Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

🖐️ laseczki ja padam a konca roboty nie widac:-((( a pomyslec ze do południa miałam posprzatane potem tornado po spacerze i teraz nie wiem w co łapy włozyc:-((( MT gratulacje 🌻 Aga 155.. to jak ty kobito dałas rade pracowac po takim wstawaniu? Dziadek no ty jak "dasz głos" :-D to od razu lepiej sie robi Lady a co ty taką polityczną prase czytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zasuwa na brzuchu jak perszing, na postojach przyjmuje pozycję jak do pompek , potem na czworaka, ale jak już rusza no to czołgiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, coś czuję ,że nie będzie lekko, Filipek tak kaszle. W dzień było spoko a teraz , rozgrzany i się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standardowo przeczytałam wszystko co napisałyście i zmykam spać bo ostatnio między 1 a 2 mam pobudkę , głodomorra się domaga cyca :P Co chodzi o czytanie to od książki czasem trzeba mnie odrywać jak mnie wciągnie to moge nie spać i 2 dni byle przeczytać ale ja taką porządną literaturę jak Wy rzadko czytam ja uwielbiam skandynawskie tasiemce jakie jak Saga o ludziach lodu 47 tomów czy Trzy siostry 39 tomów Źycze spokojnej nocki oby ani ząbki ani pełnia jej nie zepsuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! Ledwo nadrobłam :o I tak mało co pamietam ;) Wpadłam tylko napisać, że moje dziecko od 3 dni ma coś nie tak. Nosz kurcze zrywa się ze strasznym płaczem, nie śpię od 3 nocy i jestem padnięta na ryj. Chyba zęby, a niania mówi, żeby "wosk przelać" no i kurr mnie tym dzisiaj rozwaliła ;) Mąż kazał mi zlapać jakiegoś kota, maść nie ważna, się ufarbuje a on załatwi egzorcystę :o Dzwoniłam dzisiaj do wróżki bo mam znowu ciąg dołowy związanany z domem. Niby do jesieni powinniśmy sprzedać. Niby kupi ktoś z zagranicy. Korzystałam ze sprawdzonej wróżki, ciekawe czy się jej wróżby potwierdzą. Szlag mnie chyba trafi na miejscu niedługo :o Aaa i jest szansa na trzecie dziecko ;) Czas pokaże ;) Zawiruskowanym maluszkom dużo zdrówka!!!! TNKS, Lady--ja równiez podziwiam wasze ściąganie, nienawidzę ściągać pokarmu, poddałabym się na dzień dobry. Ja reguluję ilość pokarmu karmiąc częściej. No i piję jak smok ;) Spadam umyć ciałko i spać, mam dzisiaj mega zgagę, nigdy nie miałam zgagi poza okresem bycia w ciąży :o Czyżby się spełniło moje marzenie?!? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie polozna na początku była 2 razy a tak to widzieliśmy się na szczepienia lub dzwoniła do mnie. A teraz zadzwoniła inna i ma przyjechać na wizytę. Misiaczkowa ją zgage też tylko w ciąży miałam. Więc może coś się u ciebie szykuje? Wczoraj za poleceniem lekarza próbowałam podać małemu mleko enfamil o-lac czy jakoś tak,ale smaku dobre i Kacper się wkurzyl,pluł mlekiem,a potem buziaka zamknął i nie chciał,bo mu niesmakowalo. Dopiero jak zrobiłam z nutramigenem to łaskawie wypił. Czekamy na reakcje. Ostatnio też jest mega marudny, aż nerwy siadają i zaczął raczkowac, a popierdziela jak mały samochodzik,zostawić mogę go już tylko w lozeczku. Och zaczyna się jazda bez trzymanki. Dzisiaj zabrał mi kanapkę że śniadania i aż się popłakał jak mu ją zjadlam. Ok ją mama niedobra. Buziaki i pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT78 a Ty jaki fotelik samoch bedziesz kupowac dla malej jako kolejny? ja nie mam pojecia ktory najlepszy,a tyle jest ich na rynku. babcia daje mi troche czasu dla siebie odkad zajmuje sie mala. dobre to na jakis czas. wczoraj byla straszna pogoda, bardzo niskie cisnienie,mnie bolala glowa i ciagle spac mi sie chcialo,zreszta malej tez.zasnela nawet po 17 na spacerze na siedzaco,co jej sie nie zdarza w spacerowce! dzis skoczymy po wit D do lekarza bo sie koncza,a piekna pogoda sie robi na szczescie. grtauluje tej co w kolejnej ciazy, z jednej strony zazdroszcze z drugiej nie ;);) milego dzionka :) aa moja wciaz na cycu,przez swieta wiecej niz poprzednio, chyba zmiana otoczenia dala sie we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja juz po kawie. slonce piekne swieci wiec dzisiaj bedzie spacer. trzeba korzystac bo od jutra znowu deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł! Misiaczkowa - ożesz w morde, czyżby???????????? a powiem ci, ze mi wróżka