Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ola-kola

Posikaliście się kiedyś? Jak tak to opowiedzcie

Polecane posty

Gość ńeń
nie pamiętam chyba nigdy. jedynie jako niemowlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńeń
raz prawie u kolegi. graliśmy gadaliśmy a co najgorsze było dużo śmiechu! już myślałem że nie wytrzymam i się posikam ale jednak na wielkie szczęście wytrzymałem!!! nie radze wstrzymywać do ostatniej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz w przeczkolu. nie pamiętam zabardzo bo byłem jeszcze mały. ale to był taki WSTYD!!! po raz 2 mówię nie wstrzymywać do ostatniej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosuazse
U teściów po kościele a( przed kościołem 2 kawy ) czułam normalnie jak wielka fala płynie w kierunku małej tamy (cipki) a ona wym momencie nalewa kompotu ... potem gdy było nieco gorzej teściowa chyba przyuważyła moją potrzebę a że za mną nie przepada to zaczęła gadać siostrzeńcu że już przestał urzywać pieluszek kuurr... no z chwili na chwile czułam że popuszcze ... na koniec poprosiła mnie o pomoc przy odniesieniu tależy no wstałam i poleciały 2 strumienie... zacisłam zęby prubowała.m przestać myśleć o tych pampersach powodziachi rurach ... ale daremne to było w kuchni odkręciła kran i pśsssss kolejny strumień opAnowałam na chwile już była kropka na jeansach ..... już przebierałam jedną nogą miałam mroczki przed oczami podbrzusze mnie łaskotało oczy mi się podkrąźyły lol potem siedliśmy jeszcz na chwile Ja juz cała spocona noga na nodze ręka w kroczu ta dalej nawija o tym siosyzrzencub i wrescie bum nie wytrzumslsm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w hotelu gdzie przy basenie brakowało toalet, do pokoju zbyt daleko po drodze dałam radę wytrzymać, ale po wejściu do pokoju i myśli o toalecie hamulce puściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, parę razy. 1. W szkole przed fizyką napiłem się dużo wody a że już było koniec przerwy musieliśmy wchodzić. Z fizyki mieliśmy taką panią co nigdy nikogo nie wypuściła. Po 5 minutach lekcji zaczęło się... Uświadomiłem sobie swój błąd. Patrzałem tylko na zegar żeby się lekcja skończyła. Lekcje fizyki mieliśmy w sali z chemii i było 6 rzędów jakby na każdy rząd po 5 ludzi. Ja siedziałem w środku rzędu, za mną ława i przede mną ludzie. Po około 15 minutach lekcji pani poszła czegoś szukać do pokoju nauczycielskiego a my zostaliśmy bez opieki. Wszyscy siedzieli na telefonach albo trollowali innych (np. przywiązywali do siebie 2 plecaki) ale ja nie umiałem się bawić. Cały czas myślałem o przerwie i ubikacji. Do końca lekcji zostało 20 minut. Kolega przede mną co chwilę pił wodę. Starałem się o tym nie myśleć ale cały czas słyszałem odgłos itp.. Oczywiście nikomu nie mówiłem że chcę siku ale chyba po moich gestach kolega obok się spostrzegł i zaczął mnie trollować. Nawet nie chciałem na to zwracać uwagi ale w końcu zaczął mnie lekko gilgotać w brzuch i pod pachami a mam straszne łaskotki i słaby pęcherz prawie popuściłem. 15 minut do końca lekcji przyszedł jeszcze 1 kolega do naszej grupki. Ogólnie to tam byli sami chłopacy i tylko 1 dziewczyna. Ten chłopak co przyszedł, usiadł obok mnie i zaczął mówić: psi psi psiiii siiii wodospad, fontanna itp... Chciałem go walnąć ale się powstrzymywałem i mówiłem mu żeby przestał ale on do tego zaczął mnie jeszcze gilgotać... 10 minut do końca do akcji wkroczyła dziewczyna. Ja jej nie lubię ale ona myśli że uważam że jest piękna. Usiadła za mną i udawała że patrzy na telefon kolegi co on tam robi ale mi szeptała pszszsz psiii siiii siii... Przez ten cały czas chciałem wyjść ale bałem się że akurat wróci nauczycielka i będzie przypał. Ciągle widziałem strumień wody itp... Nagle dziewczyna chwiciła mnie za boki i mówiąc gili gili gili zaczęła gilgotać i nie odpuszczała a do tego swoimi stopami objęła moje i rozwarła moje nogi. Wtedy było już po mnie. Byłem na nich wkurzony bo pewnie bym wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszczana
