Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

45-ka

Kruszynkowy zakątek nadzieja na spokojne miejsce dla odchudzających się 50-cio

Polecane posty

.......... u mnie tez -5, sloneczko i bez nowego sniezku. Bylismy na spacerze w parku nad jeziorem - wspaniale - musialam dozywic parkowe wiewiorki orzeszkami :) Nadal obzarstwo, a jutro pomimo ze poniedzialek to nikt nie idzie do pracy i tak az do wtorku po Nowym Roku. Lenistwo trwa :)))) Nawet indyka nikomu nie chce sie upiec bo nadal pelno jedzenia juz gotowego do zjedzenia :))))) Fajnie jest, nastroj swiateczny , spokju i szczescia nadal trwa :) Czuje ze zdrowieje ! Ja pokonam tego raka, obiecuje Wam kruszynki ! Bedzie dobrze, bo musi byc :)))))))))) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczk17
..........a ja dzis bylam w parku !!!! Bylo tak pieknie, slonko swiecilo choc -7. Nowego sniezku nie ma ani na lekarstwo choc w Stanach na wschodnim wybrzerzu sypie dobrze i Nowy Yorki i buflo a takze Waszyngton zasypane, a u mnie pomimo ze bardziej na polnocy to nie ma sniegu, a wlasciwie jest troche bialo bo lezy stare moze 2 cm sniegu. Wlasciwie nikt nie narzeka, bo 150 km odemnie tez maja mase sniegu tam gdzie sa kurorty narciarskie - tak wiec wszyscy zadowoleni. W parku bylo pieknie choc bez ludzi. Zabralam cala paczeke orzeszkow dla wiewiorek, nawet im troszke ulatwilam prace rozgniatajac co niektore dziadkiem do orzechow. Jezioro mialo dzis cudownie niebieski kolor bo i niebo bylo lazurowe. U mnie tez dzis w sklepach szalenstwo zakupow. Nawet drugi dzien Swiat Bozego Narodzenia nazywa sie tutaj oficjalnie Boxing Day :))) Wszedzie wysprzedaze, ogrom kupujacych, brak miejsc na parkingach. Musze Wam powiedziec ze nigdy w ten dzien nie ide na zakupy, wystarczy ze widze w tv co ludzie wyprawiaja. Tak naprawde to wiele madrych sklepow oglasza i robi juz obnizke 2 tygodnie przed swietami i robia ogromna kase. Tak wiec u nas przed swietami czy po swiatach az do 10 stycznia jest szal zakupow. Wszystko to co w sklepach mozna kupic poprzez internet z tych samych sklepow i z taka sama znizka ale ludzie lubia chyba ten tlok :) Aaatko, masz racje bardzo mi przykro z powodu braku swiatelek wokol mojego domu - wiem ze jestem jak dziecko :( Tak wiec wole o tym juz nie myslec i sama nie zadawac sobie wiekszego bolu :) Po wizycie w parku moj syn znow dostal 39 temp. tak wiec naprawde top chorobsko go trzyma. W domu chodzi w masce. Jutro musi isc do lekarza i zaczac brac antybiotyk bo juz tak choruje ponad tydzien i zadne dostepne leki i kuracje nie skutkuja. A my Kruszynki oczywiscie ze z wiekiem mamy swoje preferencje co do waznosci spraw w otaczajacym nas swiecie ! Powiem Wam kruszynki ze mimo wszystko z dnia na dzien, stopniowo czuje sie ciut, ciut silniejsza ! Ten raczek jeszcze nie wie z kim zadarl, ale sie przekona ze w moim ciele nie ma co szukac i musi sie wyniesc :))))))))))))) Anoolko............ do kogo nalezy Misia ?????????????? nie mam pojecia skad ja wzielas i jak dlugo bedzie u Ciebie. U mnie najwiekszym zazdrosnikiem jest Parys, zawsze musi byc pomiedzy mna a Elza lub mna a Nina :))))))) Aaatko alez Twoj synus ucieszyl sie z prezentu zapewne, a i Patrycja dostanie cos wymarzonego. Pamietam ja ze zdjec w Barcelonie. Dobrze ze sa swieta bo mozna wlasne dzieci przytulic :)))) Ja w tv uwielbiam ogladac programy przyrodnicze i moge to czasami robic 24 h na dobe zapominajac o Bozym swiecie. Mam taki program www.OASIS.ca po prostu cuda natury z calego swiata, a ze mam HD czyli skrzynke i przekazywany sygnal kablowki w najwyzszej jakosci a tv 50" plazma Samsung tak wiec jakoscia obrazu mozna sie zachlysnac :)))))))))))) Po prostu cuda przyrody ! Mam nawet jeden program w ktorym na zywo pokazywane jest akwarium z pieknymi rybami, choc ja to nie nastawiam bo obok mam swoje ogromne akwarium :))) Dziewczynki, swieta uplynely spokojnie i milo. (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczk17
