Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

czesc dziewczyny(-:i witam te nowe ciezaroweczki tez(-:Gosia dzieki za namiary,musze zalozyc g-g i napewno sie skontaktuje.A jak wy sie czujecie laseczki,bo ja mam te cale skurcze tego braxtona i nie sa one fajne,brzuch twardy jak kamien,ja wchodze w 32 tydzien dzisiaj,ale numer!!!macie troche stracha???bo ja mam)-:Kasztanko co tam u Ciebie???a Ty robisz sobie te probe na ten antybiotyk,bo ja nie pamietam ale na jakis mam uczulenie,a w szpitalu tu prob nie robia -dziwne)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia odwrocila sie dosc wczesnie okolo 28tc i tak na razie sobie siedzi- i nie zapowiada sie zeby juz zmienila pozycje :) co do skorczy to ja tez je miewam - czasem w nocy mnie obudza, ogolnie nie jest zle tylko troche ciezko-krzyze bola, stopy i dlonie puchna, szybko sie mecze, ale np zgagi nie mam oddycham swobodnie ale juz chcialabym byc po i tulic coreczke :) jutro ide na usg :) aby skontrolowac jak maluszek sie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
Ojj jak ja bym chciala isc na dodatkowe usg :)) Ale za nic nie chca mnie wyslac hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ostatniej wizycie tez mialam juz malucha glowka w dol ale polozna powiedziala ze jeszcze on sie moze odwracac, za wczesnie zseby zostal w takiej pozycji, zreszta czuje ze ciagle sie odwraca, co chwile kopniaki w innej czesci brzucha :) maly szaleniec, pewnie po tatusiu :) No to i ja dopisze sie do tabelki :) NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MI E JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol katty@...........27 .........02.07 ......synus................. Birmingham mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolina.... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL anitia............29.........26.08.............synek......Alex.......Exeter agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....28.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/5 1cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) ja bylam dzis u poloznej i niestetsy macica od 6 ttygodni stoi w miescu;/ nawet pol cm nie urosla.w czwartek ide na wizyte do szpitala.mam nadzieje ze tam wszytsko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie stresuj sie, bedzie dobrze- ja tez ostatnio mialam klopoty z rosnaca macica i sie okazalo ze wszytsko jest w porzadku - trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MI E JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol katty@...........27 .........02.07 ......synus................. Birmingham mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolina.... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL anitia............29.........26.08.............synek..... .Alex.......Exeter agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton beatka@@@.....20........20.06........synek.......Fabian...Bournemouth SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....28.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/5 1cm bardzo sie stresuje poniewaz nie mam zadnego doswiadczenia ale juz chciala bym miec malenstwo na rekach mam nadzieje ze dam rade;:)) ja nie robilam tego planu ide do poloznej w czwartek wiec mam nadzieje ze jeszcze zdarze?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
Katty@ czuje sie dobrze chociaz ciezko juz chodzic i sie ruszac:)cala ciaze czulam sie znakomicie bez zadnych komplikacji maly cala ciaze szaleje w brzuszku takze mam pewnosc ze nic mu nie jest ja miala usg robione 5 razy ale to dlatego ze bylam w Polsce do prawie 7 miesiaca i pozniej tutaj tez mi robili:) odmowilam znieczulenie ale nie wiem jak bedzie w trakcie porodu jesli nie bede mogla wytrzymac to mam nadzieje ze bede mogla dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko o znieczulenie bedziesz mogla poprosic-o epidural-nie wiem jak z tymi innymi-jesli rozwarcie nie bedzie mniejsze jak 3-4cm ale nie wieksze jak 6-7cm wiec mysle ze jak sie zdecydujesz to ci dadza. Za 2godz.mykam na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki! Ja dzisiaj tez do poloznej ide. Ciekawe co powie na moj brzuch, bo tez mam wrazenie ze za szybko nie rosnie, w ogole jest malutki jak na 8.5miesiaca. I od 3 tyg na wadza nie przybralam wcale. Ewa, a Tobie podaja ile dziecko waży na USG. Jestem ciekawa ile to moze byc . Julka pytalam mamy czy jestem uczulona, ale chyba nie, choć nie jest pewna. NIe wiem czy zrobia badania jesli mamy watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mi tez sie wydaje ze brzuch mi bardzo nie rosnie ale za kazdym razem jak jestem u poloznej to niby zawsze sie zwieksza. Moze czasami my po prostu tego nie widzimy a on i tak rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
Dziewczyny jak juz wczesniej Wam pisalam naprawde nie martwcie sie wielkoscia swoich brzuchow, wielkosc brzucha prawie zawsze nie ma tak naprawde znaczenia i dzieciaczki sie duze rodza a Wy sie niepotrzebnie stresujecie... Zazwyczaj w pierwszej ciazy brzuszki sa male :) Jesli chodzi o wymiary plodu typu wzrost i waga to mi na zadnym usg nikt nie powiedzial ile dziecko ma, wiec w uk chyba takich zeczy nie robia, zobaczymy jak dzisiaj dziewczyny z usg wroca to moze napisza cos w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka@@@
