Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegoooo nie

Czy to możliwe żeby żonaty zakochał się w innej tak naprawdę?

Polecane posty

Gość gość
Droga zono to powinnaś być wdzięczna kochance ,ze tak wylizuje Twojego męża i wyręcza Cie w tym obrzydliwym czynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona się nie zniży do poziomu suki co ozorem czyści dope i jej okolice xxxxxx Wiele zon się zniża i ich mężowie noszą je na rekach a o kochankach nawet nie myślą a co dopiero chodzą tak jak Twój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż chodzi do kochanki tylko wtedy jak jest awaria i wodę zamkną żeby mu ozorem wyczyściła dope jaja i fujarę :D i też mnie na rękach nosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jego żona
Mój maż chodzi do kochanki tylko wtedy jak jest awaria i wodę zamkną żeby mu ozorem wyczyściła dope jaja i fujarę :D i też mnie na rękach nosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga zono łykasz wszystko jak pelikan co powie Twój mąż. On te awarie specjalnie robi ,ze by chodzić do kochanki a Ty tam nie warujesz pod łóżkiem i co oni tam jeszcze robią to nie wiesz a zdrowy facet jak ma okazje i pozwolenie od zony na lodzie nie poprzestanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle piszesz o tej niedobrej żonie jakbyś była o nią zazdrosna Co Ci ta kobieta zrobiła, w ogóle ją z nasz? Powinnas się cieszyć, że twój kochaś ma pachnące, czyste majtochy i skarpety, jakby mu capiło moczem tygodniowym z kalesonów to jak ty biedna byś mu loda robiła? Może gdyby nie ta zona to nawet byś na niego uwagi nie zwróciła. x bo jest zazdrosna. Każda kochanka nadaje na żonę, jak się rozwodu doczekać nie może i zaczyna do niej docierać, że żonaty facet traktuje ją jak tanią prostytutkę na godziny. Obwinia jego żonę za własną głupotę i qrestwo. Wycieruchu, to nie wina żony, że ty jesteś dno moralne i się przykleiłaś do cudzego męża, który rozwieść się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana kochanko awarie są średnio 2 razy do roku a nieraz i rzadziej więc sama łykasz kity jak młody pelikan i rzucasz ze złości telefonem gdy dzwonisz dzwonisz dzwonisz dzwonisz dzwonisz gooooooooooooooodzinami a on nie odbiera. :D Jak myślisz co wtedy robi z żoną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i też mnie na rękach nosi xxxx Bo jesteś idealna zona ,dla takiego męża co lubi zdradzać bo mu pozwalasz na qurestwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślisz co wtedy robi z żoną? smiech.gif x Pewnie to samo co kochanka ale z innym mężem innej zony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to samo co kochanka ale z innym mężem innej zony x Chciałabyś :D niedoczekanie twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś smiech.gif niedoczekanie twoje smiech.gif x Mnie to lata kolo doopy kto posuwa kochankę Twojego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana kochanko awarie są średnio 2 razy do roku a nieraz i rzadziej więc sama łykasz kity jak młody pelikan i rzucasz ze złości telefonem gdy dzwonisz dzwonisz dzwonisz dzwonisz dzwonisz gooooooooooooooodzinami a on nie odbiera. xxxxxxxxxxx ha ha ha znam taką kretynkę co pogryzła telefon jak wpadła w szał gdy kochaś nie odbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to lata kolo doopy kto posuwa kochankę Twojego męża x Mój maż nie ma kochanki ale za to ty jak na kochankę przystało łykniesz wszystko jak młody pelikan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Patologia zazwyczaj obraca się w swoich kręgach wiec nie dziwne ,ze znasz,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maż nie ma kochanki ale za to ty jak na kochankę przystało łykniesz wszystko jak młody pelikan smiech.gif x To do kogo on chodzi dać wylizać doope jak awaria wody w domu ? A ja łykam to co piszesz o swoim mężu i jego kochance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do