Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

45-ka

Kruszynkowy zakątek nadzieja na spokojne miejsce dla odchudzających się 50-cio

Polecane posty

Skręcone. Szafa - krowa. Z lustrem. Znowu felerne się trafiło 😡 POSZERZA 😡 Józia, a jakie Wy macie dolegliwości ? :P Saguś, co z Tatkiem ? 🌻 Trzymaj się na tych mękach :D Szarooka 🖐️ Nie marudź, Kobieto. Rozmiar zaczynający się na 4 ..... Popieram Józefę w Jej postulacie :D Jutro do roboty.... W czwartek będzie wieszanie w szafach. I układanie. Spadam, bo padam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, przyleciałam , mróz -12 .... Nie wiem:( Sraczka+żygaczka potworna , gorączki nie ma. Jelitówka? Ciśnienie ok, puls też . Nie wiem co to - trudno wyczuć. Nie rozbieram się , kimnę coś. Węgiel ...a rano zobaczymy.Na pogotowiu (tel) kazali obserwować. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(w pracy) Poniewaz prace nalezy szanowac wiec troche popisze :P Ja tam Kasiu zacmienia ;) nie ogladalam. Moze dlatego ze byl pochmurny dzien i nie bylo slonka widac. Przeca ze zartuje, wiem, ze na innej polkuli slonko z innej strony sie oglada :D Masz racje, od deklaracji do czynow czasami daleka droga. Ale ja te kilka minutek poswiecam na hula hop i na nowa maszynke. Reszta musi poczekac na patio lub zrobienie czwartego pokoju. A jak lazienka sie nie skonczy to tam dalej nic zrobione nie bedzie 😭 Wiesz, po niedotrzymaniu slowa moglabym szukac podwykonawcy ale nawet nie wiem od czego zaczac. Poczekam bo ostatnio jestem strasznie spokojna. I nie zartuje. Sama nie wiem skad mi sie to wzielo ale juz tak nie wybucham jak dawniej. Przykro mi sie robi i czasami lezke sobie z tej niemocy puszcze ale juz mnie nie ogarnia szal niszczenia wszystkiego co dookola. Wypominaniem sie nie przejmuje bo skoro juz teraz gada ile mi pomaga i co zrobil to ino rzygnac. Wczoraj dzwonila mama Misi i sie pyta jak lazienka teraz wyglada. Powiedzialam, ze tak samo jak przed swiatami byla zdziwiona wiec mialam okazje ponadawac zeby nie mysleli ze on taki dla mnie dobry jak gada. No i widze, ze Boooti Booti bedzie mialo o czym nadawac :D Ja pamietam jak pedalowalas. Mialas raz sie z ktoras spotkac w parku i pisalas, ze komary o zeby Ci sie rozbijaly a z Baska (chyba) sie nie spotkalyscie. Gdzie te wszystkie dziewczyny? Czyzby tak pochudly ze juz nas nie musza znac? Pamietam jak na to swoje dziesiate pietro na pieszo lecialas :O:O:O Yoana tak trzymaj. Ale dziwie sie ze Lapki znowu nie widac zeby Ciebie wspierac i glaskac. Przeciez Wy jestescie najlepszymi kolezankami bo mnie to tylko za ogonek i kolka mna kreci 😭 (Pewnie teraz to by mnie nie podniosla :P) Yoana, skoro jestes pomoc medyczna to na tej diecie warzywnej poczytalam ze jak poziom cholesterolu za bardzo sie obnizy to moga wystapic kurcze w lydkach. Ja biore tabsy na cholesterol i od pewnego czasu pisalam ze mam taki niecierp w lydkach, myslisz ze powinnam przerwac tabletki? Juz wiem. Mam zapierniczac na badanie krwi :P Poszlam wrzucic pare listow do skrzynki. Wracajac widzialam jakies odbicie w oknach :O:O I ten wieloryb co mi towarzyszyl w drodze wcale mi sie nie podobal. Lapko, z domu napisze Ci maila z waga na 02.01.2011 i mysle, ze powinnas opublikowac tabelke z nowymi danymi. Zawsze to chyba bedzie lepsza motywacja. Tylko musimy podjac decyzje jak czasto i jak REGURARNIE bedziemy sie przyzanawac do bledow :O:O:O Szarooka a dlaczego mialoby byc nie cieple powitanie? Nas ZAWSZE nowa krew ;) mobilizuje