Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

45-ka

Kruszynkowy zak膮tek nadzieja na spokojne miejsce dla odchudzaj膮cych si臋 50-cio

Polecane posty

Godu艣馃尰 doleci , bede trzymac mocno kciuki ,,,,, fakt latanie o tej porze roku to normalnie sport ekstremalny ,,,, sama nie wiem co lepsze ,,,, samolot czy autokar ,,, Aaaci 馃尰 corus zdaje sie tyle kilosow w autokarze ,,,,, ale kazde niewygody ida w kat jak zaraz z rodzina sie zobaczy ,,, ja te偶 popieram Anoolkowy 馃尰 apel strasznie nie lubie jak ktos na nosie jozim gra ,,,,, niech juz zaczyna sie ba膰 ,,, pisze calkiem serio ,,,,,, mam nawet pewne domysly ,,,, a mianowicie ze jest to jedna taka co jakis czas temu za NASZA KRUSZYNKE sie uznawala ,,,,, ale pisac po imieniu nie bede bo sie sploszy ,,,, a tak w sidla menda jedna wpadnie ,,,,,, to tylko kwestia czasu ,,,,, tyle,,, Sagu艣馃尰 mamy te same dylematy ,,,,, i chocby to byl tydzien , dwa , czy caly miesiac ,,,, zawsze za malo ,,,,,, ja z moimi spedzilam cale trzy swiateczne dni ,,,,,, ostatni raz jakies piec lat wstecz ,,,, ze krotko ????? coz bilety tylko w takie wersji byly ,,,,, zreszta mlode ze swoimi sympatiami ,,, to nawet nie wypada dluzej ,,,,,, i jestem naprawde pod wrazeniem ,, sami cale swiateczne mecyje wykonaly perfekcyjnie ,,, sama lepiej bym nie zrobila ,,,,, bylo tak superancko ze mysle iz to byl tylko sen ,,,,, ale nie sa przeca fotki ktore najpierw trafia do Anoolki馃尰 a ona juz bedzie wiedzila co z nimi zrobic :P:P:P:P: przyjezdzaja w maju na urlop ,,,,, a to przeciez juz niedlugo najwazniesze to ze zadna krzywda im sie nie dzieje ,,, wrecz przeciwnie ,,,,, i moje serducho bardzo po tej wizycie spokojne ,,, Aaaciu 馃尰 na moje to mo偶e kwiecie艅 ????//// alez super prezenty te Twoje pociechy dostaja ,,,,,, Pati zapewne juz w drodze ,,,,,, samych przyjemnych chwil 偶ycze :D kawa 馃尰 bardzo prosze 馃尰 (_)> (_)> (_)> (_)> 馃尰 馃尰 (_)> (_)> 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aneczka 馃尰 jestem pod wrazeniem i autentyk podziwiam ,,,,,, jeny ile Ty masz sily dziewczyno 馃尰 zreszta jest taki slogan ,,,,, co nas nie zabije to nas wzmocni ,,,,, i tej wersji trza sie trzyma膰 ,,,,, a synus polezy dzie lub dwa i bedzie jak nowy ,,,, bedzie dobrze bo musi ,,,, i nie ma innej opcji , tu masz od wiecznie latajacej jozi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D na te swieta tez pozwolilam swoim pociechom by zaopikowaly sie stara mama :P ,,,,, Anoolka 馃尰 czytam 偶e nareszcie relacje z B sa poprawne ,,,, i jak slusznie zauwazyla nasza Godusia 馃尰 na malowaniu sufitu sie nie skonczy :P:P zreszta juz dawno odkryto ze zgoda buduje :P:P:P a Miska jest cudowna ,,,, taki maly zawadiacki malpiszonek kochany ,,,,,,,, prawda?????? pewnie ze radyjko wa偶niesze :P ,,,, od tego z bardzo czerona broda dostalam mp3 i nawet wiedzil jakiej muzyki slucham :D chyba juz wysle bo litery zzeram :P ,,,, wyspac sie musze ,,, bo jutro forma najwy偶sza i w tany :D Yoanko馃尰 Ruda馃尰 Opty馃尰 