Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Hej, ja wlasnie dzis sobie kupilam pierwsze spodnie ciazowe w H&M kupilam w tym samym rozmiarze, sa fantastyczne,. Hehe, juz nie moglam normalnie wytrzymac w normalnych dzinsach, zaczely mnie cisnac. Pytalam polozna o ta karte i mam jutro odebrac w przychodni ten swistek. Wiec wszsytko bedzie zalatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekend wybieram sie po ciuszki ciazowe :) juz doczekac sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie sie, ja tez bym chciala juz kupowac, ale nie wiem jeszcze co bedzie :) a jak u was z imionami, macie juz jakies wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesli bedzie dziewczynka to karolinka - po babci meza jesli chlopczyk to nie mam pojecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wklejam tabelke, tak żeby nie zgineła. Jak kogoś brakuje to niech się dopisze. Miłego dnia dziewczynki NICK................WIEK.............2 TRYMESTR............DATA PORODU niki niki............34.......................................... .07.03 kasztaanka.......26...................................... ......18.07 KasiuniaUK........28..................................... ......25.07 kasia ..............20...............13.02......................19 .08 S_Gosia_S.........23...............19.02................. .....25.08 agi21...............24...............11.02............... .......25.08 Grays77...........34................19.02............... .......25.08 anitia..............29...............22.02............... .......27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa no to z tego co pamiętam też tak miałam-najpierw zrobiłłam test, ale nie miałam czasu iść do GP bo na następny dzień leciałam do Polski, ale jak wróciłam,to zarejestrowałam się do GP,on przydzielił mi położną,i umówił z nią. co do opieki tu,to ogólnie nie narzekam, jak wykryli mi cukrzycę to fachowo się zajęli,dostałam aparat,konsultacje w szpitalu, 3 dodatkowe usg żeby sprawdzali jak mały się rozwija.w razie pytań możecie się do mnie zwracać, mnie już nie zostało dużo,bo tylko 10 tygodni do końca :) więc jeśli chodzi o służbę zdrowia,to postaram się pomóc :) a odnośnie ciuszków-ja mam 1 pare ciążowych, bo kupiłam kiedyś zwykłe o 4 rozmiary za duże i w rezultacie w 30 tygodniou ciąży noszę je z paskiem :D kupiłam płaszcz ciążowy wełniany, no i to wszystko, bo bluzki kupuję luźniejsze,nie typowo ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski jak mogę wam coś doradzić-jeśli jesteście w 8,12 tygodniu a nie macie brzuszka to nie ma sensu kupować gaci ciążowych.ja w 10 przymierzałam te z pasem, i naciągnęłam je sobie na cycki.więc kupiłam te 4 rozmiary większe,noszę pasek i tak nadal są za duże.ja dopiero chyba w 15 tygodniu zaczęłam nosić większe spodnie,bo mój rozmiar sprzed ciąży zaczął mnie w brzuch uciskać, a to wiadomo nie jest wskazane.brzuch dość późno mi wyszedł, bo dopiero w 24 tygodniu ale dosłownie w ciągu kilku dni. jak leciałam na święta do Polski ,wysiadłam z samolotu to matka zapytała gdzie ja chowam to dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cycki za to w tempie ekspresowym mi się powiększyły :D z pełnego B na DD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.chcialabym sie dopisac do tabelki ewa_84 26lat termin 14-24lipiec taka rozbidrzna data bo polozna mowila 14 a na usg 23 ale ja mysle ze to ta wczesniejsza data. jestdm w 16 tc brzuszek rosnid z nidcierpliwoscia czekam na pierwsze ruchy. dzidwczyny juz pytalam ale malo odp.bylo na jaki porod sie decydujecie?ja mysle o porodzie w wodzoe ale czy wytrzymam z bolu?chcialabym sprubowac a jak nie dam rady to chce rodzic normalnie z epiduralem ale czy tak mozna?musze polozna zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa witaj, z tego co wiem to tu sie samej ustala plan porodu(laski mnie uświadomiły kilka stron temu)ja kompletnie nie wiem na jaki się zdecydować, a już na którymś spotkaniu powinnam poinformować położną( sama mnie zresztą pytała, ale na początku ciąży :D) o rozwiązaniu zadecydują lekarze ze względu na moją cukrzycę ciążową(chociaż ja nastawiam się na naturalny) będę rodziła normalnie,na łożku, i zastanawiam się nad epi.. brać czy nie.warto zasięgnąć porady jakiejś dziewczyny która rodziła i miała epi.napewno w planie napiszę,żeby ze mną był mąż a czy zechce przeciąć pępowinę-sam zadecyduje,chociaż powinni go o to zapytać. jestem ciekawa jaką decyzję podejmą o