Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Gość drugaszansa09
Moncia to super :) Billu,jak masz przeczucie,to sa napewno chlopaki. Ja od poczatku wiedzialam,ze u mnie bedzie chlopak. Na zakupach ,bo kupowalam juz od poczatku, bralam tylko niebieskie ciuszki ;) Na pytanie kolezanek i babci ,a moze bedzie dziewczynka ?!? Od razu odpowiadalam : nie bedzie ;) My juz po punkcji,poszlo sprawnie,pobrane 11 jajeczek,czekamy na telefon jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugaszansa super 11 komórek dawaj znac co i jak trzymam kcikaski aby sie ładnie pozapładniały :-)a ja dzisiaj mam takiego lenia nic mi sie nie chce jeszcze pogoda sie psuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
to ja wyzej napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Drugaszanso super wiadomości trzymam kciuki za podział komóreczek ,napisz co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Wiec moje drogie :) Mamy 4 komoreczki zaplodnione :) We wtorek transfer dwoch :D Ciezaroweczki jak sie macie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Drugaszanso super trzymym kciuki za was. Billu u mnie 9 tydz i całe 3 cm szczęścia. Objawów dalej brak. A ty jak sie czujesz jak chłopaki :), ja myślę że będzie jednak u mnie dziewczynka lilianka choć większość czeka na chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugaszanso super wiadomość trzymam kciuki za transfer maluszków i za pozytywną betę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Ten post wyżej to mój miłego dnia kobitki my oiszemy również na drugim forum ciąża po in vitro zapraszamy również na tamto forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
drugaszanso trzyamamy kciuki aby ladnie sie rozwijaly i za wysoka bete :-) xxxxxxxxxxxxxx Gusia to fajnie ze oki u ciebie,ja juz czuje sie lepiej chociaz dzis juz glowa mnie boli chyba pogoda taka,a chlopaki rosna juz brzuszek mi widac troche w ostatnie dni tak widac i apetyt mi wrucil jadla bym za trojga hehe buziaki mielej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonislawa77
Drugaszanso, dziś Wasz dzień. Trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Dzieki dziewczynki. Jeden blastus juz u mamusi ;) Teraz czekanieeeeee reszta zarodkow niestety nie dala rady. Loniu :) co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2
Drugaszanso czekaaaaam razem z Tobą i mocno Ci kibicuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Daisy moja kochana ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia0205
Daisy2 Kochana,co u Ciebie? U Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Daisy co u was ? Rybciu byłaś już na usg i u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Witajcie :-) U mnie sie zaczelo hm... Od 25 -tego leze w szpitalu z plamieniami i niewiadomo co jest z ciaza ok ale plamie. Maz ma urlop ale w srode juz bede musiala wyjsc i radzic sobie sama poniewaz maz musi wrocic do pracy a niemam z kim zostawic Stasia. Mamnadzieje ze bedzie ok . zaczal sie 9tc :-) Drugaszanso trzymam kciuki! :-) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Rybciu odpoczywaj poki mozesz , bedzie dobrze :) A ja mam wlasnie wyniki bety Dzis 13 dpt jest 80.. Cos na moje oko za malo :( Miala ktoras tak niski wynik i ....??? W piatek powtorka. Oszalec mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Czesc dziewczyny. Przede wszystkim gratuluje ponownie ciezarnym mamusiom :) Naprawde super wiesci, no i nadzieja zero udaje sie naturalnie. Drugaszanso zagladam juz kilka dni i sprawdzam jak poszlo. .. beta pozytywna wiec niech tylko teraz przyrasta :) i zagladam to trzymam kciuki. Rybciu odpoczywaj puki mozesz, a pozniej oszczedzaj sie jak najbardziej. Nie wiem czy pamietacie u mojego maluszka w 12 tygodniu ciazy wyszla przeziernosc karkowa 3 mm. Nasz maluszek urodzil sie zdrowiutki :) Pisze dla wszystkich dziewczyn po to aby nie baly sie. Oczywiscie badajcie sie ale pamietacie wysoki wynik to jeszcze nie wyrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vicky 🌼 Jak maluszek, jak wszystko ???? Opowiadaj!!! Dziekuje za kciuki !!! Napisz do mnie na maila Anula1976@vp Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Drugaszanso napisze jutro wieczorem, bo teraz ide juz spac a w ciagu dnia to ciezko z malym. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Rybciu zdrówka i odpoczywaj choć przy maluchu to takie łatwe nie będzie, ale dasz radę. Drugaszanso beta pozytywna to super trzymam kciuki żeby ładnie przyrastałak A ja w czwartek idę na prenatalne. Mam nadzieję że wszystko będzie ok no i może dowiem się kto u mnie mieszka :) Billu, monciu jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ,drugaszanso gratuluję i życzę ładnego przyrostu, daj znać jak urosła .Rybciu trzymam za was kciuki mam nadzieję ,że plamienia ustaną .Gusia trzymam kciuki za wizytę i badanie .U mnie puki co wszystko w porządku rośniemy sobie .Obecnie 32 tydzień 9 idę na wizytę to zobaczę ile moja kruszynka waży .Miłego dnia dziewczynki i zapraszam na drugie forum ciąża po in vitro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaries
Drugaszanso , ja miałam w 12 dniu po IUI bete 32 , także myslę ,że u Ciebie wszystko jest ok Rybciu sprawdź , jeżeli jeszcze tego nie badali , TSH . moja siostra miała takie niewyjasnione plamienia w ciąży i okazało sie , że w czasie ciąży nabawiła się Hashimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Witajcie :-) Wyszlam dzis ze szpitala , plamienia ustaly :-) Drugaszanso nie bede jeszcze gratulowac bo nie zapeszam, ale ja mialam przy blizniaczej ciazy bete 89 w 11dpt mysle ze mozemy sie cieszyc ale pocichu :-) Vicky u mojego Stasia przeziernosc wynosila 3,8mm i mam zdrowego kochanego lobuziaka:-) Aaries zapytam mojego dr dzieki :-) Pozdrawiam was cieplutko:-) Ps. Jak mam sie oszczedzac? Przy moim dziecku to jest raczej niemozliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Dzieki kochane,dajecie nadzieje :)Az mi sie humor poprawil. Rybciu wlasnie,ciezko o chwile wytchnienia z lobuzami ;) Organizuj babcie ,ciotki siostry i cala rodzine niech pomagaja. Ja niestety nie mam takiej mozliwosci,mamy tylko babcie ktora i tak ostatnio malo czasu ma. Mialas tak niska bete??? Jak przyrastala? Aaries 32 to tez mini :D Oby do piatku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2
Drugaszanso, nie jest źle :D ja w ciąży z Wojtusiem w 11 fot miałam betę 111. Wszystko zależy od tego ilo komórkowy miałaś zarodek i kiedy się zagnieździł, czekam na dobre wiadomości w piątek :D Zzzzz Moncia to u Ciebie juz z górki ;-) duży masz brzuszek ? Zzzzzz Gusia daj znac po prenatalnych, moze juz będzie wiadomo jaka płeć ? Zzzzz Rybciu dbaj o siebie i maleństwo, niech Stas na ile to możliwe chodzi sam, nie dźwigaj go. Zzzzz Niunia jak chowają się córeczki ? Zzzzzz Aaries gratuluje :D Zzzzz U mnie życie toczy się dalej, są dni lepsze, są gorsze :( kiedy patrząc na Stasia zastanawiam się jak wyglądałaby teraz Zosia :( dobrze ze chłopaki rozrabiają to nie mam za wiele czasu na tego typu rozmyślania.Mowi sie ze czas leczy rany....mam nadzieje ze i moja kiedys się Załęczu... Zzzzzz pozdrawiam pozostałe mamy, wychodzcie z krzaków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso oszukalam ;-) w 13 dpt miałam 111, przynajmniej tak napisałam w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Daisy,pewnie nikt kto nie przezyl straty dziecka nie wie co sie przezywa. Ale masz synkow i ciesz sie nimi, zycie jest takie piekne, gdy kazdego poranka widzisz usmiech dziecka. A dzieki Stasiowi Zosia bedzie zawsze w jakis sposob z Wami. A moze kiedys posle Wam niespodzianke od Aniolkow :) Daisy ja mialam pieciodniowego blastusia,dlatego ta beta wydaje mi sie strasznie mala :( No nic jutro sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2
Drugaszanso ale blastus też mógł zagnieździć się chwile później ;) prawda jest taka ze coś zaskoczyło i mam nadzieje ze jutro będziesz się cieszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×