Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Jak "marmelady" nie jadasz, to podziel się z kuzynką. Będziesz mieć dobry uczynek na koncie, teraz jak zbliza sie Twój koniec warto uczynki "magazynować" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie widuję Cię już w tamtym miejscu. Myślę, że powoli każdy przekonuje się do nich jakie są na prawdę. Ostatnio w ogóle tak cicho tam jest. Ja też sobie odpuszczam powoli bo szkoda moich nerwów i wmawiania mi, że to w co wierzę jest nieprawdą. Poza tym ktoś ostatnio napisał tam, że cichuteńko umarła, podobno powstał na ten temat też osobny topic, zniesmaczyłam się po tym i wolę już nie dyskutować z kimś kto nie wygląda poza czubek swojego nosa i swojego kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
czerwona to o grzechu to była odpowiedź do Janki, czytaj proszę uważniej posty i nie posądzaj mnie o herezje dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś sobie z cichutenkoo robił głupie żarty, już nie jedną osobą tu chowali, a potem odbywały się tu "radosne" zmartwychwstania ;) ot, cała kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes23
Służebnica Jania Z Toba to chyba nie jest najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes23
tez mnie ciekawi to czemu oni wywalaja ludzi ze swojej "wiary"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontuuacja wiochy
Francja sekta Rosja sekta wystarczy wpisać w gogle by sie przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grytery
a smia mowic ,ze to katolicy sa sekciarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonyssyrenki
New World Order NWO! (NWO po polsku Nowy Porządek Świata.) Organizacja ta kategorycznie zabrania modlenia się do Zbawiciela, czyli Jezusa a modlitwy mogą tylko być kierowane do złośnika, niszczyciela czyli Jehowy. Za publiczną modlitwę do naszego Zbawiciela ŚJ zostanie natychmiast wykluczony z tej organizacji! Według ŚJ Jehowa jest Zbawicielem a oni są jego świadkami! Na okładkach ich Strażnic jest napis. Strażnica zwiastująca Królestwo Jehowy. Towarzystwo Strażnica założył Russell Mason, czyli lucyferianista. Jego fascynacja piramidami egipskimi i egiptologią jest większości ŚJ doskonale znana. Symbolika Towarzystwa Strażnica oraz jej nauki posiadają typowo masońskie insygnia. Przekład Nowego Świata TS Pisma Świętego. Nowy Świat jest terminem masońskim a nie terminem biblijnym. Biblia nazywa Królestwo Chrystusa Królestwem Bożym i z tej prostej przyczyny Jezus jest właśnie Bogiem, Bogiem synem, podporządkowany rozkazom Yahweh, swego Ojca. W tym właśnie przekładzie mamy imię w niewłaściwej formie w Nowym Testamencie, na przekór powszechnie znanemu faktowi, że w żadnym ze znalezionych manuskryptów Pism Greckich imię Boga nie występuje. TS argumentuje, że skoro są cytaty ze ST w których jest imię Boga, w tłumaczeniu NT imię to powinno być przywrócone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonyssyrenki
jest systematyczne łamanie drugiego przykazania Bożego. Wyjścia 20:7 Nie nadużywaj imienia Pana, Boga twojego, gdyż Pan nie zostawi bez kary tego, który nadużywa imienia jego. Już sam fakt nazwania tej Organizacji Świadkowie Jehowy, zmusza nie tylko samych Świadków do łamania owego przykazania, ale także ci, którzy nie uznają ani ŚJ ani ich nauk są zmuszani do nadużywania Imienia Boga. Pośród ŚJ istnieje niepisane przekonanie, że im bardziej uduchowiony jest jakiś brat czy siostra, tym częściej używa on imienia Jehowa. Podsumowując powyższe stajemy przed raczej trudnym do zaakceptowania wnioskiem. Towarzystwo Strażnica gorliwie rozpowszechnia zupełnie niewłaściwą, ubliżającą Stwórcy hebrajską formę Jego imienia, nazywając Go Królem Nowego Porządku Świata. Lucyfer szatan jest królem świata i