Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

biorę tabletki i NIE jestem w ciąży

Polecane posty

Wontrubka u mnie obzarstwa nie bylo strasznego bo sie pilnowalam, wkoncu maialam az 3 wigilie heheh Czarna skoncz juz z tymi testami - w ciazy nie jestes :) Ja po anty mam wszytsko jak w zegarku, nawet nie mam schiz hehe. Nie martwie sie ewentualna ciaza, ale wiem ze jak biore regularnie to nie ma praktycznie szans by zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
He, he latwo powiedziec, nie rob testow. Schiza jest i bedzie dopoki okresu nie dostane. W piatek zaczynam przerwe 7 dniowa zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - wiem ze latwo jest powiedziec NIe rob - ale uwierz mi nie bedziesz w ciazy. Tak latwo sie nie zachodzi w ciaze podczas anty, choc to roznie moze byc. Wiem ze okres dostaniesz. Mam nadzieje ze napiszesz na forum :) Ja juz jestem przy 3 tabl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
A ja dzisiaj biorę juz ostatnią tabletkę, od jutra przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Martwi mnie jeszcze jedna sprawa, dzisiaj biore juz 21 tabletke, a juz od kilku dni plamie, a gdzies tak od tygodnia boli mnie brzuch i plecy, co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny czarna72 co za ograniczenie umysłowe u ciebie wystepuje,tłumaczą jak do człowieka madrego a ta dalej swoje ,no jestes w ciąży i urodzisz bliźniaki na stówę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliźniaki ci rosną i dlatego bolą cie plecyhaha ,ktoś kiedys powiedział że blondynki to idiotki a to chyba czarne głupie są hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Wiesz co wiilcia, juz jednej osobie odpowiadalas niemilo, czytalam. Jezeli nie masz nic madrego do powiedzenia, to po prostu nie wypowiadaj sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to ty umiesz czytać jednak??wygladało na to że nie umiesz skoro pisza ci ze nie jestes w ciąży a ty dalej swojehehehehe,mądra to ty nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Buuuuuhhhhhhhaaaaaaa i kto tu wykazuje brak umiejetności czytania ze zrozumumieniem, przeczytaj sobie jeszcze raz moje ostatnie pytanie sylaba po sylabie, czy pytam o ciążę???????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojcie się Wilcia Dlaczego Ty tak dokuczasz?? Mozna spokojnie odpowiedziec a nie od razu obrazac Czarna A ty znowu zaczynasz schizy?? Nie obraz sie na mnie ale jak Ty masz takie schizy i wmiawiasz sobie wrecz ciaze, to po co faszerujesz sie hormonami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
Czarna, ja 3 pierwsze opakowania czulam sie fatalnie. mdlosci, bole brzuszka, zmeczemnie.. ale plamienia nie mialam. jedynie co to podczas przerwy i tez, jak u kolezanki - 4tego dnia dostaje i jakos siodmego sie konczy. moze masz zle dobrane tabletki? albo tak po prostu reagujesz. skoro lekarz nie dal Ci powodu do niepokoju to dlaczego doszukujesz sie "problemu"? :) wrzuc na luz. jak to mowi moj gin - 'bez obaw, Niemca nie ma'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas brania tabletek anty objawy wskazują na ciąże. Ponieważ podczas ich przyjmowania organizm jest w permanentnej ciąży! Mogą byc mdłosci, bóle głowy, sennosc, zmeczenie.. Wszystko co wskazuje na stan błogosławiony. Jednak to krwawienie z odstawienie (podczas prawidłowego stosowania) będzie ZAWSZE przychodziło. Pewnie słyszałyscie historie, ze ciotka brata, szwagra siostry zaszła przy prawidłowym stosowaniu, ale to jedna wielka głupota. Pozdrawiam serdecznie wszystkie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna72 ooo i ze zrozumieniem tez u ciebie kiepsko buahahahhaha ,wyobraź sobie ze moja ostatnia wypowiedź dotyczyła twojego komentarza na mój temat... a nie temat ciąży haha.Co do ciąży przeczytaj uważnie jeszcze raz wypowiedź bezchmurneNiebo ,a jesli nie rozumiesz co ona do ciebie napisała ,proponuje poprosic mamę niech ci przetłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Ok wilcia juz nie komentuje Twoich odpowiedzi, bo nie po to jest to forum. Teraz pytanie z innej beczki. Moja corka ma obecnie grypę jelitową(biegunka), mnie tez cos zaczyna brac, dzisiaj biore 21 tabletke, od jutra przerwa, jak zabezpieczac sie jezeli pojawi sie biegunka i dodam jeszcze ze w tym tygodniu mialam stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo łaa to ty masz dziecko?nie jesteś małolatą?byłabym grzeczniejsza dla ciebie jakbym wiedziała, z szacunku dla starszych... sumie małolaty też miewają dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