a Mania z Koksikiem 馃尰 to przez kolano i na gola :P:P Kasiu馃尰 i tradycja by膰 musi ;;; dobranoc i dzien doberek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pogadalam sobie z kolezanka ktora tu mieszkala ponad 25 lat i przeniosla sie do Polski zostawiajac corki, wnuki ... No ale maz chcial! Mowila, ze pogoda jej sluzy i nawet lepiej sie czuje. Taka bardziej ruchliwa. No nie wiem.... Optusiu, widzisz, znowu Cie wywalili z otwarcia stronki :O Czyli - znowu cos usuniete a nawet nie wiem co. Ja nie mam mp3, nie mam kiedy sluchac. Poza tym strasznie nie lubie takich malych sluchaweczek w uszach. Zaraz mnie swedzi az do mozgu! Ale to radyjko ma rowniez mozliwosc odtwarzania kaset :D Nawet nie wiedzialam kupujac. Kupujac sugerowalam sie czystoscia glosu a jak na takie male glosniczki to zdalo egzamin :D Na moj maly domek tyle halasu mi starczy :D Goda... tak, po drodze to mam wiecej ofert. Chcialabym taki wieszak w pralni na mopy, miotly. Juz kupilam, tylko przymocowac do sciany. Moze i bym sama zrobila ale u nas te sciany takie, ze pierdniesz i leca. Trzeba wiedziec gdzie belki ida a ja tego na sluch nie potrafie znalesc. I chcialabym tam poleczke blisko zlewu zeby bylo gdzie mydelniczke polozycz czy proszek do prania postawic. ;) Nie martw sie, zajecia dla handymana to ja mam wiele :D Pieski juz zgodniej spia na moim lozku :P mam juz wiecej miejsca. A wywalac nie moglam bo Misia na pewno czula sie zagubiona. No bo jak to?? Nagle rodzice oddaj dzieciaka w obce rece... A sprzet juz jest uzywany tak jak powinien byc (nie podstawka pod radio :P) Codziennie po minutce. Nie zaczne od razu od trzech bo jak w poprzednim domu ze sasiadka zaczelysmy od trzech minut to pozniej przez kilka dni nie wiedzialysmy czemu nas rece bola :D Dlugo nie cwiczylam wiec po malu scierwo swoje przyzwyczajam. Jak na razie to minutka na tym i dwie na hula hop. Lepsze to niz nic! Od przyszlego tygodnia czasu doloze :P Tak Joziu, krotko bylas ale jesli dobrze wykorzystany czas to lepsze trzy dni niz nic. W maju przyjada? Pewnie prezent na Dzien Matki Ci zrobia. Dobre dzieci. W skowronka sie nie bawie ale wstaje jak do pracy :P:D Za duzo podtekstow nie szukaj w tych relacjach z B. Praca i tylko praca :P Tak, Miska jest fajna. Ona tak strasznie sie chce bawic. Suzi nie chce sie bawic a Ajsa nie moze. Juz widzialam jak przy zabawie Misia skoczyla na Ajse a Ajska padla, nozki sie zalamaly. Ajsa lubi sie bawic ale nie moze i ona o tym wie. Jak Misia podskakuje zeby sie bawic to Ajsa zaraz do mnie przylatuje ale uszka do zabawy postawione, ogoneczek merdajacy. Chyba zamiast mysli o patio zobacze inna opinie jakiegos weta, moze mozna cos zrobic??? Tak bardzo nie wiem co robic w tej sprawie a teraz to jest jedyna chmura na moim niebie szczescia :( Nie wiem co dzisiejszy dzien mi przyniesie wiec juz zaczynam z zyczeniami :D 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 Nowy Rok cyfre zmienia,wszyscy wszystkim sla zyczenia. Przy tej pieknej sposobnosci i ja zycze Ci radosci. 