Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozetka

SZKOŁY dla dorosłych- kto chodzi/ł?

Polecane posty

Witam! W ramach ćwiczeń z andragogiki na studiach mgr mam sporządzić wywiad/ raport z kimś kto uczęszcza do szkoly dla dorosłych. Jesli jest tu ktos taki bede bardzo wdzieczna za chwile rozmowy i pomoc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam i przestałam
ja chodziłam...ale przerwałam...przerosła mnie matematyka 😭 jak mimo to masz pytania to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szkoła jakiego typu:-)??
LO, studium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja robię LO dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxx
ja chodze juz drugi rok jak chcesz to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Zaczne od tego, ze skoro ma to byc cos w rodzaju wywiadu to musze znac szczegoly, okolicznosci i takie tam. Wszystko oczywiscie jest anonimowe :) Ale jesli nie bedziesz chciala mowic o niektorych rzeczach to ok. Moze na poczatek, ile masz lat, ile mialas jak poszlas do tej szkoly? Co to byla za szkola? Dlaczego w ogole do niej poszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szkoła jakiego typu:-)??
a ja studium policealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła dla doroslych np. liceum/ technikum dla doroslych Dla kogos kto normalnie nie chodzil jak wiekszosc do szkoly ponadgimnazjalnej od razu po gimnazjum tylko pozniej w wyniku spraw losowych. Widze ze jeszcze ktos sie zglosil, fajnie :) To cos w rodzaju "opowiedz mi swoja historie" ;) Podstawowe inf jakie mi potrzebne podalam w poscie wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szkoła jakiego typu:-)??
Mam 23 lata, skończyłam liceum i poszłam na studia na politechnikę, jestem na 5tym roku. Żeby tak szybko nie kończyć nauki i zdobyć tytuł technika który może się kiedyś przydać, no i może czegoś się nauczyć;-) Policealne studium informatyczne, jestem na 1szym semestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam i przestałam
jak zaczełam chodzić miałam 18 lat...przerwałam gdy miałam 19...zrobiłam 2 semestry z 4...było to liceum ekononiczne...takze mam skończoną zawodową i pół liceum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szkoła jakiego typu:-)??
Chyba, że studium nie liczysz jako technikum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxx
ja np skończyłam liceum normalnie ale teraz robie studium więc moja historia cie nie interesuje mam rozumiec ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szywia1234
Ja tez chodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Więc tak, jestem rocznik 92, zaczęłam uczyć się w marcu tego roku w takiej szkole. Było to najnormalniejsze LO dla dorosłych. Wybrałam ją, ponieważ w dziennym liceum przeszkadzało nauczycielom to, iż często chorowałam, poza tym traktowali nas uczniów jak małe dzieci z podstawówki, aha no i to, że nie mogłam pisać sobie sama usprawiedliwienia, a miałam skończone 18 lat i nie mam rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie studium raczej nie... bo to normalna raczej droga "kariery" uczniowskiej. Chodzi mi o sytuacje gdzie swiadomie podejmuje sie decyzje: "tak, musze jednak skonczyc szkole, musze wrocic do liceum i zrobic mature"- cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No i wybrałam szkołę zaoczną, a nie np. wieczorową, ponieważ w tygodniu zaczęłam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam i przestałam
no ta maja tez była zaoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - jaaaa a w ktorej klasie teraz jestes? jesli jestes planowo w kl 3 to chyba nie mozesz mi pomoc :( chyba ze mialas jakąs przerwe w edukacji i postanowilas znow ozpocząć nauke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie przerwy niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehehehehehehehehehehe
Ja mam 20 lat i i jestem w drugiej klasie Lo dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policelane odpadaja raczej. do ehehe a pogadasz ze mna ? ;) kilka pytan, lub po prostu opisz jak to wszystko bylo: - dlaczego nie chodzilas w normalnym trybie do szkoly? co Cie sklonilo do pojscia do tej szkoly? - jak Ci sie w niej uczy? Twoje podejscie do nauki sie zmienilo? uczysz sie teraz bardziej dla siebie samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehehehehehehehehehehe
Chodziłem do technikum informatycznego, bo to moja pasja, ale nie chciało mi się tam za bardzo pojawiać, bo już to wszystko umiałem, taki samouk ze mnie, no i przerwałem naukę. I w internecie zacząłem szukać jakiejś szkoły zaocznej, co by za często nie trzeba było tam iść, no i znalazłem, bez problemu mnie przyjęli, szkoła darmowa. No i uczy mi się dobrze, bo nie trzeba umieć z lekcji na lekcje tylko na egzaminy semestralne idę i zdaję. No i uczę się, bo chcę zrobić inżyniera z informatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak rozumiem, chodziles do szkoly w trybie stacjonarnym i w ktorej klasie przerwales nauke? Cona to rodzice? przyjaciele? dyrektor szkoly? nie miales problemów z tego powodu? co robiles pomiedzy rzuceniem szkoly a ponownym podjeciem nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehehehehehehehehehehe
Tak dziennie robiłem technikum. Rzuciłem szkołę trochę przed 18nastką. A wróciłem jak miałem 19. Ten rok przerwy to praca przede wszystkim. Dyrektor bez problemu zwrócił papiery, bo w tej szkole często uczniowie rezygnują z tego, co mi wiadomo. Przyjaciele to nie oceniali tego, a rodzice przyjęli do wiadomości, ale kazali iść do pracy, bo powiedzieli, że nie będą mnie utrzymywać, skoro się nie uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehehehehehehehehehehe
Zrobiłem pierwszą klasę tego technikum, ale LO dla dorosłych musiałem zaś od pierwszej klasy. I teraz jestem an 3 semestrze na 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×