Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

biorę tabletki i NIE jestem w ciąży

Polecane posty

Gość przerażonaME
Cześć mam problem. Brałam plastry, globułki a mój partenr używał prezerwatywy. Dodatkowo kochałam sie w dni niepłodne. A jednak od ok miesiąca nie mam okresu. Chyba jestem w ciaży. Czy to możliwe, że przy tak jednoczesnej antykoncepcji bede miała dziecko. Kochane formowiczki!!! Pomóżcie. Mama mnie zabije mimo tego ze mam juz 16 lat i jestem ustabilizowana emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
ja pier... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilcia ----> Ty zyjesz, gdzie byłaś, gdy Cie nie bylo?? Maju ----> jak sama napisalas od teraz ignorujemy jedną osobę, bo te pyt. tak mnie wyprowadzaja z rownowagi ze przez pol dnia wyzywam sie na biednym mezu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jakie kłótnie :D tylko wontrubki tu brakuje :P mój lekarz powiedział ostatnio, że przy prawidłowym stosowaniu tabsów, nie miał ŻADNEJ pacjentki z ciążą i jeśli mam sie stresować to lepiej nie brać :D czy któraś z Was drogie forumowiczki miała kiedyś (nie mówię o pierwszych opakowaniach, tylko tak w ogole) małe plamienie kilka tabletek przed przerwą? Zdażyło mi się coś takiego po raz pierwszy. Może to być stres albo cokolwiek innego, ale na pewno będzie mi raźniej, jeśli wymienicie się doświadczeniami. Z czego to może wynikać? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestraszyłam się gróźb czarnej dlatego mnie nie było haha o masz wontruba jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *dekomoreno*
Witam kochane dziewczynki. otoz opisze Wam swoja przygode z tabletkami. Zaczelam brac jak mialam 19lat lekarz przepisal mi Diane 35 i tak sobie je bralam przez 3 lata. Pozniej przepisal mi Yasminelle i znow bralam chyba z 2 lata. Teraz mam Yaz od dwoch lat. ogolnie sie super czuje, nie mam zadnych skutkow ubocznych no chyba, ze powiekszony biust co mnie zasmucilo bo i tak mialam niemaly :) Nie raz sie zdarzalo, ze po paru godz zwymiotowalam badz mialam biegunke albo przyjelam tabl po uplywie 14godz. Ale nigdy przez to nie zaszlam w ciaze. Nie mowie, ze ciagle mi sie zdarzalo zapomniec ale raz na pol roku moze cos mi wyskoczylo. U mnie tabl sie sprawdzaja jak do tej pory celujaco. Naprawde nie po to sie trujecie, zeby ciagle schizowac. Ja sie zdecydowalam na tabl dla komfortu psychicznego a nie po to zeby wciaz myslec dostane okres czy nie. Pozdrawiam i naprawde jesli bierzecie regularnie tabletki to nie ma szans zebyscie zaszly w ciaze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilcia -------> chyba zartujesz, taka z Ciebie boi tupa?? hhehe Wontrubka ----> witaj, odkad biore tabsy to nigdy nie zdarzylo mi sie plamic, tak wiec jak Ci nie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiioioioio
a ja biore tabletki od 2 lat i dodatkowo zabezpieczam sie prezerwatywa... bo sie tak tej ciazy boje. dodam ze 2 razy przez te 2 lata zdarzylo sie mojemu chlopakowi we mnie spuscic i w ciazy nie jestem :P a tak bym chciala ta gukme odlozyc :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammellia
Dorgie kolezanki mam pytanie biore tabletki Yasmin od wrzesnia w niedziele 16 stycznia uprawialam sekx do konca wiecie o co chodzi od wczoraj czesto oddaje mocz to oznacza ze jestem w ciazy wczesniej ajkies 3-4 lata temu bralam Microgynon 21 i dopiero po odstawieniu zaszlam w ciaze ale kto wie wszystko sie zmienia czy to mozilwe ze oddawanie moczu moze sie tak szybko pojawic dodam ze nie zapomnialam zadnej tabletki jedynie sponienie wynioslo mnie 3 minuty biore rano o stalej porze stosunek nie byl w czasie 7 dniowej przerwy tylko w czasie brania tabletek nadal je biore bo jeszcze mi sie nie skonczylo opakowanie boje sie zrobilam test wczoraj wiem ze to za wczesnie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak robiłam ----------> masz racje kochana, coś topik umiera, nawet podejrzewam dlaczego hehe. Dziewczyny czy wy wógóle zyjecie?? Wontrubka, wilcia, frania i reszta dziewczyn udzielających sie - odezwijcie się na forum hehe, bo ja sama nie mam co tu robic. Wpadam, czytam i spadam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ja miałabym sie tu udzielac po tym jak mnie zjechałyście.Fakt że już tak nie robię ale nie ze względu na to że mogłabym zajść w ciąże tylko ze względu na zdrowie..teraz uzywam tylko gumki wiec nie mam co sie tu wypowiadać..Co do tabsów uważam że są w zupełności pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
a ja dziś zaczynam kolejne opakowanie. ostatnio obyło się bez schizowania, o dziwo ;d chyba sesja okazala sie bardziej zajmujaca, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania ----> moze nie tyle co zjechalysmy tylko tyle co napisalysmy ze zle robisz. Ja uwazam ze nie masz sie o co obrazac - ale cieszyc sie ze poslychalas nas i nie robisz burzy organizmowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
bezchmurneNiebo widze, że Ty tez Panna Poniedzialkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
mialam na mysli to, ze tez w poniedzialek bierzesz pierwsza :) przynajmniej problemow z liczeniem nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Cerazette!!!
Witajcie dziewuszki!!!Jestem nowa i chciałam się dowiedzieć czy któraś z was bierze cerazetki i nie karmi ja biorę już 8 opakowanie.Jak się po nich czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
no tak bo czego sie spodziewac ;d wszystkie panikary wola wchodzic na tematy, ktore dotycza pomylek, zagrozen, balaganu we lbie itd. u nas nie ma sensacji ;d mialysmy jedna idiotke to sie przestala odzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
a tak przy okazji... brala ktoras z Was czopki diclac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9tka23
moja kolezanka twierdzi ze na tabl zaszla w ciaze jasne boze ryja mnie tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
ja niby jestem spokojna ale z drugiej strony to tylko organizm, ktory moze spłatac figla takze nigdy nie wykluczam, ze to sie moze zdarzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pooooooola
Witam Was dziewczynki ! W Piątek ok 22. wzięłam pierwsza tabletkę z trzeciego opakowania Yasminelle. Po tym w nocy doszło do stosunku z moim chłopakiem z finałem w środku. W sobotę wzięłam prawidłowo tabletkę jednak w niedziele już o niej zapomniałam. (nie wiem jak to się stało, zawsze pamiętam o tak ważnych sprawach) Zapomnianą tabletkę wzięłam dopiero dziś ok 17, teraz czekam do 22 by wziąć tabletkę z dzisiaj. W ulotce przeczytałam,że jeśli zapomniało się tabletki w pierwszym tygodniu i w tydzień przed zapomnianą tabletką odbył się stosunek to istnieje ryzyko ciąży... Czy któraś z Was dziewczynki miała taki sam problem i udało jej się uniknąć ciąży ? Czy myślicie,że ryzyko jest duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×