Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość Anieliani
Mąż katolik,zona sj? Niewyobrazalne jak dla mnie.Jakże wielka przepaśc musi byc miedzy takimi małżonkami.Piotrze bardzo dobrze ze nie pozwolileś zonie odejść i zrobiłes wszystko aby jej pomoc.Pozdrawiam i życzę szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takTOjestTO
takie malzenskie zbaczanie ze wspolnej drogi jesli chodzi o religie konczy sie zazwyczaj rozwodami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiihip
polikaro moze bys przetłumaczyl ta pierwsza bo ja Я не понимаю:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumaczenie
Niedziela jest ponura Moje godziny są senne Najdroższa cieni Żyje licznie małe, białe kwiaty nigdy cię nie obudzą nie tam, gdzie czarne powozy Smutek zabrał cię Anioły nie zastanawiają się nad twoim powrotem Czy byłyby złe Gdybym postanowił przyłączyć się do ciebie? Ponura niedziela Ponura jest niedziela Z cieniami spędziłem to wszystko Moje serce i ja Zdecydowały się skończyć z tym wszystkim Niedługo będą świeczki I modlitwy, które mówią, że wiem Ale nie pozwólmy im płakać Pozwólmy im wiedzieć, że jestem szczęśliwy, że idę Śmierć nie jest snem Dla śmierci zaopiekuje się Tobą Z ostatnim oddechem mojej duszy Będę cię błogosławić Ponura niedziela Śnić, tylko śniłem Zbudziłem się i znalazłem cię śpiącą w głębi mego serca, tutaj Kochanie mam nadzieje że mój sen nigdy cię nie nawiedzał Moje serce mówi Ci Jak bardzo cię pragnę Ponura niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumaczenie
Niedziela jest ponura Moje godziny są senne Najdroższa cieni Żyje licznie małe, białe kwiaty nigdy cię nie obudzą nie tam, gdzie czarne powozy Smutek zabrał cię Anioły nie zastanawiają się nad twoim powrotem Czy byłyby złe Gdybym postanowił przyłączyć się do ciebie? Ponura niedziela Ponura jest niedziela Z cieniami spędziłem to wszystko Moje serce i ja Zdecydowały się skończyć z tym wszystkim Niedługo będą świeczki I modlitwy, które mówią, że wiem Ale nie pozwólmy im płakać Pozwólmy im wiedzieć, że jestem szczęśliwy, że idę Śmierć nie jest snem Dla śmierci zaopiekuje się Tobą Z ostatnim oddechem mojej duszy Będę cię błogosławić Ponura niedziela Śnić, tylko śniłem Zbudziłem się i znalazłem cię śpiącą w głębi mego serca, tutaj Kochanie mam nadzieje że mój sen nigdy cię nie nawiedzał Moje serce mówi Ci Jak bardzo cię pragnę Ponura niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumaczenie
ta piosenka Gloomy Sunday jest zakazana nie wolno jej poszczać w radiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumaczenie
W 1933 roku w Paryżu węgierski kompozytor Rezs Seress napisał fortepianową piosenkę którą nazwał - "Ponura Niedziela". Piosenka powstała krótko po tym jak dziewczyna zerwała z Seressem. Po jakimś czasie o ponurej niedzieli zrobiło się dość głośno a to za sprawą ok.100 samobójstw z którymi nieszczęsna piosenka była w jakiś sposób połączona - ato ktoś się zabił krótko po jej wysłuchaniu, ktoś inny wspominał o niej w swojm liście pożegnalnym, u jeszcze innego samobójcy znaleziono kartkę z zapisaną melodią owej piosenki i tak dalej... Doszło do tego ze nieraz muzycy odmawiali zagrania tej piosenki kiedy zostali o to poproszeni, a BBC i jakieś amerykańskie, węgierskie i francuskie rozgłośnie radiowe zakazały jej puszczania. Wśród ofiar ponurej niedzieli którą zaczęto nazywać piosenką samobójców znalazła się między innymi dziewczyna która zerwała z Seressem, i sam Seress który się zabił w 1968.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzcadz
