Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharina_83

PORÓD-KRAKÓW-GDZIE?

Polecane posty

Witam Dziewczyny, Chciałabym się zapisac do szkoly rodzenia przy szpitalu w którym będę rodzila i tu mam dylemat. Szczerze mówiąc to zastanawiam się nad Ujastkiem, na Siemiradzkiego, ostatnio koleżanka polecała Żeromskiego. Myślałam też o Kopernika ale troche mnie przerażają złe opinie dotyczące warunków. PROSZĘ POMÓŻCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolka2011
Ujastek polecam gorąco. Sama nie rodziłam ale wszystkie moje siostry i kolezaki tam rodziły. Jak w hotelu :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia2010
8 miesięcy temu rodziłam w Narutowiczu i jestem niesłychanie zadowolona.Położną miałam wspaniałą.Ogólnie poród bez najmniejszej traumy:).Mąż był cały czas przy mnie.Do tego opieka po porodzie nie najgorsza.A Twój lekarz prowadzący w jakim szpitalu pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chodzę do lekarza który nie pracuje w żadnym szpitalu w krakowie. ale chcialabym sobie "wynajac" polozna taka dla siebie, tylko nie wiem czy wszedzie jest taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka krakowa
to ze starych wątków poczytaj o MSWiA, to najlepszy szpital pod słońcem i nie trzeba za nic płacić. 09:28 dziewczyny nie zastanawiajcie się w ogóle tylko pędźcie rodzić do MSWiA na Galla. Jeżeli rodzic tylko tam, super położne , super lekarze, salowe dosłownie każda osoba uśmiechnięta pomocna. Wspominam bardzo miło poród. Możecie tam sobie wczesniej pojechać i zobaczyć wszystko, połozna oprowadzi Was po salach pokaże jakie warunki itp itd!! Polecam z całego serca 22:11 MSWia Galla dziewczyny polecam jak najbardziej!!!!!!!!!! Miła atmosfera kobieta nie czuje się intruzem, w każdej chwili można liczyć na pomoc położnej, super opieka nad mamą i dzidziusiem . Tam wszyscy z personelu są przyjaźnie nastawieni do znajdujących się na oddziale pacjętek. Co najważniejsze codziennie rano po obchodzie pediatra na bieżąco informuje o stanie zdrowia dziecka. Sale są malutkie i przytulne, ogólnie oddział czyściutki. Mam porównanie z Narutowiczem gdzie rodziłam pierwsze dziecko nie było tam źle ale bez porównania z MSWiA. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama25
miesiąc temu miałam cc na ujastku - więc niemowe za bardzo mówić o porodzie naturalnym ale napisze ci że szpital ogólnie super warunki, sale do porodu 1 osobowe, naprawde w porządku, znieczulenie dają bez problemu itd - ale sporym minusem jest to że dostajesz dziecko i nikt niemówi ci co "masz z nim robić" - ja niemiałam pojęcia a przynieśli mi go i niewiele się interesowali jak sobie daje rady - także jak chcesz tam rodzić to wcześniej wyucz się o dziecku - jak karmić, przebierac, przewijać i wogóle co z nim robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z jednej strony to fajnie miec dziecko przy sobie ale z drugiej jak sie nic nie wie i jest sie obolałym... a bralyscie znieczulenie???? polecacie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia2010
Nie brałam znieczulenia nawet nie chciałabym.Fakt faktem poród miałam dość szybki i generalnie nie męczyłam się bardzo. Myślę że jeśli kobieta bardzo się męczy i poród trwa wiele godzin to powinna wziąć znieczulenie z tym że słyszałam taką opinię że zzo wydłuża poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w rydygierze rodzilam
6 tygodni temu ale nie polecam bo bylo strasznie ciasno, za duzo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mama Kraków
Ja rodziłam 2 tygodnie temu w Żeromskim, i gooorąco polecam, nie opłacałam położnej a mimo to miałam ją tlko dla siebie, warunki na sali porodowej super, ze znieczuleniem tez nie bylo problemu, rodziłam baaardzo długo ale pomoc miałam naprawde wielka. Pielegniarki na sali poporodowej super, każda miła,a odział noworodkowy wspaniały, zajmują sie dzieckiem bardzo szczegołowo. Więc ogromnie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie leze na patologii w Ujastku, i w czwartek bede miala cc. Do teraz jestem bardzo zadowolona z opieki, dziewczyny ktore tu poznałam i juz sa po porodzie tez mocno sobie chwalą. Tak wiec polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia87
ja tez za niedługo bede rodzic i też mam dylemat pomiędzy Kopernikiem a Narutowicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że w każdym szpitalu trafi sie na coś zlego i dobrego.No a na kopernika jakby nie patrzec to maja chyba najlepsze warunki jeżeli by się coś działo z dzieckiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna!!
Byłam kiedyś w Koperniku na badaniach i moja noga w życiu juz tam nie postanie!! to jest jak rzeźnia nie spotakałm się z ani jedną dobrą opinią nt tego szpitala wszyscy są tam tak wredni że jest to dla mnie nie wiarygodne!! Ja również polecam szpital MSWiA rodząc tam czułam się dosłownie jak w domu, wszyscy mili, chetni do pomocy jak rodzic tylko tam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice___
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1358654765.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1358654786.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1358654833.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1358654844.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1358654900.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×