Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Amber 🌼 na reszcie jesteś!!! As a dlaczego niby powinnas dawac tą skórkę? Uświadom mnie prosze, bo ja mojej nie daje i raczej prędko nie dostanie zwazywszy na to, że u nas się chleba nie jada :o co ta skórka ma wnosić w życie maluchów? Lady zazdroszcze Ci spacerku - u nas pada :o w ogóle beznadziejna pogoda :o Mala pospala 40 min i rządzi :D ale "pozwolila" mi nawet zrobic pranie ;) może dlatego że wytlumaczylam jej, że robie jej pranie :D Amber o co chodzi z jajkiem? Ja jestem tak zdesperowana wyrodna matka że nawet egzorcyzmy wyprobuje jeśli maja pomoc ;) byle tylko spala w nocy :o Ps. Ja mam baze z maxi cosi cabrio fix i myslalam żeby dokupic coś do tej bazy ale facet nam odradzal maxi cosi foteliki także chyba jednak kupimy nową baze :o ostatnio iboszowa w ddtvn pokazywala jakis fotelik na r albo recaro albo romer 9-36 też jest z iso fixem ma 4 gwiazdki na 5... Ktos się orientuje o czym mowie? :D :D :D Ok przekladam mala do krzeselka i idziemy wyciagac ze zmywarki i ladowac nastepne ;) ps. Czy wy też musicie bąble zabierac że sobą tak wszędzie? Ja musze ją "targac" po calym domu bo inaczej awantura :o krzyczy na mnie strasznie to moje dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehehe TNKS musze zapytać babci mojego m:) Rzuciła tylko pomysł, a ja już nie dopytałam o co chodzi, bo dla mnie to trochę brednie, ale może coś w tym jest. Słyszałam jeszcze o paleniu lnu nad dzieckiem. Podobno za czasów gdy byłyśmy niemowlętami coś takiego sie praktykowała:) Sama jestem przykładem takiego egzorcyzmu, ale nie wiem czy to on pomógł czy w końcu żeby mi wyrosły:P Jak sie dowiem to dam znać:d o co chodzi dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS podobno skórka pomaga wyżynaniu z zębów i dziecko musi znać smak chleba tak twierdzi moja teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - moze o tym mowila Rmer Baby-Safe Plus II SHR mit Isofix Base w DE w 2011 zwyciezyl w testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Amber palić nic nie będę :p ale dowiedz się o to jajko :D a może babcia i dla mnie jakiś egzorcyzm znajdzie? As- hmmm musi znać smak chleba... No cóż... Skoro musi :) Kalina nie musi ;) :p a co do zębów to ja doszłam do wniosku, że nie ma na nie mocnych :) wyjdą kiedy będą chcialy i jedyne co może działać to czary :D dlatego Amber czekam :D moja ma gryzaki, maści, zjada chrupki, twarde wafle ryżowe i zębów jak nie było tak nie ma ;) także na skórke z chleba się nie skusze :p tym bardziej że to gluten... Ja w ogóle na temat chleba nie mam najlepszego zdania :p zjadam ze 2-3 razy w roku jakiegoś tosta, ale od znajomego piekarza na temat chleba dostepnego w piekarniach i sklepach się tyle nasłuchałam, że podziękuję ;) Ale jak teraz sobie pomyślałam o tym chlebie to moja teściowa ( kradziej moich super klapkow). Też chciala młodej piętkę z chlebka przyniesc - suchą piętkę :o Aga_jabi jak Piotrusiowi kaszki smakujA? Ja teraz dałam Kali bananka z hippa i pomieszalam go z 3 łyzeczkami 4 zbóż z alnatury zrobionymi z odrobiną wody :p nie chcę żeby mi na zakupach zgłodniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt chyba tak! Musze go namierzyc w necie i o nim poczytac - przede wszystkim za co mu tą piętą gwiazdke zabrali :p jagódka mowila że nie ma dobrych fotelikow z tak dużą rozpiętością wagową, ale kurde ma 4 gwiazdki w testach i jak go ibiszowa pokazywala to wygladal na solidny faktycznie także póki co o nim będę intensywnie myslec ;) a może ktos go ma / mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją chlebek uwielbiam mniam mniam mniam. My mamy fotelik romer i jesteśmy zadowoleni. Mały prawie w nim leży tak damon jak w nosidelku. On w nosidelku już się nie mieści. A teraz jeździ zadowolony, bo wszystko widzi. Ciotka z babcią jest nieciekawie, za dużo pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czytalam ten maxi cosi pearl w 2010 mial 5 gwiazdek na 5. ja nad nim sie tez zastanawiam, bo mam juz baze. minus taki ze jak do innego auta chcesz go przelozyc to trzeba z baza i to najczesciej krytykuja. a poszperal cos jeszcze na polskich stronach co polecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak tu diete robic, jak mnie takie spanie ogarnelo to stwierdzilam ze cukier musze sobie podniesc i zezarlam pol pudelka ptasiego mleczka, wezcie to ode mnie bo zjem reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam żeby się przywitać, później poczytam co naskrobaliście. W pociągu śpię jak zabita, co chwilę leci mi głowa. W pracy nie jest źle, gdyby nie te dojazdy. Wpadłam już w ten rytm. Młody dziś przebudził się o 23 - dostał smoka i spał całą noc jak zabity. O 4.30 wzięłam żeby go nakarmić i tak się rozbudził że już nie spał do 8.30. Chyba odstawię poranne karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - ten Roemer co podalam to nosidelko nie fotelik, musze zas poszukac bo zle skopiowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT no ja niestety też nie przekonana do tej półki jestem chociaż mały nie sprzeciwiał się jak siedział tylko zdziwiony:) wsadzaliśmy go do maxi cosi tobi ale okazało się że to mały fotelik i pewnie gdzieś za rok musiałabym kupić drugi więc bez sensu zastanawialiśmy się jeszcze nad romerem ale to nie jest fotelik do naszego auta a szkoda bo bardziej bym była za tym a jeżeli chodzi o recaro to najbardziej mi się podobały i chyba bardzo wygodne są takie mięciutkie i wogóle ale nie przekonało mnie to że ze wszystkich miał najsłabszą słabą regulację oparcia a że nasz mały zawsze śpi podczas jazdy to chciałam żeby mu było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja na diecie niełączenia,jakoś najmniej dla mnie kłopotliwa,no i kiedyś schudłam na niej 25kg to może teraz też da rade.To kiedy zaczynamy?No i my też dalej bezzębni jesteśmy a mały gryzie wszystko i ślini się na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylo lepiej, jeden sklep z wozkami, fotelikami itp. na polce jeden model czlowiek sie cieszyl ze kolor moze wybrac. a teraz zawrotu glowy dostac mozna, im wiecej tego jest tym wiekszy dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT78 to ten pearl by pasowal. ja mam wlasnie obecnie baze dla maxi cosi cabrio fix. a przenoszenie bazy z auta do auta nie jest dla nas problemem, moj tata nas wozil w pl swoim autem i wczepil po prostu baze w swoje auto,choc nie miala tych zoltych zaczepow,ale dodatkowo zaczepil pasami. wiec sie da. popatrze na ten romer co polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 - dzieki za fotki, ladne dzieci masz, a corcia duza pannica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum - no wlasnie nie wiem teraz ktory roemer ma byc bo ten co ja podalam to nosidelko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no pearl jest czworkowy w testach,ale maxi cosi acbrio fix tez byl,a my jestesmy zadowoleni z niego,sposrod roznych jest najdrozszy. romer bylby dobry,jest piatkowy,ale wlasnie potrzebna calkiem nowa baza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As moje dziecię tak jak Twoje, ale na szczęście jest z Tatusiem, który nie daje sobie wejść na głowę. Nasze dzieciaczki teraz sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić. Jeśli pokarzemy że płaczem osiągnąć mogą wszystko to potem będzie jeszcze gorzej. Ja dałam młodemu skórkę od chleba, ssał aż miło było patrzeć. Ciasteczka z Hippa też dałam ( Hipolitki), ale młody wsadził od razu całą głowę do ust odgryzł i się zakrztusił. Lady zapraszałaś do siebie, może kiedyś skorzystamy ;) Lubię Twoje rejony. A w rewanżu zapraszam do Malborka. Pocahontas była ta położna, co chciała? U mnie położna była 3 razy przez pierwsze 6 tygodni. Co do ubierania - mam cienki kombinezon i ubieram pod niego body w długi rękaw i rajstopki. Na głowę cienką czapeczkę, a na szyję chustę. Zmykam. Jutro piąteczek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber to powodzenia w powrocie do pracy, obawiałam się tego, ale okazało się że nie jest tak źle. Teraz obawiam się reakcji małego gdy nie będzie ani mnie ani M. Chyba wszystkim odpowiedziałam, jeśli nie to wybaczcie, ale ciężko mi znaleźć czas na pisanie, a w pracy nie za bardzo mogę bo siedzę przy drzwiach i każdy kto wchodzi widzi co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Dziś dzień mi minął jak wczoraj - nie nakręcam się, bo szkoda zdrowia ;) TNKS, mój Bartolini też kręci się w kółko