zakończeniu ciąży,chociaż gdzieś wyczytałam(nie wiem czy w naszym,czy innym temacie) że cukrzyca ciążowa jest normalna, i porody z nią kończą się naturalnie, w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan porodu juz zaczelam pisac,oczywiscie bez mezulka to sie nie obejdzie ;) hihi nie chcialabym rowniez zbednego nacinania krocza,chce miec mozliwosc zmieniania pozycji i przyjmowania plynow z tego co wiem z tym nie ma problemu. w luty bylam przy porodzie z bratowa to byj jej drugi,blagala o znieczulenie ale bylo juz za pozno i ur.naturalnie,nigdy nie zapomne jej przerazajacego krzyku,teraz ona ma porownanie 1dziecko ur z epiduralem i mowi ze nie bolalo ale b.dlugo dochodzila do siebie nacinali ja co pozniej dalo jej sie we znaki dwa tyg ledwo chodzila,2dziecko ur.nat.bardzo szybko,mowi ze bolalo jak cholera,ale juz dwie godz pozniej sama chodzila,i teraz mowi ze jakby miala rodzic jeszcze raz to naturalnie i ze zdecydowalaby sie na wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wpisuje sie do tabelki :) NICK................WIEK.............2 TRYMESTR............DATA PORODU niki niki............34.......................................... .07.03 kasztaanka.......26...................................... ......18.07 KasiuniaUK........28..................................... ......25.07 Ewelina29.........29...............31.01.......................08.08 kasia ..............20...............13.02......................19 .08 S_Gosia_S.........23...............19.02................. .....25.08 agi21...............24...............11.02............... .......25.08 Grays77...........34................19.02............... .......25.08 anitia..............29...............22.02............... .......27.08 Ja juz mam imiona wybrane Nadia lub Nicolas :) Kasienkaa ja rowniez mialam cukrzyce ciazowa w poprzedniej ciazy i synka urodzilam tydzien po terminie silami natury wazyl 3850 :) a teraz jest mala chuda kruszynka z niego :) Jesli chodzi o porod w uk to wiem ze trzeba wybrac pomiedzy wanna a epiduralem nie mozna tych porodow laczyc. A szkoda bo tez jestem nie zdecydowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
A w ktorym tygodniu mialyscie lekko widoczny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w 9tyg nie dopinalam sie w niektore dopasowane ciuszki :) W ta sobote bedzie 13 tygodni i powiem wam ze juz brzusio widac :) nawet jak leze to plaski nie jest ... Moze tez w weekend wybiore sie po dopasowane ciazowki bo te z ebaya to takie kupowanie w ciemno :( Narazie nosze spodnie rozmiar wieksze z tym ze w biodrach sa luzne i kieszenie mi odstaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
to tak jak ja 13tydz :) niektore spodnie niestety poszly w odstawke ale nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny??Mozna dołączyc do forum?? No więc tak mam 24 lata, to moja pierwsza ciąża,termin mam na 08 czerwca.I w chwili obecnej siedze w domku na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK.............2 TRYMESTR............DATA PORODU niki niki............34.......................................... .7.03 izunia1986.......24............................................08/06 kasztaanka.......26...................................... ......18.07 KasiuniaUK........28..................................... ......25.07 kasia ..............20...............13.02......................19 .08 S_Gosia_S.........23...............19.02................. .....25.08 agi21...............24...............11.02............... .......25.08 Grays77...........34................19.02............... .......25.08 anitia..............29...............22.02............... .......27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
Hej Izunia1986 Witam :) pewnie ze mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) w pierwszej ciąży brzuszek zaczął być widoczny w 20 tyg:) w drugiej w 15 a teraz już jest widoczny:) Jutro zaczynam 11 tydzień i mam piłeczkę już:) ale tak jest chyba z każdą kolejną ciążą szybciej widoczny. W drugiej ciąży rodziłam w listopadzie a w sierpniu w połowie zakładali mi szew na szyjkę i jak wychodziłam ze szpitala w windzie ludzie do mnie mówią: no u pani to już ostatnie nóżki:) a ja na to nie...jeszcze prawie 3 miesiące a taki wielki brzusio miałam, mały urodził się z wagą 3430, więc wielkość brzucha wcale nie zalezy od wielkości dziecka. Koleżanka za to prawie do końca ciąży miała płaski niewidoczny prawie a 4 kg jak