i jak sie postarasz to wszystkie przy Tobie schudniemy. Nabierzesz weny do pisania jak zastosujesz moja rade skerowana do 45 w poprzedniej czytance. Malymi kroczkami. Napisz zdanie, rozwin temat na tyle na ile czas Ci pozwoli. Skoro od baniek boli to pewnie to cos takiego jak moje hula hop. To dopiero daje w doope ale na poczatku lub po dlugiej przerwie. Zwykle mam siniaki. Teraz juz nie bo krece od jakiegos czasu :P Sagus, super ze podoba Ci sie gimnastyka. Moze nabierzesz ochoty i pozniej bedziesz gdzies w babskim gronie dalej cwiczyla. No i tyle napisalam w pracy ... Juz jestem w domu i moge pisac dalej :P Co prawda migrena mnie zlapala. Taka od miesni karku Czyli z oczu szybko schodzi ale taka nijaka dlugo bede. Poliki pieka jak u zawstydzonej cnotki :D Jozia, nie wiedzialam ze Ty i na silownie lotosz! Z kijkami i brzuszki i jeszcz silownia? Dobra jestes, podziwiam. Mania, zapomnialam Ci napisac, ze czerwone drzewo teraz jest ZIELONE drzewo :P No ja tez mam wzdecia po warzywach ale po surowych. Na surowo to moge marchewke i kalafior, nic wiecej. A poza tym wedlug tej diety to najpierw powinnas sokami oczyscic flaki :P Aneczko 😘 napisz jak sie czujesz. Sagus, mam nadzieje, ze Twoj Tatko wie, ze przy rzygaczkosraczce trzeba duzo pic... &&&&&&& mam nadziej ze od rana bedzie lepiej. A ja po pracy (skonczylam o 12.30) pojechalam szukac jebanego owalnego lustra. No i malo jednemu zoltkowi nie dalam z liscia w pysk 😡Buc nie wiedzial co ma w sklepie. Znalazl lustro a mi rylo sie rozesmialo... poszedl sprawdzic cene.. na sklepie reklama ze upust do 70% procent a ten wrocil z kosmiczna cena. I do mnie ze to specjalny design. I mnie wqurvil. Pytam a co w tym specjalnego? Ani porzadnie wykonczone...(trzeba tak zeby ceny opuscic :P ale jak na moje to bylo PERFECT) no i bylo powieszone pionowo a ja chce poziomo. Uchwyty do tego niedostosowane. Chcial mi dac dodatkowe i mam sama se przykleic 😡 Pytam sie czy on mysli ze ja to kamikadze??? Gownianym klejem przykleje i pewnego dnia znajde na podlodze Wrrr! Cene dal mi okolo $ 160 a znalazlam bez laski za $ 95 ale dopiero w poniedzialek bede wiedziala jak sa zaczepy no bo wszedzie urlopy wrrrrr I troche inne niz jego. Jego byloby na moj gust lepsze ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma! W sklepach to gowno by chcieli wcisnac... Czy oni na prawde mysla ze jak baba to kretynka???? Szukalam tez chodnika bo Ajsce chce jak najwiecej zakryc kafelki. Z miejsca gdzie stoje, do psiej barierki jest 4.2 metra. http://i52.tinypic.com/vfe3ax.jpg Nie, w sklepie mi wciskaja 3 metry 😡 Czy ja na prawde tak glupio wygladam??????? Znalazlam cos co ewentualnie mi sie podobalo ale porzadna babka, zainieta w chusty (Arabka) powiedziala ze za 10 dni beda mieli nowy towar. Upewnilam sie, ze to co ma teraz w sklepie na pewno bedzie miala za dwa tygodnie. Kolory mi pasowaly ale wolalabym w jednym koloze. No co zrobie??? Nie bede kupowac zeby kupowac! Chce miec ladnie. Teraz polozylam takie chodniczki co w poprzedniej chacie pod przyrzadami do cwiczen byly ale psy po tym ladaja i to lezy koslawo :O:O A ja chce ladnie :P http://i52.tinypic.com/14kzdvq.jpg I cena w tamtym sklepie nie byla zla :P Patrzac na jakosc to wrecz tanio! Ps Koksikowi znowu ktos wypil atrament :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ale i się pospało.... Ale z kawa dobudzanie przyjemniejsze. Ja tam się cieszę, że jutro święto. Ton jedzenia nie muszę szykować - to jak dwa święta ! Anulko, dobrze że z dystansem podchodzisz do problemów. Trochę szkoda że łazienka ciągle nie zrobiona, no ale skoro nic nie możesz na to poradzić - to i po co rwać włosy z głowy. Chodniczki ? - krzywo to weselej - nie wydawaj pieniędzy na dywanik ! Z Twoją spoconą fotką przyszło pytanie - kiedy wreszcie ja będę mogła wyjść i tak się "narąbać" ? Na razie za oknem -9 i chyba będzie trochę słoneczka. O wczorajszym zaćmieniu zapomniałam, a poza tym u nas nie było słoneczka widać przez chmury, więc i efektu chyba by nie było. Postanowienia noworoczne 45-ko postaram się wypełnić. Z jakim skutkiem nie wiem, bo organizm z wiekiem coraz mniej chce współpracować, a "na głodzie" nie mam zamiaru żyć, więc małymi kroczkami - jak mówi Ania - byle naprzód. Też liczę na tabelkę od Łapki, bo jakoś wtedy mi przyjemniej, jak ładnym kolorkiem cyferkę wmaluje. Uważam że raz w miesiącu wystarczy, a kiedy - początek czy koniec miesiąca, obojętne. Realny świat niestety późną godziną na zegarku straszy - czas przerwać klikanie. Udanej środy Kruszynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholibka znowu sie naraziłam mendzie bo mnie wykasowała Kopiujcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać ...ze wczoraj mnie nie widać. Nawet mi się nie chce pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kawa???? I kazda wie ze trzeba kopiowac :P Szawooka, jak wkleisz to zawsze kopiuj do worda i niech sobie "ksiazka" rosnie bo tu cuda sie dzieja Jak w pracy pisze to mam zaszyfrowany word i dzieki temu Maniu mam Twoj wpis :P 22:19 [zgłoś do usunięcia] Mania No maszynka nowa znaczy monitorek wielki jak krowa pewnie taki jak Yoankowa szafa na moje móglby byc mniejszy ale Magik zadecydował ze jest full hd więc co ja mam do gadania Yoanka te diabelne lustra ja mam takie wielkie jak wyłaze z wyra to w nim siebie widze coś paskudnego Saga wow jak działa i tak to wsio bystro załatwiane to superowo a ze jutro bedzie w sio bolało to i dobrze znaczy cos sie dzieje a duzy masazysta to i krzepe ma i takie masowanie to sama radocha co u Tatki ????????????? Szarooka Ty nie dołuj biednego grubasa taka ładna cyferka ja tam cały c zas licze ze dojde choć do 44 i to jest moje marzenie a kiedy to będzie to ja nie jestem w stanie wyobrazic ????. dziś drugi dzien na warzywach najgorsze te wzdęcie 45-ka a mi sie wydawało ze to taka straszna szarówa u nas nawet wstawać mi się nie chciało bo tak ciemno w chacie i nawet swiatło zapalałam A mi sie tych diet to tyz nie chce ale tak sobie dumam ze jak tyle czasu te białko męczyłam bez wielkich efektów to moze organizm na warzywa zareaguje i cos schudnie a schudnąc trzeba bo juz jak słonica wyglądam Anoola na wiadomo durny chłop najlepiej im gadanie wychodzi a do roboty to gonic trzeba Koksiku no zima moze jak z mojej młodosci a le wtedy w mini i w cienkich rajstopkach było ciepło a teraz gacie na wacie i jeszzcze zimno znaczy u Was dalej sypie u nas tylko kilka płatków spadło tak poczyściło troche . Aneczko mam nadzieje ze dobrze się czujesz po tej chemii i znajdziesz siły poklikac . a zima to dobra dla młodych bo sobie sporty zimowe zaliczaja a dla nas to tylko ślisko Atka uroczy zakatek jest tylko ja duzo fotek pstrykam to potemi ogladania jest u mnie mż sie nie sprawdza bo zwyczajowo grzesze i tak trudno mi ocenic ile to jest te mż a jak mam zadrutowana gebyla i ostre zakazy to cos z tego moze i wyjdzie . A ja dzis most zaliczyłam razem ze slubnym bo okazało sie ze przez tydzien