Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Hej Bi:) Miło Cie widzieć. Doszłam do wniosku, chyba z gopdzine temu, że jednak nie lubię świąt, jeżeli nie mozna sie powłóczyć z powodu nienajlepszej pogody:O Jest jakoś wietrznie, mglisto...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tego wniosku już parę lat temu doszłam :) Nie przepadam za spotkaniami rodzinnymi. Nie to żeby nie lubiła swojej rodziny są super ale takie "uroczyste" spotkania, to nie dla mnie. Po za tym od kilku ładnych lat muszę zaliczać wigilię również u rodziny mojego męża, a za nimi akurat nie przepadam. Pogoda faktycznie do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina*
Bi, dzieki ;) Mysia, gdzies Ty sie chciala po nocy wloczyc? chyba, ze jestes wkurzona i chcialas to brzydkie ''rozchodzic'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bi, samo spotkanie wigilijne to chyba dało by się wytrzymać, bo w sumie trwa nie dłużej niż pół dnia. Gorzej, gdyby trzeba pozostać u rodzinki na noc i dzień następny, albo co jeszcze gorsze, gościć u siebie niezbyt lubianą rodzinkę...brrrrrrr,, aż mnie ciarki przechodzą.:) Karin:) Nie chcę się po nocy włóczyć.:) Do tego wniosku doszłam wcześniej, gdy jeszcze dzień był.:) Dlaczego się nie zaczerniasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina*
...bo, nie pamietam swojego hasla, a co nie lubisz mnie na pomaranczowo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina*
...Bo na pomarańczowo mozna różne psikusy robić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak pójdziemy na spacer, bo mnie coś nosi! Zwariować mozna przed kompem, a już przed TV to na pewno. Z godzinę się połazi, to powinno wystarczyć do poprawy nastroju. 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina*
...a w takim razie, moze powinnam sobie zmienic nika, na cos nowego. Wiecie, ze kobieta zmienna jest ;)...ja na szczescie nie musze sie torturowac zadnymi swiatecznymi nasiadowkami, za to jedna z wielu naszych swiatecznych tradycji jest, ze w czasie przygotowywania kolacji, moj maz dostaje naprawde dobra ''laske''- taka swiateczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Co tam nowgo u Was, jak życie seksualne??;) Karina, cos opuściłaś skrzydełka - coś się stało?? Może za dużo smakołyków??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 🖐️ Życie seksualne? [zawstydzona minka] :) takie jak co dzień, co nie znaczy monotonne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg343
Nie ma czegoś takiego jak seks kobiety z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bi..:) Nam odbiło chyba.?:) Na wczorajszym spacerze usiłowaliśmy się kochac na śniegu, chcieliśmy sobie przypomniec dawne czasy:))) Ja bym wytrzymała, ale mojemu zaczęło byc zimno, i zaczął kwękać...., tez coś,... zimno w takiej sytuacji!! A kiedyś to mu nie było zimno.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggg343 .....:) -------------------- Myślę, że nikt tutaj nie będzie filozofował i o słowa się kłócił. Jesteśmy juz wieku takim, że określenia, bądź definicje określeń, nie mają aż takiego znaczenia.:) Ważniejsza jest treść i wzajemne jej prawidłowe zrozumienie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Biiiii!!:)... ale jaka emocja, jakie starania, jakie odkrywanie cieplutkich miejsc, w chłodnym otoczeniu, jakie miłe wrażenia gdy coś gorącego się znajdzie..ummmm!?:) Mi tam było gorąco.;) Idę obiad odgrzewać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jaka emocja, jakie starania," - ale jak zimno :) Tak wiem, mało romantyczna i spontaniczna jestem :p Nie no wiesz wszędzie ale nie na śniegu. Zamarzłabym chyba. Dreszcze które by po moim ciele przechodziły nie wiedziałabym czy są z rozkoszy czy z zimna. Wrrrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina*
Witajcie Kobietki :) Mysia, czasem po prostu trudno sie zgrac czasowo, kiedy Ty siadasz z poranna kawka, u mnie jest srodek nocy :) Zycie seksualne?...raz lepsze raz gorsze jak to w malzenstwie ;)...ale ekscesy na sniegu to nie dla mnie, w moim ''wieku'' liczyc sie zaczyna wygoda i komfort, przyjemna posciel, swiece, muzyka i dobre wino. Mysia, twoj wpis z 13:46 jest bardzo dojrzaly i madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko, cześć 😘 ...jestem zszokowana z lekka:) Sądziłam, że gdzieś w europie przebywasz. A tu okazuje się, że albo CHINA albo CANADA, co najmniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina*
Oj! daleko, daleko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha:) )))))))))) co do tych ekscesów na śniegu, to jeszcze sama nie wiesz może, do czego jesteś zdolna!?;) Oczywiście, żeby nikt nie pomyslał, że takie eskimoskie zaloty to norma u nas, nie!:))))))))))) To zwykła fantazja, która z nudów się przytrafia, ale chcę powiedzieć, że też jest to fajne,..ummmmmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarzluchy jestescie Ty i BI, jak widac.:) Ale to nic, może to tylko ja jestem zwariowana i napalona na śniegowy "sport'?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina*
Masz racje Mysia, ja chyba nie znam swoich mozliwosci :) widac, jeszcze wiele mam do odkrycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko, chciała bym odkryć te Twoje możliwości jako pierwsza, bo mam naturę odkrywcy i lubię nieznane tereny - to takie fascynujące.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina*
Odwazna jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×