Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Witam,dzisiaj Karolinka kopie mnie od rana-super. w weekend tez wybieram sie na zakupy-wozek,przescieradelka-ja kupuje 4 mysle ze to wystarczy, staniki do karmienia-2,chce tez ta karuzele na lozeczko kupic, a reszte juz mam.w weekend chce juz wyprac wszystkie rzeczy,i posegregowac, torbe do szpitala tez zaczne powoli pakowac mysle ze na spokojnie wszystko sobie przygotuje i bede juz tylko sie relaksowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
kasztaanka 4 przescieradelka to w zupelnosci wystarczy, ja bym kupila nawet 3 na twoim miejscu na poczatek, a pozniej w razie potrzeby sobie dokupisz :) Ja mam 2 terminy jeden na 8 z om a drugi na 10 z usg, takze u mnie rozbieznosci duzej nie ma. Ja termin podaje na 10 a tyg ciazy licze wg miesiaczki za pomoca kalkulatora :) http://dziecko.haczewski.pl/ w poprzedniej ciazy ten kalkulator mi sie pokrywal z datami z om i usg, choc maly byl przenoszony o rowny tydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak liczycie skonczone tygodnie czy zaczete?? np. teraz jest 28 tydz i 2 tni to liczycie to jako 28 tydz czy jako 29 juz ???? Ja oszaleje maly znow nie daje znaku o sobie delikatnie wczoraj go poczulam po tym KTG i USG a dzis znow cisza ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Gosiu ja licze skonczone czyli dzisiaj mam 30 tyg i 5 dni to mowie ze jestem w 30 tyg ale roznie licza, i to temat rzeka jest. Kurcze lipa z ta Twoja dzidzia :( moze kup sobie dopplera bedziesz spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do gosi s
palisz dalej???stad te utrudnienia na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gosiu ty bidulko-moja Krolinka dzisiaj dala znac kilka krotnie, co do tygodnia to ja dzisiaj wg okresu zaczynam 34 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka :) Mam dopllera ! Wiem ze z malym wszystko ok ;) ale martwie sie jak go nie czuje i chol;ernie tesknie za tymi ruchami ;(( Pytanie do gosi s ..... Nie Nie pale !!! A zreszta co ma palenie do ruchow ??? Moja mama tesciowa i wiele innych znajomych mi kobiet z ktorymi rozmawialam mimo palenia czuly i to bardzo mocne kopniaki !!!! U mnie problemem jest przednie lozysko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wlasnie ciekawilo mnie to kto jak liczy bo w UK licza tak jak liczy biedroneczka a w PL juz by miala 31 tydz;) Dzis normalnie wysiadam sloneczko tak grzeje ze hoho a mi jest strasznie duszno do tego mialam sterte prania do poprasowania i poskladania i kregoslup chce mi odpasc :/ To co to bedzie jak zaczne prasowac dla malego hihi ;D No nic uciekam odezwe sie pozniej bo czeka mnie jeszcze sprzatanko sypialni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pogoda dopisuje- ja lubie jak jest cieplo- troche dlonie i stopy mi puchna ale ogolnie czuje sie b.dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja tez lubie ale cos w ciazy mi to nie odpowiada!! A tym bradziej jak mam jechac autem w taka pogode to sie normalnie dusze przechodze meczarnie i mysle o tym aby jak najszybciej wysiasc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ciaza to w sumie ciezka sprawa:) ja nie mam dusznosci ani zgagi ale za to bole krzyza noo ale coz juz niedlugo jeszcze troszke sie pomeczymy i bedziemy szczesliwymi mamusiami :) a swoja droga wlasnie zjadlam truskaweczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza.u mnie piekna pogoda,a ja w pracy-chetnie bym sie urwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) melduje sie z Nathanielem na rekach:) Maly urordził sie 31 maja o 22.42 sn z pomoca kleszczy.waga3420 i 51 cm. wczoraj wyszlismy