Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysły s

Pomysły na tanie prezenty

Polecane posty

najlepeij to mieć konto na fb i obserwować promocje, cały czas aktualne są umieszczane i można kupic fajny, tani prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię głównie praktycznie prezenty, więc sama staram się też takimi obdarowywać innych. wydaje mi sie, ze nierzadko sto razy lepszą opcją na upominek bedzie nowy pendrive niż pióro z grawerem czy pamiątkowy bibelot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się z Tobą zgodzę, ja tez jestem za praktyką, dlatego dzieciom na przykład na prezent nie kupuję książek, a raczej zabawki, dorosłym coś do domu czy samochodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie szału nie robi!! a co do rowerków dla dzieci, nie wiecie gdzie można tanio kupić ten bez pedałów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz może jakiej firmy tam są i jaki przedział cenowy?? nie wiem czy dziś zdążę podjechać do blue city, a nie chciałabym też na darmo jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, wiem ze sa tam rowerki ale w jakich cenach to nie za bardzo, na pewno beda w dobrej cenie, jak wszystko w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie najlepszy dla mnie jest Toys R us, ale nie zawsze mam kiedy tam pojechac, a szkoda, bo asortyment maja tam najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej chodzi mi o to, że jedno i drugie to nie ta liga.... a co do dostępnego asortymentu to faktycznie jest ogromy i na plus że wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Toys r us są zabawki z lego czy barbie, które są produkowane tylko dla nich, dla mnie to jest argument, bo mam jedną "kolekcjonerke barbie" w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toys to pomysł na tani dobry i oryginalny prezent dla dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×