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Spe艂nienia marze艅, r贸wnie偶 tych g艂臋boko skrywanych. Niech ten rok nada 偶yciu nowych smak贸w, Korzystaj z 偶ycia ile tylko starczy tchu!! Ca艂uski i DO SIEGO ROKU 2011 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 http://i53.tinypic.com/2iash90.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Popar艂am Cie Anoolko i Gode i sw贸j komentarz wstawi艂am 31.12.2010] 00:22 [zg艂o艣 do usuni臋cia]aaata Perwersja jaja sobie robisz .......................a w sumie dla wiekszosci nie wazne s膮 b艂edy ,my piszemy co czujemy ,kiedy jeste艣my szcz臋sliwe,a kiedy smutne.......... i nie r贸bcie sobie 偶art贸w z uczu膰 ludzkich.Bo to jest ostatnie chamstwo jak si臋 kasuje bez 偶adnej przyczyny wypowiedzi na przyk艂ad chorej kolezanki.......................rzyga膰 mi si臋 chce na takie post臋powanie moderator贸w i kogokolwiek kto ma na te nasze wpisy wp艂yw. W pe艂ni popieram Ajs臋 ,a Goda tez bardzo m膮drze napisa艂a - niech ten co kasuje podpisze sie pod tym dlaczego to zrobi艂.Mo偶e wtedy szefostwo Kafeteri opanuje to forum. A jak nie to si臋 zwijajcie i grzecznie poinformujcie wszystkich ,偶e nie jestescie w stanie kontrolowa膰 tego ogromnego forum ,bo z moich obserwacji wynika ,ze kup臋 ordynarnych 艣wi艅stw miesi膮cami "siedzi " na forum a normalne wpisy s膮 bez przyczyny usuwane. Im bardziej poznaj臋 ludzi, tym bardziej kocham zwierz臋ta." George Bernard Shaw Wkurwiona jestem maksymalnie 馃槨馃槨馃槨 ale zobaczymy co dalej na razie chyba wszystko jest?????????????????????? i nie usuwaj膮. Moja m艂oda dotar艂a .....................wym臋czona i ze s艂owami ....."nigdy wiecej autobusem .No niestety hrabiostwo urodzi艂ysmy i wszystkie niedogodno艣ci to jest beeeeeeee. Nie wiem co dalej b臋dzie ?????????My艣le co dalej .Ona chce wraca膰 do Francji co jest bezsensem........................Ja maj膮c jakies oszcz臋dnosci moge jej cos zaproponowa膰 ..ale co ???????????? Mo偶e najlepiej zostawic wszystko losowi i co ma by膰 to b臋dzie ?????????????????Jestem paskudnie rozdarta ..............i by膰 mo偶e te moje przemy艣lenia jakie艣 bydle skasuje ????????? P贸zno juz 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A moja Atko馃憚 - polecia艂a :( 馃槶馃槶馃槶 .....ju偶 jest na miejscu, dzwoni艂a. Lotnisko pracuje normalnie - bo u mnie jako艣 w por贸wnaniu z p贸艂noc膮 jest male艅ko 艣niegu. Mr贸z daje w doop臋, mimo tego szmalcu - ci膮gle mi zimno....... Atko - nie zamartwiaj si臋 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie "rozdzieraj" si臋 , niech robi jak uwa偶a , zostaw , nic na si艂臋 ...cho膰 wiem jak Twoje 鉂わ笍 na tym cierpi :( Rozmawiaj jeno du偶o, wys艂uchaj. Dorad藕....porad藕 ...ale czy us艂ucha ? Dziewczynki popieram i ja Anoolkow膮 馃憚 pro艣b臋 i popisz臋 tam jutro bo na dzi艣 to mam do艣膰 wra偶e艅 :( J贸zia馃憚. Id臋 sobie jeszcze w podusie 馃槶 bo mi jako艣 wyj膮tkowo dzi艣 藕le:( do jutra.