Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Za duże wymagania? chyba żartujesz ? A Ty nie chcesz byc z kimś, kto poważnie traktuje małżeństwo i przysięgę? Z kimś kto Ciebie nie zostawi, bo pojawią się problemy? Ale skoro to jest za dużo, to chyba faktycznie dam sobie spokój. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymagania normalne , takie np. jak ja mialem bo jaki jest inaczej sens małżeństwa ? ...co to jakis kontrakt ...oparty o jakieś tymczasowe przeżycie powiedzmy paru lat ;) ? obecnie słowo małżeństwo , zastępuje się słówkiem ...związek ...takim swobodniejszym słówkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym żarcie jest trochę prawdy. W czasach ,gdy rozwody są na porządku dziennym, ludzie nie zawsze szanują małżeństwo, bo przecież ,jakby co,to można się rozwieść. :( Mam świadomość tego ,że " odszukanie" takiego człowieka, który myśli podobnie,jak ja, nie będzie łatwe, a nawet oże mi się to nie udać. :( Miłego wieczorku i dobrej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
ja tez chcialabym znalezc takiego czlowieka, ktory darzylby mnie miloscia taka bezwzgledna i bezinteresowna, dla ktorej nie straszne by byly zadne przeszkody, ale sama nie wierze w to , co mowie , bo zdaje sobie sprawe z tego, ze dzis juz chyba nie ma takich wartosci :( Wyssany- a tak nawiasem to co u Ciebie? czy cos sie zmienilo w kwestii uczuc, czy nadal jestes samotnym okretem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz chyba zbyt pozna pora zebym napisal cos sensownego wiec... Trzymajcie sie tam, ja a co fajnie ze zaczelas zagladac tu czesciej :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
17-latku Ty raczej nie masz problemow z sensowna wypowiedzia i nie zalezy to od pory :) a tak poza tym - dziekuje :) jak tam wakacje? p.s.- ja zawsze zagladam , ale nie zawsze sie udzielam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje slabo sie rozpoczely cos. Ciagle burze u mnie :( A teraz pada bez przerwy od 5 rano... Dzis jestem umowiony z kolega na kilka browarow wiec mam nadzieje, ze sie rozpogodzi troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
no pogaoda nie za ciekawa, mialo byc upalnie tak jak lubie:) a nie jest zbyt cieplo :O ale na browary to nie musi byc ladnej pogody :) ja dzis jade na koncert, wiec taka mala odskocznia od mojego szarego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
napewno w odmiennym stylu niz Twoj ;) pomiedzy twoimi upodobaniami muzycznymi a moimi jest przepasc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
dzieki 17-latku , ale dla mnie to nie jest spokojna muzyka :) tylko mroczna, ja wole lekka i wesola, wprowadzajaca w dobry nastroj, taka jak Ty proponujesz wpedzilaby mnie w jeszcze wiekszego dola ale odwdzieczyc sie nalezy wiec to cos z mojego gatunku: http://www.youtube.com/watch?v=SXtSCOYUGys&feature=fvsr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie we dwoje latami w miłości , czy nawet przyjażni i tolerancji staje się coraz bardziej 'sztuką ' z racji wpływu świata , słabości psychicznej , proponowanych pokus , łatwiejszych wyjść , zabawy , chwilowych przyjemności oraz coraz różniejszych nałogów wyjaławiających i niszczących wszystko zagrożeń jest wiecej niż kiedyś , wymagań także ..al udzie są coraz słabsi , a niby 'mądrzejsi ' co u mnie ? pamiętasz panno M . - zadurzyłem się wtedy w Padme ...i jakoś nie mogą , tak sobie na luziku patrzeć ..i szukać , bez pewnego oglądania się śmieszne , co ? , zresztą wiedziałem , że tak będzie :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witam :) nareszcie moge powiedziec, ze bawilam sie super i impreza sie udala, jednak bardzo wiele zalezy od twoarzystwa, a udalo sie zebrac fajna ekipe :) Wyssany :cos tam kojarze, ale niwiele. Czy Owa Padme to nie zauroczenie internetowe?? jesli tak to szczerze sie dziwie, ze to az tak silne u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
dziekuje Zosi i wzajemnie :) moj weekend nie bedzie zbyt lekki i przyjemny, poniewaz czekaja mnie dwa egzaminy a uczyc mi sie za cholere nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie wolne mam tak , właśnie niespodziewane i zbyt mocne :) powinnać kojarzyć , ale widzę że z Tobą nie było najciekawiej ostatnio skoro nie kojarzysz jak tam w nowej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
wyssany ze mna caly czas nie jest za ciekawie, przy stanach depresyjnych wystepuja problemy z pamiecia i koncentracja, Ty natomiast nie jestes zbyt mily..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
a praca- bez rewelacji, nie jest to szczyt moich marzen, ale..glowa muru nie przebije, zbyt male umiejetnosci i kwalifikacje,aby zajac sie czyms ambitniejszym ;), aczkolwiek jest bez porownania lepiej niz w poprzednim obozie pracy-brrrrrrrrrrrrrrrr p.s. a jesli to "uczucie"(chyba moge tak nazwac?) z poprzedniego topiku to zbyt dalekie czasy, abym pamietala,pamietam tylko obiecany rejs po szuwarach z ...(myśli) zapomnialam :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co na pewno dasz rade, tylko sie zmotywuj jakos :) Co to za fajne towarzystwo na tym koncercie bylo, z kim tam bylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra już . ..nie będę Cię dręczyl już jakimiś obcymi , odległymi wspomieniami wrzuciłem coś bliskiego mi :) tak , że tylko myslenie pozytywne i tyko pozytywne : czyli inni mają gorzej niż my czyli np. : 17latek , bo nie ma jeszcze matury czujna , gdyż ma parę latek więcej zosia , bo chce kochającego, fajnego kawalera mając jeszcze więcej niż czujna wyssany , gdyż jako najstarszy zawsze marzy o niebieskich migdałach , a nie powiedzmy o 'statecznych wdowach ' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
...i ja a co- bo jest nabardziej zagubiona ze wszystkich :P ojj Wyssany z tym wiekiem co do kobiet to bym nie ryzykowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
17-latku towarzystwo mieszane, czyli osoby zupelnie nowe- znajomi znajomych ,ale w skladzie damskim wiec prosze sie nie doszukiwac zadnych podtekstow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim tam wiekiem ? ;) chociaż raczej nie dla Was to 'kąsek do łykniecia ' nieco przesadziłem też z tymi wdowami serce młode raczej , choć nieco ironiczno -satyryczne a więc ..jak mówiłem już ...mam najgorzej z Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
chyba musze sobie odswiezyc pamiec :( mam nadzieje , ze jeszcze jest gdzies w archiwum kafe ten nasz stary temat wyssany , a ile ty masz lat? 46?jesli dobrze kojarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×