ok rozumiem. Biore tabletke o 20 jezeli w ciagu 3 godz od wziecia pojawi sie biegunka, to wziasc druga z drugiego blistra, tak? i zaczac normalnie od jutra 7 dniowa przerwe? Do wilcia: Przestan juz ironizowac, bo to juz nie jest smieszne, jezeli uwazasz ze jestes dowcipna, to sie mylisz, chyba to nie jest tylko moje zdanie. I jak chcesz wiedziec to mam 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak jesli w ciagu 3-4 h wystapi biegunka lub wymiotyn nalezy wziac nast.tabletke..dlatego ja zawsze prosze o wypisanie mi recepty na dodatkowe opakowanie "Tzn -awaryjne" wtedy nie musze sie martwic ze w ktoryms opakowaniu prawidlowym mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znowu zaczynacie?? Ale tak na poważnie czarna to ja sama nie wiedzialam ze masz 2dzieciatek. Zrobilabym tak jak napisalas, wystapi biegunka wziasc tabl, zrobic przerwe 7 dniowa i zaczac kolejne opakowanie Wiecie co dziewczyny, odkad biore anty przez okres prawie 5 lat nigdy nie zdrazylo mi sie abym wymiotowala czy miala biegunke - nawet po najwiekszym przepiciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, mi chyba ze dwa razy ciężko było osądzic czy to "ciężka" biegunka jaka zagraza naszym tabletkom, czy po prostu "luźniejsza" potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje schizy narazie są w uśpieniu, u Was na pewno tez będzie wszystko ok :) boję się tylko, bo jutro sylwester i szykują się rózne atrakcje typu - picie, palenie, sex a rano pewnie kac i pewnie będę sobie wkręcać strasznie mnóstwo mnogich ciąż :D , tym bardziej że dopiero zaczęłam blister z nowego opakowania. Ale wezmę tabletkę po prostu wcześniej i postaram się nie przesadzić z alko i powinno być dobrze ;) do tych które dłużej biorą tabletki - Czy warto wziąć przed imprezą tabsonka, ze dwie godziny wcześniej? (zazwyczaj biorę 18-19 czyli teraz bym wzięła np. o 17...) pozdrawiam i szampańskiej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wontrubka Ja roznie biore, od 15 do 18. Jutro napewno wezme wczesniej, bo wlasnie jutro sylwek - nie planuje pijanstwa ale ....roznie to bywa. Z reguly po przepiciu nie wymiotuje o biegunkach nie wspome, ale.... Ja bym radzila wziac tabletke wczesniej, nic sie nie staje jak wezmiemy powiedzmy 3 godziny wczesniej. Wontrubka nie przejmuj sie ja rowniez zaczelam nowe opakowanie - 4 tabl, a w ulotce pisze ze w 1 tyg jest malo prawdopodobienstwo zajscia w ciaze :) Takze zycze wystrzalowego sylwka PS. Pewnie do jutra nie raz zajrze na topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej byłoby wziąc tabletkę rano ok. godz 10:00 a potem całyy dzień i noc się nie przejmowac. Ja zazwyczaj biorę o 16, jutro chyba też przyjmę ze 2 godz. wczesniej. Chyba i tak mamy komfort :) niektóre Panie wystrzegające się ciąży i nie zażywające anty, mogą rano się martwic po niepamiętanym lub niezabezpieczonym stosunku. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Hej, a co tu tak cicho:) chyba dziewczyny robią się na bóstwo:) u mnie dzis pierwszy dzien przerwy, schiza dalej jest:) i WSZYSTKIM ZYCZĘ SZCZĘLIWEGO NOWEGO ROKU I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO BIAŁEGO RANA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho bo wszystkie sie szykuja.... Hehe ja ide sie kapac, potem wloski prostowac :) tabletka juz zazyta o 15 wiec luz, napewno sie wchlonila. Szczesliwego Nowego Roku Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna72 śmieszna to ty jestes a nie moje wypowiedzi...w tym wieku i taka cie... jestes-śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×