Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

Gość Może ciąża
Dziewczyny czy przed spodziewaną miesiączką odczuwałyście bóle brucha jak na okres??? Ja powinnam jutro dostać okres, mam jak w zegarku, odczuwam pewien ból "okresowy", ale czuje się inaczej niż zawszeeeeeee. opcja ciąży istnieje, stosunek bez zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka nie gryzie
pojawił się drugi taki temat, szukać się nie chce co? - to do tych z drugiego topiku z dnia 31.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka31_
Łza się w oku kręci, jak sobie przypominam jak to bylo ze mna przed rokiem. Ja zrobiłam test 11 stycznia 2010. Urodziłam 8.09.2010. Za chwile moj syn bedzie mial juz 4 miesiące. Pozdrawiam was serdecznie, przed wami najpieknieszy okres w zyciu. aaa i wyśpijcie się póki mozecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traja82
Może ciąża, u mnie identycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traja82
A proposu dubla tematu, może moderacja je jakoś połączyć, albo po prostu zapraszam dziewczyny do nas, działamy już 2 tygonie i kilka nas się uzbierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi_k
mnie brzuch nie bolał wcale przed terminem miesiączki, teraz czasem pobolewa (@ miała być 24.12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Założylam ten drugi temat ponieważ nie wyszukało mi tego waszego... więc pomyślałam, że nie ma takiego jeszcze. Mam synka za 3 miesiące ma 2 latka. Obecnie jestem w ciąży. Dwie kreseczki. Test zrobiłam 31 grudnia ale u gina nie byłam jeszcze. Oba dzieciaczki planowane ;) Może uda nam sie rozkrecic temat. 2 lata temu pisałam na kwietniówkach 2009 i bardzo miło wspo minam czas pisania sobie o ciazy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traja82
Myślę, że z czasem wrześniówek będzie przybywać, pewnie nie wszystkie jeszcze wiedzą, co je czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że juz jest topik z terminem na wrzesień 2011 :). Ja moją córeczke urodziłam 16 września, a termin miałam na 17 września :). Pamiętam jak robiłam test, było to dokładnie 8 stycznia :). Teraz moja córeczka ma 3 i pół miesiąca jest słodziutka. Gratuluję dla nowych wrześniówek oby te wasze 9 miesiecy były spokojne i radosne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dołączam do was. Test robiłam już dwa razy i wyszedł pozytywny. Planowany termin - początek wrzesnia. To moja pierwsza ciąża i trochę sie boję, ale wiem ze nie jestem z tym sama :) Melduję się posłusznie na topiku. Oby byo nas więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od razu na wstepie pytanko do przyszłych , mam : Czy takie kłucie w dole brzucha jest normalne? niezbyt bolesne, ale mam je od wczoraj, nie ból, tylko konkretnie jakby coś tam kuło. No i jeszcze jedno , po zimie została mi na brzuchu i biodrach około 3, 5 kg oponka :P ( tłuszczyk oczywiście ) jak ją bezpiecznie zgubić zanim zacznie rosnąć mi brzuch? piszcie co otym sądziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Co do zrzucania oponki... no wiesz... nie powinno się odchudzać w czasie ciąży... no ale myślę ze graniczenie słodyczy i innych nie koniecznie zdrowych produktów spowoduyę że oponka się nie powiększy ;) Mam syna prawie 2 letniego... w ciązy z nim pożerałam co tylko na drzewo nie ucieknie... i przytyłam 25 kg! Teraz nie chce dopuścić do tego by połowa kg była z obżarstwa... Wiec stawiam na owoce, warzywa.. dużo picia, ograniczenie słodyczy do minimum no i nie obżeranie się na noc. Spacerki obowiązkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja 3 dni temu kochalam sie z parterem i doszlo do wytrysku, i ciekawe co dalej bedzie :) myslami jestem wszedzie... biore tabletki 3 lata, ale Ja mysle inaczej jakies takie dziwne uczucia mam.. do tego od wczoraj sama biegunke mam dziwne bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka, wiesz co myślę że przy braniu tabletek, ciąża jest mało prawdopodobna. A chcecie mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa ale jeszcze nie wiemy kiedy, coraz