Ja się kiedyś zesikałam na zielonej szkole(chyba 3 klasa) Toaleta była zajęta a ja się kręciłam i wierciłam. Podłożyłam sobie ręcznik na podłogę i zaczęłam sikać. Siki leciały mi chyba z 5 minut. Ręcznik był już cały mokry! A to leciało i leciało po chwili widzę, że siki trochę wyleciały za drzwi(Była mała szparka). A po jakiś 3 sekundach widzę, że ktoś przechodzi. Ale na szczęście nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno podnosiłam ciężkie torby z zakupami. Akurat miałam pełny pęcherz i z wysiłku mi lekko poleciało. Dałam radę to wstrzymać ale jak już się zacznie, to potem okropnie się chce. Oj, ledwo zdążyłam do domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś facet tak gilgotał ze nie moglam ze śmiechu słowa wypowiedzieć ze zaraz sie posikam :D no i popuścilam na łóżko w hotelu xD ale potem przez to jeszcze wiecej śmiechu bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w 6 klasie podstawówki. Dziewczyny z klasy widziały, że muszę szybko i przytrzymały mnie, żebym nie mogła wejść do łazienki... Zsikałam się wtedy i było mi wstyd przed całą szkołą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było to całkiem niedawno, wracałam ze szkoły i czułam lekką potrzebe (do domu mam około 20 minut) byłam w tedy w Białej koszulce , czarnej spódniczce i rajstopach. Myślałam że spokojnie doniose to do domu bo nie chciało mi się cofać do szkoły do toalety nagle w połowie drogi zaczęło mi się chcieć bardzo sikać aż popuściłam z 2-3 kropelki , w głowie myślałam że będę twarda i to doniasę do domu byłam już blisko ale mój pęcherz już nie dawał rady na chwilę przykucłam i włożyłam rękę między nogi myślałam że to już koniec przeszłam jeszcze kilkadziesiąt metrów i nagle poczułam jak by mój pęcherz miał pęknąć i wszystko że mnie wyleciało byłam cała mokra... Całe majtki i rajstopy były zalane, dobrze że miałam z tamtą blisko do domu , to nie mój pierwszy raz gdy się posikałam ( potem może napiszę ) (bardzo lubię spódniczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz też posikałam się że śmiechu było to na szczęście w domu (byłam w tedy w szarej sukience rajstopach i białych majtkach) oglądałam w tedy tv i to był jakiś bardzo ciekawy i śmieszny film który zaraz się kończył a właśnie zachciało mi się dość mocno siku, postanowiłam że potrzymam już do końca filmu nagle gdy było już jakieś 5 minut do końca była jakaś mega śmieszna scenka , tak bardzo się śmiała że... Poczułam podczas śmiania że bardzo chce mi się sikać włożyłam ręke między nogi i mocno chwyciłam za cipk* żeby nie popuścić jednak to było silniejsze i wyleciała ze mnie dość duża struga moczu którą z trudem zatrzymałam niee było to jakoś dużo jednak szybko przebiło się to przez majtki i je zmoczyło a potem zleciało po nodze mocząc też rajstopy poczułam się tak podniecona że postanowiłam zesikać się do końca stanęłam w lekkim rozkroku i zaczęłam sikać, nagle moje majteczki całe zrobiły się Mokre i wszystko leciało do rajstop które powoli od moczu zmieniały kolor było to bardzo przyjemne, byłam sama w domu włożyłam rzeczy do pralki i chodziłam po domu tylko w sukience której nie zmoczyłam przez rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci raz wracałam od koleżanki przez Las (byłam w krótkiej spódniczce czarnej i niebieskich majtkach i oczywiście rajstopach) Oczywiście nie skorzystałam u niej z toalety gdyż nie czułam potrzeby ale gdy byłam już daleko poczułam potrzebe znowu zlekceważyłam ją i szłam dalej starałam się o tym zapomnieć ale cały czas potrzeba wzrastała a pęcherz rozciągał się powodując ból, szedłam już bardzo powoli co jakiś czas lekko krzyżując nogi nagle popuściłam kropelkę może dwie, postanowiłam że skoro jestem w lesie to się wysikam zaczęłam zdejmować rajstopy ale przy zgięciu się aby je ściągnąć nacisnęłam sobie przypadkiem na pęcherz i zaczęło się lać na początku powoli moczyło to moje majtki i nawet jeszcze przez nie nie przeciekło im bardziej starałam się to zatrzymać tym mocniej zaczynało się lać już ledwo starałam się to trzymać , majtki były już przesiąknięte i zaczynało mi mocno cieknąć po nogach rajstopy miałam na pół zdjęte , szybko przykucłam i zaczęłam sikać przez majtki na ścieżkę aby nie zasilać rajstop niestety było już za późno i trochę zmoczyły się gdy zaczęło lać mi się po nogach wysikałam się całkowicie , majtki były całe Mokre nogi też, lekko ubrałam rajstopy mniej więcej do majtek żeby nie dotknęły ich i się nie pomoczyły powoli szedłam do domu , nie wysikałam się wcześniej w lesie bo wolałam zrobić to w domu bo myślałam że dojdę, często zdarzają mi się takie przygody i w 80 % procentach w śpódnicach gdyż bardzo je lubię ogółem posikałam się już z 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam też niedawno z tydzień temu się posikałam miałam na sobie białe majtki i spodnie , chciałam trzymać jak najdłużej, gdy już nastąpił moment gdy parcie było tak silne że ledwo utrzymywałam to poszłam do toalety gdy próbowałam wstać nagle popuściłam kilka kropelek podczas drogi do łazienki krzyżowałam nogi i wkładałam rękę między nogi aby nie popuścić byłam już blisko gdy nagle do łazienki wbiegła moja siostra, stałam tuż pod drzwiami i wstrzymywałam ostatnimi siłami gdy nagle usłyszałam że ona sika to poszło wszystko nie wytrzymałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I raz gdy byłam z siostrą na mieście (byłam w jasnoniebieskich majtkach , czarnej spódnicy i rajstopach na dodatek do tego fioletowa koszulka) zachciało mi się sikać i siostrze też nie mówiłyśmy sobie tego tylko nadal łaziliśmy gdy ona już była na granicy i ja podobnie poszliśmy do publicznej toalety akórat była kolejka więc czekałyśmy , weszłyśmy do jednej kabiny gdyż nie chciałam sama czekać ona była prze demną więc zaczęła sikać pierwsza ja już ledwo wstrzymywałam ciągle kucałam i ciągle trzymałam ręką c*pke nagle poczułam tak mocne parcie że zaczęły lecieć mi kropelki które nie chciały przestać (ok1kropelki na 2 sekundy) gdy moja siostra już zakładała majtki podniosłam spódnice i była już plama na rajstopach gdy nagle wszystko poleciało zrobiłam rozkrok i wszystko poleciało na podłogę bardzo się wstydziłam wyjść, zdjęłam Mokre rajstopy schowałam do torebki i szłam do domu w mokrych majtkach i spódnicy, na podłodze została wielka plama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisałam wszystkie historie o moim nie wytrzymaniu jakie pamiętałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JHGFDSAPOIUYTREWQ