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie uwierzycie!!! Wiewiorka odswiezona jakbym na bal szla. No bo kolor juz byl taki.. pokazujacy centymetrowe odrosty a to ciekawie nie wyglada :P W jednym garze gotuja sie kosciki. Bedzie zupka pomidorowa z ryzem gotowanym w zupie bo tak lubie :D Kawal miecha juz pociety w plasterki. Beda to cos jak bitki w sosie. Ja podobno robie dobre sosy a wlasnie naszla mnie chec na mieso w sosie. Dlaczego swoim zachcianka nie dogadzac? Miesa prawie dwa kilo, zamroze w malych porcjach i bedzie jak znalazl. W ostatni dzien roku pracowita sie zrobilam hihii Psia wojne tez przezylam. Misia to jednak histeryczka ale Suzi brzydko sie zachowala. No coz, ludzie, jak widac na naszym topiku, sa wredni to czemu nie pieski :P Aaatko 馃槝 Myslisz, ze ktos z moderatorow lub pani Jola to czyta??? Eee, nie mysle. Wielkie slowa, nic poza tym. :D:D Nie dziwie sie ze Pati tak powiedziala bo pewnie w tym autobusie siedziala ze 12 godzin. Pomnoz to przez dwa lub trzy i bedzie samolotowa droga do kangurowa. 24 godziny bylo jak jeszcze LOT latal do Bangkoku, wszystkie inne polaczenia sa duzo dluzsze. Zostaw mloda. Sama swoje bledy musi przezyc. Tobie pewnie tez mama radzila a zrobilas odwrotnie.... kazdy tak ma. Wazne ze wie, ze zawsze jestes zeby pozbierac szczatki. 馃槏 Sagus 馃槶 Szybko to minelo. Ale byla! Spedzila swieta z Wami zamiast z kumplami moze w Alpy na narty jechac 馃槝 No nic, spadam do garow :D:D Co sie to na tym swiecie porobilo!!!! Wiewiora i gary!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
..............bardzo zle sie czuje ................. :( Szczesliwego Nowego Roku zycze wszystkim Kruszynkom !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry 馃憚 Jeste艣my , jeste艣my :) Nie wygadane dalej :):) Pewnie i Mania jak ju偶 odpocznie od艣wi膮t to Wam poopowiada o wizycie. Zmartwi艂o nas bardzo to co tutaj si臋 dziej. Ju偶 tak my艣la艂y艣my , przynajmniej ja ,偶e w Zak膮tku b臋dzie spokojnie. Na Nowy Rok 偶ycz臋 Wam spe艂nienia marze艅. I spokoju , i szcz臋艣cia i 偶eby艣my tak jak kiedy艣 pisa艂y艣my dotrwa艂y do Zak膮tka Starszych Pa艅 馃憚 Szcz臋艣liwego Nowego Roku 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zamiast w lozku sie wylegiwac i do wieczornego balu sie przygotowac to o 5 rano sen minal i za czorta zasnac nie moglam nic to dzien dluzszy bedzie :D a to przecie偶 ostatni dzien roku oby ten nastepny nie by艂 gorszy czego 偶ycze wzystkim kruszynkom 馃尰 馃尰 馃尰 Anoolka馃尰 ten twoj malenki domek czyni cuda:P 膰wiczysz :D , gotujesz:D i mam wrazenie ze jestes poniekad szcze艣liwsza :D a pamietam jak na nasza wiosne wszystko dla ciebie jakies takie bez sensu bylo ???????? niech ten rok nowy rok co juz za rogiem ,,, bedzie dla ciebie bardzo , bardzo szcze艣liwy :D:D:D Aaaciu馃尰 , Sagu艣馃尰 Anoolka ma racje , nic na sile ,,, same zdecyduja moja najstarsza coros wymyslila sobie ze w nadchodzacym roku slub i to gdzie na Teneryfie :D jakem jozia ledwo nadazam :P a w prezencie slubnym to chca miec nas na tydzien na tej bajecznej wyspie :D:D:D:D a moje