no chyba sie wsciekne, nie wkleil sie moj wpis :((((((( a ja nie skopiowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kruszynki w Kruszynkowym Zakatku :) Swieta, Swieta i po Swietach.......... a u mnie chorobsko opanowalo mojego synka :( Przez 2 tygodnie brala go grypka i nie odlezal, nie wychorowal a dzis go zlozylo zupelnie. Dzieki Bogu ze od rana odszukal otwarta przychodnie, zobaczyl lekarza, dostal antybiotyk bo popoludniu zaczal bardzo goraczkowac i choroba zaczela sie na calego........ A przeciez mozna bylo isc wczesniej do lekarza i wyleczyc sie antybiotykiem juz wczesniej ale jak to mlodzi - lekcewarza objawy choroby...................... teraz go scielo na dobre.......... teraz to juz musi to odlezec i wyleczyc do konca ! A ja czuje sie lepiej !!!!!!!!!! Tak naprawde caly dzien czuje sie lepiej, czuje sie zdrowsza i silniejsza ! Bedzie dobrze. Ciesze sie Kruszynki ze malo Was widze na kawce wiec wierze ze wszystkie spedzacie milo czas w rodzinnym gronie, wsrod najblizszych ktorzy wlasnie na ten mily czas swiat zjechali do rodzinnego gniazdka gdzie zawsze czeka na nich milosc rodzicielska i cieplo domu rodzinnego. Wiem ze kazda z Was tak jak i ja czeka na te spotkania z wytesknieniem. Przeciez to nasze ukochane dzieci, ktore jeszcze nie tak dawno siedzialy przy cycku i tulily sie do nas :) W glebi duszy mamy nadal to mile odczucie choc juz od dawna nie dydkaja :))))))))))))) To jednak najblizsze sercu osoby, przeciez to nasza krew, nasze zycie, nasza milosc ! :) Nie zawsze i nie kazde dziecko to docenia, czasami obudzi sie dopiero po stracie najblizszej osoby i wtedy juz za pozno aby odwzajemnic milosc matki, jednakze poki zyjemy zawsze kochamy nasze dzieci bezgraniczna miloscia i dobrze gdy nasze dzieciatka sa tego swiadome :) Kruszynki z tego Zakatka bardzo kochaja swoje dzieci i to jest najszczersza prawda i ja to wiem ! :) Jestem tak jak kazda z Was szczesliwa z posiadania potomstwa, jakze to milo w sercu :) Kawka !!!!!!!!!!!! Prosze wstawac ! :) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu,.............. jakze masz dobrze ze to Ty jestes Koksikowym gosciem !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was serdecznie ! Joziu, krotki pobyt ale jakze milutki, pomimo ciezkiej podrozy to napewno czesciej bedziesz ja powtarzac bo przeciez nie zawsze lotniska sa zasypane sniegiem :))))) Przeciez nie leci sie na wyspy godzinami, jesli pogoda normalna loty bez zaklocen i szybciutko mozna byc w ramionach ukochanego dzieciecia ! Tak wiec nie narzekaj tylko lataj czesciej :)))) Teraz to juz nawet bilety na terenie Europy nie sa tak drogie i mozna czesciej leciec w odwiedzinki do rodzinki ! Swieta Bozego Narodzenia i Nowy Rok maja swoj nieodparty urok a w gronie najblizszych to cud spelnionych marzen ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! :D :D :D Dziś i jutro mam WOLNE :D Wprawdzie dużo do sprzątania i prania, ale zdrowa wreszcie jestem, więc co mi tam :D No i poczytam CAŁY topik :D Jutro MDM bierze urlop i kupujemy szafę i szafki (akcja - zdążyć przed WAT-em ;) ) Kalisz- jak najbardziej :D Tylko decydujcie, KIEDY..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł czas na ponowne przywrócenia należnego miejsca mojemu sprzęciolowi na paradnym stole;) No bo jak już wspominałam niejednokrotnie, dostaje on wilczy bilet na czas rodzinnych uroczystości.. No i wchodzę i ..nawet nie mam ochoty pisać😡 A miało już być tylko ach i och i na tym miejscu to już miałyśmy sobie z modenkami wybierać serdeczności z dzióbka .. A jak jest?..każda widzi:O:O Jeden wielki nieogarniony BURDEL!!!! Jestem pewna, że niezależnie od miejsca , czy to ten czy inny dział to na jedno wychodzi, czyli patrz wyżej😡 Ukłony dla moden, modenek, moderacji i inszych ich nacji na jedno kopyto działających..