Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

gosia napisze Ci pozniej nazwe bo nie pamietam a jeszcze w pracy jestem :) tak za 3godz napisze. co do tego znieczulenia to ja nic nie wiem. w niedziele ide do szpitala na zwiedzanie oddzialu polozniczego i tam maja nam pokazac sale porodowe,jak wygladaja wanny,i jakie sa znieczulenia to moze sie cos dowiem. ja jestem zdecydowana na epidural, a jak zanim beda mi mogli go podac to chce cos innego-ale nie gaz-musze dopytac czy jest taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko jesli to nie zatrucie pokarmowe to byc moze zaczyna sie, trzymam kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
ewa nic mi nie jest nic mnie nie boli rano normalnie zjadlam sniadanie a terz nagle zrobilo mi sie niedobrze i w sekundzie zwymiotowalam chyba jedzenie z calego tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko,musisz sie zrelaksowac,poloz sie odpocznij-moze usniesz,jakby to mialoby byc to to najlepiej zebys nazbierala sil na pozniej.spokojnie masz jeszcze duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do kropli to możecie poszukać tu w Uk Coliefu,Infacolu albo tej wody grpie water czy jakaś taka nazwa.w bOOtsie mają wybór kropli. Ja z Polski mam jeszcze fenicol i espumisan ale to drugie to na wzdęcia.Olek pierdzi po nich jak stary chłop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka a na kiedy masz termin? izunia to być może przechodzisz zapalenie piersi, ja to mam za sobą-39 stopni, cycki jak balony w czerwone plamy i niesamowity ból. 2 dni siedziałam z zawieszonym laktatorem na piersiach i pozbyłam się dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
termin mam na 20stego teraz mi lepiej ale ciagle niedobrze i czuje ze jak zjem to zwroce..Ewa odpoczywam caly czas i sie boje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis w szpitalu caly dzien jestem zmarnowana jak masakra;/ ale z dzidzia wwszystko ok;) mialam usg i ktg bo ona wogle sie nie rusza ale jest ok a oto jej wymiary; HC 303.0 AC 279.2 FL.63.7 Macie jakas stonke ze srednimi wymiarami zeby porownac?? nie moge znalesc nic no z moaj wszytsko ok tylko ma juz malo miesca i wydaje mi sie ze z niej to kawal baby jest he ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzis odeslali ze nie dostane becikowego bo nie mam zadnych benefitow.glupota jak cholera.to chyba dobrze ze sama pracowalam i nic od panstwa nie bralam.a dziewczyny kiedy sie sklada o working tax credit z child tax credit?po porodzie dopiero? od stycznia nie mam zadnych pieniazkow i staram sie latwic cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia;)))) A nalezy Ci sie working tax credit?? Mi sie nie nalezy bo razem z mezem musialabym skaladac a zarobki wtedy nam przekrocza:/ Ale mam pytanko bo wyczytalam ze jak sie jest na macierzynskim ojcowski adopcyjnym to zekomo sie nalezy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie sadze ;/ jak juz dziecko bedzie na swiecie to chyba predzej. a co do twojego pytania to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka byc może ze mnie tez dopadło to dziadostwo,ale naszczescie dzisiaj jest juz ok.i nawet mam wiecej pokarmu,bo caly czas odciagam,bo mały nie chce ssac piersi. pisalyscie na temat specyfikow na kolki.ja dzisiaj wyprobowalam infacol bo cos maly marudny a to podobno mozna dawac zapobiegawczo.i moj mały zwymiotowal bylo tak 2 razy wiec tego narazie mu nie bede dawała. kasia ile czekalas na ich odzew po wysłaniu formy??niestety tak jest że jak nic niepobierasz to nie dostaniesz. zaraz po porodzie wysylaj formy na child tax credit i jeszcze raz na becikowe niech jeszcze raz rozpatrza. ja wlasnie jestem na etapie wypisywania form i jutro ide wszystko wyslac bo dzisiaj bylismy zarejestrowac malego i odebrac akt urodzenia. working tax beda sprawdzac czy ci sie nalezy razem z child tax creditem,ale z tego co czytalam nie mozna przekraczac 16 tys rocznie razem z partnerem,wiec nawet jak jedno jest na macierzyńskim a drugie normalnie pracuje to przewaznie sie przekracza ta kwote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje slicznie za odpowiedz. a z wysylaniem formy na becikowe mam czekac az dostane chiild tax credit czy moge