Ta sekta sieje zamet na swiecie,ich nauczanie i chodzenie po domach jest smieszne,bo zeby to jeszcze prawde glosili,ale to co oni mowia to sa czyste bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest z Jehowcami.. Życzę Ci aby twoja rodzina wyszła z tego obronną ręką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczampal
Wspolczuje autorowi,mojego znajomego spotkala podobna sytuacja,niestety doszlo do rozwodu.Autorze trzymaj sie,zycze duzo sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekPliku
A co u autora,wie ktos? Nie chce mi sie czytac wszystkiego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z basza
oll u nl ndn u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadomasoooooo
sj sa jak wszy na lbie,jak cie dopadna to ciezko sie ich pozbyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIICZWA
WYGLADA NA TO ZE AUTOR MA SIE DOBRZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczym sie nie róznicie
adzcadz Ta sekta sieje zamet na swiecie,ich nauczanie i chodzenie po domach jest smieszne,bo zeby to jeszcze prawde glosili,ale to co oni mowia to sa czyste bzdury po [pierwsze kretynie,to nie jest sekta.Katolicy tez od sekty zaczynali głosic te bzdety,więc sie niczym nie różnicie ,tak na poważnie,to jesteście jednakowo pierdolnięci,hahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niczym sie nie roznicie
To nie jest sekta? Haha dobre:D To jest sekta i to w dodatku bardzo zla sekta:D Nie porownuj debilko/debilu tego sekciarstwa do religii katolickiej.Siebie nie porownuj do nas:P Ty jestes sekciarzem i zal mi cie:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy piszecie za bzdury o świadkach jehowy są to porządni ludzie nie kradną , nie kłamią , nie przeklinają , nie palą. jak nie wiecie o nich to nie piszcie może co bo sobie przeczytałam i same bzdury i Świadkowie Jehowy nie rujnują rodziny........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mila 11
nie denerwuj sie , oni czyli piszacy bzdury nie maja pojecia kim sa swidkowie Jehowy , oni nawet nie znaja ich wierzen wystraczy ze ktos pusci plotke to zaraz wszystko łykaja bo babcia a potem mama powiedział ze sa zli ... tylko dlaczego to tego juz nie wiedza ... i ilekroc pytałam w jaki sposób rozwlaja rodziny badz dlaczego sa sekta to NIKT NIE UMIE TEGO WYTŁUMACZYC ... jak dla mnie ludzie krytykujacy Sj to Bolki nie majace pojecia ile jest dwa razy dwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mila 11
a te filmiki pokazały o głupocie wklejajacych te bzdury .. ale ktos kto był rezyserem tych filmów mało sie natrudził .. weresty te porównałam i nie widze zadnej róznicy ... a kim była ta kobieta ? moze bogiem ? ale tym z małej litery to tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mila 11
osoba która wkleiła te filmy to niekjaka wieskaa czyli wykluczona z organizacji SJ za cudzołostwo , alkoholizm a potem nawet prostytucje , bo nie chciało sie jej pracowac tylko zerowała na pozostałych swiadkach by ja utrzymywali A TERAZ ZEMSTA HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolando_el_donat