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba to dla nas taki swiateczny podarek, wreszcie padloi na mnie prawda plakac nie bede, bo skasowano moj niezbyt tresciwy post z przywitaniem, na wiecej nie mialam czasu, a teraz czytam i nie wiem, czy wszystko, czy to co pozostalo po cenzurze Yonako kot wyglada jak po Oswiecimiu:( a ja na wsi nie moge wyleczyc kotka, ktorego nam podrzucono jeszcze na jesieni, byl taki chudy maly jak szczur, teraz juz jest ok i nie tak boi sie i nawet prawie nie syczy, ale kaszle okropnie:( i kicha, podajemy jakies lekarstwo od wetki, ale nie dziala :( ma takie ciezkie sapanie trzymamy go w domu( chociaz dorosle koty nie maja wstepu do mieszkania, bo na ogrzanie sie maja inne pomieszczenia i jak tylko zaczynaja wylegiwac sie w domu, to nie poluja tam gdzie trzeba :) poczytalam,ale na pisanie juz czasu nie zostalo... a pozatym nie wiadomo , czy warto pisac, moze teraz kolej na wycieranie mojej brazganiny:) na kawe za wczesnie, mam nadzieje ze ktos Anoolce postawi, no najwyzej w zimna sobie wypije :) > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje Dzien Dobry... ale chyba nie za bardzo, w zastepstwie Sagi pozwole sobie wkleic........ 10:21 [zgłoś do usunięcia] Modena Anoolka to nie bylo do ciebie tylko do osoby ktora pisze na pomaranczowo. Skoro skasowalam moj post to skasowalam rowniez twoj . Wszystkie posty na forum kasuja tylko i wylacznie moderatorzy ! Pozdrawiam i zycze milego dnia . _________________________________________________________ __ I co ? Powtórzę : Wszystkie posty na forum kasuja tylko i wylacznie moderatorzy ! _________________________________________________________ __ I ja widzialam wpis Rudej a teraz go nie widze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie teraz mamy odpowiedz KAZDA MODENA MOZE NA KAZDYM DZIALE SIE SZAROGESIC! i jak dlugo nie wydlubia zarazy u siebie tak dlugo na kafe spokoju nie bedzie. A pani Jola pewnie ma to w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Tak tylko zaglądam - widzę, że nie ma moich wpisów z wczoraj i dzisiaj... No, znowu jakiś złośliwiec nas dopadł... U mnie mrozisko straszne, rano było -18 ! Prawie jak u Gody ! Pozdrawiam wszystkie Kruszynki i spadam potestować zmiany vat-u od stycznia - w pracowym programie. Miłego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis moge pic zimna kawe bo chyba bedzie upalny dzien. Takie to lato... jednego dnia we flanelach drugiego upal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanko🌻 widziałam już wcześniej ten filmik i 😡😡 Już się do niego dobiorą, nie wiem czy się dopatrzyłaś, ale w prawym górnym rogu sa namiary na tego ..reżysera wraz z dokładnym adresem i nawet marką i nr.rej samochodu.. Co za sqwsyn😡 A to się Mania zdziwi jak wróci i zobaczy że przeprowadzka G dała :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Anoola...chyba już nie mam do tego serca:( To nasze forum z założenia jest taką naszą odskocznią od codzienności która przynosi nam co dnia odpowiednio wielką dawkę stresu i nerwów.. Jak ja mam i tu walczyć to wybaczcie, ale spasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kruszynki poswiatecznie ! Nadal nie mam zimy :( Natomiast u mnie dni sa o wiele dluzsze niz w Polsce, o okolo 2 godziny, bo mieszkam gdzies tak na wysokosci polnocnych Wloszech, u mnie na szerokosci geograficznej Polski pewnie chodza biale niedzwiedzie :)))))) Ale jeszcze nie koniec zimy, i u mnie sie zacznie niebawem, a w Sylwestra bedzie +8 i bedzie lac deszcz :) Troszke Wam zazdroszcze tych mrozow :))))))) .......a jak tam Sylwestrowe przygotowania ? ...............Anoolko, kawka goraca ! ........... a i Kruszynki wkrotce wstana :) Milego dnia ! (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adla porządku - to jest post 282. Aneczka 🖐️ U nas Sylwester będzie na lekkim minusie. Podobno. Jutro do roboty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dzis spozniony grubas w czerwonym ubranku przyszedl :D:D:D Przyniosl ;) mi to do cwiczen i takie male radio na cd Takie jakie wlasnie chcialam :D:D:D No przyniosl rowniez miesko dla pieskow i kurza watrobke dla mnie dlatego zmykam do garow Wyzlopalam Aneczkowa to postawie goraca :D (_)> 🌻(_)> 🌻(_)> 🌻(_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×