Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

biorę tabletki i NIE jestem w ciąży

Polecane posty

Gość Widzi_noc
Hej dziewczyny, mam pytanie. Biorę harmonet już przeszlo 5 lat, nie zdarzyło mi sie jeszcze zapomnieć tableki. Teraz jestem w 3 dniu drugiego tygodnia i mam dziwne objawy, bolą mnie piersi, kłuje w brzuchu i jest mi słabo, mam też jakby uderzenia gorąca. Krwawienie z odstawienia miałam normalne, tzn 3 dzień po zkończeniu ostatniego opakowania miałam 3 dni 'okresu'. Zrobiłam dzisiaj test i wyszlam mi jedna kreska, ale na środku a nie u góry, jak było napisane w instrukcji. Któraś z was miala podobne objawy, może to skutek jakiegoś osłabienia organizmu? Pytam bo jestem na wyjeżdzie za granicą i nie chce tu iść do lekarza ze względu na koszty, a że test wyszedł dziwnie to się strasznie denerwuję. Dodam, że współżyję z chłopakiem regularnie, 1-2 razy dziennie. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0493222
Ja mam inne pytanie. W czasie przerwy byłam trochę przeziębiona, i zażywałam tabletki na przeziębienie zawierające paracetamol, jednak nie brałam aż takiej ilości aby to mogło (chyba) obniżyć skuteczności anty. Bo jak wiem paracetamol obniża anty powyżej 3g czyli musiałabym zażyć gdzieś ok. 5 takich tabletek żeby mogło to obniżyć skuteczność antykoncepcji. Przynajmniej tak wyczytałam. I teraz nie wiem co robić, bo chciałabym normalnie kochać się z chłopakiem, ale trochę się obawiam. A gumki niestety nie wchodzą w grę. Doradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0493222
Ja mam inne pytanie. W czasie przerwy byłam przeziębiona i zażywałam tabletki z paracetamolem. Jednak nie brałam ich aż w takiej ilości aby mogły obniżać skuteczność anty. Bo podobno paracetamol obniża skuteczność antykoncepcji powyżej 3g, czyli ok 5 tabletek, przynajmniej tak wyczytałam. Chciałabym normalnie kochać się z chłopakiem, ale trochę się obawiam...Gumki nie za bardzo wchodzą w grę niestety. Może Wy coś doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0493222
Sorry, że dwa razy to samo napisałam, ale coś zacięła mi się strona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzi Noc Troche dziwne masz te objawy, ale mysle ze nie sa one zwaizane z ewentualna ciaza. Co do testu to nie raz mi wyszla kreska tam gdzie powinna. Jakbys doczytala to bys wiedziala ze taki test jest juz nie wazny i trzeba kupic nowy. Pozdzrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0493222
bezchmurneNiebo a dlaczego na moim miejscu odczekałabyś ze współżyciem 5 dni a nie na przykład 7 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Bo wynika ze z Twojej dawki paracetamolu nie ma mozliwosci wpadki, gdyż sama zauwazylas wzielas taka ktora byla dopuszczalna. Ale dla Swietego spokoju odczekalabym te 5 dni. Lub jak wolisz 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Hej dziewczyny, a czy mozna brac tabletki apap i czy on obniza skutecznosc tabsow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Jeszcze jedno pytanie, czy stres ma jakis wplyw na antykoncepcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0493222
czarna72---> Apap zawiera paracetamol, ja też sie zastanawiam nad tym. Chyba w rozsądnych dawkach nie wpływa na skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Tak , ale w spisie lekow obnizajacych skutecznosc apapu nie ma. A jak jest z clotrimazolem w kremie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarn Apap nie obniża skuteczności anty - chyba ze przekroczysz zalecaną dawkę. Co do kremu to napewno nie obniza skuteczności anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
a ja odkad urodziłam syna nie biorę tabletek i nie jestem w ciazy nigdy nie stosowałam zadnej antykoncepcji u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
A zalecana dawka apapu, to ile? bo ja wzielam 2 tabletki w ciagu tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wcale nie tak latwo o wpadke teraz ja to wiem! @ przyszedl z jednodniowym opoznieniem ale jest:) nie schizujcie nie ma sensu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Hej dziewczyny. Powiedzcie mi, czy mozna przyjmowac magnez i inne witaminy normalnie bez obawy o obnizenie skutecznosci anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka schiza
nie przesadzacie z tymi apapami i (przykładowo) magnezem? bo to juz troszke smieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Hej. Dzisiaj bylam u stomatologa, pani doktor zatrula mi zeba na 2 tygodnie. Trutka jest ze znieczuleniem i moje pytanie, jak to teraz bedzie ze skutecznoscia anty? Prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co czarna zaczynasz mnie wkurzac swoimi durnymi pytaniami. Bo one nie są mądre, tylko wrecz beznaczejne. Szkoda ze masz kolo 30 i dwojke dzieci, a jestes tak malo doswiadczona ze o matko. Podejrzewam ze zadna 16 latka nie zadała by takich pytan jak Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak czytam wypowiedzi czarnej to sądze że ona sobie żarty robi od samego początku.Trzeba jej pytania zignorować i tyle. Muszę niestety stwierdzić że wilcia miała troche racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż napewno wilcia miala poczesci racje, ale chciałam aby rozmowa była kultura a tu prosze.... Dzis to mnie Maju wypowiedz czarnej wyprowadzila z rownowagi tak ze musialam to pokazac mezowi....Moj mąż znał wszystkie odpwoiedzi na pyt. Czarnej. A baba prawie 40 letnie ( sadzac po nicku czarna72 ), majaca dwojke dzieci, nie zna odpwoiedzi na takie pyt. Smiech na sali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
Chcialam sie tylko upewnic, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×