wiec pierwsza noc w domu juz za na mi:) nie mam teraz jak pisac,ale powiem jedno DZIEWCZYNY BIERZCIE EPIDURAL!!! ja bym nie dala rady bez niego.tak mne wymeczyli,a po gazie bylo mi niedobrze.dobra uciekam polozyc malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratulacje, super ze juz z synkiem w domciu,teraz odpoczywaj i nabieraj sil, izunia jak bedziesz miec czas to mam prosbe-opisz jak wygladal twoj porod,od poczatku do konca. i jak tam karmienie piersia?wychodzi? pozdrowionka dla was i jeszcze raz GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
Geatulcje Iza:)) na kiedy mialas termin?? ja mam za 2 tyg i bardzo sie boje odmowilam znieczulenia... narazie a jak bedzie to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
super Izunia ale Ci zadroszcze ze juz masz synusia a i porod juz za Toba :) Koniecznie nam go opisz jak juz chwilke znajdziesz. Beatko nic straconego bo o epidural zawsze mozna poprosic. Dziewczyny powiedzcie mi prosze kiedy robilyscie birth plan ? Ja mam wizyte w poniedzialek ale nikt nie mowil ze bedziemy go robic, a wolala bym sie przygotowac. Gosiu i jak dzidzius odezwal sie ? Jak masz dopplera to mozesz byc spokojniejsza bo w kazdej chwili upewnisz sie ze jest ok :) a tak w ogole jak ja dopplera uzywam to moj synek od razu aktywny sie staje... Jeszcze raz gratuluje :) Ja tez juz odliczam ale przede mna jeszcze troche, a przy moim szczesciu to pewnie i tak przenosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie teżź śliczna pogoda, nic sie nie chce robic. Dzidzia sie słabo odzywa, pewnie tez zmeczona. I tak dla uaktualnienia NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIE JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolina.... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIE JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolina.... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....28.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/51cm Poród mialam straszny.o godz 00.30 odeszly mi wody,wiec zadzwonilam do szpitala i kazali przyjechac.tam zaczely sie skurcz,ale byly nieregularne wiec o 3 wrocilam do domu z coraz mocniejszymi skurczami.zwymiotowalam z tego bolu.Do 7 sie meczylam,ryczałam tak bolalo.A jak dzwonilam to mnie zwodzili ze skurcze za rzadko albo zakrotkie,kazali wejsc do wanny ale mi zle bylo.o 7 pojechalismy spowrotem,dali nam sale i zazyczylam epidural,zanim zaczal dzialac dali mi gas ale bylo mi niedobrze.potem sprawdzili rozwarcie i czekalismy.po 4 godz rozwarcie na 8cm i dalej czekanie.po 4 godz nic sie nie ruszylo wiec dali kroplowke na wywołanie i czekanie czy sie uda czy cesarka.po 3 godz sprawdzili i kazali przeć.maly nie chcial wychodzic wiec probowali przyssawka,zlapala go za głowke i ciagnela ale to nic nie dalo,wiec wyciągali go kleszczami.i tak o 22.42 urodzil sie Nathaniel:)mial siniaki na głowke z kleszczy,z tylu mu nawet rozcieli bo ma strupka,ale naszczescie wszystko ok:) Nie zycze nikomu takiego porodu. Mały jest na butli bo nie chce jesc z cyca,moze jak pojawi sie mleko to zacznie,przystawiam go i pociagnie chwile i przestaje,a prawej piersi wogole nie chce ssać,w szpitalu kilka poloznych mi go przystawialo ale sie denerwowal i nie chcial.a wczoraj jak wrocilismy do domu to sprobowalam i jakos sie udalo wiec cos tam wsuwa tej siary:) Teraz tylko dojśc do siebie,bo bardzo mnie nacieli,ale z dnia na dzien jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIE JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolina.... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....24.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/5 1cm a tu poprawiam tabelke bo wiek mi sie zle wpisal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierzcie epidiral
