Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

kto lubi waldiego i jego tematy?

Polecane posty

meksykanin, zwal sobie przy moich zdjeciach i spadówa z mojego tematu. a ty verita przestan wypisywac te swoje smuty w moim temacie. idz sobie na inny temat i tam sie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale marudzisz. Tylko dzięki nam temat jeszcze żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rus1, wale to, przynajmniej verita nie bedzie mi pierdooollila w temacie swoich smutów !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZJAZD Z MOJEGO TEMATU!! NIE WALIC MI TU SMUTOW O ZONACH CZY MEZACH NIE RUCHAJACYCH CZY NIE DAJACYCH DUPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rus1, to bede wam wstawial zdjecia i smial sie z verity, ze se nie moze kochanka znalezc tylko smuty wali na forum. porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze verita, niepotrzebnie sie w ogole wpierdzielilas na moje tematy. nie podoba sie to zjazd, a nie mi tu swoje smuty wklejasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wreszcie tu spokoj zapanuje i bede mogl wymieniac poglady z ludzmi na temat wklejanych lasek, a nie jakichs smutow z czyjegos lozka (czy kto daje czy nie daje)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
I tu konflikty :D A szanownego Testa chyba tate za głęboko kochał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rzuciłem tylko okiem i widzę kółko trzymających w pogotowiu swoją paukę ma coraz większe grono. Martwi mnie, że obecność kobiet, nawet tych wirtualnych jest ... nijaka :O :( co szybko was stoczy do zabawiania się między sobą. :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nijakość bije ze wszą d :) czy juz ten topki powoli zamykamy? czy cos wkleimy ? dzien dobry... ludziki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldi nie szczeka? Chyba śpi jeszcze po ciężkiej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×