Ja nie mogę. Czytając co poniektóre wypowiedzi to po prostu mi się śmiać chce... Haha że niby katolicy to są owieczki boże tak? Że to jest prawdziwa religia? Sobie poczytaj co się dzieje w tej waszej religii. Ja osobiście nie jestem w żadnej ochrzczony. Ale ocierałem się o różne religię. Nawet o kontrowersyjny PASTAFARIANIZM. I co? No i nic. Kiedyś i ja uważałem że ta religia(śj) jest jakaś dziwna, a to przez matkę. A to dlatego że powiedziała że jak nie chce chodzić na zebrania, to w takim razie będę chodził do kościoła;P. I chodziłem. I co? Musiałem płacić za wszystko(na tacę czy jakoś tak). Za to że ksiądz wino wypił,za to by ksiądz sobie kupił czwartą brykę,za to że po nowym roku przyszedł i pięć minut pogadał, za to że na parafię dawać i takie tam. Dokładnie jak to się nazywa to nie wiem. No ale co zrobić jak dziad stoi nade mną z tacką i się patrzy na mnie?? A do tego jakieś baby spojrzały na mnie i kiwały głową... Musiałem dać 50zl bo mniej nie miałem.. I jeżeli wy pierdzielicie takie rzeczy o świadkach, to mi się was żal robi. Mam studiowane ponad rok ze świadkami. Ale nie głosze. Po prostu badam sobie to wszystko, ponieważ nie mam zamiaru być w religii co do której nie mam pełnego zaufania. Owszem. Mógł być ktoś, kto cierpiał przez "świadka". Sam tak miałem. Ale na miłość boską. To są ludzie. Robią błędy. Ale jak jest jakieś indywiduum które ma w dupie i robi jak uważa, to jest wykluczany. No ale co. Dla innych ludzi to będzie wystarczający argument by jechać po tej religi na całej linii prawda? Ale jeśli miałbym zsumować, ile razy cierpiałem przez świadków. A ile przez katolików. To wynik byłby jak 100:1 . I nie wiem co wy wypisujecie... Ja pod każdym kątem badam tą wiarę. I jakoś nie natknęlem się na nic strasznego. Podstawa biblijna jest w stu procentach prawdziwa. Gorzej jeśli chodzi o interpretację proroctw. Ponieważ wielu "religijnych" ludzi zarzuca im to. Że przewidywali kiedy będzie koniec świata i kiszka z tego. porozmawialem na ten temat ze "starszym zboru", i powiedział że to są przypuszczenia, wtedy pojawiały się wydarzenia które faktycznie można było odebrać za "jutro koniec świata", ale to były tylko przypuszczenia, albowiem w biblii jest napisane że nikt nie zna dnia ani godziny, że TEN DZIEŃ będzie jak złodziej, wtedy kiedy nikt się nie spodziewa.Ale to jest kwestia do osobistego przeanalizowania. W dobie dzisiejszej mogę śmiało stanąć w obronie tejże religii. Ponieważ nie ma tutaj jakichś przymusowych wpłat ani nic. Jest taka jakby skrzynka z dobrowolnymi datkami i jak ktoś chce, to wrzuca. NIKT NIGDY SIĘ MNIE NIE ZAPYTAŁ CZY WRZUCAM I ILE WRZUCAM. Więc tak jak tu opisujecie że oni wykorzystują ludzi to proponuje iść do kościoła i dawać po niewiadomo ile, na parafię i dalej trwać w swojej ciemnocie i braku jakiegokolwiek entuzjazmu by samemu sobie to sprawdzić. Tylko siedzicie na internecie i gadaćie pierdóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno zauważono, że organizacja świadków Jehowy pragnie zająć miejsce należne Chrystusowi (tekst z Ap 12, 5 wyraźnie przecież wskazuje na osobę Jezusa, a nie na jakąś grupę "namaszczonych" ludzi, na czele której ma On tylko stać jako Król) i zawłaszczyć sobie Jego władzę. Temu celowi służy nauczanie sekty o ograniczoności i przemijalności władzy królewskiej Chrystusa. Najpierw dowiadujemy się od świadków Jehowy, że władza Jezusa dotyczy "zaledwie 144 000 osób", które - jak piszą - "przez całe stulecia były jego jedynymi poddanymi"(B 136). Ale gdybyśmy poprosili ich o wskazanie nam choćby jednego takiego "poddanego" władzy Chrystusa od czasu śmierci Apostołów do zjawienia się Karola Russella, nie byliby w stanie tego uczynić! Aby jednak trochę zatuszować tę trudną do zrozumienia nieobecność świadków Jehowy na przestrzeni XIX wieków (!) napisali, że "w minionych wiekach zawsze żyli ludzie miłujący prawdę"(np. Wiklif, Tyndale), ale zaraz pośpieszyli z wyjaśnieniem, że "o żadnym z nich nie możemy powiedzieć, że był członkiem klasy "pszenicy"[tzn. jednym ze 144 000 "namaszczonych"] z przypowieści Jezusa..."