srednie dziecie w borach rzadzi ze swoim toworzystwem tam nowy rok witac beda , razem z mamu艣 moja ,,,,, Anoolka tak apetycznie w garach miesza :P wiec i ja lodowke sylwestrowo noworoczna przygotuje ,,,,, rosol +ryba po grecku + kotleciki z kurczaka i chyba tez machne jakis sos :P i wielka miche sorowki z miksa salat , papryki , pomidora i musi duzo koperku Aneczka 馃尰 dasz rade , trzymam kciuki ,,, dla Ciebie duuuuzooo zdrowka na ten nowy rok

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny, nas zasypuje okropnie, nie wiem co bedzie :( brnelam do pracy pierwsza z naszego domu zaspy miejscami do kolana i wyzej, oj nie wiem jak moja ania wyleci:( Aneczko trzymaj sie kochana, bywaja grsze i lepsze okresy, mam nadzieje, ze za chwile bedzie lepiej, nonormalnie musi byc i juz 鉂わ笍 narazie popisac wiecej nie moge, bo w pracy zaczynaja sie przemarsze ludow z butelkami szmpana, niby nie wypada w takim momencie klikac:) pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczynki:)_

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witanko馃尰馃尰馃尰 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍Kiedy wybije p贸艂noc i Nowy Rok pojawi sie na progu pragn臋 Was zapewnic, ze znajdziecie si臋 w moich my艣lach i pop艂yn膮 ku Wam moje serdeczne zyczenia takie jak te : pomy艣lno艣ci, szcz臋艣cia, zadowolenia z ka偶dej chwili, zdrowia, u艣miechu i wspania艂ych os贸b wok贸艂, kt贸re nie tylko wspieraj膮 w trudnych chwilach ale takze potrafia cieszy膰 si臋 razem z nami 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aneczko :( Przykro mi bardzo ze stary roczek tak Cie zegna. Moze Nowy Roczek powita Cie tylko z dobrymi wiadomosciami i tylko z dobrym samopoczuciem 馃槝馃槏 Pamietaj, chciec to moc a Ty chcesz &&&&&&&&& Szczegolnie dla Ciebie - szczesliwego Nowego Roku 馃槝 Koksik jak dalej niewygadane to jest na to rada - musicie razem zamieszkac :P Jozia, pewnie ze jestem szczesliwa, ale nie do konca. Nowy Roczek poprosze o zdrowe nozki. Goda, fajne zwyczaje w pracy, tu by sie nikt nie odwazyl z szampanem latac. u mnie pierwszej ten Nowy Roczek sie pojawi. Nawet jak zasne wczesniej to pieski pewnie mnie na czas obudza. Nie wiem jak to jest w tej dzielnicy... czy ci co w domu zostali wychodza na ulice z flaszeczka szampana? Ano zobaczymy, w lodowce mam zapasik :P Kruszynki 馃槝 Oby juz nam nikt postow nie kasowal Y Oby kazda miala super zdrowko Y Oby fortuna zawitala do kazdej z Was Y Oby waga wyswietlila mila oku cyferke Y Oby po Nowym Roku Lapka sie odnalazla i nas pogonila Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰 Y 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szcz臋艣liwe zako艅czenie :) http://wiadomosci.onet.pl/wideo/zatrzymany-za-brutalny-film,8367582,1,klip.html# A takie 偶yczenia dosta艂am, wi臋c i Wam przekazuj臋 :D :D :D Przyjemnego szumu w g艂owie, wygodnego miejsca w rowie. No i mo偶e jeszcze potem - spokojnego snu pod p艂otem. 