ja miałam kilka 1 byłam w szkole pani wezwała mnie do tablicy a mi się bardzo chciało siku pani kazała mi napisać coś bardzo długiego ja już się trzymałam żeby się nie posikać skończyłam pisać wracam do ławki a w połowie drogi samo poleciało WSTYD 2 jechałam autem i korek wiercę się nie mogę wytrzymać i nagle mój ośmioletni brat mówi ja chcę siku tak się zdziwiłam że zsikałam się a brat sika mi na spodnie 3 na lekcji pytam panią MOGĘ DO TOALETY -NIE -ALE JA MUSZĘ -NIE na przerwie -ALA CZEKAJ MUSZĘ DO TOALETY biegnę a ala mi trzyma drzwi -NIE -ALE JA MUSZĘ -NIE -BŁAGAM -NIE lekcja -PROSZĘ PANI MUSZĘ DO TOALETY -SIEDŹ -MUSZĘ -NIE -ZSIKAM SIĘ -NIE przerwa -ALA MUSZĘ SIKU -NIE -SIKU -DOBRA IDŹ ALE PUJDĘ Z TOBĄ -OK ala nagrywa mnie i idzie -KOLEJKA TO KONIEC zsikałam się a ala wrzuciła film do sieci 4 jestem na wycieczce muszę siku kolejka do toalety chłopak przedemną walną mnie w brzuch i się posikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze pampersy z wzgledow zdrowotnych wiec jak cokolwiek zrobie niewidac co najwyżej jak się juz trochę w nim nazbiera to rajtuzy w kroku się opuszczają i każdy zauważy ze mam na sobie pampersa hej Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrgość
Pracuje w szkole.Raz obudzilem sie i sie nie wysikalem.Poprzedniego dnia sikalem ok 22.Rano jechalem o 8 do pracy,prace konczylem ok 14,30.Wracalem z kolezanka ktora mi sie bardzo podoba,caly czas trzymalem.W domu bylem ok 15.Juz nie moglem i popuscilem.Po chwili ok.15.20 wysikalem sie.Trzymalem w sumie 17 godz.Kolejnego dnia wysikalem sie ok 8.00Trzymalem.o 16 poszedlem w pewne miejsce.Godzinę musialem trzymac,chcialo mi sie dosc mocno.Ok 18 wypilem piwo.Pecherz byl pelny ale trzymalem.Wracalem busem i ledwo dawalem rade.Wysiadlem i ok 20 musialem sie wysikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczęście nie miałam nigdy takich historii zawsze gdy byłam już na skraju wytrzymałości to zdażyłam do toalety. Kilka razy widziałam gdy ktoś nie wytrzymał 1. Całą droge do mojego domu szedła jakaś dziewczynka miała sukienkę i rajstopy szedła bardzo niepewnie i co jakiś czas się na mnie patrzyła , czasem trzymała się ręką między nogami pomyslałam że pewnie chce się jej sikać cały czas za nią szedłam aż w końcu ona ciągle miala ta rękę między nogami i co jakiś czas tak jakby w ruchu krzyżowała nogi , myślałam że długo już nie wytrzyma i tak też było. Nagle ta dziewczyna stanęła i zaczęło jej lecieć powoli po rajstopach. Gdy zmoczyła się już cała popatrzyła się na mnie i zaczęły jej z oczu łzy leciec ja sobie dalej szedłam jak gdyby nigdy nic jak potem się jeszcze kilka razy obróciłam to widziałam że ta dziewczyna Idę sobie powoli w tych mokrych rajstopach potem już wszedłam do domu 2. Byłam z koleżanką na spacerze postanowiłam ze odprowadzenie ją do domu szedłyśmy tak razem i ona zaczynała robić dziwne ruchy spytałam się jej czy coś jej się stało a ona że mocno chcę się jej sikać jakoś cała drogę do domu wytrzymała ale tuż przy drzwiach od domu się to stało.... Ona stanęła nieruchomo krzyżując z całej siły nogi i caly mocz zaczął się po niej lać gdy już całkowicie się zmoczyła ja się na nią patrzyłam powiedziałam jej że nic sie nie stało i się porzegnałyśmy 3. Widziałam że moja siostra ogląda tv i że chyba chcę się jej siku wszedłam do toalety gdy ona akurat już szedła i jej ją tak chamsko zajęłam po jakichś 10 minutach ona puka do drzwi i mówi siostro proszę szybko bo bardzo chce mi się siusiu proszę a ja ze chwilę poczekaj jeszcze jakieś 5-10 minut gdy ona ja już nie wytrzymam ja do niej no weź nie jesteś małym dzieckiem masz już duży pęcherz na pewno wytrzymasz 30 minut lub nawet więcej ona wymyślasz prosE wpuść mnie ja do niej tak jak mowilam 5-10 minut no tyle to musisz wytrzymać ona na pewno tyle nie wytrzymam poczekała te 5 minut cały czas stojąc i krzyżując nogi pod łazienka i mówi proszę już dłużej nie mogę ją na to że przed chwilą też