(H 44). Ta trudność sekty ze wskazaniem choćby jednego "namaszczonego" bierze się stąd, że nikt nigdy przed świadkami Jehowy nie głosił tak wielu dziwacznych i niebiblijnych nauk. Chociaż prawdą jest też, że nauczyciele z Brooklynu odkurzyli bardzo wiele dawnych i po części zapomnianych nauk, które Kościół potępił jako heretyckie (niektóre nauki sekty wskazują, że ulubioną lekturą "namaszczonych" są również apokryfy! ). Powracając jeszcze do sprawy przemijalności władzy królewskiej Chrystusa, to świadkowie Jehowy pouczają, że gdy umrze ostatni z tych "poddanych", czyli ostatni z ich "namaszczonych", wówczas władza królewska Jezusa (i Jego królestwo) nad nimi "skończy się". "Wtedy już nie będą poddanymi Chrystusa, staną się bowiem razem z Nim królami w Bożym, dawno temu obiecanym rządzie Królestwa " (B 136). Z przedstawionej wyżej nauki wynika, że "namaszczeni" świadkowie Jehowy z Brooklynu nie chcąc być na zawsze "poddanymi" Chrystusa, odebrali Jemu tylko przysługującą władzę królewską i podzielili ją między siebie pragnąc być na równi z Nim "królami" w rządzie Bożym Jehowy, "Najwyższego Władcy wszechświata" i "Króla" ( P 115; B 182 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE JESZCZE TAKICH TEMATÓW
merkaba zamilknij raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! merkaba dlaczegow kosciele katolickim składana jest ofiara podczas kazdej mszy skoro od smierci Jezusa mamy nowe przymierze niewymagajace ofiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawienia Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz /jeszcze/ znieść nie możecie. Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe.(Jn 16:12-13) Świadectwem bowiem Jezusa jest duch proroctwa.(Ap 19:10) Objawiłem im Twoje imię i nadal będę objawiał, aby miłość, którą Ty Mnie umiłowałeś, w nich była i Ja w nich (Jn 17:26). TESTAMENT EUCHARYSTII -TAJEMNICA MIŁOŚCI I WIARY Jezus: (Jestem, również obecny) w Kościele w Tajemnicy Miłości i Wiary, czyli w Tajemnicy Eucharystii. Jestem rzeczywiście obecny Ciałem, Duszą i Bóstwem. Ta obecność, jeśliby się w nią wierzyło, odczuwało i przeżywało w całej wspaniałości rzeczywistości Bożej, przez wszystkich Moich kapłanów, przemieniałaby się ona w potok oczyszczenia nadprzyrodzonego, że kapłani mogliby szybko przemienić oblicze Kościoła i uzyskać od Mego Miłosiernego Serca wiele łask a nawet nieoczekiwanych cudów. Lecz niestety, mało jest takich, którzy tak mocno wierzą. Większość wierzy słabo, a są i tacy kapłani, którzy nie wierzą zupełnie w Moją obecność w Eucharystii. Słusznie Mój Wikary na ziemi mówił wielokrotnie o kryzysie wiary, która jest przyczyną i źródłem wielorakiego zła. Jest jeszcze czwarty sposób Mojej obecności na ziemi. Jestem rzeczywiście obecny w Moich świętych. Świętymi zaś są ci, którzy żyj ą moim boskim życiem. Jestem prawdziwie obecny w Moich Świętych, którzy walczą wytrwale o zdobycie wszystkich cnót chrześcijańskich. Jestem rzeczywiście obecny w tych, którzy cierpią, jestem tam, gdzie jest prawdziwe cierpienie. Jestem wreszcie obecny w duszach ofiarnych. Są one moją radością. Wynagradzają Mi one szczodrze za zniewagi, obrazy, złorzeczenia i świętokradztwa tych, którzy Mnie nie kochaj ą. Są one też pociechą Mego Ojca. Dusze - ofiary uśmierzyły i zatrzymały gniew Mego Ojca wobec licznych nieprawości tego przewrotnego pokolenia, które zamiast poić się u źródeł wody żywej i czystej, wzdycha tylko do picia zgniłych wód z błotnisk pełnych zarazek. Synu mój, kochaj Mnie, tylko Mnie samego, swą miłością, wiarą i ofiarą. Błogosławię cię, a wraz z tobą tych wszystkich, za których modlisz się co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzekł do nich Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim (Jn 6:53-56). Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie (Jn 15:6). Jam jest chleb życia (Jn 6:35). Krwią Jego zostaliście uzdrowieni (1 Ptr 2:24). w Jego ranach jest nasze zdrowie (Iz 53:5). to jest moja Krew Przymierza... wylana na odpuszczenie grzechów (Mt 26:28). więc Jezus jest w eucharystii potwierdzają to cuda eucharystyczne 1 było w lanciano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAJEMNICA KRZYŻA TRWA NADAL W SWEJ OKROPNOŚCI 30.09.1975r. Jezus: Jakże są dalecy prawdy ci - a takich jest wiele - którzy sądzą - patrząc na Tajemnicę Mego Wcielenia, Męki, Śmierci i Zmartwychwstania, jako na zamierzchłą historię, która ginie w głębi wieków. Jakże są jeszcze dalecy od prawdy również ci, którzy uważają Mnie, zapewne za Chwalebnego w Niebie, ale zapominającego i nie interesującego się rzeczami, ludźmi i wydarzeniami ludzkimi. Są to wszystko wytwory słabej wiary, chorej i skażonej nieświadomością. Każdy chrześcijanin powinien wiedzieć o Mojej obecności w Niebie i na ziemi. Powinien wiedzieć, że Jestem i będę na ziemi aż do końca czasów. Żadne zdarzenie i zajście między osobami i narodami, wielkie czy małe, nie może być obce Memu Miłosiernemu Sercu. Gdyby tak było, nie byłbym Bogiem. Chrześcijanie winni wiedzieć, że jeśli fizycznie Ja już nie cierpię, to moralnie jestem ogromnie zasmucony obojętnością i niewdzięcznością, wszelkimi zniewagami, zdradami i strasznymi bluźnierstwami, którymi wciąż ludzie Mnie obrażają. Judasze rozmnożyli się niezwykle. Miłość, na którą nie odpowiadają i płacą za nią często wrogością i zniewagami wszelkiego rodzaju, znoszę cierpienie, którego zatwardziałość serc ludzkich pojąć nie może. Jakże są dalecy od rzeczywistości ci wszyscy, którzy mają tak zamglony obraz Tajemnicy Zbawienia. Jest to zawsze Tajemnica aktualna. Tajemnica Krzyża, która trwa nadal w swej okropności, choć już nie krwawej. Krew Moja jest naprawdę wciąż wylewana na odpuszczenie waszych grzechów. Moje Ciało jest prawdziwie dawane na pokarm waszych dusz. Jestem prawdziwie Ofiarą złożoną Ojcu, a we Mnie - tej Boskiej Ofierze - Człowieczeństwo łączy się z Bóstwem w Miłości nieskończonej. TABERNAKULUM MIEJSCE BOGA ŻYWEGO Jezus: Mój synu, gdyby to przynajmniej kapłani mieli mocne przekonanie, że Ja, Syn Boga, prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek, punkt spotkania grzesznej ludzkości z Moim Ojcem Niebieskim, jestem zawsze z wami, pośrodku was we dnie i w nocy jako Ofiara. Gdyby przynajmniej kapłani byli przekonani, że zamykają w tabernakulum Mnie -Wszechmogącego Boga, Stwórcę Nieba i Ziemi, Odkupiciela i Zbawcę - wówczas w ich sercach wzrastałaby ich miłość ku Mnie. Niestety ich dusze nie rozważaj ą tej nadprzyrodzonej Rzeczywistości. Opuścili Moje drogi i ścieżki, i nie mają czasu szukać Mnie w tabernakulum. Wiara prawdziwa, przeżywana z godziny na godzinę w ciągłej ofierze, rozpaliłaby oczyszczający pożar w całym Moim Kościele. Byłaby ona zdolna ukoić Sprawiedliwość Bożą i zatrzymać dusze w drodze do wiecznej zguby. Jak ogromna jest odpowiedzialność kapłanów, którzy mając możliwość i środki skuteczne do współpracy ze Mną w dziele zbawienia dusz, nie korzy stają z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus: Ze swej natury miłość dąży do zjednoczenia z prawem nadprzyrodzonym. Ja, Bóg Wszechmocny, mogę wszystko: mogę ukoić Moje gorące pragnienie miłości