Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Dzien dobry dziewczyny. To łózeczko które my mamy upatrzone jest w kolorze szarym,kurde szkoda ze tylko takie ponure kolory.Albo wlasnie beż. A wózek taki jak na dzień dzisiejszy http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Silver-Cross-PRAMETTE-TRAVEL-SYSTEM-3D-CHARCOAL-/150555008419?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item230dc71da3 Chociaż oglądałam ostatnio Graco ale w gondolą i jakoś mi sie spodobał.Bede musiala jechać do sklepu i bardziej mu sie przyglądnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja juz sie tych lozeczek i wozkow naogladalam i zostaje przy STOKKE: http://www.mothercare.com/Stokke-Sleepi-Package-Walnut/dp/B002HHMJEO/sr=1-37/qid=1296389745/ref=sr_1_37/278-5857704-9828112?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42769041&mcb=core Lozeczko mozna laczyc z 2 lub 3 czesci tak aby nie zajmowalo na poczatku za duzo miejsca. Nadaje sie tez dla starszych dzieci bo zdejmowany jest bok lozeczka. wozek tez : http://www.mothercare.com/Stokke-Xplory-Pram-Pushchair-System/dp/B003WJNPGW/sr=1-5/qid=1296389901/ref=sr_1_5/278-5857704-9828112?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42768041&mcb=core Do wozka jest mnostwo dodatkow, ciagle mozna cos zmieniac. Nawet gdyby kolor sie znudzil mozna zmienic tapicerke ;) Ceny kolosalne ale nie zamierzam kupowac nowego, na eBayu i gumtree mozna kupic za polowe ceny uzywane. Ze sprzedaza tez nie bedzie pozniej problemu wiec nie bede stratna bo ceny sie utrzymuja na tym samym poziomie od dluzszego czasu ;) Wszystko zamierzamy kupic na jakies 3 miesiace przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva 29
Kasztanka- wszystko co polskie to najlepsze . buhahaha. co to tutaj robisz , spadaj do polandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioooooo
kaszanka buhahahaha wszystko co polskie to lepsze tiaaa szczegolnie zarbki i zasilki na twoje bobo!!!WIOCHA zjechala i sie sadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalogujcie sie prostaczki
I napiszcie cos madrego po tym jak sie juz zalogujecie. Jest tez Kafeteria dla inteligentnych inaczej tam mozecie obrazac sie nawzajem choc przy waszym IQ (pewnie nie wiecie co to), to dla was pewnie beda komplementy. Polowa produktow w IKEI jest made in Poland, pewnie kupujecie nieswiadomie a potem krytykujecie kolezanki bo przywoza z Polski. Jestescie tak niewidoczne, szare, nieatrakcyjne ze tylko piszac bzdury zwracacie na siebie uwage - szkoda tylko, ze w tak negatywny sposob. A moze jest choc iskierka inteligencji w waszych glowach..... ??? Moze po przeczytaniu tego przemyslicie swoje wypowiedzi (nawet jesli to zajmie dzien, tydzien, miesiac, kilka lat....) i zastanowicie sie nad swoja glupota, prostota, nieskomplikowanym bytem.... Ale to pewnie niemozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za obrażanie innych ?? to jest forum dla KOBIET W CIĄŻY jeśli komuś nie pasuje niech tu nie zagląda , nie rozumiem takiego zachowanie - czy w ten sposób ludzie się dowartościowują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeciez to jest prowakacja, nudzą się nastolaty, pod róznymi nickami piszą, bo myślą, że są anonimowe, NIKT W INTERNECIE NIE JEST ANONIMOWY, uwielbiają wchodzic na rózne fora i zdanie wkleic obraźliwe czekając na reakcję, to psychopatki i psychopaci, więc co tu wogóle mówić o kulturze. Życia swojego nie mają więc podczepiają się tu i tam by troche emocji było. Pisałam artykuł na temat takich osób w internecie wiec psychopatko nie zdziw sie jak któregoś dnia ktoś zapuka do twoich drzwi z wydrukowanymi tekstami twoich wypowiedzi w internecie! Juz niejeden oczy wielkie zrobił, także piszcie więcej, będzie tylko więcej dowodów na stręczycielstwo i waszą głupotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jaki tani, ja bym wzieła, a od którego na tym można usłyszeć? bo te co w argosie albo TK-maxie chyba za 24-czy za 27 funtów a dopiero od 28 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych niekumajacych