JA urodzilam 2 dzieci i nie bralam epiduralu wogole . Pierwszy porod bardzo dlugi i zakonczyl sie proznociagiem , drugi porod w wodzie . jedne moga urodzic bez drugie musze poprosic o znieczulkenie . Nie musisz straszyc dziewczyn bo to nie jest rzezn . ja na dodatek mialam pekniecie 2i 3 stopnia i bylam szyta i chyba to mnie bardziej bolalo niz sam porod ,POWODZENIA NA PORODOWCE , BEDZIE WSZYSTKO OK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia1986 Gratulacje kochana normalnie zazdroszcze Ci ze jestes juz po;))) biedronka :) Dzis pierwszy dzies po 5 dniach wolnych bylam w pracy i maly juz na dzien dobry zaczal mamie dawac znac ze wszystko z nim ok;) Ale ciezko mi juz powiem Wam szczerze dziewczyny:/ Strasznie bola mnie blecy :/ i nogi puchna ale w sumie nogi to normalne po 12h pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gosia ja tez juz sie mecze- puchna stopy i dlonie, krzyze tez mnie bola, ogolnie szybko sie mecze, co prawda prace mam lekka ale po 8godzinach w pracy gdzie wiecej siedze jestem zmeczona i padnieta, a pracy zostalo jeszcze 3 tygodnie - dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
dziewczyny mozecie napisac co bierzecie do szpitala?? juz jestem spakowana ale nie jestem pewna czy wszystko?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, u nas piekna sloneczna pogoda, czekam na mezulka jak przyjedzie z pracy- za pol godzinki, dzisiaj jedziemy na plaze- zabieramy grila, kocyk, parasol i bedziemy sie relaksowac nad morzem- powdycham sobie jodu :) zycze wam milego weekendu :) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Jejku Izunia ale sie nameczylas a ja myslalam ze moje 10 godz to dlugo bylo :( Powiedz jak dzialal u Ciebie epidural ? Czulas jakis bol po mimo znieczulenia, ja tez sie na niego nastawiam, no i czy wklucie bolo bo ogolnie panicznie boje sie igiel. Co do karmienia to sie nie przejmuj moze zalapie cyca musisz mu poprostu jak najczesciej dawac a jesli chodzi o pokarm to u mnie tez pokazal sie na 3 dobe po porodzie a tak to byl ale skapy. Uzywalam elektronicznego laktatora na pobudzenie laktacji. Ucaluj ode mnie Nathaniela :) Tutaj to jest fajnie ze tak szybko jest sie juz w domciu ja nie nawidze szpitali. Super Gosiu ze dzidzius daje o sobie znaki :) bynajmniej Jestes spokojniejsza i szczesliwsza :) A wiecie co ja Wam pisalam ze w pl nie uzywaja kleszczy a jak opowiedzialam o porodzie Izy i innych dziewczyn ze tu kleszczy uzywaja. To moj M mi oznajmil ze to tak jak naszego synka tez kleszczami wyciagali. A ja nawet nie wiedzialam, pewnie z tego zmeczenia. Nasz synek mial goza od nich ok 2 miesiecy :( potem ladnie zszedl, a ja myslalam ze sie poobijal w kanale rodnym :) to sie usmialam jak mi to dzis powiedzial przeciez od porodu 3 lata minelo a ja nie wiedziealam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,troche mnie nie bylo, a takie tam problemiki ale nie z dzidziusiem na szczescie(-: dziewczyny ja tez juz mam bole plecow i nog)-:czuje sie jak stara baba(-:Gosienko jak mozesz to daj swojego maila na tlen pl, bo chcialabym z Toba pogadac(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA1609 Hey ja juz dawno tlen nie uzywam masz mojego gygy 7220238 i odezwij sie do mnie !!! Ja dzis po poloznej i spzitalu ;(((( Ale pozniej napisze wiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie z plazy wrocilam-bylo super, sloneczko,morze,grillek tylko ten wiatr -przez niego piach w oczy lecial-zrelaksowalam sie :) a jak u was sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×