swiąteczny wrócił prawie do starej wagi i wyników to teraz razem do odchudzania i bede mobilizowac dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia ;) 21:21 [zgłoś do usunięcia] józefa 429 Szarooka witanko piekne a gwoli tradycji topikowej to na sam poczatek jakis zdjecie szanownej kolezanki pod opinie bardziej doswiadczonych kolezanek w kwestii odchudzania ,,,,, by sie zdalo ,,,, czekamy !!!!!! SAGUŚ specjalnie dużymi ,,,,, za odwage i za te gimnastyke ,,,,, i nie odpuszczaj ,,,,, moja pani istruktor to daje takiego czadu że masakra ,,,,, tylko sie pyta czy boli ?????? jak odpowiedz brzmi tak , to mowi że tak ma k**wa boleć ,,,,, sa dni ze prawie na czworaka z silowni wychodzimy ale jaka potem satysfakcja tez dostalam te cholere a taki zamieszany wekend jutro i w piatek do roboty ale za to sobota i niedziela w borach moich kochanych i mam jakies pociagania nosem tylko jeszcze sraczki brakuje to bylby komplet a jak Sagusi malo sniegu w smoczym grodzie ???? to niech tylko transport zalatwi ,,,,, w 3miescie tyle ze dla wszystkich wystarczy Kasiu doskonale cie rozumiem ,,,,, sama mam dylemata ,,,,, chatka w borach czy rozgardiasz w miescie ,,,,,, i te pisklaki ,,,, miby juz dorosle jakby a jednak ciagle w gniezdzie ,,,,,, u mnie sie kroi cosik na nasze wczesne lato ale nie zapeszam ,,,,, co prawda plany mlodych sa imponujace ale pozyjon uwidim ,,,, w kazdym razie trzymam kciuki ,,,, za to najmlodsze rozdarte strasznie bo taki madziar sie trafil wraz z amorem ,,,,,, i jest jeszcze średnia ,,,,, o matkooooooo,,,,, Saguś , Aaaciu ,,,, macie po jednej ,,,, ja razy trzy ,,,, plus J ,,,, Yoanko czy ja dobrze doczytalam ,,,, jakieś tam lezenie i zabezpieczenie medyczne ????????? a swoja droga to nasza nadworna dochtorka jaki lek na te nasze dolegliwosci by zapodala wysle bo cos mruga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, sorry ale Twojego juz nie mam bo w pracy na niego odpowiedzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola wczoraj klikałam juz po wizycie Magika i szybko szybko i tak poleciało bo nawet nie dumałam ze menda znowu łazi po forum :(:( Jak widac nic nam nie pomogło przenoszenie się bo moderatorzy moga chyba kasowac wsio gdzie im popadnie a ze władze jakos tego nie kontroluja to tylko zle swiadczy o portalu. No to znaczy ze coraz ładniej bedzie w chałupce :D juz i tak na moje oko bardzo tam ładnie :D A chodniczki dla pieskw wskazane bo tak to się ślizgaja na kafelkach czy panelach :( Opty co do tabelki to tez licze ze ta leniwa Łapka wezmie się za nią :D to jednak jest niezły kop w cztery litery jak tak analizuje sie sukcesy kolezanek :D ja dalej warzywka zajadam oj chciałabym tak 6 tygodni wytrzymac bo to dla slubnego byłoby bardzo dobre , teraz kilka dni diety i cukier mu spada .Ja te diete traktuje jako zdrowotna a nie odchudzająca bo tu ja zajadam jabłka a na nich ja licho chudnę :( Yoanka no układanie w szafach to sama radocha i tę czerwona kiecke na poczatek powieś zebyś miała mobilizację :D superowa kiecka :D Saga a Twoje wpisy sa bo coś mi tez brakuje :( Monitorek ogromny i dzis musiałam pozmieniac ustawienia bo jednak literki ze starego ustawienia były za małe :( i miałam kłopoty z c zytaniem tekstu a teraz juz jest dobrze :D ale musze troche przyzwyczaic się do tej wielkosci ekranu . Jutro mam kolede więc dzis troche poczysciliśmy z maym :Djeny jakie koty wszedzie siedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 ..........umarta