Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pierdzi-mąka

Jaki Prezent dla babci?

Polecane posty

Gość gość
dzizas zasrany filipiak nawet tu sie musi reklamowac :O desperaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę mówić, kto tu linki odsyłające wstawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że fotoksiążka ze zdjęciami babci od młodości aż do teraz albo babci z dziećmi i wnuczętami byłaby trafionym prezentem :) widziałam piękne fotoksiązki na stronie FotoBistro, więc warto tam poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też coś z biżuterii My Way Jewellery kupić...Moja babcia na przykład lubi bransoletki to już mam upatrzoną na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla dziadków zamówiłam fotokalendarz ze zdjęciami wnuków - mam nadzieję, że będzie im się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrii
Fajny pomysł z tym kalendarzem, ale ja już zamówiłam torcik wedlowski z dedykacją dla babci, a dla dziadka to baryłki z alkoholem dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile wasze babcie maja lat? bo od tego tez prezent zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się trzymam sprawdzonych prezentów, najczęściej z fotobistro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petunia_56
Ja proponuję coś praktycznego do domu www.homus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka54
Najlepiej kupić jakiś ładny wisiorek albo zestaw biżuterii. Babcie lubią takie prezenty. Jak chcecie zamówić niedrogo to polecam sklep online jubilea. Przepiękne tam mają rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaxxx
A doradzi mi ktoś coś zdrowotnego na prezent dla babci- ona bardzo cierpi na kręgosłup. Myślałam o takich pasach rozgrzewających i łagodzących ból tylko jakie konkretnie kupić żeby pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumaraa
A wedlug mnie warto pomyslec o tym by dac babci coś co da jej nowe możliwości. Z tego co widziałam, to tutaj http://klubseniora.pl/ , jest wiele ciekawych artykułów i informacji na temat różnych zajęc i kursów dla seniorów. Moze skorzystaj z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia567
Ja kupiłam mojej fotoksiążke http://www.pixbook.pl/fotoksiazka i to był moj najlepszy pomysł wybrałam super szablon a łatwe to nie było bo mają ich dużo, ceny nie straszą. Umieściła babci zdjecia od młodości i z wnukami byla taka szczesliwa i wzruszona prezent trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana216
My ostatnio zaopatrzyliśmy babcię w fona, no takiego z dużymi klawiszami dla seniorów ;) Babcia z początku przerażona nowością, aktualnie daje radę i jest zachwycona, tym że nie wisi na kabelku, w korytarzu przy stacjonarnym telefonie. Daliśmy ten model http://www.teletop.com.pl/badz-w-kontakcie-z-bliskimi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek
Moja babcia uwielbia Ptasie Mleczko i na pewno jednym z takich prezentów będzie pudełko, albo nawet 2 jej ulubionych słodyczy. Zwłaszcza że też nie ma potrzeby ich pakowania bo same opakowania ptasiego sa ze świątecznymi akcentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam niewielką szkatułkę wygrzebaną na warszawskich targach antyków. Mam nadzieję, że jej się spodoba :) mi się podoba bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana098
Na gwiazdkę gwiazdkę zamówiłam dla babc***erfumy LAVANDE EXQUISE. http://www.moncredo.pl/ Z pewnością trafiłam w jej gust, bo wiem że takie już miała i prawdę mówiąc nie są złe. Nawet mnie podpasiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
A nie pomyślałeś o czymś bardziej praktycznym? Moim zdaniem warto pomyśleć właśnie o takich prezentach. Wiele babć lubi sobie poczytać a wiadomo, ze wzrok już nie ten, wiec moze warto kupić jej lupę do czytania. Widziałam ze tutaj http://www.cezar24.pl/lupy-c-37_2.html można takie kupić. To jest jeden z tych fajnych i praktycznych prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeataa
jeśli babcia uwielbia gotować to polecam jej zestaw garnków: sklep.dajar.pl ma rewelacyjne. Sama w tamtym roku kupiłam je dla swojej babci i dla mamy równiez :D obie są bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowasniezynka
A ja kupiłam jonizator powietrza razem z ozonatorem dla babci i dziadka razem bo babcia ma astme oskrzelową, dziadek ostatnio dużo chorował to takie coś bardzo im sie przyda http://www.medycynanaturalna.pl/ Jonizator czyści z alergenów i nawet z brzydkich zapachów a ozonator działa antywirusowo i antybakteryjnie czyli tak odkaża pomieszczenia - ( nawet sama pod kątem moich dzieciaków o takim myślę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że świetnym prezentem jest biżuteria ;) W sieci roiło się od przystępnych promocji. Przeglądałam sieć i było warto, kupiłam cudny zestaw na allinside.pl. Jakby któraś z Was szukała fajnych dodatków do kreacji na karnawałowe szaleństwa zajrzyjcie tam, bo jest bardzo tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnikowa
Kup jej coś do kuchni, każda babcia lubi tam siedzieć :D Ja swojej kupiłam na allinside.pl sokowirówkę taką szpanerską że można pić prosto z niej. Ale mają tam tez duży wybór innych rzeczy, fajny sklep, znajdziesz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×