tak mówiła a jednak wytrzymała te 5 minut ona no weź proszę ja już popuściłam trochę no weź mam już Mokre majtki nie chcę się zmoczyć jak mała dziewczynka . Po 1 minucie dobra już wychodzę a ona no szybko znowu trochę popuściłam nie mogę się zmoczyć proszę ja do niej okej już wychodzę gdy wychodziłam ona od razu wpadła i krzykla jest nie prosiłam sie poczym zawróciłam i lekko ja polaskotałam przez jakies 3 sekundy ona serio?! I nagle patrzę się na jej nogi a tam leci lekka struga która sie powieksza cały czas (była wtedy w spódniczce) gdy skończyła sikać zapytała się mnie czy muszę być taka chamska a ja po prostu odszedlam ;) to były wszystko sytuację które widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale mi wstyd
Je kiedys u kolezanki bo mi sie chcialo a lazienka byla zajeta a jak sie zwolnila to moj kolega mnie wciagnal do laziekni i laskotal mnie. Az w koncu sie posikalam i on zaczaol sie smiac bo mialam naprawde mokre majtki az mi przesiaklo na spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale mi wstyd
KTO CHCE BARDZO SIKU MA TO PRZECZYTAĆ!! Woda ocean wodospad fale siusiu psi psi psi siusiu zaraz poleci już zaraz woda fale morze. Już sikasz już leci jest ci dobrze ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 123
pilnowałam dziecka mojej siostry na placu zabaw . Mówiła że wróci za godzinę a mijała już druga , dzieci przybywało a mi chciało się coraz bardziej siusiu . Minęło kolejne pół godziny , ja już zaczęłam dyskretnie przebierać nogami bo ciśnienie stawało się nie do zniesienia . Próbowałam dodzwonić się do siostry ale nie odbierała , miałam już łzy w oczach . W pewnym momencie poczułam skurcz w podbrzuszu i poleciało , dziec***atrzyły na mnie z niedowierzaniem tak jak ich opiekunowie , wzięłam więc małego i bokami doszliśmy do domu , mały cały czas pytał dlaczego mam mokre spodnie . Miałam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafgxxn
W szkole podstawowej w 6klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedze teraz jak codzien przed kompem a ze jestem bardzo leniwy sikac czy kupe mi się chce niepojde do wc dpiero jak czuje ze dluzej niewytrzymam ale wtedy jest już zapozno i sikam na wszelki wypadek nim usiade do kompa mama kaze mi zalozyc pampersa bo już nieraz robilo się male jeziorko pod krzesłem wiec mogę sobie na to pozwolić sikam mam sucho pod pupa Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 12 lat bylismy na 3 dinowej wycieczce pierwsz4ego dnia jak wieczorem dojechalismy mega mi sie hcało siku pani mi niepozwoliła isc do toalety ale kazała isc spac zasnelam obudzilam sie jakos o 23 i tak mi sie chiaclo ale nie mozna bylo wychodzic wiec pomyslalam ze podloze recznik ale przemukl bo mi lecialo jakos 4 min na serio tak mi sie chcialo a drugi raz jak bylismy na wycieczce to tak mi siechicialo ze nie wytrzymalam ale przewiazalam bluze i nic nie bylo widac ale ndal mi siechcialo bo jak poczulam ze mi leci to odrazus poszalm do pani i powiedzialam ze musze ona na to ze nie i zada mi pytanie czy wytrzymam 10 min ja powiedzialam ze nie poszlam z pania do toalety ale byla 10 osobowa kolejka wiec ja kucnelam i sie krecialam bo nie wytrzymazyawalam pani powiediala ze zeczywisciemi sie chce i ze jak sie posikam tyo bede hodzic mokra tak wiecie powiedziala to p chamsku j sie posikalam i to ale si posikalam tak ze juz mialam wchodzic do toalety i popusicialam ale naszczescie trocge to luza zaslonilam jak ja niedosielgama czegos to ktos mnie podnusla to zauwazyl xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega w szkole zdjął mi buty i zaczął mnie po stopach gilgotać. Akurad mi się siku chcialo a mam straszne łaskotki. Inni się potem dołączyli a on moje stopy jeszcze przyblokował. Nie wytrzymałam choć staralam sie jak moglam. Potem to juz tylko sie ze mnie smiali i nie zapomnieli o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka453