jestem............:(:( Szkoda klikać:o Jestem przemaglowana, przeprasowana na nie wiem którą stronę :o:o:o i wqrwiona , SAMA byłam na sali.............to i tylko mną się zajęła.......PANI od gimnastyki :o Zauważyłam pewną "prawidłowość" , że jak tu jest spox w sensie kasowania postów to , to "coś" , bo "kimś" nie jest na pewno myśli - "już nie robią kopii" - i wiooooooooooooooooooooo leci kasowanie i po nas:( . A zatem kopiujcie swoje posty!!!! Wklejajcie w worda - tak prędko nas się nie pozbędą :-P U Tatka ciut lepiej :) Ale ścisła dietka przez co najmniej 3 dni. Aneczkooooo skrobnij jak się czujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Wywalam swoje zwłoki na wyro............mam dośććććććććććććććććććććććććććććććććć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wykasowała ............ 04.01.2011] 19:00 [zgłoś do usunięcia] Saguś Kruszynki (427) a ....mnie zaćmiło - bynajmniej Kasiu nie od tego zjawiska na niebie ....nie Dziś masaż bolał ale to pikuś, póki nie polazłam na sale gimnastyczną ......o losie...................o losie Wróciłam niedawno i tak się rozglądam - jak poustawiać potrzebne "poranne" drobiazgi na...ziemi koło łap...bo ja nie wstanę jutro ....chyba Już wiem gdzie "zimują" wszystkie mięśnie....prawie wszystkie i jak mam ćwiczyć.Pani była bardzo miła . Pochwałę dała, że chcę, COŚ w ogóle robić na tej sali bo inne koleżanki ..."ach nie, bo boli , ach nieeee tak to ja nie zrobię"...itd. To mnie wkurzyło...niech siedzą w chacie a nie zajmują miejsca . Tym bardziej, że obolała byłam bo "wykokosił" mi się rano niespodziewany gość w postaci co miesięcznej dolegliwości - by ją szlag trafił - nie miała kiedy . Bardzo podoba mi się organizacja tych zabiegów...po prostu na NIC nie czekam A mam ich w sumie 6. Z jednego na drugi - jak na taśmie produkcyjnej Kasiu - polecam - już weź skierowanie bo terminy są długie! WARTO. A jakie będą efekty ? Zależy DUŻO ode mnie samej . Tak Anoola najgorzej z tym siuraniem Mnie dziś o 4.30 zwaliło z wyra - dla mnie to środek nocy teraz to nie mam co się ważyć bo jak beka wyglądam ....nadęta i . Zupełnie zapomniałam o czwartku..., że to wolne! Cóż 50 lat pracowaliśmy w tym dniu to i nie dziwota a Rodzice zapasy już pozjadali, siory nie ma - za granicą .... zapychać muszę rankiem , później do byłej roboty muszę lecieć - tam mi zejdzie - zostawiłam ważne zdjęcia na kompie , obiecałam Przyjacielowi , że je znajdę i jutro poślę i choćby skały srały muszę to zrobić No a potem od 15-17 się jw. Aneczko Rozmyślałam ....o Tobie , bo właściwie to też mam tylko rtg z każdej strony zrobiony .....Nie martw się - bądź tak dalej pozytywnie nastawiona - to naprawdę DUŻO, a włoski odrosną Koksiku U mnie nie ma prawie śniegu....troszkę tego starego gdzieniegdzie leży .... Muszę w gary i jakiś prochów poszukać Dawno mnie tak nie poniewierało . poprz. | 1 13 14 15 Strony tematu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciało od godz.19 od wczorajszego mojego wpisu.... 