呕eby pies z kulaw膮 nog膮 Ci臋 nie ola艂, id膮c drog膮. Du偶o czadu i uroku w nadchodz膮cym Nowym Roku ! Musz臋 troch臋 si臋 zdrzemn膮膰 i robi臋 si臋 na biustwo :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na wszelki wypadek skopiowa艂am dzisiejsze poranne wpisy. I b臋d臋 je wkleja膰. Tyle razy, ile b臋dzie trzeba. 馃槨 05:24 [zg艂o艣 do usuni臋cia] Anoolka http://i48.tinypic.com/2mo8t1y.jpg (_)> (_)> (_)> (_)> Nadzieja umiera ostatnia ..... Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!!!! (mam nadzieje) A HOME IS NOT A HOME WITHOUT A DOG 05:59 [zg艂o艣 do usuni臋cia] aneczka17 ..............bardzo zle sie czuje ................. Szczesliwego Nowego Roku zycze wszystkim Kruszynkom ! 06:26 [zg艂o艣 do usuni臋cia] koksikk Dzie艅 dobry Jeste艣my , jeste艣my Nie wygadane dalej Pewnie i Mania jak ju偶 odpocznie od艣wi膮t to Wam poopowiada o wizycie. Zmartwi艂o nas bardzo to co tutaj si臋 dziej. Ju偶 tak my艣la艂y艣my , przynajmniej ja ,偶e w Zak膮tku b臋dzie spokojnie. Na Nowy Rok 偶ycz臋 Wam spe艂nienia marze艅. I spokoju , i szcz臋艣cia i 偶eby艣my tak jak kiedy艣 pisa艂y艣my dotrwa艂y do Zak膮tka Starszych Pa艅 Szcz臋艣liwego Nowego Roku .......kto wie czy tam za rogiem nie stoj膮 Anio艂 z Bogiem........ 06:52 [zg艂o艣 do usuni臋cia] j贸zefa zamiast w lozku sie wylegiwac i do wieczornego balu sie przygotowac to o 5 rano sen minal i za czorta zasnac nie moglam nic to dzien dluzszy bedzie a to przecie偶 ostatni dzien roku oby ten nastepny nie by艂 gorszy czego 偶ycze wzystkim kruszynkom Anoolka ten twoj malenki domek czyni cuda 膰wiczysz , gotujesz i mam wrazenie ze jestes poniekad szcze艣liwsza a pamietam jak na nasza wiosne wszystko dla ciebie jakies takie bez sensu bylo ???????? niech ten rok nowy rok co juz za rogiem ,,, bedzie dla ciebie bardzo , bardzo szcze艣liwy Aaaciu , Sagu艣 Anoolka ma racje , nic na sile ,,, same zdecyduja moja najstarsza coros wymyslila sobie ze w nadchodzacym roku slub i to gdzie na Teneryfie jakem jozia ledwo nadazam a w prezencie slubnym to chca miec nas na tydzien na tej bajecznej wyspie a moje srednie dziecie w borach rzadzi ze swoim toworzystwem tam nowy rok witac beda , razem z mamu艣 moja ,,,,, Anoolka tak apetycznie w garach miesza wiec i ja lodowke sylwestrowo noworoczna przygotuje ,,,,, rosol +ryba po grecku + kotleciki z kurczaka i chyba tez machne jakis sos i wielka miche sorowki z miksa salat , papryki , pomidora i musi duzo koperku Aneczka dasz rade , trzymam kciuki ,,, dla Ciebie duuuuzooo zdrowka na ten nowy rok 06:55 [zg艂o艣 do usuni臋cia] j贸zefa jest dobrze kruszynki jest Koksik nasz kochany i Mania nasza kochana 08:19 [zg艂o艣 do usuni臋cia] Goda dziewczyny, nas zasypuje okropnie, nie wiem co bedzie brnelam do pracy pierwsza z naszego domu zaspy miejscami do kolana i wyzej, oj nie wiem jak moja ania wyleci Aneczko trzymaj sie kochana, bywaja grsze i lepsze okresy, mam nadzieje, ze za chwile bedzie lepiej, nonormalnie musi byc i juz narazie popisac wiecej nie moge, bo w pracy zaczynaja sie przemarsze ludow z butelkami szmpana, niby nie wypada w takim momencie klikac pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczynki _ rozta艅cz臋 sobie 艣wiat na przekor 艂zom... potrafi臋 jeszcze i艣膰 pod pr膮d... 09:05 [zg艂o艣 do usuni臋cia] ruda Witanko Kiedy wybije p贸艂noc i Nowy Rok pojawi sie na progu pragn臋 Was zapewnic, ze znajdziecie si臋 w moich my艣lach i pop艂yn膮 ku Wam moje serdeczne zyczenia takie jak te : pomy艣lno艣ci, szcz臋艣cia, zadowolenia z ka偶dej chwili, zdrowia, u艣miechu i wspania艂ych os贸b wok贸艂, kt贸re nie tylko wspieraj膮 w trudnych chwilach ale takze potrafia cieszy膰 si臋 razem z nami "...Trzymaj sie swoich chmur, Mieszkaj tam, bywaj tu ..." 09:12 [zg艂o艣 do usuni臋cia] Anoolka Aneczko Przykro mi bardzo ze stary roczek tak Cie zegna. Moze Nowy Roczek powita Cie tylko z dobrymi wiadomosciami i tylko z dobrym samopoczuciem Pamietaj, chciec to moc a Ty chcesz &&&&&&&&& Szczegolnie dla Ciebie - szczesliwego Nowego Roku Koksik jak dalej niewygadane to jest na to rada - musicie razem zamieszkac Jozia, pewnie ze jestem szczesliwa, ale nie do konca. Nowy Roczek poprosze o zdrowe nozki. Goda, fajne zwyczaje w pracy, tu by sie nikt nie odwazyl z szampanem latac. u mnie pierwszej ten Nowy Roczek sie pojawi. Nawet jak zasne wczesniej to pieski pewnie mnie na czas obudza. Nie wiem jak to jest w tej dzielnicy... czy ci co w domu zostali wychodza na ulice z flaszeczka szampana? Ano zobaczymy, w lodowce mam zapasik Kruszynki Oby juz nam nikt postow nie kasowal Y Oby kazda miala super zdrowko Y Oby fortuna zawitala do kazdej z Was Y Oby waga wyswietlila mila oku cyferke Y Oby po Nowym Roku Lapka sie odnalazla i nas pogonila Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Nadzieja umiera ostatnia ..... Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!!!! (mam nadzieje) A HOME IS NOT A HOME WITHOUT A DOG 10:52 [zg艂o艣 do usuni臋cia] yoana1964 Szcz臋艣liwe zako艅czenie http://wiadomosci.onet.pl/wideo/zatrzymany-za -brutalny-film ,8367582,1,klip.html# A takie 偶yczenia dosta艂am, wi臋c i Wam przekazuj臋 Przyjemnego szumu w g艂owie, wygodnego miejsca w rowie. No i mo偶e jeszcze potem - spokojnego snu pod p艂otem. 呕eby pies z kulaw膮 nog膮 Ci臋 nie ola艂, id膮c drog膮. Du偶o czadu i uroku w nadchodz膮cym Nowym Roku ! Musz臋 troch臋 si臋 zdrzemn膮膰 i robi臋 si臋 na biustwo Kawa WYSZ艁A. I ju偶. 10:58 [zg艂o艣 do usuni臋cia] yoana1964 Znowu co艣 SKASOWANE Przed chwil膮 otwiera艂 stron臋 post Anoolki z 09.23. Teraz otwiera p贸藕niejszy A na przek贸r NIEZASPOKOJONEJ MODERATORCE - 偶yczenia : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3ac64838 02d871d.html Kawa WYSZ艁A. I ju偶. poprz. | 1 9 10 11 Strony tematu: 1234567891011 Odpowiedz na ten temat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kruszynkowo馃尲 Anoola馃憚 Pi臋kne 偶yczenia ;);) Ty pierwsza Nowy Rok wita膰 b臋dziesz ;) - zdr贸wka dla Ciebie i dzieciunk贸w, szczeg贸lnie dla Ajsowych n贸偶ek;) 馃尲YYYY鉂わ笍YYYYY馃尲 "Przewr贸ci艂am " si臋 rano na wadze 馃槶 SZOK 馃槶 ....do艂o偶y艂am strasznie do pieca ...............:( Koniec z tym. Bu:( Aneczko馃憚 G艂贸wka do