Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

rzeczywiście coś nie tak z kafe, wcześniej to była strona tnks a teraz pokazuje, że mój wpis jest pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi kiełbaski to albo frankfuterki z firmy paruzel ( bez dodatków niechcianych), albo z firmy kania, albo kabanoski z łososia - znajomy je robi (mięsko z łososia, gorczyca) nam Dr mowil żeby dawac już do ciamkania kiełbaski ;) tylko szuakm takichbez glutenu i wszystkich tych "E" ;) takie jak najbardziej naturalne tj do 5 składników :D ( z przyprawami rzecz jasna) i rzadnego mom :p ostatnio szukalam parowek, ale niestety... Wicie że bobaski - paroweczki z zdjeciem dzieciaczkow na opakowaniu co mogloby sugerowac że to paroweczki dla dzieci zawieraja aż 5 % miesa :o a jaki jogurt dajesz? Ja chcialam coś dac, ale nie znalazalm niczego co by się w polowie z cukru nie skladalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja się zapytam o te kiełbaski jak będę na kontroli 26.04 wiesz co no ja daję nestle, hippa i raz bobovitę dawałam tylko właśnie one niestety mają cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mają mase cukru :o zastanawiam się czy nie kupić naturnalnego i nie dać pomieszanego z owocami? Też będzie słodki a bez cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zapytaj pediatry ja nie mam pojęcia czy można takie normalne dawać albo jak chcesz to zapytam grays na fb co do tych jogurtów dla dzieci to ja chyba się nei przyznam pediatrze mojej,że mu daje bo cos czuje, z e mnie opieprzy, skoro ona nie jest zwolenniczka dawania chrupek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie możesz dawac chrupek? To pewnie i kielbasek Ci nie pozwoli :p mój z nabialem kazal czekac ( musze zerknac w ta rozpiske ale chyba do 10 msc) , ale chrupki już dawno mowil żeby dawac :) a kojarzysz ten przepis na budyn? Lady kiedys dawala - nie mogę tego znalezc a chcialam sprobowac :) bo nie mam co z tym jajkiem robic :o i nie daje :p A co dajesz do picia i ile w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jak możesz to zapytaj grays ;) Pocahontas możesz wrzucić linka do Waszego fotelika? Będę bardzo wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona twierdzi, ze to chemia itd ja wczoraj bylam w zwiazku z katarkiem i kaszlem malucha i zapytalam o zoltko i rybke to mi powiedziala, ze zoltko od 10 mca a rybke tez, a jesli juz to swiezego pstraga bo ryby uczulaja takze widze, ze co lekarz to inna opinia zapytam grays o te jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do budyniu to niestety nie pamietam kiedy to bylo pisane ja tez prosze o linki do fotelikow, ktore polecacie chyba musze sie zaczac za czyms rozgladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nam żółtko kazał dawać po 7 msc a mięsko po 6 ( zaczęliśmy rozszerzac diete warzywami po 5 msc) kurde nie po tylko od wszędzie ma być :p już mi się nie chcę zmieniac - w kazdym razie odkad dajemy miesko dajemy też rybke - 2 x w tygodniu... Dostaje sloiczki z hippa ( łosoś i tagiatelle z rybą morską ) albo właśnie te kabanoski... A chrupki sama chemia? Przecierz tam nie ma nic wiecej po za kukurydzą :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady podaj no raz jeszcze przepis na budyn :) Aga_jabi nasz dr generalnie nam taki scheamt ustawil że mala jak będzie miala roczek to już będzie jadla wszystko... Ostatnie co wprowadzamy to kazeine i serwatke czyli nabial generalnie... A kielbaski i chrupki nam mowil że są swietne żeby dziecko się uczylo jesc samo - samo trzyma, samo gryzie, przezuwa itp.... Mała za frankfuterka by nawet z cycka zrezygnowała :D ona się trzęsie jak widzi francki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 30 minut mam pierwszy weekend! Wracam juz po pracy do domu. Do pracy jeżdżę na odcinku Malbork-Gdynia 'komfortowymi' jednostkami elektrycznymi Przewozów Regionalnych. Czas jazdy nieco poniżej 2 godzin. Kiedyś gdy pracowałam w terenie jeździłam najczęściej na trasie do W-wy oczywiście pociągami IC. Przyszły tydzień będzie ciężki. Mały zostanie pierwszy raz z niania. Co do seriali zakochaliśmy sie w mężem ostatnio w 'Grze o tron'. Na HBO jest drugi sezon, 2 my zrezygnowaliśmy ostatnio w tego kanału :( musimy czekać na wydanie DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dlatego nie słucham mojej pediatry tak do końca i daję małemu chrupki, mam kupione słoiczki z hippa z rybka i tak mnie kusi żeby dać małemu a zółtko też