kogo on chodzi dać wylizać doope jak awaria wody w domu ? A ja łykam to co piszesz o swoim mężu i jego kochance x Jak to do kogo? Do ciebie przecież! :D Sklerozę masz czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to do kogo? Do ciebie przecież! smiech.gif Sklerozę masz czy co? smiech.gif x Do mnie ? Nie jestem homosiem żeby Twój mąż do mnie chodził ,haha Ja mam żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu sie dzieje na tym foru weźcie poczytajcie swoje posty jak sie żrecie zony i kochanki a wasz bezwolny miś któremu nadskakujecie i obchodzicie sie jak z jajkiem właśnie jest w ramionach tej trzeciej ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie ? Nie jestem homosiem żeby Twój mąż do mnie chodził ,haha Ja mam żonę x To znaczy że do twojej żony chodzi na wylizanie brudnego kootasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha znam taką kretynkę co pogryzła telefon jak wpadła w szał gdy kochaś nie odbierał X To częste, kochanice są na ogół niezrównoważone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Patologia zazwyczaj obraca się w swoich kręgach wiec nie dziwne ,ze znasz,hahaha xxxxxxxxxx nie mama wpływu na to kogo prezes w firmie trzyma a szkoda. może prezesowi w wolnych chwilach patologia też obrabia rozporek ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy że do twojej żony chodzi na wylizanie brudnego kootasa smiech.gif x Moja zona do porządna kobieta i wierna zona , tak jak ja jestem jej wierny w przeciwieństwie do Twojego męża, który chodzi do kochanki na lodzika. Nie sadze abyśmy się znali , my nie obracamy się w kręgach patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japrd! Jakie jesteście żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzane zony nie są żałosne one cierpią ale przez własną dumę. One nie będą robiły tego i owego w alkowie aby nie poniżyć się ale maja pretensje do męża ,ze idzie to robić do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona do porządna kobieta i wierna zona , tak jak ja jestem jej wierny w przeciwieństwie do Twojego męża, który chodzi do kochanki na lodzika. Nie sadze abyśmy się znali , my nie obracamy się w kręgach patologii. x Brałeś coś czy znów chlałeś łosiu bo jeszcze niedawno wrzeszczałeś w innym wątku że mój mąż zbałamucił ci żonę :D a prawda jest taka że po ślubie wlazłeś w patologię dokładnie taką samą w jakiej się urodziłeś i wychowałeś i żonka będzie ciągnęła kootasy cudzych mężów bo u własnego nic znaleźć w gaciach nie może. :D Bądź pewny że jak twoja żonka pijawka nie dossie się do kootasa mojego męża to dorwie innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc może niech czyści ozorem już tego jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale wy traktujecie tych mezow czy kochankow jak jakich debili. Klocicie sie ktora gatki bedzie mu prala albo tylek lizala.... Tylko kobiety tak potrafia. Zdradzony maz nigdy nie kloci sie z kochankiemm zony o to kto ja bedzie lizal....ja pitole.Baby to jednak idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie a gdyby taki maz przeczytal to co tu wypisuja to by mial ubaw i z zony i z kochanki :D bo jedno i drugie zachowuje sie jak Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ho, napisałam jeden post o tych desperackich układach i dowiedziałam się, że jestem moherem:) Może kiedyś będę, któż to wie. Póki co jeszcze w miarę młodam i pięknam. Męża też posiadam, od ładnych paru lat, kochanka nie i nie zamierzam. Czy mąż mnie zdradza - nie przypuszczam, a jak jest naprawdę wie tylko on. Jak znajdzie inteligentniejszą i ładniejszą to mu nawet pogratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od ponad 30-u lat mieszkamy z żoną za granicą gdzie polaków jest zaledwie garstka a Ty mi mówisz, że nas znasz. Doprawdy ponosi Cię wyobraźnia :) to może Ty zapomniałaś wziąść cos na uspokojenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×