Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

biorę tabletki i NIE jestem w ciąży

Polecane posty

Oj Wilcia zaczynasz znowu w nowym roku?? Cieszcie sie nowym 2011 rokiem, a nie dogadujcie sobie kchane :) Wilcia moge wiedziec ile masz lat?? Ja mam 24 i jestem mezatka z prawie 2 letnim stazem :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Hej dziewczyny, ja dzisiaj umieram. 2 dzien przerwy u mnie i cisza, ale kochalam sie dzisiaj ze swoim facetem i po stosunku pojawila sie krew, ale tylko na chwile, no i ja juz schiza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytnie o Yaz, przyjelam dokladnie trzy tabletki Yaz i mam bardzo mocno wydety brzuch ..co to moze oznaczac??? @jeszcze trwa ale sa to koncowki z regoly @ mam bardzo krotkie do 4dni potem to juz sa same resztki, no i nigdy nie mialam takiego twardego i wydetego brzucha... zaznaczam ze sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne Pomoze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Hej dziewczyny. Dzisiaj 3 dzien przerwy, cos mnie tam na dole boli, ale cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jak będziesz tak schizowała to organizm będzie Ci robił psikusy i krwawienie się nie pojawi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna z reguly kazda z kobiet dostje krwawienie w 4 dniu przerwy Wiec prosze Cie nie schizuj... A nawet jak bys wpadal to chyba bys sie cieszyla co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Nie, nie cieszylabym sie!!!!!!!!!!!!!!!! nawey nie biore takiej opcji pod uwage!!!!!!!!!! cos sie chyba zaczyna bo zaczynam plamic i na papierze jest krew, a moze byc tez tak, ze moze pojawic sie tylko plamienie przy tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna72 - oczywiscie, że może być tylko plamienie! ja w dwa opakowania miałam tylko plamienie i umierałam po prostu ze strachu. Ale wszystko jest ok. jak po sylwestrze? ja tabsona wzięłam jakos o 17 przed sylwestrem. Straaasznie się napiłam, ale nie wymiotowałam... Mam nadzieję, że będzie dobrze... A jak tam u Was dziewczyny? aa i jeszcze taki problem, trochę nie w temacie, ale może któraś z Was zna odpowiedź. Po raz pierwszy kochałam się z TŻ na boku. Od tego czasu (2 dni) odczuwam pieczenie cewki moczowej i przy oddawaniu moczu... Czytałam gdzieś, że to może występować własnie po pozycjach kiedy penis uciska pęcherz... możliwe? pozdrawiam serdecznie i noworocznie :) właśnie Wilcia, ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze pytanie do BezchmurneNiebo :P napisalas, że u Ciebie w ulotce jest napisane że najmniejsze prawdopodobieństwo jest w pierwszym tygodniu... ale przecież jesli się zapomni tabletki z pierwszego tygodnia to ryzyko jest właśnie największe... A owulacja (która nie występuje w czasie brania tabsów, ale jeśli by się zdarzyła) jest w ogóle w połowie cyklu, więc przypada na drugi tydzień... :| Jak to jest? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mam wrażenie ze czarna72 to jakaś krety..a albo jaja sobie robi po prostu z tymi schizami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja normalnie przypada w połowie cyklu, a jak sie bierze tabletki i coś by sie stało, że owulacja by się odblokowała i wystąpiła to to może sie stać w każdy dzień, nie koniecznie w połowie cyklu zapomnienie tabletki w 2 tyg jest najbezpieczniejsze bo: zapomnienie w 1 tygodniu to spadek hormonów zaraz po 7 dniowej przerwie w której też był spadek, a w 3 tyg to spadek hormonów przed przerwą - czyli jak już zapominać to najlepiej w 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki moniak, a najlepiej wcale nie zapominać , to wtedy będzie się miało o połowę schiz mniej, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to naprawdę jest możliwe, ja biorę tabletki 2,5 roku i nawet sobie budzika ani przypomnienia nie nastawiam i ani razu nie zapomniałam, w ogole ja to juz sie nie podniecam tak tymi tabsami wiem, ze jak biore to w ciążę nie zajdę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak uwielbiam takie rzeczowe i racjonalne osoby jak Ty ;) sama niestety do nich nie należę, więc MUSZĘ zapytać - ufasz tylko tabletkom? Czy dodatkowo prezerwatywa/ stosunek przerywany/ abstynecja w jakieś magiczne dni ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same tabletki, żadnych gumek (za wyjątkiem czasu jak np. biorę antybiotyk osłabiający działanie czy coś) ani abstynencji, gumki i seks do konca, jak mówię - od 2,5 roku i jakoś w ciążę nie zaszlam bo po prostu tabletki są skuteczne i tyle. mój ginekolog powiedział mi kiedyś, że jak się bierze dobrze tabletki, żadnej sie nie zapomni to nie ma opcji po prostu zajść w ciążę, producent musi napisać, że skuteczność jest 99% bo jakby napisał, że 100% to by go zalały pozwy o odszkodowanie od zaciążonych bo przecież że źle brały tabletki to im nikt nie udowodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! i w końcu ktoś mądry w 100% w tym temacie się wypowiedział,oczywiście mam na mysli- monie- no ale mniej mądre takie jak czarna 72 dalej będą schizowały ,do takich nic nie dociera hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wontrupka odpwoiedama na Twoje