dawałam i raz na jakiś czas mu pewnie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm czyli jak wasze nie jedza tyle mleka co mój dziec to on rzeczywiscie duzo je. z tym ze w ogóle tego po nim nie widac, spotkałam się nawet z opiniami ze za chudy:-D ale mnie to zwisa wazne ze je i jest zdrowy. TNKS gdzie te frankfurterki tej firmy kupujesz? Aga155.. ty to chyba pracujesz na kolei bo nikt nie majacy związku z koleją nie zwracałby uwagi czy przewozy regionalne czy interregio czy jakies jeszcze inne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka kamieniarza kupuje w tesco ( ale akurat wczoraj nie było) a kanie mam u siebie sklep firmowy :) Aga15510 na bank się zawodowo wozi :D Moje dziecie się samo przemieszcza pod moja nieobecnosc , ale nie wiem jak :p zostawialam ja na dywanie na brzuszku grajaca na pianinku a jak wrocilam ( nie było mnie pare min bo pranie orgaznizowalam) to byla kilka metrow dalej na pleckach... Turla się? To że się swietnie wycofuje to wiem, ale nie miala się jak wycofac bo za nia byl pałąk z maty - między nogami j miala... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kamieniarza tylko paruzel :p paruzla w tesco :) kamieniarz robi dobry boczek, ale skladu nie znam ;) idealny do parmy :p hbeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 15510
Aga nie słuchaj tego pediatry. Są schematy żywienia niemowląt opracowane przez mądrzejsze głowy. Moja tez kazała mi do końca 6 miesiąca być tylko na piersi, a gdy zapytałam o gluten to dopiero dała schemat żywienia. Mój rybkę juz je od początku 6 miesiąca. Najlepiej lubi z Gerbera. Trzeba podchodzić z rozsądkiem do wszystkiego. Nie dawać od razy kotleta ale tez w druga strone nie przesadzać. Chemia w chrupkach? A gdzie jej nie ma, tam chyba jej najmniej, chyba ze chodziło mu ze moze być z ziaren GMO. W jabłkach i marchewce tez jest. Ziemia jest zanieczyszczona to i plony również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki ;) Dziś piątek 13 i dzień dobroci dla mamusi Martynka dała mi odetchnąć ;) byłyśmy na spacerze i teraz mała próbuje zjeść swoje łóżeczko ;) Nawet obiad mi się udało zrobić,spagetti,m będzie szczęśliwy ;) ;) Ja uwielbiam "Desperatki" mogę je oglądać na okrągło,a serial "Seks w Wielkim mieście" też kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga155w0 zgadzam się z Tobą ;) As ja kiedys nienawidzilam sexu choć nigdy nie widzialam :p uprzedzialam się nie wiedziec czemu ;) a jak obejrzalam kilka odcinkow to się zakochalam ;) pewnie z desperatkami byloby podobnie ale póki co jestem na nie :p Co do tego dnia dobroci to moje też dziś jakies wyjątkowo dobre dla mamy :D nawet się sama chwile bawila :D A co do obiadu to ja dziś zrobilam zeberka... Ale jakie?! Nie skromnie powiem! Nigdy tak dobrych nie jadlam i pewnie nigdy już nie zjem ( poniosla mnie fantazja i sama już nie pamietam co i ile dalam do nich :p ) zaraz tylko wrzuce warzywa na patelnie, zjemy jak m wroci i spadam też z mala na swieze powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS mam niedaleko małe tesco to sie rozejrze czy te kiełabaski i tam są. aga jabi wydaje mi się ze aga 155 ma rację.ta twoja lekarka ma jakies przedpotopowe poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7-8 kaszka ok210 10-jogurcik 12.30-13-obiadek 15-deserek 17-mleko ok 210 20-kaszka Próbowałam dawać Tysi flipsy ale ona nimi rzuca nie wie co z nimi robić ,a ja nie wiem jak ją nauczyć je jeść,macie jakiś sposób? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też spróbujemy z tymi frankfuterkami ;) może małej zasmakują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i stronka moja równo 10 "kartek" po pamietnej 666:-D As ja swojego nie uczyłam, dostał chrupke i od razu władował do otworu gębowego jak równiez i wszystko inne. ( pasjami kradnie mi chusteczki jak go przewijam i je lize cwaniak wybiera moment jak ja mam obie rece zajete.) z tym że rzeczy jadalne bardziej rozróznia i szybciej je sobie do buzi ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka też uwielbia jeść wszystko zwłaszcza to co jadalne tylko z tymi chrupkami i chlebem nie wie co robić lub jej nie smakują bo jak włoży do buzi to ją aż wstrząśnie ;) Moja córcia powiedziała swoje pierwsze słowo "pupa" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As spróbuj Tysi dać do buzki troszke ;) moja dostaje wielkiego chipsa ( kupuje te dlugie) i za 3 min śladu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×