a nie pełza. Nawet pediatra zaproponowała, zeby go na rehabilitację wysłać (HAHAHA), bo powinien dla jego zdrowia raczkować - ponoć najlepiej jak wszystko po kolei idzie. Dziś w nocy namiętnie przekręcał się na brzuch i spał na brzuchu. A nie chciał nigdy za diabła w takiej pozycji spać. Widzisz Amber, pochwaliłam Nikolę, ze tak śpi to się mały zmobilizował ;) I dziś nie wiem jak odłożony do łóżeczka na plecach po 4 minutach leżał obrócony o 180 stopni na brzuchu :D ciotka, u mnie też codziennie tornado przechodzi. Te moje chłopy robią zupełną demolkę w domu i nie mają weny tego sprzątać :o Niedługo rąbnę na ryjsona i nie wstanę :( Plus taki, ze teraz M wstaje do małego jak ten budzi się w nocy :) misiaczkowa, TNKS mnie teraz z dnia na dzień coraz mniej mleka mleczarnie produkują...Praca je dobiła pewnie :o misiaczkowa, a test robiłaś???POchwal się :D TNKS, jak Ty 20 kg zrzucisz to z Ciebie wieszak na ubrania zostanie... Kurcze, co Ty tak się na siebie uwzięłaś? A mnie coś kg same zaczynają lecieć..Kolejny kg poleciał gdzieś :o Czyliw ciągu 3 tyg. 3 kg. Jak tak będa lecieć to też niedobrze.Jeszcze 2 kggóramogą spaść, bo potem to już niefajnie będę się czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczora porą. Polozna będziej jutro do godz 11stej. Jakiegoś dola mam wewnetrznego, trochę kłopotów się zarobiło i najchętniej to bym sobie sama gdzieś uciekła, niemowląt nikomu i bez telefonu. Dzisiaj nawet melissa sobie wypilam i pomogła trochę. Widzę większość na dietkach- podziwiam podziwiam podziwiam i wytrwalosci łaski życzę. Uciekam książkę czytać,dostałam od M na zająca. Jo Nesbo "Karaluchy" pani.w księgarni tak zachwalała.jakby w transie była. No to jak zacznę czytać to.zobaczę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile napisane jak miło:-D niemozliwe zeby bin laden wystepował w tylu odsłonach :-D to chyba jakis etap skoro co druga "go" u siebie gosci:-P moje skórke od chleba je juz długo ( uwielbia:-D ) nie pamietam zeby sie zakrztusił bardziej mu nie podchodzi mniej zmielone miesko. vilia ja mam to samo padne w koncu na ryjek. chyba przestane sprzatac. pocahontas to niefajnie. TNKS to odczynianie uroków z jajkiem to chyba praktykowane jest na scianie wschodniej szeptuchy tzw to robią wątpie zeby zwykły człowiek potrafił. ja widziałam jak odczynia sie urok za pomocą zapałek wody i chleba. jakbym nie widziała to bym nie uwierzyła. darło sie nieustannie pare godzin po powrocie ze spaceru, matka w akcie desperacji zastosowała ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście naskrobały!!!!!!!!! zaczęłam czytać od rana, ale nie mogłam się opanowac, jak przeczytałam ,że TNKS była u wróżki za paczkę fajek- JA TEEEEEEEŻ:) ta moja ksay w ogóle nie bierze, tylko za faje, i drzwi się nie zamykają u niej, wszyscy włażą a starucha w kuchni z kart wróży. dobra wracam 2 strony do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo nesbo ja czytałam jedną - jakis kryminał. nie pamietam juz tresci ale dobrze sie czytało. a połóżna w dalszym ciągu do mnie nie dotarła:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka kaj ta wróżka? Może to ta sama? Pocahontas głowa do góry!!! Wysoko!!! Pamiętaj że masz nas 😘 jakbyś tylko chciała pogadać 🌼 Co do zaproszeń to i ja zapraszam jak ktoś ma ochote śląsk czy podbeskidzie pozwiedzać :D Ja sprzatam jak m się mala zajmuje, jak się nie zajmuje to mam syf i to pierdole :D Coś jeszcze chciałam? A vilia ja rano 100 i teraz 100... Rano taka wymęczona :o też jest kiepsko :o A codo cabrio fixa to widzialam że ma 5 gwaizdek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i dukana porzuciłam, nie chciało mi się gotować:) od stycznia 8kg mniej poszło, w tym na dukanie niecały miesiąc był. NIe umiem zastartować z dietą znowu, choć bardzo bym chciała, 15kg mniej niż teraz byłoby marzeniem, no 10, byłoby realne.... dobra, czytam aha, byłąm dziś z młodymi u lekarza, u Filipa świsty osłuchowo są, mamy nebulizacje z Pulmicortu, do nosa Floxal, aaaaaaa i nie psikać solą morską , lepszy jest Tantum Protect bo zawiera kwas hialuronowy który nie wysusza śluzówki czy jakoś tak. Franio też chory, pół apteki musiałam wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×