Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Gość vaniliowabubu
ja tez chcę się poprzytulac, całować z dziewczyna też jestem w związku z facetem mam 28 lat,jestem drobnej budowy,lubię piwo i dobre filmy,spacery,ludzi.mieszkam w Sandomierzu.chętnie poznam jakąś fajną ładną dziewczynę moj adres vanillia23@op.pl albo gg 1631333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo miłości w nadchodzącym Nowym Roku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czego Wam mam życzyć... Miłości... seksu (z kobietą lub nie)... zadowolenia... wspaniałych orgazmów czy pięknych doznań... Wszystkiego i jeszcze paru innych rzeczy, tych najmniej spodziewanych, które są zawsze najfajniejsze i stymulują do granic... I niech cały 2011 będzie ich pełen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki :) Ja Nam Wszystkim Zycze, zebysmy czuly sie piekne i uwielbiane, kochaly sie do utraty tchu i nigdy nie przestaly miec na TO ochote ;) p.s.to ja Karina, nowy rok z nowym nikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi :)...milo, ze pytasz, ale na prawde nie wiem co moglabym o sobie powiedziec, jestem zwyczajna kobieta ;)...chetnie poczytam co tam u Ciebie :) Skontaktowalam sie z terapeutka, specjalizujaca sie w naszym ''problemie'' :) bardzo mozliwe, ze uwowie sie na wizyte. Jeszcze nie wiem, zobaczymy. Znow, jestem szalenczo zakochana w swoim mezu :)...i tak to wlasnie z Nami jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że znowu jesteś taka szalona w swej miłości do męża ;) Szkoda, że nie chcesz nic o sobie powiedzieć. Uważam jednak, że to nie jest problem tylko normalna sprawa, a jesli my będziemy to traktowali jako problem, to nie wydobędziemy się ze średniowieczności naszej kultury jaka przez wieki była nam narzucana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez, nie uwazam tego za problem...raczej za dodatkowy talent ;) To mnie wzbogaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że masz słodką rację. Wzbogaca i to jak! Takiego skarbu nie wolno marnować. powiem więcej należy go chronić i kultywować. A, że jest taki słodki i przyjemny to jego plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel25
Bycie w związku - ja jestem, nie wyklucza fantazjowania. A w tych fantazjach wziąć mogą udział i kobiety i mężczyźni, lub oboje. Ja jestem z facetem i jest dobrze, ale zdarzyło mi się poza tym związkiem być z kobietą. I też było w miarę dobrze. Inaczej na pewno. Sama nie wiem czy będę dązyła do powtórzenia tego. Ale jak będzie okazja broniła się nie będę. Wcześniej miałam fantazje z kobietami jak każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Mel, że fantazjowac można i chyba każda z nas to robi. Czasem nawet często, może zbyt często ;) Ale tylko pytanie gdzie jesteśmy bardziej prawdziwe w fantazjach czy w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, wydaje mi sie, ze ja jestem najprawdziwsza w swoich snach. Kiedy spie, podlegam innym prawom :)...A jak jest z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Czasem bardzo mi mysli odjezdzaja i wtedy nie wiem sama. Ale jestem też twardo stąpająca po ziemi co nie jest równoznaczne z brakami seksualnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to ''twarde stapanie'' jest brakiem seksualnym? To jest raczej cecha pozadana i przydatna w przezyciu :) My jako kobiety, musimy czesto ukrywac lub pomniejszac pewne cechy naszego charakteru, gdyz moglybysmy uchodzic za za bardzo meskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to ''twarde stapanie'' jest brakiem seksualnym? To jest raczej cecha pozadana i przydatna w przezyciu :) My jako kobiety, musimy czesto ukrywac lub pomniejszac pewne cechy naszego charakteru, gdyz moglybysmy uchodzic za za bardzo meskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi bardziej o to Irsis, że nasza praca raczej ma mało w sobie kobiecości - wymagania takie same jak u facetów, albo nawet większe, a potem mamy nagle poprzestawiać się i stać się najczulszymi kochankami z pełnią kobiecości, czułymi, namiętnymi i jak sądzą niektórzy podległymi :). Ale tak nie jest. Dlatego miłość z drugą kobietą czasami jest jak ukojenie i bardzo dobrze wpływa na osobowość moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizab
Ja kochałam się z żoną swojego szefa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że bardzo wiele kobiet jest raczej natury biseksualnej. O wiele więcej niż facetów. Zależy wszystko od sytuacji, wychowania i wyobraźni. To chyba normalne, bo kobiety przecież są bardziej od facetów inteligentne i ładniejsze. Jeszcze trochę i będzie ich coraz mniej, a radzić sobie trzeba :). Ewolucja trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulik
Kobiety są bardziej seksualne od mężczyzn więc co w tym dziwnego, że chcą ze sobą obcować i się zbliżyć do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywana
a ja byłam podrywana przez dziewczynę. Było to dziwne i się broniłam przed tym. Ale często wracam do tego w myślach i teraz chyba bym nie była taka niedostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nigdy nie byłam podrywana przez kobietę. A chciałabym. Może to przez to, że jestem mała i mam male piersi. Ale podrywanie też jest fajne... czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, na pewno nie dlatego, ze jestes mala i masz male piersi :)...moze jestes zbyt dominujaca i nie dajesz tej drugiej stronie szansy ;) Ja tez, chcialabym poczuc jak to jest byc uwiedziona, zamiast uwodzaca ;)...to moze mi sie nawet spodobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka F
Miałam już przyjemność całować się z dziewczyną.Do niczego nie doszło. Wracam do tego myślami... Jestem szczęśliwą mężatką!? Mam ochotę spróbować czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie jestem odosobniona. Witam dziewczynki. Też marzy mi się związek z kobietą. Taką dojrzalszą. Kiedyś koleżanka mnie podrywała, ale fizycznie mi nie odpowiadała. Jak ja - mężatka. Fajny topik. Będę zaglądała. A - przeczytałam wszystko. Mogę zajrzeć wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×