Ja zsikałam się pierwszy raz jak miałam 15 lat Stało się to na wycieczce szkolnej , rozgadałam się z koleżanką siedzącą obok w autobusie i wypiłam cała butelkę koli przez przypadek , tak nam się gadało że nawet nie wiedziałam kiedy butelka była już pusta . Po 20 minutach trasy ( a droga trwała 3 godziny ) chciało mi się sikać , naprawdę było to już duże ciśnienie . Koleżanka mówiła i mówiła ja się wyłączyłam i myślałam co tu zrobić czułam ze sików w moim pęcherzu jest coraz więcej i coraz trudniej mi jest wytrzymać . 30 min później już było naprawdę nieciekawie ... autobus zaczął jeździć po wertepach ja już trzymałam obie ręce w kroczu miałam łzy w oczach , pani powiedziała że na razie nie ma postoju bo nie ma gdzie . W pewnym momencie autobus podskoczył chyba próg zwalniający i poleciało mi kilka kropel , wtedy wiedziałam ze to już koniec . trzymałam już dosłownie ostatnimi resztkami sił i wreszcie pękło ... Zesikałam się w majtki jak małe dziecko , siusiu leciało i leciało a ja nawet nie miałam siły zatrzymać . Pół autobusu było zasikane , moje ogrodniczki były mokre aż po szelki ... Wstyd jak cholera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posikalem się przed chwila w majtki czytając co niektóre wypowiedzi jak może jakas pani zabronić isc do wc skoro mnie ciśnie zzy jakiś autobus jezdzacy po wertepach i wiele innych leczcie się lepiej a niewypisujcie takich głupot bo nawet dzieciaki z przedszkola wam nieuwierza nara Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxpooolaxxxxxx
Ja mam 18 lat i juz miałam kilka takich przygut widziałam nawet kilka 1. była u mnie koleżanka i było mega gor,ąco stwierdziłymy że mujdzimey nad morze miałysmy jechac 2 godz ale jechałysmy 1.30 jakies 15 min przed dojazde moja kolezanka sie kreciła ja sie zapytalam co jej jest i ona odpowiedziąła - co jest ? musisz siku ? - no tak torche (kłamała bo chciało sie jej bardzo ) - dojedzemy za jakies 10 mi wytrzymasz? - tak tak ( oj nie nie) po dojechaniu nie było żadnego WC a że jej rodzice mieli po nas przyjechac za jakies 5 godz to ona - ej hodzi hodzi musze naprawde poszukkajmy WC - ale tu niema za jakies 15 km bedziemy na plazy musimy to przejsc wytrzymasz? - postaram sie zoastało jakies 3 km i jej sie naprawde chciało - ej wytrzymaszz? -tak 15 min puziniej - ZUZIA (czyli ja moje imie ZUZIA ) -co? niewytrzymam podeszłam do jakiegos pana i sie zapytałam gdzie jest toaleta on powiedziął ze niewe i wtedy moja kolezanka sie zsikała 2. Byłam u mojego chłopaka w domu cały czas ktos albo jego brat albo rodzina wchodzili do WC ja mu niemuwiłam ale po jakies 3 l wody i 30 min zachiało mi sie i ta rozmowa wyglądała talk ja mam naimie Zzuzia a muj chłopak Marek - Marek ? - co? -musze do toalety - spk za jakies 30 min moja mam wyjdzie a puziniej tyllko moje dwie siostry czyli jakies 1 godz - ale ja naprawde musze - ojtam ojtam zaciskałam nogi jak sie da i dawalam mu tym znac nawet czsami sie łapałam - Zuzia naprawde ci sie tak chce ? - Mówie że tak - yyy - co ? - wytrzyamsz ? - ile - 1 god - szczerze ? -szczerze - to NIE zrub cos nocuje cb i niemam spodni na zmiane - muj tat powiedział mi e jak tobie sie chce to musisz wytrzyamc - Marek ? - co - popusiciłam patrzy na podł0ge i widzi plamee i mie sikającą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×