grays- normalnie padlam jak przeczytalam twoja wypowiedz . juz sie boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że sporo kosztuje ten wózek, i łóżeczko też. A na ebuy'e nie ma za wiele. A jeśli ten wózek nie ma opcji, żeby spacerówkę opuścić nisko, tak żeby dziecko mogło samo saiadać w wózku, to dla mnie odpada. Ale na żywo nie miałam okazji widzieć a to inaczej. W Mothercare prowadziłam kilka tylko i MY4 było dla mnie najprzyjemniejsze w prowadzeniu. Ale zdaje się, że nie ma gondoli osobno, a ja bym chciała mieć ją wpinaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 doczytalam ta aukcje i sie okazuje ze jest wypozyczenie tego sprzetu na miesiac a pozniej nalezy go zwrocic wiec niezbyt ciekawa oferta niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to nieciekawie, chyba jednak lepiej kupić nawet ten w argosie... Ja jestem zdecydowana na quinny buzz, tylko przed porodem zdecyduje jaki kolor bo jest we wszystkich, wózek jest z fotelikiem, gondolą i spacerówką, cena w zalezności od sklepu do 475 f, http://manvsbaby.org/image/16677/IMG_7334%20(Quinny%20Buzz%203).JPG http://wozki-foteliki.pl/uploady/quinny_buzz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. O widze że tu jakieś chore odwiedzają nasze forum.Poszukajcie sobie na kafe temat bardziej pasujący do was a nie nam tu zaśmiecacie!! Ja ogolnie nie jestem za wózkiem z gondola.Jakoś za mna nie przemawiają.I rozmawiałam z kilkoma osobami które miały i narzekały.Bo gondola jest tylko na chwile,a potem zmieniali wózek bo spacerówka za duża i cięzka. No ale każdy kupuje to co lubi i na co go stać. Dobra ja uciekam spać.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz , zaraz
grayss- zeby ciebie ktos nie nawiedzil w domu , ze kogos nazwalas psychopatka /psychopatem . zadnej z osob z nieczarnym nikiem nie napisla nic obrazliwego . A wy jak hieny na nie / nia . PSychopata - moze sprawdz co dokladnie oznacza a pozniej wypisuj swoje madrosci . Kasztankaa- no tak Polska to normalnie raj na ziemi ,tylko czemu jakos siedzisz w uk , czyzby beneficiki przemawialy za tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkaa jestes z Katowic? Ja z Chorzowa, co oznacza ze jestesmy (bylysmy) sasiadkami :-) Dziewczyny tak duzo piszecie, ze ostatnio nie nadazam z czytaniem, nie mowiac o napisaniu czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gondola starczy na 5 miesięcy, miałam przy każdym dziecku, spacerówka nie jest tak szersza po bokach nawet przy rozłożeniu, można położyc w gondoli małe w każdej pozycji, a jak nie gondola to można fotelik żeby na półsiedząco. Jest w komplecie dlatego biorę:) zaraz, zaraz każde zachowanie antyspołeczne jest patologiczne a ktoś tu ewidentnie roi na forum nie powstrzymując się od agresji i manipulacji słownej by uzyskać efekt, nieznajomośc prawa nie daje ulgi w postaci bezkarnego obrażania bo ma się na to ochotę. Jak ktoś ma niską tolerancję frustracji i próg wyzwalania agresji niech skorzysta z pomocy własciwych osób a nie obdarza nas swoim ubóstwem emocjonalnym i beztroską niezdolnością do opanowania słownego, na brak poszanowania i pogwałcanie praw innych SŁOWNIE są odpowiednie paragafy. Brak lęku co do konsekwencji takiego postepowania rozumiem, że wynika z nieświadomości bezkarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa_84 my kupilismy w mothercare bo akurat byla promocja placilismy 15 ale taki sam jest teraz w argosie za 20.99 http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3764477/Trail/searchtext%3EHEART+LISTENING.htm Jeszcze nie moge powiedziec jak dziala bo to za wczesnie troche. Kasztaanka - ten wozek ma mozliwosc opuszczania spacerowki http://www.youtube.com/watch?v=6OA1mbde2oc tu jest filmik z demonstracja Czytalismy opinie i dwuletnie dziecko moze jezdzic w nim swobodnie. Jezeli chodzi o spacerowki to dla naszego synka mamy http://www.mothercare.com/Maclaren-Techno-XLR-Stroller-Champagne/dp/B001NWCES0/sr=1-3/qid=1296427677/ref=sr_1_3/278-5857704-9828112?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42768041&mcb=core Bardzo fajny wozek, sprawdzil sie nam rewelacyjnie chyba we wszystkich warunkach. Choc teraz w wieku 2,5 woli wszedzie chodzic sam na nozkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zgadzam z tym