14 - czyje ? postów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bede kopiowac swoje caly czas. Nie wierze wladzy :D:D U nas nie swieta ale dzien mam wolny. Jutro znowu mam isc na rano bo sales manager odchodzi i ma mi przekazac kilka sekretow z klientami zwiazanych :O Ja tam dosc dlugo pracuje ale o produktach wiem niewiele. No bo zwykle placilam za to co do produkcji sie uzywa. Teraz chca ze mnie alfe i omege zrobic? No coz, patio potrzebuje wiec na wszystko sie zgadzam. Ale oni z tymi moimi zdolnosciami to przesadzaja 😭 Opty musze wziasc dystans bo moja zlosc niczego nie przyspieszy. Poza tym juz sie przyzwyczilam w kuchni myc zeby. Moja kuchnia, moje zeby :P (do pralni za daleko :D) Wydam na dywanik bo te trzy kawalki na nerwy mi dzialaja :D Juz i tak mowie NIE na wiele rzeczy. Obiecalam sobie posplacac co musze i troche z domowej pozyczki przed czasem splacic. Bo jakos nie mam ochoty myslec ze w razie czego to pokoj komus wynajme. Eee ja wcale bym nie chciala sie tak narabywac :P I nawet mysle czy nie zrobie jak moj sasiad. Za $ 50 skosza mu i skoszona trawe ze soba zabiora i bede mogla bez problemu wywalic moje inne ogrodowe smieci. Z drugiej strony to taka przymusowa gimnastyka. Ale brakuje mi jeszcze maszynki do kraweznikow i z jedej strony domu nie mam jak tam poscinac :O:O Z kosiarka nie wleze :P a facio by zrobil. Co jakis czas moge? Moge! http://i53.tinypic.com/2cg1ylj.jpg Maniu, dziekuje. Mogabym jeszcze przykryc kafelki kolo kuchni, tam gdzie stol wiklinowy ale boje sie ze Suzi bedzie tam szczac 😡 No i coraz wiecej nas sie zgadza na tabelke, dobra, smaruje maila do Lapki z obiecana waga i tak prosze mi wpisac jako poczatkowa zeby mnie szlag trafial :P Sagus :D:D Za kilka dni nie bedziesz czula bolu i bedzie super. Nie odpowiedzialas czy moze myslisz o dopisaniu sie gdzies na babska gimnastyke? A moze jeszcze za wczesnie? Moze ochota najdzie wraz z jakims ;) spadnietym kiloskiem. No to Tatko schudnie... a moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego porannego tez nie ma ale kawa jest :D:D Anoolka 🌻 w ramach gimnastyki zastepczej :P rekawice do lokcia , nakolanniki i dawaj wyrywać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia!!!! Ja wyrywac???? To juz szybciej ZERO i po klopocie :P Przeciez tam nic ladnego nei ma wiec mozna psssssssss spryskac :P A Twoj zagubiony wpis ja wkleilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka 🌻 a fotka by rewelacyjna wyszla :P:P:P dzieki za kopie ale to byl wieczorny ,,,, spadam kruszynki dobranoc i dzien doberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Aniu👄 Czy to coś da? Wg.mnie to powinni w cholerę wywalić tę opcję "zgłoś do usunięcia" bo jeżeli to coś działa to mogą z niej korzystać zarówno Ci którzy mają ku temu podstawy jak i niezrównoważeni psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, "zglos" nie znaczy usun! Chyba (chociaz teraz to ja juz watpie) ktos czyta zanim wywali??? Dalej uwazam, ze kazdy topik powinien sie sam moderowac czyli zalozycielka lub przez nia nominowana osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksik, wstawaj, srodek nocy :P (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 He he dorwalam sie do programu gdzie latwiutko sciaga sie piosenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana, Trzech Kroli to jeszcze tak jak swieta... Dziekuje slicznie i lamie sie z Wami oplatkiem. 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie porobilo :P:P:P:P zatem znowu swieto a co robi jozia w swiateczny poranek ????? ano nie spi zapach kawy ??//?/?// dumam co by sobie jakies SPA zafundowac ,, w chacie oczywiscie J na narty , mloda niestety do pracy , a jozia naprawde ma dzis wolne :D od wszystkiego :P dres na tylek i jogging, serie brzuszkow by sie solidnie spocić imam nadzieje ze nie wykasuja jeszcze tylko o dietetycznym menu pomysle i do robotyyyyyyy Saguśśśśśśśśśśśśśśśśśś ,,,, tak trzymaj :P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×