częściej nachodzą nas myśli, a co do tabletek to Moja dobra znajoma zaszła w trakcie ciąży wiec mam taka nie pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka, to odstaw tabletki i do dzieła ;) Wiesz każda kobieta inna jest i nie ma co porównywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle pseudo @ to normalne, zarówno przy pierwszej ciąży jak i teraz mi one dokuczają. Niestety dostałam mdłości, od dwóch dni mam wstręt do zapachów jedzenia. Jak coś zjem, nidajboże ciężkostrawnego, mam uczucie jakby mi ktoś ściskał żołądek..przy pierwszym dzidziusiu miałąm to samo , a najbardziej drażnił mnie zapach gotowanej zupy i mięsa...błeeeeee Na razie obyło się bez wymiotów;) Fajnie, że przybywa wrześniówek. Dziewczyny -nie bójcie się ciąży, pierwsze miesiące są czasami trudne, bo spać się chce, te zapachy i ogólnie burza hormonalna...ale potem jest już fajnie, przychodzi przypływ pozytywnej energii, i chce się żyć. Dla dziewczyn, które pesymistycznie podchodzą do ciąży zalecam to przeczekać....jeśli ciąża była nieplanowana-trudno, trzeba iść dalej, a nie rozpaczać:) Dziecko daje wiele radości A dziewczynie która ma malutkie dziecko i znowu zaszła w ciążę gratuluję, bo może na początku będziesz miała trudniej, ale po paru miesiącach zobaczysz, ze było warto- dzieci zajmą się sobą, nie będziesz miałą rozpieszczonego bachorka w domu:) No! Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez staram sie o dziecko juz od roku i nadal nic a na @ czekam jeszcze tydzien a raczej brak @:) cykle mam 30 dniowe a kochalam sie 14, 15 i 16dc mam nadzieje ze to zaowocowalo bo wciaz tylko rozczarowanie... a moze ktoraz z was tez ma cykle 30dniowe i zaszla w ciaze w ktoryms z tych dni cyklu co ja wypislaam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wyszedl wam test ciązowy wczesniej pozytywny? bo ja mam na poniedzialek termin okresu a chcialabym zrobic test ws rode juz... to byloby 10dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;-) wyglada na to ze ja tez wrzesien, robiłam tescik w Sylwestra i wyszły dwie kreseczki. Pobolewa mnie bardzo brzuszek na dole, i piersi bola, w sumie teraz juz mniej bola niz w tyg kiedy miałam miec okres. To moja pierwsza ciąża i sie bardzo boje. Żadnych wymiotów, tylko ciagle zmeczona i mi sie nic nie chce... W srode pierwsza wizyta u gin. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traja82
U mnie już też oficjalnie dwie kreski, przeczucia nie myliły. Kiedy idziecie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traja82, ja nie wcześniej jak w 12 tygodniu ciąży, w poprzedniej też tak się pojawiłam, bo wcześniej nie ma co, ponoć na usg nic nie wychodzi tylko przez badanie "ręczne" lekarz może stwierdzić ciążę...a my nie musimy się upewniać, bo większość z nas wie, ze to jest właśnie "to" :) ja @ miałam dostać 24 .12.2010 na początku mdłości nie miałam tylko te bóle,one zaczęły się od sylwestra . No cóż, treba przetrwać. Zabka1986, to normalne, że boisz się ciąży:) ale uwierz mi, że w zasadzie to całkiem przyjemny stan :) Ja jestem z drugim w c!iąży, i jeśli się na drugie zdecydowałam, to znaczy że jest to do przejścia. Miłęgo dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traja82
Gdzieś mi się o uszy obiło, że warunkiem otrzymania becikowego jest zgłoszenie się do lekarza przed końcem 10 tc, czy to jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traja82 też o tym slyszałam ze trzeba sie zglosic do lekarza do10 tyg aby dostac becikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ya też do lekarza wybiorę się około 7-8 tyg. Bo u nas problem jest z dodzwonieniem się do przychodni... wkurzam się... Prywatnie mogę iść ale w tym tygodniu ciąży to raczej lekarz nic nowego mi nie powie. Z Fabianem byłam u lekarza w 5.. to kazał przyjść później . :) Właśnie młody wcina lizaka i w drugiej łapce trzyma pieroga ;D Dzieci są kochane ;D Ah. kiedy leże sobie w łóżku to sobie myślę yak będzie wyglądał nasz dzień kiedy na świat przybędzie nowy członek rodzinki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×