ze grays ty jestes naprawde porabana baba. jejku jak czytam co tu napisalas to mi sie flaki przewracaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!dajcie już spokój z tymi głupimi komentarzami.Jeżeli któs uważa że któs jest głupi to niech nie wchodzi na to forum i niech nie zaśmieca nam go!!!Bo ja nie mam ochory czytać głupich komentarzy!!Jednym słowem WYPIER.......!!!!! Jejku jak ja zle dzisiaj spałam.Małego wzielo na nocne wariacje,i mnie kopał o 12 w nocy.Chyba do 2 sie męczyłam.Ale coś chyba było w powietrzu,bo mój też mi mówił że zle spal i co chwile sie budzil. Wczoraj przeczytałam na necie że nie należy nam sie 190 f które przyznawali po 25 tc.Wiedziałam że od 1.04 maja to zlikwidować,ale myslalam ze ja sie jeszcze na to załapie,a tu wałek.Trzeba być w 25 tc do 1 stycznia 2011 inaczej sie nie nalezy.Gnoje.Ale od Nas ciągną co chwile.Wściekłam sie otrasznie,bo 190 to kupa kasy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja slyszalam ze nie zlikwidowali tego.i ze polozna nalezy zapytac o formularz.nazywa sie to health in pregnancy grant. mozemy rowniez starac sie o becikowe(sure start maternity grant)i to jest 500 z tym ze najpierw nalezy postarac sie o child benefit i o child tax credit,to oczywiscie wszystko zalezy od naszych zarobkow.o te ostanie musimy starac sie od 26tc-nie jestem pewna ale najpozniej 3miesiace po porodzie.i aplikacje mozemy dostac w job centre plus lub zadz.po infolinie ale nr.tel.nie pamietam. w kazdym te informacje wyczytalam w ksiazce ktore dala mi polozna wraz z ulotkami i innymi papierami. mozna tez starac sie o bony na mleko owoce itp jesli macie niski dochod. popytajcie tez swoje polozne one maja duzo inf.na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa_84 nie prawda ze polozne tak wszystko wiedza bynajmniej nie u mnie, mi proponowaly darmowe owoce i witaminy wedlug ich ulotki tylko zapomnialy ze jak ktos pobiera jeden z taxow np Child Tax Credit to juz sie to nie nalezy, wiec je sprostowalam . Jesli chodzi o te 190 to izunia1986 ma racje bo je likwiduja a co do tych 500 to od kwietnia tez to ucinaja i dostawac beda tylko te osoby ktorym urodzilo sie 1 dziecko !!! Wiec mi sie nic nie nalezy . Chyba ze jams cudem dostane te 500 bo bedzie to moje 1 urodzone dziecko w uk ale watpie w to, raczej tu chodzi ogolnie o ilosc dzieci ... A my wczoraj jadac po starszego synka ktory zostal u kolegi na noc mielismy nie zla awarie .. Moj wspanialy M przcial 2 zakrety i zlapalismy 4 kapcie oczywiscie wytlumaczyl sie super ze nie chcial ostro zakrecic zeby mi sie niedobrze nie zrobilo ( to sie nazywa dyplomatyczny wykret ) bo oczywiscie trudno mu sie bylo przyznac ze jechal za szybko, a ja mu w trakcie drogi zwracalam o to uwage kilka razy .. Teraz bedziemy pewnie ladnych kilka dni bez auta bo mamy bardzo nietypowe opony o ile nie uszkodzily sie alufelgi !!! No i mam nadzieje ze jutro sie sasiadka nie wykreci i zawiezie nas do szpitala na badania i usg . Bo inaczej to sie chyba zalamie, szpital mamy dosyc daleko a mam tam byc przed 9 rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno likwidują te 190 f.Własnie jedze na stronie www.direct.gov.uk i czytam.Tu jest wszystko napisane.Ale myslałam ze jeszcze sie załapie no ale trudno. No jeżeli chodzi o te 500 f to też stoi pod znakiem zapytania,bo żeby to dostać trzeba pobierać jakiś tax a ja nic nie pobieram.Ale własnie na tej stronie wyczytałam że przechodząc na macierzyński moge sie starać o working tax a mając to daja