zdążą do Nowego Porządku Świata czyli NWO. TS ogłasza owe prawdy trzymając w ręku Biblię Przekład Nowego Świata. Ponownie masoński termin królestwa Lucyfera. Dlaczego nie Przekład Królestwa Bożego? Strażnica obwieszczająca Królestwo Jehowy oficjalna nazwa ich głównego miesięcznika.Kilka rzeczy nie ma najmniejszego sensu. Królestwo Jehowy taki termin nie występuje w Biblii. Przede wszystkim jest to Królestwo Jezusa! Bóg poddał pod Jego stopy rodzaj ludzki, który Jezus wykupił swoja własną krwią. On jest Królem Królestwa Bożego! On jest naszym Panem i Zbawcą i nie ma żadnego imienia danego ludziom, w którym świat byłby zbawiony. Dzieje 4:(8) Wtedy Piotr, pełen Ducha Świętego, rzekł do nich: Przełożeni ludu i starsi! (9) Jeżeli my dziś jesteśmy przesłuchiwani z powodu dobrodziejstwa wyświadczonego człowiekowi choremu, dzięki czemu został on uzdrowiony, (10) to niech wam wszystkim i całemu ludowi izraelskiemu wiadome będzie, że stało się to w imieniu Jezusa Chrystusa Nazareńskiego, którego wy ukrzyżowaliście, którego Bóg wzbudził z martwych; dzięki niemu ten oto stoi zdrów przed wami. I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni. (BT) Dla apostołów Jezus był Bogiem i Ojcem. Filip tego nie r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonyssyrenki
Dla apostołów Jezus był Bogiem i Ojcem. Filip tego nie rozumiał, więc zapytał: (8) Rzekł do Niego Filip: Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy. Jezusa odpowiedź zabrzmiała tak: (9) Odpowiedział mu Jezus: Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Dlaczego więc mówisz: Pokaż nam Ojca? (10) Czy nie wierzysz, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie? Słów tych, które wam mówię, nie wypowiadam od siebie. Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych dzieł. Po czym dodał: (11) Wierzcie Mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie. Jeżeli zaś nie wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła. (12) Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca. (13) A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. (14) O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię. Czyli oddawanie chwały Synowi jest równe oddawaniu chwały Ojcu! (Temat ten jest znacznie większy, wersetów jest o wiele więcej i zasługuje na sporych rozmiarów artykuł.) W taki sposób TS zwodzi być może najuczciwszych ludzi na ziemi, stawiając ich w pozycji przeciwników Jezusa, uporczywie odmawiających chwały Królowi Królestwa Bożego oraz odmawiających oddania Mu chwały poprzez modlitwę czy akt uwielbienia, jakim jest zgięcie kolana. Aniołowie przyklękają na imię Jezusa, ale Świadkowie Jehowy nie! Zamiast Królestwa Bożego Towarzystwo Strażnica obwieszcza Królestwo Podżegacza i Krzywdziciela! Je(hovah) TS nazywa owo Królestwo Nowym Porządkiem Świata. (NWO) Poprzednio nazywano to Złotym Wiekiem. Masoni tak właśnie określają Nowy Porządek Świata pod władzą Lucyfera. W owym Porządku panować ma jedna religia lucyferianizm, czyli wielbienie Lucyfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktkkkkkkkkkkkkk
to nie jest temat : swiadkowie Jehowy " tylko problem wyssany z palca pana Piotra - daruj sobie te wklejki bo zawsze moge wrzucic swoje wklejki o katolikach czy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktkkkkkkkkkkkkk
nie obrazaj wiary iinych ludzi , wg nich to jest parwda i w to wierza , ty nie musisz chyba zatrudne by to zrozumiec co pomaranzczko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką znajomą ...w pracy nie zrzuci sie na np: ślub szefostwa , bo oni tego nie obchodzą , na imieniny też nie bo oni tego nie obchodzą...ale jak szef dawał po imprezce ciasto i malutką wódeczke to pierwsza leciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×