pytanie. Zawsze istnieje mozliwosc wpadki przy pominieciu jednej tabletki anty. Pisalam gdzies wyzej co sie dzieje po pominieciu tabletki w kazdym z 3 tyg. CYTAT TWOJ "aa i jeszcze taki problem, trochę nie w temacie, ale może któraś z Was zna odpowiedź. Po raz pierwszy kochałam się z TŻ na boku. Od tego czasu (2 dni) odczuwam pieczenie cewki moczowej i przy oddawaniu moczu... Czytałam gdzieś, że to może występować własnie po pozycjach kiedy penis uciska pęcherz... możliwe? " - mysle ze moze byc To zwiazane ze stanem zapalnym, ale w sumie tez jest mozliwe z tym co sama zauwazylas. Raz tak mialam, a kolejne razy jak mi sie zdarzaly to mialam stany zapalne. Moiak Ja rowniez mam zakodowane w glowie ze mam wziac tabletke. Na poczatku stosowanlam przypomnienie w komorce, ale teraz jest mi ono zbedne Wontrubka Faktycznie najlepiej nie zapominac tabletek to nie bedzie problemow ze schizami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Wiesz co wilcia odpier......... ty sie ode mnie i wyloguj sie z tego forum, bo tylko wszytskim uprzykrzasz zycie swoim istnieniem, kazdej kobiecie prawie na kazdym poscie(sprawdzalam) odpowiadasz zle lub sie wysmiewasz, spadaj!!!!!!!!!!!! i ostrzegam cie po raz ostatni, jeszcze raz wyzwiesz mnie od kretynek, to znajde cie po IP kompa i pozwe do sadu!!! Nie mysl sobie ze jestes anonimowa, bo tak nie jest. Mam mozliwosci sprawdzenia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:D fajny temat , pochwalam hehe, swoista grupa wsparcia?:P biorę dopiero drugie opakowanie YAZ, już po 7 tabletkach "sfinalizowaliśmy" z chłopakiem w środku więc schizy były, ale okres przyszedł:) aaaa, i polecam asekurelle, u mnie zwiększyła libido więc jeśli któraś ma z tym problem:) i też mam noworoczne postanowienie, zero paniki haha :D trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misialdziunia :) takie założenie ma ten temat - grupa wsparcia dla schizowiczek ;) ja już złamałam swoje postanowienie :( Oto moje wątpliwości : - niby alkohol nie wpływa na antykoncepcję ale gdzieś słyszałam, że może rozrzedzać tabletkę... chodzi mi oczywiście o ogromne picie (ale bez wymiotowania, dzięki bogu) na sylwestrze oraz kaca giganta na następny dzień... :( - poklociłam się strasznie z TŻ i przed 3 dni mało jadłam, mało spałam, dużo płakałam - dużo stresu krótko mówiąc - czy to może jakoś wpłynąć na skuteczność antykonc? - no i jeszcze głupia koleżanka wmówiłam mi że jajeczko może się uwolnić zawsze i to wcale nie jest tak że one chronią zawsze i wszędzie... Prosiłabym Was o jakieś przykłady z życia wzięte, że wszystko jest ok... pytania jak zwykle z cyklu "dziecko nie powinno uprawiać seksu" :P ale muszę je zadać, bo mam SCHIZY, takie wielkie i obrzydliwe schizy.. a tego chciałabym bardzo uniknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi lepiej, jestem w lepszej formie :P i w związku z tym nabrałam rozumu :P jednorazowy stres na pewno nie wpływa, bo gdyby tak było to 1) stałoby o tym w ulotce 2) nie byłby to uniwersalny lek dla większości kobiet alkohol nie osłabia działania, jednorazowa impreza nic tabsom nie zaszkodzi (chyba że wystąpiły wymioty ale to inna bajka), co najwyżej tabletka może wpływać na zwolniony metabolizm alkoholu, przez co alkohol działa dłużej i silniej tak tak tak drogie koleżanki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wontrubko,ja brałam tabletki antykon.ok 2,5 roku i nie zaszłam w ciąże.Pomimo że zdarzyło mi się pominąć tabletkę i szczerze mówiąc nie obawiałam się ciąży,no może ciut ciut obawiałam się wtedy gdy zapomniałam o tabletce.Teraz nie mogę przyjmować żadnych bo narozrabiały w moim organizmie tabletki na powiększenie piersi(odradzam dziewczyny takie cuda)ale jak wszystko wróci do normy to znowu będę przyjmowała tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Hej dziewczyny!!!! U mnie okres pojawil sie w 3 dniu przerwy:) i trwa nadal, jest juz bardziej skapy, ale jest, a brzuch mnie boli ze masakra. Mimo wszystko wbijam sobie do glowy, ze ciaza i tak moze byc, Boze ja zwariuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carna Scizujesz nawet podczas okresu?? Bez szalenstwa kochana, nie zajdziesz w ciaze podczas brania regularnie tabletek. Wez sobie to do glowy, albo naprawde przestan sie truc hormonami. Troche wspolczuje Twojemu husband :) hehe A tak na powaznie zaufaj im wkoncu i przestan schizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carna Scizujesz nawet podczas okresu?? Bez szalenstwa kochana, nie zajdziesz w ciaze podczas brania regularnie tabletek. Wez sobie to do glowy, albo naprawde przestan sie truc hormonami. Troche wspolczuje Twojemu husband :) hehe A tak na powaznie zaufaj im wkoncu i przestan schizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna72 przecież ty nie masz żadnej przyjemności z seksu i twój mąż też,jeśli się tak boisz ciąży ,jeśli można zapytać ile masz lat?czy 72 przy twoim pseudonimie to twój rok urodzenia??nie wiem ,może wcześniej podawałaś wiek ,aczkolwiek ja nie zaglądałam na wcześniejsze wypowiedzi i dlatego pytam, A tak poza tematem szkoda że ja nie mogę brać tabsów-(,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×