała melodyjki :D A teraz Lady coś dla Ciebie :D Z pomiędzy wypowiedzi "wystarczająco fajnej mamy" z kafe wyłuskałam coś co nas dotyczy - porządki: "Czasami wystarczająco fajna mama nie pracuje, tylko "siedzi" w domu z potomkiem. Jeśli uda jej się wmówić facetowi, że tak naprawdę to ona mu robi łaskę i że to ona jest najbardziej zarobioną osobą w rodzinie - to ok. Jest kilka sposobów żeby mąż zrozumiał, że praca w domu to nie żart . Najłatwiej mają te mamy, których facet ma stałe godziny pracy. Wtedy wiadomo, 10 minut przed powrotem lecimy mopem na mokro, nie zapominamy przy tym posłać 4 bluzgów w stronę wchodzącego w buciorach męża ,kładziemy na kaloryfer mokry ręcznik polany płynem do płukania i robimy sos z torebki do własnoręcznie kupionych gołąbków w garmażeryjnym 3 ulice dalej. Lokalizacja garmażeryjnego ma znaczenie, wybieramy taki sklep, co do którego mamy pewność ze nasz pan nie zawita, nawet przez pomyłkę. Wszystkie et czynności, wraz z wyjsciem po gołąbki nie zajmą nam więcej niż 2 godziny. Przez resztę dnia robimy co chcemy, przy tym skupiamy się na tym, aby dziecię w tym czasie nie oberwało tapety w pokoju, nie rozebrało parkietu i nie zrobiło piaskownicy w sypialni za pomocą doniczki z draceną. Gorzej mają te mamy, których mąż może wpaść nie zapowiedzianie. ALe i na to wystarczajaco fajna mama ma sposoby. Wystarczy wyciągnąć odkurzacz i rozłożyć go w miejscu, do którego dobiegniemy jednym susem słysząc klucz w zamku. Nie zapominamy przy tym go podłączyć, bo cała mistyfikacja może dać w łeb. Można też położyć kupkę prania w miejscu gdzie najczęściej w ciągu dnia przesiadujemy (wiadomo, koło kompa). W momencie niespodziewanego natarcia, z wiązką prania idziemy witać małżonka rzucając przy tym: no popatrz non stop piorę i ciągle tyle tego. Obowiązkowym elementem jest również rozłożona deska do prasowania i ustawione na niej żelazko. Tu jednak z uwagi na zagrozenie pożarowe, podejmujemy ryzyko i nie podłączamy zelazka. W razie pytań wmawiamy że jedwab i satynę to się prasuje zimnym. " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×