oddając się wam całkowicie, by być z wami jedną rzeczą, tak jak jestem jedno z Ojcem i Duchem Św. Jesteśmy Trzej w Jedności, właśnie na zasadzie tego prawa miłości. Po Mnie moja Matka - arcydzieło Trójcy Świętej - posiada miłość bez miary. Zjednoczyła się Ona ze mną w Tajemnicy Wcielenia i w Tajemnicy Krzyża. Musi więc być złączona ze Mną w Tajemnicy Mszy św., która jest jedno z Tajemnicą Krzyża, choć nie jest krwawa. Synu, jeśli miłość doprowadziła Mnie do złączenia się z wami w Tajemnicy Eucharystii, to tym bardziej każe Mi też łączyć się z Moją Matką w komunii doskonałej, jedynej w całej historii ludzkości. Potwierdzam, że Maryja żyje Mną, moją Boską Naturą, tak jak Ja żyję Jej ludzką naturą. Jest więc rzeczą słuszną, by tam, gdzie Ja jestem, Maryja była również obecna. Jest to nawet potrzebą natury i miłości. Moja Matka nie tylko przyjęła Ofiarę Krzyżową, dokonaną w określonej chwili historii, lecz przyjęła także Ofiarę Krzyżową w całej jej rozciągłości w czasie. Miłość Jej nie byłaby doskonała, gdyby tak nie było. Toteż Jej obecność w Mszy św. jest zupełnie rzeczywistą, tak jak na Kalwarii. Jest też bardzo oczywista ofiara Jej dana Ojcu, razem ze Mną - z Moją Ofiarą, Jest bardzo rzeczywiste j e]fiat na Kalwarii, jak i przy ołtarzu, na odpuszczenie waszych grzechów. Gdyby tak nie było, Maryja nie byłaby Współodkupicielką. Maryja - Współodkupicielką była, jest i będzie razem ze Mną w doskonałej komunii (jedności), tak jak Ja będę w komunii z wami w wieczności. Jesteśmy złączeni teraz przez Tajemnice wiary z tymi, którzy wierzą i żyj ą tym. W wieczności złączymy się komunią doskonałą we wzajemnym oddaniu Moim i waszym, w chwale Niebieskiej. NIECH KAŻDYWEŹMIE SWÓJ KRZYŻ! Jezus: Dlaczego mój synu, wielu chrześcijan, a nawet kapłanów, nie chce zgłębić, wierzyć i żyć tymi wzniosłymi rzeczywistościami Bożymi? Ludzie są zbyt rozproszeni, zbyt zajęci swymi małymi, przejściowymi zajęciami codziennymi. Lecz gdyby się zastanowili, ileż światła spadłoby na ciemności otaczające dusze, rodziny, narody i na sam Kościół. Jaki deszcz łask wytrysnął by z Mego otwartego Serca! Wiele dusz uniknęło by piekła pocieszyło Moje Miłosierne Serce tak zasmucone! Jeśli, tak zwani, dobrzy nie mogą nic, albo prawie nic, zrozumieć przyczyny swego stworzenia i odkupienia, jeśli nawet wielu z Moich kapłanów uważa za drobiazgi mało znaczące cuda Mojej Miłości, a tym samym są dalecy od życia nimi, choć są przecież rozdawcami owoców Mego Odkupienia. Jeśli dusze poświęcone Bogu, zakonnicy i zakonnice, dość często uwarunkowani materialistycznym pojęciem życia, żyj ą pobożnością powierzchowną i formalistyczną, to możesz sobie wyobrazić jaki jest stan życia duchowego w Moim Ciele Mistycznym. Przyszedłem ogień rozniecić na ziemi, gdyż musi się on palić w duszach. Tu nie może być alternatyw: dla wszystkich jest jedna droga, zwłaszcza dla dusz Bogu poświęconych. Kto chce iść za Mną, niech weźmie Krzyż swój i zaprze się siebie! Nikomu nie obiecywałem Nieba na ziemi. Trzeba przejąć się tym, że życie ziemskie jest doświadczeniem, a zniesie sieje tylko wtedy, gdy się pójdzie za Mną. Synu, tego kto uparcie zamyka się przed Moją Miłością, obudzi tylko surowość Bożej Sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofira oddana raz
na zawsze pzrez Jezusa i te dramaty kostiuomowe w kosciele katolickim to zwykły cyrk dla naiwniaków takich jak ty nawet merkaba nie umiesz napisac niczego własnymi słowami bo sekta katolicka nauczyła cie tylko wklejac MERKABA JEST KRETYNEM !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×