g贸ry - Ty z kolei p贸藕niej ni偶 my tu, Nowy Rok b臋dziesz wita膰 - wi臋c zd膮偶臋 z 偶yczeniami dla Was;) Rudasku馃憚 Mi艂o, 偶e zajrza艂a艣;) Wzajemnie S艂onko!!!!!!!!! Godu艣馃憚 U mnie nie ma prawie 艣niegu i mr贸z sobie odpu艣ci艂. Wsp贸艂czuj臋 Ci Kochana z ca艂ego wielkiego serducha takiej drogi:( Manio-Koksiku馃憚 nareszcie !!!!!!!!!!!!!! Maniu dokumentacj臋 szykuj na noc i nie ma to tamto ! Jak Ci臋 nie widz臋 przed "sob膮" ......to mi jako艣 nie teges:( J贸zia馃憚 U偶ycz mi wiertalota na 2011 bo ........... oklap艂am a i 偶yci膮 musz臋 zaj膮膰 , rowerek mam wyci膮gn膮膰 , z kurzu obetrze膰 bo doktory powiedzia艂y, 偶e chodzenie nawet d艂ugie czy lotanie - zbyt mi kolana obci膮偶aj膮 ....rowerek mniej. Dziewczynki musz臋 ogarn膮膰 ten tajfun, kt贸ry moja C贸ru艣 jak wyje偶d偶a - zawsze zostawia;) Ale ....ja to lubi臋 :-D Wpierw lec臋 wy艣ciska膰 Rodzic贸w, po偶egna膰 zagranicznych - siostrzenic臋 z rodzink膮 - DZI艢 wyje偶d偶aj膮....no nie wiem czy to dobry pomys艂 - ale ju偶 im "szeroko艣ci" 偶ycz臋. (1800 km) Siostra z nimi jedzie, wi臋c sama dzi艣 nie zostanie. A my? A my mamy szampany...w艂a艣ciwie to pe艂ny barek ....i zostajemy w chacie:) Musz臋 odespa膰 te noce pozarywane:):):):):):) Jaki艣 s.syn nagina od rana udarow膮 wiertark膮 - 艂eb mi p臋ka Mi艂ego po艂udnia:) Nagina膰 musz臋 ostro by zd膮偶y膰 wr贸ci膰 , posprz膮ta膰 i cu艣 upichci膰 :-P 馃憚 Do wieczorka;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Yoanko - dobrze ;) Chcia艂abym zobaczy膰 to "bustwo" :-D Wszystkiego najlepszego - du偶ooooooo wolnego;) 馃憚馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nawet nie 偶artuj Yoanko - jeste艣 przy mnie "Piku艣" - sorry Pani Piku艣 :-P - wagowo :-P , wagowo. Po co ja na to qrestwo szklane dzi艣 stan臋艂am ? Chyba po to by si臋 obudzi膰:) Spadam bo strasznie p贸藕no 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wszystkim kochnym kruszynkom:) 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 Niech si臋 spe艂ni膮 艣wi膮teczne 偶yczenia, te 艂atwe i trudne do spe艂nienia. Niech si臋 spe艂ni膮 te du偶e i ma艂e, te m贸wione g艂o艣no lub wcale. Niech si臋 spe艂ni膮 te wszystkie krok po kroku, tego 偶ycz臋 wam w Nowym Roku. 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Z szampanikiem pod biurkiem - 偶egnamy na weso艂o stary rok maj膮c nadziej臋 na r贸wnie udany Nowy. 呕ycz臋 wszystkim Kruszynkom wszystkiego naj... naj... naj... no i prosz臋 艁apk臋 o powr贸t !!! Udanej zabawy wszystkim baluj膮cym, niebaluj膮cym r贸wnie偶 wspania艂ego powitania Nowego Roku w mi艂ym gronie ! Do zobaczenia w najlepszych humorach jutro !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No kurcze, jak Opty z szampanikiem to i ja ide wreszcie otworzyc :D Booti Booti mi wydzwania :D, fajnie ze tak calkowicie o mnie nie zapomnieli :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 on wypyta napiszcie do niego
jest 4 moderatorow: modena modeaaa - meaaa mod_liszek mod-ka tak trudno ustalic kto kasuje ? napiszcie do bywalca on wam pomoze bo ma wtyki u tak zwanej gory

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×