Filipa wywróżyła, a ja sie z tego śmiałam jak mi powiedziała, że będzie trzecie dziecko z niespodzianki:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum - no sama nie wiem ktory wybrac. ja mam baze family fix to do niej tylko maxi cosi perl pasuje. ale zastanawiamy sie nad innym tylko zeby tez mial mocowanie iso fix. na razie dalam sobie spokoj bo mala miesci sie spokojnie do nosidelka, a jak sie cieplo zrobi to bez kurtki bedzie jej jeszcze wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia Zapraszam na herbatkę laktacyjną albo melisę bo kawy nie piję. Obawiam się że po kofeinie moje dziecię to by pod sufitem latało :P wypijam kilka melis dziennie a mały 2 min w spokoju nie usiedzi a ponoć maksymalnie 2 można bo dziecko staje się senne. Ja dzisiaj pospałam jak za dobrych czasów aż do 3 a potem do 7 i teraz znowu padł. Śpi mi na rękach a taki cwaniak z niego że tylko do łóżeczka odłożę to zaraz otwiera oczyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no my mamy baze iso fix,to chyba nie jest ta family fix. nie wiem wlasnie czy tylko maxi cosi pasuje do niej.chyba bedzie trzeba raz sie przejsc do sklepui zapytac co pasuje.myslalam nawet o innym foteliku jak rmer,znajomi maja,ale wolalabym zeby pasowalo. moja tez sie miesci jeszcze spokojnie,ale waski jest ten maxi cosi bokiem,wiec np jak jej zaloze gruba kurtke to juz sie nie wcisnie wygodnie.musi byc cos cienkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) Efka ja poprosze laktacyjną :D ps. Jaką pijasz? Skąd w ogóle jesteś? Jak Twoje dziecie ma na imię? Zdradz kilka sekretów :) o Twój wiek nie pytam bo ponoc wszystkie mamy caly czas 18 ;) Misiaczkowa to cudowna wiadomość by była :D ja wciąz trzymam kciukasy :) a ja wczoraj z m ustaliłam, że jak ja do sierpnia schudne a on nie będzie palił - znów rzucił palenie 2 dni temu :o to w sierpniu sobie zrobimy bobo :p bo ja zakładam że tym razem uda się za 1 razem a nie po 3 latach :p Ps. Lady nie ściąga pokarmu - to vilia tu jest takim super hero ;) od początku kobiecina ściąga noc i dzień wstawała i ściągała - medal jej się za to należy albo przynajmniej megga buziak od Bartoliniego :D Amber co z Tobą? Tymkowa przepadła widze :p A moje dziecie też ma nową super ekstra umiejętnoSć... Ma detektor snu :o jak tylko zaśniemy to ona się budzi i krzyczy :o nie pomaranczko - dalej uwazam że zabawa w środku nocy to średni pomysł ;) wczoraj z m poszliśmy spać ok 1:30 - 1:45 a mała obudziła się o 2 :o ja nie wiem jak ona to robi, że zawsze się wybudzi zaraz po tym jak my zaśniemy :o poten na szczescie już spała... Olinka co to za wróżke masz? Misiaczkowa a ja podobno jestem wiedzma :p czy też czarownica i czaruje Ci że doom sprzedacie w maju :p Lady 🌼 jak dietka? Są już postepy? Olinka Ty na dukanie jestes? Mialas mi powiedziec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas położna? A po co? Daj znać co chciała ;) u nas też była raz czy dwa :) Mum mt jak znajdziecie dobry fotelik z możliwością wpięcia do iso fixa to dajcie znać bo ja też szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dzieci.pl/breedingAid,14402159,title,Dziecko-ozylo-po-12-godzinach-w-kostnicy,wychowanie_artykul.html?smgputicaid=6e422 ;) polecam ;) Lady jeszcze Tobie mialam pisać - wczoraj na onecie był artykuł na temat produktów light ;) warto przeczytać ;) generalnie pisali o tym czym się wypełnia to "miejsce" ( np w jogurcie) z którego zabrono tłuszcz :o Czy Wasze dzieci jedzą wafle ryżowe? Są takie z hippa po 7 msc ale wydaja mi się strasznie twarde :o kupowal ktos dzieciom jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - herbatkę pije z herbapolu. Mój synek to Dominik . Podobnie jak Ty jestem ze śląskiego mieszkam w pobliżu Świętego Miasta :) Jest to miasto cudów i złodziei- najwyższe ceny paliw i najniższe zarobki w kraju bo oprócz TRW nie ma żadnego większego zakładu i o prace bardzo trudno. Teraz będe szukać czegoś w okolicach gliwic/Katowic bo tutaj pracować za 1000zł z czego 300 przejeździć mija się z celem. Do tej pory (5 i pół roku) pracowałam na stacji benzynowej ale moja wspaniała kierowniczka, która nie może mieć dzieci nie przedłużyła mi umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, malgoś spi wiec ja za robote sie wzielam, nawet umylam jedno okno;) no i zupek ugotowalam na kurczaku :) tnks- slyszalam o tych produktach light juz gdzies... tak samo coca cola light jest podobno raktotworcza... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)to ja też się udzielę w sprawie tych fotelików bo jeszcze ciągle na etapie zastanawiania się :) ale bardziej zdecydowani jesteśmy (tak na 99%) na tego pallasa http://allegro.pl/fotelik-cybex-pallas-2-fix-kolekcja-2012-8-kol-i2234753304.html tak zachwalają w sklepach i dużo ludzi kupuje. Przymierzaliśmy małego bo jakoś ta półeczka nie koniecznie przekonuje ale jest nawet ok zwłaszcza że jest ona do 15 kg a później już bez. No i dla nas w sklepie powiedzieli że to bzdura że dziecko musi koniecznie samo siedzieć że przy dobrej regulacji siedziska fotelik może bardziej odciążyć kręgosłup niż nosidełko, ale wiadomo co człowiek to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ misiaczkowa olinka łął jak ja wam zazdroszczę tych wróżek!!!! zawsze chcieałam isc ale po pierwsze nie mam sprawdzonej a po drugie ja jestem bardzo sugestywna, na pewno naciągałabym rzeczywistosc pod kątem wróżb. efka co ty chrzanisz z ambitną literaturą- ważne że czytasz cos wiecej niz program tv:-D a saga świetna jest zaczytywałam się w niej swojego czasu zreszta jak i chyba pół Polski pocahontas jak babacia? wyszła juz ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to fajną miałaś kierowniczkę :o szkoda gadać :o w Katowicach myśle dzisiaj jest tak pełno firm, firemek etc że na bank znajdziesz jakąś pracę ;) a czego szukasz? Lady cola rakotwórcza jak większość tych produktów bo słodzona aspartamem ;) a w tych produktach light to chodzilo nawet nie o szkodliwosc tylko o to że nie schudniesz dzięki nim bo zawieraja 30 % mniej tluszczu ale ta "dziura" jest wypelniona innymi kaloriami np węglami właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na tej diecie, no nie wiem zobaczymy, najgorsze ze nie chce mi sie nic gotowac ani nic robic wiec nie wiem co bede jadla:O najlepiej nic ;) Tymkowa znowu na fb , do nas nie zajrzy;) cos tam woli, ostatnio pisala o tatuazu z imieniem swojego Tymka;) A Amber!!!! no wlasnie odezwij sie co slychac , jak nikolka!!?? misiaczkowa- ale na zgage to chyba za wczesnie;) w kazdym razie tez trzymam kciuki:D Ja to jednak wyleczylam sie z 3 dziecka, musze troche odzyć w koncu bo utkne w domu juz na dobre ;) Nie wiem co mam zrobic w wojtkiem po wakacjach bo moze pojsc niedaleko nas do zerowki dla 5latkow a pozniej od razu do pierwszej klasy w tym samym mijescu. Musialabym go zabrac z przedszkola tego co chodzi, z opieki jestem zadowolona w tym przedszkolu, jedyne co mnie denerwuje to ze dzieciaki nic nie robia ani literek nie poznaja ani cyferek a przeciez sa juz w idelanym wieku do tego. Wojtek juz dodawac umie. Mysle ze w zerwoce juz by cos robili bo maja niby przygotowac dzieci do szkoly no i nie musialabym tyle jezdzic z nim a wiadomo paliwo drogie. To tez zaleta bo ta szkola jest rzut beretem, tylko ze to niby wieś ale wlasciwie to sama nei wiem czy w tych czasach to nie zaleta. Jak myslicie? Chyba pojde tam dzis zapytam jak jest w tej zerowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja babcia jedyna która mi została ma chyba początki alzchaimera. nie napisze wam co zrobiła ale pół dnia się smiałam wczoraj a drugie pół ryczec mi sie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka to trzeba pilnowac caly czas, kto sie nia a zajmuje? ta zerowka dla 5latkow to jest w szkole podstawowej u mnie na wsi, hmm bije sie z myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Efka :D ambitna literatura? Heheheheh no fest :D :D :D a co do sagi to mam w domu komplet :) cala moja rodzina to przeczytala - tylko nie ja :) a ponoc to fajne jest :) pamietam jak to "wychodziło" i cala rodzinka czekala na kolejny tom i ustalali kolejnosc czytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszka z rodziną ale wszyscy pracujacy. jak się rozwinie choróbsko to nie wiem. z chęcią bym się nią zajeła ale ja z kolei mieszkam gdzie indziej ale ona do mnie się nie wprowadzi. ok doczytam was dokładnie wieczorem bo jadę właśnie do niej straszne zamieszanie z pakowaniem małego . to do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×