wczesniej i zaznaczyc ze czekam na rozpatrzenie? a czekalam cos kolo chyba 2tygodni a o working i child tax credit to chyba trzeba latwic telefonicznie co?nie ma formularzy w necie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja kupila tez w promocji butelki ale z aventa;) Byly 2 male i 2 duze buteli do tego dodatkowe smoczki szczoteczka do czyszczenia butelek i smoczek dla dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie mam pytanko do dziewczyn ktore zamiast drewnianego lozeczka kupily turystyczne :) Jaka posciel(tzn rozmiar) kupujecie bo te turystyczne maja w sumie inne wymiary :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Ja przy moim synku to mialam ogromny problem zeby go nakarmic z butelki. Szczeze to pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam by dziecko nie chcialo butelki w ogole, 6 mcy byl na cycu i te butelki to bylo dla nas zbawienie bo smoczki maja ksztalt cycusia :) przerabialam ich mnostwo i tylko te mu podpasowaly. Avent chicco i inne w ogole mu nie podeszly, wiem ze tym razem moze byc inaczej ale wole juz nie ryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Ja uzywalm standardowego rozmiaru a przescieradlo mialam to z gumka i dalo sie je naciagnac na materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki(-:no ja zwariuje!!!znowu wczoraj bylam w szpitalu i mam jakies bakterie w moczu i biore antybiotyk)-:no tak czesto jak teraz to nigdy po szpitalach nie lazilam i gdyby to chodzilo tylko o mnie to tez bym sprawe olala(-:ale przeciez to fasolka tam siedzi(-;mam pobrac antybiotyk przez 5 dni i ide na kontrole.no te koncowe tygodnie ciazy to cos stresujace.mi juz przywiezli wozek,mowie wam sliczny(-:a narazie mam ten moses basket a potem kupie lozeczko,bo bede sie przeprowadzala to lozeczko juz zakupie na nowe mieszkanko(-:dziewczyny jak bym chciala zobaczyc jeszcze dzidzie na usg to jest jakas szansa czy juz nie zrobia???bo bym chciala ja zobaczyc,teskni mi sie)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi cos nie dziala nie moge dodawac odpowiedzi na temat bo probowalam dodac inny post z innego nicku ;( Hmmm nio ja mam ten kojec z graco zurich tam wymiary sa 101 na 71 i nie wiem wkoncu czy ta posciel bedzie pasowac czy nie !! Ja tez dzis jade do szpitala bo maly sie nie rusza znow od 2 dni a poza tym ja jestem bardzo zestresowana mam duzo problemow ;( Boje sie zeby to sie nie odbilo na malym ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Gosiu posciel bedzie pasowala na pewno bo wymiary lozeczek sa podobne :) Jejku wspolczuje Wam tych nerwow u mnie cale szczescie synek kopie prawie 24 na dobe :) wczoraj zasnac nie moglam tak sie wiercil :) Daj znac jak wrocisz ze szpitala, chociaz na pewno bedzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dokladne wymiary mojego lozeczka 101cm. x 71cm./79cm ! I jaka posciel bedzie najlepsza jakie wymiary ?? Boshe dziewczyny jestem taka roztrzesiona ze normalnie nie radze sobie ze soba;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
dziewczyny nie wiem skad te wymioty bo dzisiaj sie czuje normalnie a przeciez gdyby sie zaczelo to czula bym jakies skurcze czy cos?? a chcialam was zapytac poniewaz jestem w takiej sytuacji ze niedawno przyjechalismy bo angli i moj maz pracuje ale ja nie i nie pracowalam tutaj nigdy nie pobieram niczego czy bedzie nam sie nalezalo cos po urodzeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia te kropelki co ja mam nazywaja sie BOBOTIC (simeticonum) sa one o smaku malinowym przeznaczone dla dzieci od 28 tygodnia zycia sa to kropelki na wzdecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
child benefit należy się każdej mamie bez względu na zarobki,oszczędności itp. wynosi ok 20 funtów tygodniowo.Working i child tax trzeba próbować-mój mąż składal(bo ja nie pracuję, a maternity allowance to podobno nie dochód) więc mąż jest jedynum żywicielem rodziny.Już miesiąc czekam na odpowiedź, i sure start raczej mi przepadnie, bo raczej nie zdąrzą mi przyznać taxów do 4 lipca-wtedy Olek kończy 3 miesiące.Na decyzję o taxach i child beneficie mają 26 tygodni,więc jeśli decyzja będzie na tak, to wyrównają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×