Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Ja nie piszę o zauroczeniu. nie mam 15 lat i potrafię odróżnić jedno od drugiego. Zauroczenie zresztą nie boli. "Zrobiłam Ci cos złego ,że mnie krytykujesz?" A zrobiłaś coś dobrego abym musiał Cię pochwalić? "Czy brak spacji po kropce to jest zbrodnia?" Nie, tylko wygląda jakby kogoś nie było stać na pełną klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker nie oczekuję od Ciebie pochwały, bo nie jest mi potrzebna. Nikomu nie pszeszkadza to ,czy po kropce jest spacja czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To ,że nie byłam zakochana, to nie jest zadna dewiacja." "O ile w twoim wieku ktoś nie mieszka na pustyni to jest. Można powiedzieć, że brak Ci tego co w większym stopniu niż ruchomy kciuk odróżnia nas od dzikich zwierząt." Gdy się zastanawiam nad moimi związkami, to nie jestem przekonany, czy byłem zakochany. W jednym na pewno nie. W drugim nie wiem. Nie mam pojęcia, jak wygląda zakochanie, znam tylko wyświechtane romansidła literackie - nawet jeśli to wielkie dzieła. Tam zawsze są fajerwerki, stada motyli w brzuchu i tak dalej. Ja tęskniłem, chciałem wracać do E., gdy była daleko. Źle się czułem, gdy się rozjeżdżaliśmy. I gdzieś tam długo tliła się pustka /i tli chyba nadal/ po rozstaniu. Ale nie wiem, czy to było zakochanie. "Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?" Ale do sedna. Gdyby w toku wymądrzania się uznać, że nie była to miłość, czy tak trudno doszukać się par, gdzie tej miłości nigdy nie było? Moim zdaniem bardzo łatwo. To, że powszechnie ludzie łączą się w pary, nie znaczy, że byli choć raz zakochani. Więc być może zdziwił byś się, jak dużo jest owych "dewiantów" :P A tak poza tym. Czy jest jakiś obowiązek zakochiwać się? Czy bez tego nie można równie świetnie żyć, jeśli potrafi się w tym życiu odnaleźć "swój kawałek"? Moim zdaniem można. Choć w sumie raczej wątpię, żeby taka osoba trafiła na ten topik. Bo tu głównie samotność w znaczeniu brak uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A nie wiecie co się dzieje z Ecrivainem? Nie widać go tutaj od jakiegoś czasu. " Ot nie miałem nic do powiedzenia. Do tego sporo pracowałem. I zacząłem się wkręcać w grafikę 3D. Bo rysowanie mnie trochę pokonało. 3D bardziej mi leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablaablablaa
'A zrobiłaś coś dobrego abym musiał Cię pochwalić?' coz za buta! aaaa przeciez to darker i jego przerosniete ego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kogo dzis jeszcze nie witalem :) Zosiu nie przejmuj sie jakims Darkerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie:) Nie wiem dlaczego tak sie co niektórzy na mnie uwzięli, przecież nie zrobiłam im nic złego. Czepiają sie nawet spacji po kropce,jakby to była najwazniejsza rzecz na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie coraz lepiej sobie radzisz z rysunkiem?" W ogóle sobie nie radzę. :P Zająłem się grafiką trójwymiarową. To mi lepiej leży, bo modelowanie bliższe jest nauce, technice niż sztuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde myslalem ze sobie pogadam dzis z kims jeszcze ale widze ze juz wszyscy spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zosiu :) Ja moze przespalem 3 godziny ostatniej nocy i juz jestem strasznie zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie moglem zasnac? :) Czulem sie fatalnie fizycznie jak i psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie jak minal dzien? :) Mam nadzieje ze bez przykrych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze.Niedawno wróciłam z pracy i skończyłam jeść obiad. Obyło sie bez przykrych niespodzianek, chociaz gdyby nawet były, to i tak jestem optymistycznie nastawiona do życia, że byłyby przykre pewnie na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×