becikowe.no coś bedzie trzeba pokombinować. A ten dodatek na witaminy to jeden wielki kit.Połozna dała mi ten formularz ale nawet nic z nim nie zrobiłam.Weszłam na strone któa miałam podaną i wypisałam forme no i to i mi sie nie należy.Także czy pobierasz taxy czy nie i tak tego nie dostaniesz.Wałek.... Gnoje wszystko pozabierają.a tylko ciągną on nas...Wrrr Także pomału sie nie dziwie że ludzie kombinują,bo kurde jakoś życ trzeba a te marne 124 macierzyńskiego -szkoda słów. A słyszalyście że chcą zmienic z tym macierzynkim.Ze wszedzie ma byc 20 t 10procent platne,ale miedzy inymi anglia sie nie zgodzila,bo by na tym zaduzo stracili.ale wkoncu nie wiem czy cos w tym kierunku robia czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak z tacierzynskim tatus moze sobie z nami w domku 2 tyg posiedziec ale w moim przypadku kiedy ja w uk w ogole nie pracowalam i nic mi sie nie nalezy to trudno by bylo przezyc 2 tygodnie za 124.88 tyg przy malutkim dziecku :( A jesli chodzi o te 500 to masz racje nawet jezli jest to twoje 1dziecko to warunek jest ze musisz najpierw benefit zalatwic a masz na to 3 miesiace i jezeli oni w ciagu 3 miesiecy nie przyznaja benefitu bo beda sie ociagac to 500 przechodzi kolo nosa :( Duzo dziewczyn pisze na forach ze im to przepadlo wlasnie przez biurokracje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia mialas racje czytalam na stronce HMRC to chamstwo jes.buuu. a jesli chodzi o te 500to wcale nie jest tak ciezko.bo o te benfity mozesz starac sie od 29tc jesli nie daja ci szybko odp.to zawsze mozna zadz.i ich pospieszyc jesli by jednak tak dlugo zwlekali to jak juz ci je przyznadza mozesz napisac pismo odwolujace o te 500 bo nie z twojej winy nie zdazylas zlozyc aplikacje.a jesli dostaniesz odmowe to nie poddawac sie najlepiej tam zadz.i im powiedziec ze malo zarabiasz ze partner uczymuje cala rodzine.itd. pisze to bo wlasnie moja siostra miala taka sytuacje w lipcu ur.synka nie dostala tych 500f ale sie nie poddala zlozyla odwolanie zadz.tam i dostala co jej sie nalezalo. mysle ze nalezy walczyc o swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wygladaja u was plany po macierzynskim?wracacie do pracy?co wtedy z dzidzia?u mnie siostra chce wracac normalnie na caly etat synka do zlobka zapisala ale strasznie drogo bo az 170f tygodniowo.jak ja mam tyle placic to mi sie nie oplaca wracac do pracy bo niewiele wiecej zarobie.hmm i mysle zeby zostac w domu i zajac sie wychowywaniem kruszynki. jak u was to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po macierzyńskim wracam do pracy,ale nie do obecnej.Bede szukała czegos inego.Zobaczymy jak nam sie ulozy,byc moze pojde na pół etatu.a mały do przedszkola. Ewa revenue zwraca za przedszkole,przynajmniej wiekszą część.Ale trzeba tam zadzwonic i sie dowiedzieć konkretów.Wiec mbo moje kolezanki maja dzieciaki w przedszkolach i dostaja zwrot.A od jednej juz chodzi do szkoly,ale z przedszkola tez korzysta bo tak pracuje ze nie moze zawiesc do szkoly i odebrac a przedszkole ma taka mozliwość.I też dostaje zwrot.Także mam nadzieje ze nie bedzie tak zle. A tego ze mozna sie starac o benefity wczesniej to nie wiedziałam.Chociaz z drugiej strony żeby dostać becikowe musisz miec child tax credit,zeby mieć tez tax musisz mieć child benefit a żeby mieć child benefit musisz miec akt rudzenia,także cośmi tu nie pasuje. Kurde trzeba sie gdzies dowiedziec zeby potem nie zostać w polu;/i kupa kasy przejdzie kolo nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia1986- jest dokladnie tak jak mowisz . Ja po przyjezdzie z pl czekalam na wszystko pol roku, ale inaczej jest jak dziecko sie tutaj urodzi, wiec moze sie wam poszczesci . Ja gdzies kiedys czytalam ze zeby dostac czesciowy zwrot za przedszkole lub nianie z referencjami to obydwoje z rodzicow musza pracowac w pelnym wymiarze czasu . Dowiedzcie sie jak to jest dokladnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×