Hej mi podali na usg tutaj wage i wymiary dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka :)
W takim razie sie upomne o to na nastepnym usg :) moze powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podali na tym z 12 tygodnia, bo zapytalam, a z 20 tygodnia juz nie bo powiedziala mi babka ze ciezko zmierzyc, powiedziala tak w przyblizeniu tylko wage i wzrost. Tutaj wszystko moga wam podac tylko trzeba pytac. Nawet jak jestem u poloznej to pytam jak jest maly ulozony i o wszystko co chce wiedziec, bo ona sama z siebie to roznie bywa, raz mowi, raz nie, ale za kazdym razem powtarza ze gdy mam jakiekolwiek watpliwosci to zebym pytala, dzwonila smsowala cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja po usg i wizycie u poloznej, zmierzyli dzidzie i wszystko jest w porzadku, rozwija sie prawidlowo :) wiec nie mam sie co bac :) zapomnialam zapytac o wage dzidzi zmierzyla tylko brzuszek,glowke i kosc udowa :) Karolinka pomachala mi na ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bedziesz miala jeszcze usg czy juz nie?? wody plodowe tez ok?? super niech malenstwo rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chyba nie bede miec usg chociaz umowili mi jeszcze spotkanie w szpitalu na za tydzien ale z lekarzem, zeby zmierzyla brzuch i wymacala dziecko- w sumie nie wiem po co skoro to moja polozna robi :) ale oki pujde bo przynajmniej z pracy sie urwe a i tak mi zaplaca :P kasiu wszystko mam oki, tetno dziecka, wody plodowe w normie, i wielkosc dzidziusia rowniez :) wiec nie mam sie juz co stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu na pewno :) dziewczyny wyskoczyly mi jakies krostki kolo kolan i swedza- czy wiecie co to moze byc? uczulenie? hmm ale od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Dziewczynki mam taki problem- zlożyłam podanie o maternity i zaczyna sie ono dokladnie za 3 tygodnie. Niestety zle sie czuje i nie bardzo mam sile juz pracowac- zle ocenilam swoje mozliwosci:( myslicie ze moge jakosc przyspieszyc rozpoczecie maternity? jestem obecnie w 35 tygodniu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia 27(-; MATERNITY leave możesz zacząć w każdej chwili po 29 tygodniu ciąży( 11 tygodni przed due date) idź do midwife i ona Ci wszystko powie i zmykaj na urlop(-: miłego leniuchowania(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia 27(-; MATERNITY leave możesz zacząć w każdej chwili po 29 tygodniu ciąży( 11 tygodni przed due date) idź do midwife i ona Ci wszystko powie i zmykaj na urlop(-: miłego leniuchowania(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie mozesz isc na macierzynski-napisz podanie od nowa i juz. ja za 2tyg ide-najpierw na 2tyg.urlopu a potem macierzynski-ja tez juy jestem zmeczona-najgorsze wstawanie-bo prace mam siedzaco-spokojna i luzna.ale jakos wytrzymam juz niedlugo odnosnie krostek wypilam calcium i od razu zeszly-cos mnie uczulilo ale nie mam pojecia co. a wy dziewczyny zegnacie sie jakos w pracy?ja chce jakies ciasto upiec ale nie mam pomyslu-cos dobrego i szybkiego do zrobienia-macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Dzieki za odpowiedz. Myślałam, ze dam rade. Przeliczyłam się- to praca na nocną zmiane do tego trzeba siedzieć- nie zeby na jakims krzeselku tylko zwyczajnie na podlodze- uciskam caly czas maluszka, boje sie ze moze to mu zaszkodzic.Ide dzis do biura - mam nadzieje ze uda mi się załatwić to maternity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska idz do biura i zalatw sobie to macierzynskie-szkoda twojego i dzidziusia zdrowia,teraz musisz duzo odpoczywac. a jak masz jakis niewykorzystany urlop to powinnas go najpierw sobie wybrac. daj znac co zalatwilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam u położnej wczoraj. Powiedziałam, że dziecko rusza się mniej, bo dzień wcześniej ruszyło sie tylko wieczorem i to ze 2-3 kopniaczki. NO to od razu zadwoniła do szpitala, żeby im powiedzieć ze przyjade na KTG. Wtedy zmierzyła mój brzuch i stwierdziła, że nie urósł przez ostatnie 3 tyg, no to za telefoni dzwoni do szpitala czy zrobia mi od razu USG. Trochę sie przejełam tą nagłą reakcją, bo tak na prawde mozna sie wszytskiego spodziewac. Zadzwoniłam po męża, przyjechał zaraz z pracy i pojechaliśmy. Okazało sie oczywiście, że wszystko jest w porzadku. Zmierzyli głowe, brzuch i kośc udową i na tej podstawie wyszło, że dziecko waży 2,300kg. Położna stwierdziła, że dzidzia musi sie dobrze chowac, ale wszystko jest w normie. Pod KTG tez siedziałam. Bardzo miłe te położne. Powiedziały, że jakby sie dziecko mniej ruszało to żeby dzwonic do nich i jechać. Także troszkę sie zestresowałam wczoraj, ale chociaz wiem ze wszystko w normie z dzidzia. Po prostu taka moja uroda-mały brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanko to masz tak samo jak ja.a powiedz mi jaie wymiary ma twoja dzidzia?tz obwod brzuszka glowki i dl.kosci udowej?porownam do swojej bo ciekawa jestem wagi w przyblizeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×