Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

milosc do blizniego? .... jest - byla - bedzie - do tych co na nia zasluguja... nie rob drugiemu co Tobie nie mile... oni mi wiele zlego zrobili... wszystko co zrobili zlego - swiadomie lub nieswiadomie- w sumie mnie to nie obchodzi - wroci do nich ze zdwojona sila... emocje emocjami... a prawda jest tylko 1. nie bede podawac Ci meila bo nie chce byc pietnowana i werbowana przez e-maile... to co Ci podalam to jest mowa właśnie o trójcy świętej i niczym innym... a to ze nie ma słowa "trójca" to nie znaczy ze o tym nie jest mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Jehowcy pochodza od szatana i co do tego nie ma ZADNYCH watpliwosci.Jestescie sekta sluzaca zlemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
gdy byłam katoliczka to słyszałm do ksiedza .., bóg chcial wojny , chciał mordu , umarł bo Bóg tak chciał ... czy bóg taki jest ? czy tylko niektórzy takiego okropnego zniego zrobili ? a Biblia mówi ze Bóg jest miłoscia ! tez myslisz ze jest taki okropny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
smutna jesli chcesz bym tobie wytłumaczyła to prosze podaj maila a coz takiego okropnego on Tobie zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//.....// masz racje byli jehowi są najbardziej rzetelnym źródłem... sami jehowi uwazaja ze to oni sami moga tylko mowic o sobie - ale jak juz jest to byly jehowy to on juz klamie i nie wie jak to bylo... to tak jakby w sadzie sam oskarzony mogl sam siebie osadzic ..... czy zrobilby to sprawiedliwie? czy jakby byl winny to by cos powiedzial zlego o sobie i sie skazal ? :) smiech...:) takie puste jest rozumowanie jehowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutnej-ty po prostu nie rozumiesz co ten ksiadz do ciebie mowil.On mowil o prostu ze Bog dopuszcza pewne rzeczy aby w konsekwencji wyciagnac z nich dobro.Posluguje sie w tym celu tez dzialalnoscia szatana i jego slugow takich jak np.jehowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
miłosc do blizniego ? dla wybranych ? tez tak napisano w Biblii ? tam zapisano by miłowac wszsytkich nawet nieprzyjaciól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
bycie swiadkiem Jehowy wymaga wielu wyrzeczen i nie kazdy potrafi przetrwac do konca a tutaj koniec jest wazniejszy od poczatku .... kiedy ktos łamie prawo zostaje wykluczony a to budzi w nim agresje i zlosc .( czego byłam swiadkiem ) duzo by tu gdybac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna glosic dobra nowine jesli jest ona prawdziwa a nie falszywa wymyslona przez nie wiadomo kogo... bo napewno nie przez Boga jest wymyslona ich interpretacja! kazdy robi jak uwaza.... oni mnie nie miluja ja ich tez nie musze.... a co z ich Armagedonem ktory juz mialbyc nie wiadomo ile razy ? wiesz kogo obarczaja winą za to ze nie było go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutneodczep sie tu od ludzi.Co ty chcesz komus tlumaczyc skoro sama nie rozumiesz prostych slow.Np.tych ktore slyszalas rzekomo z ust ksiedza katolickiego.Trzeba duzo czytac.Trzeba szukac Boga zeby rozumiec wiare katolicka.Ta sama wiare ktora pochodzi z Kosciola Jezusowego.Przez Jezusa zalozonego na Opoce-czyli na sw.Piotrze.Obejrzyj sobie "do smutnej"te filmiki z youtube-tam mowia byli czlonkowie waszej sekty.Rowniez o waszym szefie-zalozycielu jehowcow.Podaja FAKTY.FAKTY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
obawiasz sie podac maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
smutna poruszasz trzydziesci tematów gdy nawet jeden nie został wyjasniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
taaa.Bycie jehowcem "wymaga wielu wyrzeczen".Przede wszystkim-wyrzeczenia sie Boga.Zdradzenia Go.Poza tym-nie bredz kobieto.Ja znam kilku jehowcow.Zwyklych zlodzieji i klamcow.Oczywiscie w waszej mitologii-jehowcy tacy nie sa.Ciekawe-nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
smutna a ty głosisz dobra nowine >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale swiadectwa z reguly daja ludzie ktorzy sami w koncu przejrzeli na oczy, Ci ktorzy byli wykluczeni nie wypowiadaja sie w ogole.... pewnie dziękuję Bogu (temu jedynemu właściwemu) że ich uratował z tego terroru.... tak terroru... tylko że czasami dla nich jest juz pozniej za pozno na normalne zycie... w normalnej rodzinie... bo juz jej nie maja... nie maja do kogo wracac bo musieli ich sie pozbyc z zycia... jesli ktos wczesniej probowal ich uratowac przez tym czyms ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rodzine jehowcow ale ja chodze do kosciola i dobrze ze to rodzina meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutnej-nie osmieszaj sie tutaj.CO TY do jasnej cholery chcesz tu "wyjasniac"??? Rozum chyba stracilas.Masz klapy na oczach ,uszach i rozumie.Sluzysz szatanowi kobieto-pojmujesz to?SLUZYSZ nie komu innemu-jak tylko szatanawi.Porownaj sobie Biblie z tym waszym falsyfikatem.Zdobadz sie na odwage i POROWNAJ.Jakich jeszcze dowodow chcesz?Mozesz sie latwo przekonac jak jestes oszukiwana.Ale oczywiscie wy jehowcy jestescie w wiekszosci slepi i glusi na argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie glosze... nie czuje potrzeby i nie zamierzam tego zmieniac.... meila nie podam bo jak juz wspomnialam nie lubie jak ktos mi sie naprzykrza i narzuca swoje racje ... tym bardziej ze kobieto w ogole nie czytasz co pisze... i to jest jeszcze bardziej zalosne... oytasz kilka razy o to samo ,.... jak to swiadczy o Tobie? jak Ty tak czytasz pismo św. to nie dziwie sie ze wierzysz w to co mowia jehowi... zal mi CViebie jak kazdego kogo opetaja... poruszam tyle tematow a Ty na zaden nie umiesz sie wypowiedziec bez wczesniejszego wyiuczenia... przygtowania.... az ktos starszy Ci podpowie co masz na to odpowiedziec? czy nie uwazasz ze to swiadczy o braku wlasnej woli, o nieumiejetnosci myslenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutnej-tak-smutna ma racje-ty masz w nosie to co my tu piszemy.Obejrzyj filmiki i poczytaj te strony do ktorych linki podalem.tam jest wszystko.Wasz terror.Wasze klamstwa ze sfalszowaniem Biblii na czele i wszystko inne.Takze o niejakim Russelu-zwyklym oszuscie-twoim szefunciu ktory zyl w luksusach-waszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna to wasza metoda maz mi duzo opowiadal i cieszy sie ze nie jest juz z tymi oszustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tu rozumiec ma rodzina czy małzonek jeśli osoba popelnia błąd w zyciu,... niszczy wlasne zycie... terror... to jest to co zrobili z Toba ... Twoim mozgiem... ubezwlasnowolnienie... brak pozwolenia na uzywanie wlasnego mozgu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
A ona swoje.Wiesz co"do smutnej"moze zjadla bys troche kaszanki?Mam akurat swierzo zrobiona?Reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×