mały się urodził:) W każdej ciąży przytyłam od 21 kg w pierwszej a w drugiej 26 i dzięki karmieniu zrzuciłam w ciągu pół roku więcej niż przytyłam, ale potem ćwiczyc musiałam, bo samo zrzucenie wagi mało daje, skura na brzuchu dopiero po 4 latach zrobiła się elastyczna i śladu, że kiedykowiek rodziłam nie było widać. Jestem wyskoka i staram się utrzymać wagę między 53 a 55. Jak chce być się szczupłym to wiadomo, słodycze w odstawkę idą i na kolację jogurcik jedynie. Teraz już mam 58 kg czyli pewnie tez ponad 20 przytyję, ale w ciąży naprawdę niczego, oczywiscie z tego co dozwolone sobie nie odmawiam. A majtusie kupiłam w primarku takie wysokie, świetne są, gumka taka cieniutka, nic nie uwiera. Byłam przymierzyć te spodnie z H&M ale znalazłam najmniejsze 10 a są takie wielkie w tyłku na mnie, chyba poczekam aż przytyję w nogach, może za 2 miesiące:) Jutro usg przed 11 Bozie jak się stresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, świetny masz termin:) pierwszego syna rodziłam 4 czerwca i teraz jak się starałam też chciałam na czerwiec. To taki dobry czas, nie chodzisz w upały z brzuchem a już spacerujesz z maluszkiem w ciepełko:)A mój mały tzn już nastolatek czerwcowy taki grzeczny co już nie mogę powiedzieć a moim listopadowym łobuzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
Nic sie nie stresuj bedzie ok :) tez slyszalam ze przy kolejnych ciazach brzuch jest bardziej widoczny niz przy 1-szym dziecku . Czyli jutro masz pierwsze usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
Garys77 iza ma termin na 8 czerwca chyba zle wpisala w tabele :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to już drugie usg, bo miałam w 7 tyg plamienia i od razu mnie wysłali na usg dopochwowe, fasolka z usg wyszła na 22 sierpień termin porodu a nie 25, więc wtedy się uspokoiłam, że plamienia są ale z fasolką ok, a to już miesiąc temu, więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też ten termin bardzo odpowiada.Zawsze chcialam urodzic w maju,nie wiem poprostu mam sentyment do tego miesiąca.a rodze w czerwcu wieć bardzo blisko. Mi brzuch wyszedł bardzo szybko.Już jakoś w 12-13 tyg było widać.Teraz nie pamiętam dokladnie.Duzy chłop rosnie we mnie:) A jeżeli chodzi o spodnie ciążowe to potwierdzam że z nexta mają duże rozmiarówki.Normalnie nosze10-12 zależy a ciążowe mam 12 i są w pasie bardzo bardzo duże.Chyba dla wielorybów.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
a myslisz ze jak bym poszla do GP i powiedziala ze mam plamienia (tak dla picu) zrobili by mi usg? nie moge juz dluzej czekac z ta moja fasolka musze ja zobaczyc bo oszaleje tylko czy by sie nie zorientowali ze klamie? jak myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie:) zrob tak szczęśliwa! Ja chociaż plamiłam 2 tyg, i sama pojechałam na emergency maternity unit do szpitala to choć przyjął mnie ginekolog na odział nawet mnie nie zbadał, więc nie ma mozliwości, by nawet jak ściemnisz się zorientowali. Przecież mogłaś mieć w nocy a w ciągu dnia już nie. Myślę, że to jest jakiś sposób, by szybciej fasolkę zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez to, że były plamienia jestem objęta szerszą kontrolą i co 2 tyg usg rozpisane mam aż do 16 marca, myślę, że to też zależy od położnej jaką masz. Nie mam możliwości by zorientowali się czy te plamienia były czy nie. Ja miałam wtedy stres, bo już myślałam, że to koniec ciąży, lepiej nie mieć takich stresów, ale dla ciebie to jest możliwość dzieki temu zobaczyć dzidzię szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
Tzn ja mialam plamienia ze 3 dni ale na poczatku ciazy ale akurat wtedy jechalam do Pl wiec tam zrobilam badania i usg ale bylo za wczesnie ciaza byla ale dzidziusia nie bo to byl 4 tydz powiedziala ze tak sie zdaza czasami. Tylko ze ja nie mam jeszcze karty ciazy bo wizyte mam 2 lutego z polozna pierwszy raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wylądowałam w szpitalu,bo miałam bakterie w moczu ktore zainfekowały organizm,bo nie zrobili mi usg.A chora byłam strasznie.Wymiotowałam,prawie mdlałam tak mi sie w głowie kręciło.Byłam przekonana że zrobią mi usg a tylko zmierzyli ciśnienie i słuchali serduszka i tyle...Szkoda słów do ich podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
kurde bo wlasnie oni maja takie podejscie chore tutaj ale w sumie nikt nas tutaj na sile nie trzyma. a wiesz co bedziesz miala juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×